Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 84
Akkor qrvára jól jártál, biztos jócskán csökkent az adód is, gratulálok.....
Előzmény: dj (81)
Aerion Creative Commons License 2008.11.05 0 0 83

A népszavazást nem a nép, hanem maga Orbán Viktor kezdeményezte 300 Ft-ról.

 

Az eredmény fényében teljesen lényegtelen, ki kezdeményezte a népszavazást.

 

Cinikus, sötét húzás volt...

 

Ha cinikus, sötét húzás volt akkor sem a Fidesz törölte el a vizitdíjat, hanem a kormány, amelyre szavaztál 2006-ban, és az a több mint 3.3 millió ember, amely úgy ítélte helyesnek, hogy ezt a díjat ne fizesse, és ezt szavazatával is kinyílvánította, ez pedig a választópolgárok több mint kétötöde. Effektíve ellene, vagyis a vizitdíj mellett alig 700.000 ember, tehát a választók 8,7 %-a szavazott, a többi meg azzal, hogy nem foglalt állást, és ez a választópolgárok kevesebb, mint 50 %-a. Ez tehát, beleértve azt is, amit leírtál azt jelenti, hogy a magyar választópolgárok elsöprő többsége elutasította a vizitíjat, amivel párhuzamban azt a reformkísérletet, amelyet Kósa nem nevez annak, te meg cinikusnak és sötétnek tartod az ellene szavazók, és a mellete állást nem foglaló milliók motivációit.

 

Jaj drága, nem köll elhinni a saját propagandátokat!

 

Azt hiszem rád fér ennek a tanácsnak a megfogadása.

 

Előzmény: n0ri (27)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 82

Több mint 3 millióan szavaztak, Na ugye ki akkor a Hülye, azért helyedben elgondolkoznék. Mert ugye most tény, hogy az MSZP-re pl totális hülyék szavaztak 2002 és 2006-ban. A béremelés igértéért meg a hazugságokra. (PUMA stb) Szerintem NEM: Azok akik 3 millióan valamire szavaznak NEM HÜLYÉK! Hülyék azok ,akiknek lila fogalmuk sincs arról mit kell csinálniuk a munkában, többek között sajnos a mai kormány, mely csődközelbe vitte az országot. Érted EZ TÉNY, Mi lenne,ha?  az meg haha hülye duma, üres duma, Tehát a lakosság elhiszi, hogy amit igér valaki azért meg is fog dolgozni sikerül vagy nem az kérdéses. Na evvel van baj 300 Ft-os szarakodás helyet dolgozni kellett volna a kormánynak ám ennyire tellett. Na ezt szavaztuk le több mint 3 millióan, És csak a szavazás után jött az ovodás-kiszes duma a 300 Ft-ra szavaztak. És 2006-ban pedig a hazugságokra.

Hát ez az aljasság Mont-everestje. Ki mire szavaz. 3 milliót nem lehet megkérdezni. Arra hogy piszkos átverést köszönjük szépen arra ujabb 3 millió.

A politikusok borzalmas nagyképűekké és aljassá és rablógyilkossá váltak. Az embereket meg hülyének nézik, 52 éve is ez volt, kiegyenesitették a kaszát az emberek, és még a ruszkit is megverték. Jó lenne ha szörnyen hülye kiszes-ovodás hazudozás helyett aki nem alkalmas azt kirugnák a pártok amig ki nem egyenesedik a kasza.  

Előzmény: n0ri (61)
dj Creative Commons License 2008.11.05 0 0 81
Azt nem kellene firtatni szerintem, hogy ki van félrevezetve az elmúlt napokban nyújtott teljesítményed alapján ...

A vizitdíjat ( amennyit igénybe vettem ) eddig is én fizettem, csak a hülye rendelet alapján így kétszer kellett volna.
Előzmény: Törölt nick (78)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2008.11.05 0 0 80

" A fidesznyikek által félrevezetett szerencsétlen birkanyáj szavazta le a vizitdíjat. "

Hát igen, így gondolkodnak a kiszes milliárdosok, nekik az emberek békák, patkányok vagy birkák. És ezek még csak a nyilvánosságra került állathasonlatok...

De hát mindig is lenézték a népet.

Előzmény: Törölt nick (65)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.05 0 0 79
Hát ha ezen felhergeled magad,arra nem tudok mit mondani.
Szóval a Viktor nem árulta ezt el? :-O
Csak a kész tényeket írtam le...ezért tiltakoztak elég sokan a népszavazás ellen,hogy fölösleges pénzkidobás,mert tényleg az volt...

Jól reagálnak a népek, amikor elfordulnak tőletek!
Nem kellenek a liberálisok a kutyának sem!


Értem,mi hergelünk...Légyszíves keress a hozzászólásomban ehhez hasonló részeket!

A fennhéjázó, kioktató modorotokkal, a lenéző, lekezelő stílusotokkal.

Ilyet se találtam...
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 78
Félre vagy vezetve. Az állam kárpótolta az orvosokat az orbántörpe és hívei nyomására. Az államnak a Te adódból van pénze. Tehát a vizitdíjat/vagy ami utána van Te fizeted. Világos?
Előzmény: Or Kán (67)
n0ri Creative Commons License 2008.11.04 0 0 77
A kedves jó nénikéd, az
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 76
Ezt nem akarjátok pótolni a nagyképűségetekkel. = Ezt akarjátok pótolni a nagyképűségetekkel.
Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 75
Eddig is fizetnem kellett, de nem vizitdíjat.
Még a végén megdumáljátok, hogy a világ egyik legmagasabb járulékszintje után még a tételes ellátásért is külön jár valamiféle fizetnivaló.
Mondjam, vagy mutassam?
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (73)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 74
Folyamatosan hergelitek a másikat!
A fennhéjázó, kioktató modorotokkal, a lenéző, lekezelő stílusotokkal.
A másik iránt a tiszteletnek a szikráját sem lehet felfedezni a mondataitokban.

Jól reagálnak a népek, amikor elfordulnak tőletek!
Nem kellenek a liberálisok a kutyának sem!

Ezt nem akarjátok pótolni a nagyképűségetekkel.
Előzmény: VaddiszNora (72)
Lángoló Vörös Zászló Creative Commons License 2008.11.04 0 0 73
Igazad van! Észre sem veszed, hogy fizeted. Nem csak magadét, hanem másokét is!
(Persze, csak ha dolgozol, és nem a segélyezettek körét szaporítod!)
Előzmény: Törölt nick (71)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.04 0 0 72
Aranyos vagy...
Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 71
Ugyanúgy fizeti mindenki a vizitdíjat,csak más néven...

Tényleg?
Én nem vettem észre, hogy fizetném.
Előzmény: VaddiszNora (69)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 70
Nem hát.
Csak hazudni tudtok.
Előzmény: n0ri (68)
VaddiszNora Creative Commons License 2008.11.04 0 0 69
Erről van szó... ! :)
A kedves kis népszavazásra,csak azért volt szükség,mert páran reménykedtek benne,hogy ha leszavazódik,akkor tán lemond a Ferenc is pártostul...hát nem jött össze... :-O
Ugyanúgy fizeti mindenki a vizitdíjat,csak más néven...
Előzmény: Törölt nick (65)
n0ri Creative Commons License 2008.11.04 0 0 68
Hát igen, ebben nem érünk fel a Vezéretekkel, nem tudjuk fanatizálni a támogatóinkat
Előzmény: Törölt nick (66)
Or Kán Creative Commons License 2008.11.04 0 0 67
Jelen.
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 66
Mi volt az oka, hogy nem vezettétek a helyes útra a birkanyájat?
Nektek úgyis akkora az eszetek, hogyha a hentes széjjelmérné, házat venne rajta.
Most is osztjátok!
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 65

"Nem a Fidesz szabotálta el a vizitdíjat, hanem a magyar nép szavazta le."

 

A fidesznyikek által félrevezetett szerencsétlen birkanyáj szavazta le a vizitdíjat. Jelentkezzen itt, aki azt hiszi, hogy most már nem fizeti ki a vizitdijat!

Előzmény: ZSOTYESZ (4)
Rübezahl Creative Commons License 2008.11.04 0 0 64
Ha pedig az orvosok egy részét is sikerül kiutálni az országból, nem lesz szükség a TVK -ra, mert egyszerűen nem lesz aki operáljon, ill. a falvakban gyógyítson.
Rübezahl Creative Commons License 2008.11.04 0 0 63
Na mert ahhoz nagy ész kell ám, hogyha magas a gyógyszertámogatási kiadás, akkor egyszerűen meg kell szüntetni a készítmények nagyobb részének támogatását. Pótlólagos haszon, hogy akik ezután nem tudják megvenni a gyógyszereiket, és idő előtt elhaláloznak, azoknak a nyugdíjat sem kell ezután fizetni.
Előzmény: n0ri (45)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 62
Én milyen ügyben szavaztam?
Azt nem tudod véletlenül?
Előzmény: n0ri (61)
n0ri Creative Commons License 2008.11.04 0 0 61
Na, megértem, hogy röstelled, hogy ilyen piti ügyben, mint a 300 Ft, szavaztál, de nem kéne hazudni. Pontosan erről szavaztál, a többi duma.
Előzmény: Törölt nick (59)
n0ri Creative Commons License 2008.11.04 0 0 60
Kiváncsi vagyok, van-e valami statisztika arról, hogy a téves orvosi diagnózisok száma nőtt-e ebben az időszakban.
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 59
Kóka elfelejti, hogy nem a vizitdijról hanem az elhibázott eü-politikáról szavaztunk 99%-ban. Hülye komcsi kádárista kiszes duma az,hogy tömegesen a 300 Ft spórolás miatt szavaztak, Nem. Azért , mert pl. az eü minden dolgozója tiltakozott a Eü-politika miatt.
John Doe(520i) Creative Commons License 2008.11.04 0 0 58
Horn-kormány?
Előzmény: Törölt nick (54)
chapelle Creative Commons License 2008.11.04 0 0 55
"Populista, demagóg kérdések népszavazása volt. "
Mint ahogy ezekkel választásokat nyerni is az volt, nemde?!
Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.04 0 0 54
Mindig az volt.
Előzmény: Antisystem (53)
Antisystem Creative Commons License 2008.11.04 0 0 53

Most már újra - részben. (ha jól tudom)

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!