Keresés

Részletes keresés

RNK Creative Commons License 2009.09.08 0 0 79
Várjuk ám a beszámolót és a jó híreket! Nekünk is szóltak mi a jövő héten megyünk!
nagyon várjuk:-D
Jrich Creative Commons License 2009.09.07 0 0 78

Sziasztok!

 

Tényleg jól haladnak, pár hete jártam én is arra, akkor még sehol nem voltak.

Amúgy mi holnap megyünk bejárásra, jók az infók, utána majd beszámolok, remélem csak jó híreket fogok mondani.

RNK Creative Commons License 2009.09.07 0 0 77
Ez nem semmi!:)köszi a képeket!

múlt hét végén (aug. 31) még nem ilyen volt!:)


Mi már nagyon szeretnénk költözni!:) Reméljük így haladnak tovább!
valaki volt már bejáráson?
Ha jól tudom akkor most az első illetve a második emeletnek van a bejárása.
Előzmény: Dain Bramaged (76)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.09.06 0 0 76

 

Még egy.

Előzmény: Dain Bramaged (75)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.09.06 0 0 75

 

 

A legfrissebb képek!

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Dain Bramaged (74)
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.09.06 0 0 74
A legfrissebbek!
Dain Bramaged Creative Commons License 2009.08.06 0 0 73

Én ma megkaptam az APEH-től a fizetési meghagyást a vagyonszerzési illetékre. Ezek szerint a Földhivatal nem dobja vissza az adásvételi szerződéseket?

Egyik szemem sír.....

Előzmény: Jrich (69)
RNK Creative Commons License 2009.08.05 0 0 72
:) ez igen! nagyon jó...! Már nagyon várjuk....
Előzmény: Jrich (71)
Jrich Creative Commons License 2009.08.05 0 0 71

Már meg nem mondom a hölgy nevét, de elephanttól mondták, hogy terv szerint októberben kezdődnek majd. Kb másfél hete.

Szerintem egész szépen haladnak, lehet reménykedni.

 

Üdv

RNK Creative Commons License 2009.08.04 0 0 70
szia!

Októberi műszaki átadás?kitől hallottad? vagy mikor?

üdv!
Előzmény: Jrich (69)
Jrich Creative Commons License 2009.07.31 0 0 69

Sziasztok!

 

Bejárásról nincsen infom, viszont nekem várhatóan októberi műszaki átadást mondtak. :)

Ami viszont érdekesebb kérdés, hogy az új földhivatali eljárás szerint visszadobják az adásvételi szerződéseket, arra hivatkozva, hogy várható helyrajzi számmal nem tudják bejegyezni a tulajdonjog fenntartása mellett történt eladás tényét. ( Érintheti az Áfa kérdést, szocpolt stb).  Remélem ez minket nem fog érinteni. Érdemes elolvasni a Sasad ligetes forumot, ott most áll a bál emiatt.

 

Üdv

RNK Creative Commons License 2009.07.31 0 0 68
Jó hír!!!!

Arról értesültem, hogy hamarosan kezdődnek a bejárások( kb. 2 hét)!!!!
Ami még fontos állítólag november - december fele műszaki átadás...
Persze addig sok minden történhet!

Üdv.:
RNK
RNK Creative Commons License 2009.07.28 0 0 67
RNK Creative Commons License 2009.07.28 0 0 66
Helló!

Mi bízunk a decemberi átadásban!:) megnéztem ma hogy hogy haladnak! rakok fel egy képet az utcáról ahol látszanak a fák!(megvannak!:))és szinte minden ablakon már fenn van a redőnytok!
decemberig meglehetnek addig még 4 hónap (de akkor egy napot sem csúszhatnak)
egyébként a B épületet is burkolják azzal is elég jól haladnak!
tpap Creative Commons License 2009.07.28 0 0 65
Még tavaly vettük, a végleges szerződést mi is júniusban kötöttük meg. Átadás május 30. Nekünk is decembert mondanak szóban, de ezt mi nem vesszük komolyan. A készültség alapján február környékén akár át is adhatják, de mint a Zaragozánál is látható az utolsó pillanatokban még simán csúszhatnak pár hónapot. Bent nem voltunk, amennyire kívülről be lehet látni, a villanyszerelés és a fűtés csövek többé kevésbé bent vannak már, falak még nincsenek vakolva. Kívül most az A épületet szigetelik, és mindkét épületen szerelik fel a redőnytokokat.
Előzmény: RNK (62)
RNK Creative Commons License 2009.07.27 0 0 64
Ez az a épület!:) de mikor voltam a b mellett még voltak fák!
Előzmény: Dewey Readmore Books (63)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.07.27 0 0 63
köszi a képet, jó látni, hogy a B épületnél lévő fát tényleg meghagyták :-)
Előzmény: tpap (61)
RNK Creative Commons License 2009.07.25 0 0 62
Sziasztok!

mikor vettétek?csak azért kérdezem mert érdekel
mit mondtak mikor lesz az átadás, bejárás... mikor mi kötöttük a szerződést akkor még azt mondták, hogy december körül átadható lesz bár a szerződés 2010 május 30-at jelöl...! most hogy állnak belül?nem voltatok benn?


RNK
tpap Creative Commons License 2009.07.24 0 0 61
tpap Creative Commons License 2009.07.24 0 0 60
Csak sikerült a képet is felrakni :)
tpap Creative Commons License 2009.07.24 0 0 59

Sziasztok,

 

Mi is itt vettünk lakást az A épületben. Beköszönésképpen íme egy kép, kb 1,5 hete készült.

RNK Creative Commons License 2009.07.08 0 0 58
RNK Creative Commons License 2009.07.06 0 0 57
itt a kép...
RNK Creative Commons License 2009.07.02 0 0 56
helló!

Tegnap jártam a háznál és csináltam képet is (majd feltöltöm)!
de addig is a hír: a Vörösmarty utca és a szegfű utcai saroknál már kezdik állványozni a házat!:)
RNK Creative Commons License 2009.06.29 0 0 55
Helló!

Na ez valóban jó hír!!!!Reméltük hogy így lesz!
A mai nap eldől hogy 20 vagy 25!
Előzmény: Dain Bramaged (52)
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.06.28 0 0 54
az "ilyen most" a hatodik képtől jön...
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.06.28 0 0 53
ilyen volt áprilisban:








ilyen most:





Dain Bramaged Creative Commons License 2009.06.26 0 0 52

Jó hír:

 

"Húsz százalék áfát kell megfizetnie annak, aki a lakóingatlan-vásárlásról szóló szerződését július elseje előtt a földhivatalhoz benyújtja - hívta fel a figyelmet a Pénzügyminisztérium (PM) pénteki közleményében.

 

A közleményben kiemelik: amennyiben az Országgyűlés hétfőn elfogadja a jövő évi adótörvény javaslatokat, úgy hatályba léphet az a módosítás is, amely a lakóingatlanok értékesítésénél - meghatározott feltételekkel - lehetővé teszi a már megkötött, és a földhivatalhoz benyújtott szerződések esetében június 30-át követően is a jelenlegi 20 százalékos áfakulcs alkalmazását.

Ennek alapja, hogy az Országgyűlés 2009. június 22-i ülésén támogatta az erről szóló módosító indítványt. A 2009. június 30-ig a földhivatalhoz benyújtott adásvételi szerződések esetén (ideértve a tulajdonjog fenntartással kötött adásvételt is), tehát a teljes ellenérték 20 százalékkal adózik, még abban az esetben is, ha a tulajdonjog bejegyzése nem történt meg. A módosító indítvány kapcsán a végleges döntést az Országgyűlés 2009. június 29-én hozza meg. "

Regisztráljon oldalunkon, és nyerjen 500 000 Ft értékű lakberendezési utalványt!

RNK Creative Commons License 2009.06.23 0 0 51
Hello!

Bocs hogy még nem raktam fel képeket de nem volt időm és mikor megnézem a fórumot akkor meg nincs nálam...
Nekünk is azt mondták hogy december -január csak azért adtak meg május 31 -et hogy ha a gazdasági v. miatt csúszik akkor is befejezzék!
Mi egyébként december -januári átadással számolunk!
Reméljük minden rendben lesz
Dewey Readmore Books Creative Commons License 2009.06.18 0 0 50

Szia és üdv a csapatban :)

 

Mi tavaly kb. ilyenkor írtuk alá az előszerződést, és akkor már arról volt szó, hogy december-január-február tájékán készül el a ház, szóval ha csúsztak, akkor még a földmunkák előkészítése előtt lehetett a csúszás...De a jelenlegi körülmények között szerintem egész jól haladnak, reméljük, ez így is marad!

Előzmény: Motifossza (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!