Keresés

Részletes keresés

regiblog Creative Commons License 2016.01.24 0 0 35
bekakuki Creative Commons License 2008.12.22 0 0 34
MA a pápa elítélt titieket, homokosokat
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.21 0 0 33
sőt,írtam is
Előzmény: vasgyári capriccio (32)


vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.21 0 0 32
ezt én is akartam írni:))
Előzmény: Szexofon (24)
Tenorista muszlin Creative Commons License 2008.11.21 0 0 31
Természetesen mindenkinél egyéni, hogy mit tart szépnek... azt hiszem, ha ott lettél volna és azt látod, amit én, akkor nem filozofálgatnál, hanem csak legyintenél :D
Előzmény: flugi (27)
zoldborso Creative Commons License 2008.11.20 0 0 30
És arra nem gondoltok, hogy esetleg azok a leszbi csajok kénytelenek ilyen klubbokban ismerkedni, akik nem elég jó nők ahhoz, hogy bárhol felcsípjék egymást? :-)
Előzmény: Tenorista muszlin (25)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.20 0 0 29
Ezt nem nagyon értem. A lakosságban mért arány a 2 %. Nem a nők közt. Bár kétségtelen, ebbe a csecsemők és az aggok is beletartoznak. Sőt, a csúnyák is. :)
Előzmény: moonlighting (26)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.20 0 0 28
Én ha őszinte akarnék lenni (márpedig az ember fia legyen őszinte, különösen egy esküvőn) megmondanám neki, ahogy gondolom: Én továbbra is szívesen megdugnálak bármikor, cseppet sem zavar az esküvőd, sőt, hozhatod a csajodat is.
Na, azt hiszem ennél kedvesebb és frappánsabb nem is lehetnél ilyen szép alkalom esetén.
Előzmény: Linux fan (23)
flugi Creative Commons License 2008.11.20 0 0 27
hm, talán létezik egy női-női szépségideál, ami gyökeresen különbözik attól, amihez te, mint más szemszögből szemlélődő, hozzászoktál? szvsz elképzelhető.
Előzmény: Tenorista muszlin (25)
moonlighting Creative Commons License 2008.11.20 0 0 26
Ha csak Mo-t tekintjük akkor a 10milliónak kb a fele mindjárt pasi, marad hát 100k. Ennek mondjuk a 60%a lehet a liliomtól-foghullásig korban, az annyi mint 60k. Nem is olyan vészes :)

A topiknyitótól meg kérdezném, hogy ha egy nő nem veled prütyköl akkor nem édesmindegy hogy kivel? :)
Előzmény: brekkancs (16)
Tenorista muszlin Creative Commons License 2008.11.20 0 0 25
Nézz le egyszer egy leszbiklubba. Én már megtettem, az Ösztrosokk nevű léleksüllyesztőben jártam (Jailhouse a Tűzoltó utcában, Liliom utca sarka) egy pénteki napon, elvileg nem is mehettem volna be. Hát, nem is kellett volna.
Akkor jöttem rá, hogy ezeknek a lányoknak a 99%-a azért nem kíváncsi a pasikra... mert valszeg a pasik se kíváncsiak rájuk... jó okuk van rá... (persze lehet, hogy igazságtalan vagyok és pont az a 250 lány nézett csak ki szarul, de hát azt megszoktuk, hogy kívánatos leszbik csak filmen vannak)
Előzmény: nopoliticians (-)
Szexofon Creative Commons License 2008.11.20 0 0 24

na jó de akkor hova számítsa a leszbikus apácákat ?

 

:-)

Előzmény: vasgyári capriccio (21)
Linux fan Creative Commons License 2008.11.20 0 0 23
Mit szólnál ahhoz, hogy "boldogságot és jó egészséget kívánok"?

Ahhoz nem kell esküvő.
Nem, valami frappánsabb jókívánság illik erre az alkalomra, amikor véglegesen szakítani látszik a férfinemmel.
Előzmény: orlanda (13)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.19 0 0 22
jobb,mintha agyonhallgatnánk
Előzmény: B-less (17)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.19 0 0 21

ne higyj el mindent,amit olvasol:)  ezek a statisztikák sántítanak,bár gondolom,hogy az apácák bevallják,hogy azok. a leszbikusok nem feltétlen írják a falra

 

egy a lényeg,aki menni akar,hadd menjen.akár apácának,akár leszbikusnak.

 

arról nincs véletlenül valami kimutatás,hogy hány leszbikus apáca működik kis hazánkban?:)

 

el is fáradtam,annyit írtam

Előzmény: brekkancs (16)
B-less Creative Commons License 2008.11.19 0 0 20
Akkó' jobbulást.
Előzmény: brekkancs (19)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.19 0 0 19
[Van az a fejfájás, amitől sem aludni nem tudsz, sem abbahagyni az idiótaságot. :D]
Előzmény: B-less (17)
flugi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 18
Egy leszbikus legalább két nőt vesz el a férfitársadalomtól.

hamis. egyet sem :) Nem lehet elvenni azt, ami nincs ott.
Előzmény: nopoliticians (-)
B-less Creative Commons License 2008.11.19 0 0 17
Nemár, ezt most komolyan ragozzátok?
brekkancs Creative Commons License 2008.11.19 0 0 16
2006-ban Európában 315 981 apáca volt. Pontosabb adatot Mo-ra nem találtam. Egy másik adat szerint a nők 2 %-a leszbikus. 200 000 az 10 m-ra. Ha jól számolom. Valóban sokkal több nőt érint ez, mint az apácaság. Viszont. Azt is olvasom, hogy a női homoszexualitás mintegy fele csak a férfinak. Mert az 4 %.
És megkerülhetetlen a kérdés, hogy minden leszbikus nőért kár-e, vagy csak a szépeket sajnáljuk joggal? És hány éves korosztályt? És ki dönti el, hogy kikért kár, kik azok, akik sajnálnivalóan vesztek el a férfitársadalom számára és kik, akik nem? És akkor lehetne pl. valami megkülönböztető jelzést hordaniuk. Mondjuk kék csillagot az elveszőknek és pirosat a "nem kár értük" leszbikus nőknek. Vagy fordítva. Bizottságok felállítását is javasolnám. Pontozásos rendszerrel.

Misét celebrálni viszont nem nagyon tudnék. :)
Előzmény: vasgyári capriccio (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.19 0 0 15

Akkor most gyűlöljük a leszbikusokat, mert határtalan önzésükkel kivonják magukat a topiknyitó férfiassága elől.

És tiszteljük a kurvákat, mert szinte önmagukat megsokszorozva, éjt nappallá téve dolgoznak a leszbikusok által társtalanná vált topiknyitók férfiasságán.

 

:-))))

Előzmény: nopoliticians (-)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.19 0 0 14

az egy főre eső apácák száma elhanyagolható a leszbikus nőkhöz képest,de ők is megérnek egy misét

 

valaki celebráljon egyet

Előzmény: brekkancs (12)
orlanda Creative Commons License 2008.11.19 0 0 13

Mit szólnál ahhoz, hogy "boldogságot és jó egészséget kívánok"?

 

Előzmény: Linux fan (11)
brekkancs Creative Commons License 2008.11.19 0 0 12
És az apácákról még egy szót sem ejtettünk! :(
Előzmény: nopoliticians (-)
Linux fan Creative Commons License 2008.11.19 0 0 11
Van egy (elég szép) kolléganőm, aki biszex volt, de aztán megunta a fiúkat... Pár hét múlva lesz az esküvője a barátnőjével.

Nem tudom, mit mondjak neki, amikor a jókívánságokra kerül a sor. Mondjuk hogy: "Remélem, még visszatérsz egy nyitottabb életformába". Lehet, hogy megsértődik, pedig ez jókívánság.
Előzmény: Lebenstod (9)
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.11.19 0 0 10
áldja vigye
Előzmény: nopoliticians (-)
Lebenstod Creative Commons License 2008.11.19 0 0 9
Gondoljatok a szép biszex nőkre! Ne mindig a borongás!
Örüljünk a szép, nyitott biszex nőknek, ne csak irigykedjünk.
manya1 Creative Commons License 2008.11.19 0 0 3
Hogy primitívség, és ilyenért inkább ne indítottál volna topicot, az a véleményem.
Mikor jönnek a zsidók, a feketék meg a cigányok, hm?
Előzmény: nopoliticians (-)
Zézé Creative Commons License 2008.11.19 0 0 2

es hany ferjet nem szekalnak idejekoran a fold ala :) ezt is hozzaszamitottad?

 

 

Előzmény: nopoliticians (-)
Kövezett Creative Commons License 2008.11.19 0 0 0
0-0=0
Előzmény: nopoliticians (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!