Keresés

Részletes keresés

TürelmiHarc Creative Commons License 2009.01.16 0 0 8
Áttekinthetőbbek a rövid címek.
Viszont a topikleírás nélküli slendríánságokat és az évekig ékezetes billentyü nélkül üdvözítő fakírokat kimodererálnám.
nurej Creative Commons License 2009.01.16 0 0 7

Kell a hely a jobboldalon levő hirdetés panelnek!

 

n

Pávek úr Creative Commons License 2009.01.16 0 0 6
Indafos.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (0)
lenndélen Creative Commons License 2009.01.16 0 0 5

Andris a mostani lehetőségekből is kihozza a maximumot.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (0)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.16 0 0 4
Szerintem ez akkor is kevés. A magyarban van egy csomó hosszú szó, meg egy csomó hosszú név. Még 30-40 karakter jó lenne. Most egy csomószor az érthetőség rovására megy a dolog.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.16 0 0 3
Lehetne. De akkor egyesek oda írnák a topicindító hozzászólást.
Így legalább gondolkodni kell egy kicsit.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (0)
HansBlack Creative Commons License 2009.01.16 0 0 2
Nééda, már a topiknyitó hsz-ben ellentmondás van :-)

Most akkor ki nyitotta a topikot? :-)
Előzmény: AAAaaa (-)
mac.m Creative Commons License 2009.01.16 0 0 1
Orbán 30-ba is belefér.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (0)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009.01.16 0 0 0
Egyre idegesítőbb, hogy teljesen értelmetlen topiccímek születnek, mert nem lehet elég hosszú topiccímet megadni. Nem lehetne 30-al több karakter megadni itt a polidiliben?
AAAaaa Creative Commons License 2009.01.16 0 0 topiknyitó
mert nullak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!