Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gsis Creative Commons License 2016.11.13 0 0 12

Hát , ha megnézed a z előtted lévő hsz. dátumát , akkor nem annyira pörög a topic . Nekem off autóm van .

Előzmény: Beeboy72 (11)
Beeboy72 Creative Commons License 2016.11.13 0 0 11

Igen szétnéztem rajta,de az itt jelenlévők tapasztalataira is kíváncsi lennék :D

Előzmény: gsis (10)
gsis Creative Commons License 2016.11.13 0 1 10

Ajánlom a " spritmonitor.de " oldal , a típusra vonatkozó beírásait átnézni !

Előzmény: Beeboy72 (9)
Beeboy72 Creative Commons License 2016.11.12 0 0 9

Sziasztok!

Toyota Corolla vagont vennék,de kérdésem az lenne melyiket éri meg megvenni 

1,4-es 97 LE vagy inkább az 1,6 110 LE lenne a célszerűbb

Leginkább fogyasztásra gondolok,mennyi a különbség a 2 motor között

90%-ban városi használat-ra lenne

Előre is köszönöm

cirkóniu Creative Commons License 2008.12.31 0 0 8
Toyotánál most nincsenek magas árak, őket is érinti azért a válság.
cammel49 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 6
Ez érdekes, nekem eddig 4 FIAT-om (Ritmo, Tipo, Punto 1-es, Brava)volt és egyik sem romlott el soha ...
A VW Borám meg 3 -szor hagyott az út mellett...

Toyotám nem volt ,de minek fizessen a delikvens 1.5 ször annyit, ha azt a megbízhatóságot,minőséget más márkában is megkapja? ja úgy tudom a japán autóalkatrészek s nem éppen a legolcsóbbak...
Előzmény: Törölt nick (5)
ordii Creative Commons License 2008.12.30 0 0 4
Viszont a Verso nagyon kilóg a listából a többi pedig inkább munkaautó.
Előzmény: cirkóniu (-)
ordii Creative Commons License 2008.12.30 0 0 3
Meg drágább meg az is el tud romlani......
Előzmény: Törölt nick (2)
cammel49 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 1
A Fiatot ajánlom.
Előzmény: cirkóniu (-)
mocsári nyehőce Creative Commons License 2008.12.30 0 0 0
0
cirkóniu Creative Commons License 2008.12.30 0 0 topiknyitó
Pls help

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!