Keresés

Részletes keresés

a szurkoló Creative Commons License 2009.09.01 0 0 10
257millió euró. Ezzel megdöntötték a Chelsea egy átigazolási ablakban elköltött 182milliós rekordját. Érdekesség, hogy ez az összeg csak a Real, MU, Barca, Bayern, Chelsea és Arsenal éves bevételénél(2008évre vonatkozólag) nem nagyobb, utóbbi kettőét majdnem eléri.
Feyd-Rautha Creative Commons License 2009.08.10 0 0 9
nem 3?
Előzmény: cirkóniu (8)
cirkóniu Creative Commons License 2009.08.09 0 0 8
250 millió körül álltunk meg, a végeredmény tehát: 2
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.15 0 0 7
Nocsak! Ibrát kétszer is megveszi a Real?
Előzmény: cirkóniu (6)
cirkóniu Creative Commons License 2009.06.14 0 0 6
+ Villa + Ibrahimovic + Ibrahimovic

Meglesz itt a 300 millió euró, nem kell aggódni.

a szurkoló Creative Commons License 2009.06.11 0 0 5
Kaka 65m
C.Ronaldo 95m
-------------------
160m

eddig
cirkóniu Creative Commons License 2009.06.06 0 0 4
A 100 talán már meg is van.
cirkóniu Creative Commons License 2009.05.03 0 0 3
Azt hiszem időszerű előhúzni ezt a topicot, mivel szegény Madrid megint belefutott egy megalázó vereségbe. Mindenki Perez elnökért kiált, úgy néz ki újra eljön a válság ellenére is a galaktikus pénzszórás, a galaktikus röhej ideje.
NoY Creative Commons License 2009.01.01 0 0 2
2
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.01 0 0 1
a Manch.City vagy a Newcastle is költ annyit játékostemetőre, oszt' mégiscsak a kiesés ellen küzdenek!
bindera Creative Commons License 2009.01.01 0 0 0
0
cirkóniu Creative Commons License 2009.01.01 0 0 topiknyitó
4

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!