Keresés

Részletes keresés

IKT Creative Commons License 2009.03.26 0 0 15
Pató Pali Creative Commons License 2009.03.25 0 0 14

 

  Isten Veled Csicsó!

 

 " Mindazokért, kiket nem láttunk már régen,
Akik velünk együtt ünnepelnek az égben,
Kiknek őrizgetjük szellemét,
Mindazokért egy-egy gyertya égjen."

 

 Fáj, hogy nem vagy...

 

 

  

Vezo228 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 13
Vezo228 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 12

Nyugodj békében, Csicsó!

Pató Pali Creative Commons License 2009.03.21 0 0 11
Mintha ma lettek volna bajnokok... :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.24 0 0 10

10 : 1 !

 

És mi lenne, ha még probléma sem lenne :)

Előzmény: Vezo228 (9)
Vezo228 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 9

Alba Volán-Innsbruck

10-1

 

:)

 

Régen éltem át ekkora élvezetet magyar vonatkozású sporteseményen!

 

Előzmény: Thordonar (-)
Vezo228 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 8

Vannak problémák, az tuti.

 

Az egyik és véleményem szerint egy elég fontos probléma a csapatnál az, hogy nem tudjuk az emberelőnyeinket kihasználni, sem 5-4, sem 5-3, sem 4-3 felállásban nem tudunk érvényesülni. Pl  tegnap, Grazban is, a középső harmadban kétszer voltunk kettős emberelőnyben, 0 góllal.  Ezek a helyzetek pedig szvsz tanulható, begyakorolható dolgok.

Addig, amíg az ellenfeleink kb 70-80 %-ban kihasználják a saját emberelőnyeiket velünk szemben, mi sajnos képtelenek vagyunk, holott ha többet nem is, 1-2 gólt üthetnénk meccsenként, átlagban az emberelőnyeinkből a lehetőségek alapján. Ha elméletben ezt hozzáadom a meccsenként, általunk nagy átlagban szerzett kb 2 gólhoz (akcióból), akkor azért már nem volna ennyire siralmas a helyzetünk. 

 

Szerintem szegről-végről ez edző probléma, hiszen ilyenkor nem kellene, hogy esetleg egy "sztár" megvillanjon, vagy váratlant húzzon valaki. Bőven elég lenne lekopírozni az osztrákokat, vagy ellesni valahonnan egy-két figurát és betanulni. Példa van rengeteg. A begyakorláshoz sem kell semmi extra, a támadók és a védők is tanulhatnak egy azon helyzetből.

 

(Mondjuk azt sem igazán értem, hogy miért kell a támadó harmadba érve, szinte azonnal a palánkra lőni a korongot, hogy a visszapattanót begyűjtve folytassuk a támadást. Értem az elvét, de sajna nagyon kis mértékben tudjuk csak megvalósítani.)

 

Előzmény: Thordonar (7)
Thordonar Creative Commons License 2008.12.15 0 0 7
Szerintem van probléma, hirtelen utolsók lettünk. :(
Hajrá fiúk!!!
Thordonar Creative Commons License 2008.12.09 0 0 6
Abszolút nem gondoltam, hogy minden meccset megnyerünk, de az utóbbi időben simán kapunk ki elég sok ellenféltől. Persze még így is tök jó a teljesítmény összképe, csak látom a kontrasztot az olimpiai selejtező előtti állapot és a mostani között.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 5

De szerintem nem is az volt a cél.

A magyar jégkorongnak kimondottan jót tett.

Szintúgy a magyar játékosok piaci lehetőségeinek, árfolyamuknak.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 3
Ha azt gondoltad, hogy ebben a szezonban EBEL győztesként vagy akár csak dobogós helyezettként végez a Volán, akkor a probléma nem az Alba Volánnál van.
Előzmény: Thordonar (-)
Pató Pali Creative Commons License 2008.12.07 0 0 2
...miért? szerinted van baj?
Előzmény: Thordonar (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 1

0ccsó a jegy?

:DD

Előzmény: Thordonar (-)
Tombolda Creative Commons License 2008.12.07 0 0 0
V0lán?
Előzmény: Thordonar (-)
Thordonar Creative Commons License 2008.12.07 0 0 topiknyitó
A félreértések elkerülése végett! Nem a gyalázkodások miatt hoztam létre a topicot, ne tessék szidni senkit! Hanem azért, mert látom hogy baj van a csapatnál, és ez meglehetősen zavar engem. Tehát a véleményetekre lennék kíváncsi, a miértekre?, jó vitatkozást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!