Keresés

Részletes keresés

adam241 Creative Commons License 2012.06.25 0 0 9

Cseppet késett a válasz, bocsi, azóta a Romeon vagyok, és mint kiderült, én képzeltem be magamnak, mert az alakja normális ategóriába sorolható... meg a partnerem is megmondta, hogy hülye vagyok, hogy ezen kattogok, mert beképzeltem magamnak és úgy jó ahogy van :D

Előzmény: Géza78 (7)
Géza78 Creative Commons License 2011.12.19 0 0 7

és milyen néven vagy a priden???kiváncsi lennék a "görbédre",sztem sincs jobb annál!!!

Előzmény: adam241 (5)
Sötétkék Jégvirág Creative Commons License 2011.03.23 0 0 6

Hogy előrébb kerüljön a topik.



adam241 Creative Commons License 2011.01.23 0 0 5

Ez sajnos így van. Te konkrétan küzdesz ilyen problémával? Most a pride-on próbálok találni valakit, de az az oldal kicsit bénán van összerakva, nem sok jót remélek... Mennyi idős vagy, ha szabd tudnom?

Előzmény: Enryboy (4)
Enryboy Creative Commons License 2011.01.23 0 0 4

Hát, hajrá! Olyan idők jönnek, amikor szükség lenne ilyen kapcsolatra, hogy az ember köztiszteletben álló polgár lehessen.

adam241 Creative Commons License 2011.01.22 0 0 3

Hasznos lenne, ha felélesztenénk ezt a rovatot... Hajrá!!! Valaki!?!?! Tök mindegy, hogy ki, csak írjatok, ha hasonló cipőben jártok!

csecsemőke Creative Commons License 2008.11.23 0 0 2
Nemtom fiú vagyok-e vagy lány? Segítsetek!!!Fogadjatok örökbe, de most nemtom, mama-mama, vagy papa-papa variációt szeretném? Lehetőségeket, www.szodoma-gomora@kell-e ? email címre!!!
Előzmény: Enryboy (-)
Qqberci Creative Commons License 2008.11.23 0 0 1
fobfob...
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.23 0 0 0
h0m0f0b heter0f0b
Enryboy Creative Commons License 2008.11.23 0 0 topiknyitó

Ebben a homofób világban nagyon sokan félnek a megbélyegzéstől: munkahelyük is veszélybe kerülne, ha kiderülne az igazság, hogy melegek vagy leszbikusak.

 

A Meleg és leszbi alibi kapcsolatok topik célja, hogy meleg és leszbikus egyéneknek, pároknak segítsen, hogy felvegyék a kapcsolatot.  Legyen akár alibi házasság vagy közös gyerek a cél. Lásd: A fiúk  aklubból sorozatban Brian kapcsolata.

 

Aki érdeklődik ezen dolog iránt, nyisson egy ingyenes e-mail címet valamilyen álnéven, ahová várja a leveleket és írjon ide pár sor bemutatkozót.

 

Sok sikert az ismerkedéshez!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!