Keresés

Részletes keresés

Navorski Creative Commons License 2008.12.09 0 0 100
Hol,az M7-en?
Előzmény: Törölt nick (93)
kinizsi07 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 98
te szabályok nélkül élsz? azokat a szabályokat nem ők, hanem mások találták ki. ez a nagy helyzet. Melyik bűnöző családot hívnád, ha betörnek a lakásodba?
Előzmény: Törölt nick (96)
internal server terror Creative Commons License 2008.12.08 0 0 97
"Rájuk ismertél?"

Mivel tudok olvasni és ismerem az antiszemita kódrendszert, nem volt nehéz feladat.

"...tető cégeket és akik mögötte állnak (...) építőiparban (...) libacombos (...) spanyol, ciprusi köntösbe bujtatott ázsiai (...) hagy öröljön a keresztény, magar..."
Előzmény: ReRedON-F... (95)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 96
költsék rákgyógyszerre a szabályaikkal együtt
Előzmény: kinizsi07 (94)
ReRedON-F... Creative Commons License 2008.12.08 0 0 95
Rájuk ismertél?
Előzmény: internal server terror (81)
kinizsi07 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 94
Tarts Te rendet, rendfentartók nélkül! A rendőrség végrahajt, nem szabályokat alkot.
Előzmény: Törölt nick (93)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 93
nem is érdemelnek mást. ma kaptam éppen egy 30 000 Ft-os bírságot mert 42km/h val mentem. szemét tolvajok ezek.
Előzmény: Navorski (-)
ex_lx Creative Commons License 2008.12.08 0 0 92
Ha tényleg kínai az áru, akkor a tojásból talán pici szalag bújik elő: "Mi semmit sem vethetünk egymás szemére."
Előzmény: ohrana (82)
vz55 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 91
:-))))
Előzmény: zvolo (90)
zvolo Creative Commons License 2008.12.08 0 0 90
Ez a csokidolog egy sikertelen kísérlet volt a két keresztény ünnep egybeolvasztására, a kormány megint, mint sokszor elbukott.
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 89
Mocsok egy dolog volt mindenesetre ez a húsvéti tojásos mutatvány.
Ilyenkor kéne megnézni,mennyit kapott zsebbe az,aki kiválasztotta azt a hitvány céget,akitől a csomagokat megrendelték.

Asszonykám munkahelyi szakszervezete is osztogat karácsonyi ajándékokat,de olyan szemmel láthatóan pocsék minőségű háztartási gépeket,giccses süteményes tálcát,pohárkészletet kapott az elmúlt években,amit a rossebb nem venne meg,akinek esze van.
Na,ezeket a raktárban porosodó,eladhatatlan árukat lehet kenőpénzzel teljesen vonzó és hasznos holmikkátenni.
Előzmény: Törölt nick (88)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 88
Hát amit a boltban kapsz, az elvileg látott tojást. Gyakorlatilag meg fene tudja...
Előzmény: Törölt nick (87)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 87
,,A száraztészta amúgy soha nem romlik meg elvileg, ha jó helyen tárolják, ..."

Jaaa,hát ha nem látott tojást,akkor szerintem is.
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 86
A száraztészta amúgy soha nem romlik meg elvileg, ha jó helyen tárolják, hallottam már olyat, hogy valaki 30 évest vett elő, és azt tette a levesbe, és köszöni szépen jól van.
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 85
MSZP-s kampány alatt osztogattak már leárt szavatosságú tésztát is,akkor az volt a balosok szövege,hogy attól az még ehető,hogy a dátum szerint már lejárt a fogyaszthatósága.
Akkor most a húsvéti csokitojással mi a gondjuk ?
Ha bevett gyakorlat ez,akkor hol itt a hiba ?
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 84
Tudod nem az az élhető ország, ahol a legnagyobb a biztonság, hanem ahol a biztonság és a szabadság függvénye metszi egymást. És jó ha a feketén és a fehéren kívül van szürke zóna is, nem szabályoznak mindent. Most miért ne kaphassanak a rendőrök gyerekei lejárt szavatosságú csokit? Majd anyuka/apuka eldöntik, hogy odaadják-e a gyereknek, bevállalják-e a kockázatot, hiszen ők felnőtt emberek. Miért szigorúan ragaszkodni a szabályhoz, hogy kidobjuk ha lejárt a szavatossági ideje? Hiszen az még lehet valakinek jó, és amúgy is a burzsujt gazdagítja, ha kidobod, mert vehetsz helyette frisset, amit a burzsuj vállalata gyárt. Ne nézzék már hülyének az embert, rajta van a címkén, hogy mikor járt le, innentől saját döntésük, ajándék lónak amúgy se nézd a fogát. :-))))))))))))))))))))))))))

(Ez a hozzászólás csak Antisystem-nek szól, gy.k.:nem kell komolyan venni)
Előzmény: Antisystem (7)
vz55 Creative Commons License 2008.12.08 0 0 83
Husvétra meg vízágyut kapnak, tudjanak ...................ni.

:-)))
ohrana Creative Commons License 2008.12.08 0 0 82

Amúgy rendőröknek ez is jó. Miért mit vártak? Nem ismerik a drégelyi mesét, az árulóról? A török annyi aranyat ígért neki, amennyi a bőrébe fér - aztán mikor jelentkezett a díjért, akkor megnyúzták, hogy ki tudják mérni az aranyat.

(Az árulót senki sem becsüli, a megbízója sem, csak használja.)

 

o

internal server terror Creative Commons License 2008.12.08 0 0 81
Apró szépséghiba, hogy 150 darab ilyen csomag volt, ami egy doboz lejárt szavatossági idejű húsvéti csokitojást jelenthet, szóval a raktári feleslegtől megszabaduló gonosz összeesküvő zsidók rémképe :D
Előzmény: ReRedON-F... (73)
ohrana Creative Commons License 2008.12.08 0 0 80

[i]Sajnálatosnak tartjuk azt a körülményt is, hogy a tegnapi napon délelőtt tett bejelentésünkre a BRFK nem értesítette a szakhatóságot ellenőrzés lefolytatására, holott arra tudomásunk szerint kötelezettsége volt[/i]

Szerintem az, hogy húsvéti tojás, meg lejárt, az csak bunkóság, meg hát önérdekérvényesítő képesség.

De az, amikor egy egyszerű boltost a "szakhatóság" végtelenül megbüntet valami apróságért, akkor eazért ez már elég gáz. Legalább a feljelentést tették volna meg, aztán sikálják el az ügyet.

 

o

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.08 0 0 78

Karácsonykor mit állitson a Jobbik?

 

Felőlem bármit, de a kereszt nem éppen a karácsonyi jelképek közül való.

Karácsony tudtommal Jézus születéséről és nem keresztre feszítéséről, illetve feltámadásáról szól.

Vedd ki a Bibliádat a szekrény lába alól.

Igaz, hogy a szekrény megint billegni fog, de te talán egy kicsit tanulsz.

Bár ..............

Előzmény: Reménytelen_ (67)
cserép virág Creative Commons License 2008.12.07 0 0 77
Bocsánat!
Előzmény: John Doe(520i) (71)
Kiswombat Creative Commons License 2008.12.07 0 0 76
Banyek, pont ezt akartam írni:-)
Előzmény: Törölt nick (4)
Éhesló Creative Commons License 2008.12.07 0 0 75
Egyformák mind, csak a sarzsiban van különbség.
Szét kell zavarni őket, talpastól a sokcsillagosig.
Előzmény: ex_lx (74)
ex_lx Creative Commons License 2008.12.07 0 0 74
"Azért mekkora gáz ez, hogy még az sem érdekelte őket, hogy a csomagban a gyerekek télapó helyett húsvéti tojást találnak. "


Azért egy tábornok mégsem lehet pont úgy bunkó, mint azok, akiket az utcáról ismerhetünk.
Előzmény: Fine Tune (19)
ReRedON-F... Creative Commons License 2008.12.07 0 0 73

Ismerjük ezeke a tető cégeket és akik mögötte állnak......van az építőiparban is rengeteg......luxuslakást igérnak nagy duma, design bemutató, pezsgőzés libacombos svédasztal a bokréta-avatón.......utána otthagyják 80%-os készültségeben egy megvehető müszakiellenőr aláírásával......és a tulajok költözhetnek a szovjetunió 80-as éveit idéző müszaki szinvonalba 360-380e Ft/ négyzetméter áron.......és a spanyol, ciprusi köntösbe bujtatott ázsiai cégeknek meg bottal üthetik a nyomát.

 

 

A rendörknél is ezt történt.....megsúgták, hogy melyik "kereskedőnél" kell a többezer mikulás csomagot beszerezni.......ő meg rá mérte a nem oda illő és lejárt szavatosságú raktári feleslegét hagy öröljön a keresztény, magar rendőr gyerek nekije'.

 

 

Előzmény: Törölt nick (44)
kinizsi07 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 72

Félre értethető voltam!Ne haragudj! :) Nekem nagyon bejön és a nem normálist az átlagtól eltérőre gondoltam.Imádom az ilyen karaktereket.

 

Elnézést, ha megbántottam volna valakit! 

Előzmény: Navorski (64)
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.12.07 0 0 71
A6-ost.
Előzmény: cserép virág (70)
cserép virág Creative Commons License 2008.12.07 0 0 70
A gyerekek lejárt szavatosságú húsvéti tojást kapnak Mikulásra, a BKV vezér meg egy AUDI A4-est. Hol itt a válság Ferkó?
Előzmény: de Saint Preux (8)
Uff Creative Commons License 2008.12.07 0 0 69

Ezeknek  már a szar se elég büdös, vagy mi van ?

 

Kellemes Húsvéti Ünnepeket. Sose lehet elég előre jót kívánni. Az is lesz nemsoká.

 

Sz prázdnyikom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!