Keresés

Részletes keresés

K Nándor Creative Commons License 2014.06.27 0 0 2339

Sziasztok! A napokban hozzam kerult egy go730-as keszulek. Egy aprosag zavar, megpedig az, hogy nem idul el automatikusan ha tapot kap. Van erre valami megoldas? A menuben csak a leallasra talaltam bellaitasi lehetoseget.

TheGyurci Creative Commons License 2014.06.25 0 0 2338

Sziasztok!

 

Július 1.-től ismét lesz magyar nyelvű ügyfélszolgálat a TomTom-nál: http://navigyurci.hu/2014/06/25/breking-tomtom-ugyfelszolgalat-magyarul/

StMiklos Creative Commons License 2014.06.15 0 0 2337

  Szevasz!

 

Mert nem gondolta még úgy senki, hogy lenne rá fizetőképes kereslet.

Ha Te úgy gondolod hogy igen, szerezd meg a jogokat a fordításhoz, fordítsd (fordittasd le) és már árulhatod is.

Ezt megteheted úgy is, hogy díjmentesen, esetleg önkéntes adományozási lehetőséggel bocsátod a "nagyközönség" rendelkezésére.

Sok program lelhető fel így a neten

Jogilag egyszerűbb változat, ha kitanulod a hogyanját és saját magadnak megcsinálod, ennek jogi akadálya nincs.

 

   Üdv: StMiklos

Előzmény: jenochef1968 (2336)
jenochef1968 Creative Commons License 2014.06.04 0 0 2336

Az lenne a kérdésem,hogy miért nem fordítják magyarra a Star Wars hangokat?

ovinababika Creative Commons License 2014.05.26 0 0 2335

Sziasztok.

Van egy carminat navim amin 8.842 navcore van europe 930.5604-es térképpel. Az egészet okosan szereztem, elnézést ha ez itt nem helyénvaló. A gondom az, hogy a sáv asszisztens nem akar működni, azt irja, hogy nem kompatibilis. A kérdés, hogy én rontottam el valamit, vagy ez ilyen, esetleg az okos megoldás következménye? 

varjúistván Creative Commons License 2014.05.22 0 0 2334

Most került a kezembe egy xl, valóban nincs ilyen beállítás. Úgy tűnik szándékosan butították le a keretprogramot. Ezen egy custom keretprogrammal lehet segíteni.

Előzmény: bigjohny (2332)
TheGyurci Creative Commons License 2014.05.21 0 0 2333

Sziasztok!

 

Már letölthető az új v930-as térkép:

http://navigyurci.hu/2014/05/21/letoltheto-a-tomtom-v930-as-verzioszamu-terkepe/

 

Üdv:

Gyurci

 

bigjohny Creative Commons License 2014.04.29 0 0 2332

Hali,amit írtál az a tomtom one-os beállítás,nekem most egy XL2-őm van,ma újra kipróbáltam,biztonsági figy zöld pipa,de semmi sehogy nem figyelmeztet,se úgy ,mint az igo,se bippel,vagy más efekttel,mint a One,csak 58-nál pirosra vált a sebesség határ jelző kocka.Nem akarom elhinni,hogy ilyen buta legyen,mikor a One-omat már jó pár éve vettem,igaz kicsi,de legalább pittyeg,ha gyorsan megyek,legalább is úgy látom így be lehet állítani a menüben az XL2-őt meg nem??üdv

Előzmény: varjúistván (2325)
bigjohny Creative Commons License 2014.04.28 0 0 2331

Köszi,de nem találom,ez ikonos megjelenítésű és csak "Biztonsági figyelmeztetés" ikon van,vagy pipa vagy semmi,de hiába pipáltam ki nem figyelmeztet gyorshajtáskor.Olyat amiket te írtál nem is találok.üdv

ilyen ikonok vannak,hang,fényer,vezetőnézet,otthon,hangok és képek,,térkép váltás,térkép ja,épületek,biztonsági figy eng,tervezési beáll,nyelv,egységek,óra,bill,gyári vissza,na ennyi nem vok tudatlan kezdő,de ezen mégsem találom azt az opciót amivel figyelmeztetne.üdv

Előzmény: varjúistván (2325)
trevigiana Creative Commons License 2014.04.23 0 0 2330

sziasztok, fiuk-lanyok, egy kis segítségre lenne szükségem. Előre is bocs a nagyon amatőr kerdesekert :-) szóval: a páromnak szeretnek venni szulinapjara egy gps-t, a tomtom start 60-át neztem ki neki, tmc vevővel. Eddig Garmin es cns cuccaink voltak/vannak. Kérdéseim: mit jelent konkrétan az élettartam frissítés? 2 ev(mint a garancia), vagy akar5-10, ha en addig használom a gépet? A tmc működik normálisan Magyarországon is? Es a legbenabb kérdés kategória győztese pedig :-)) ugye a tomtom-ban is beállítható aki az autópálya ki, fizetős utak ki, stb. Opciók tervezésnél? elokvastan 100 leírást, megnéztem ezer képet, de ezekre nem találtam választ. Előre is köszi, ha valaki segít es válaszol, ahhoz nem elég olcsó a cucc, hogy mellenyuljak a választáskor. Köszi mégegyszer!

Nyusziman091184 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 2329

Ügyfélszolgálatot nem kerestem, mivel "okosban" próbálom megoldani.

 

Előzmény: Törölt nick (2328)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.14 0 0 2328

Hali.

 

Tomtom ügyfélszolgálat?

Másik lehetőség tomtom home térképvásárlás...

 

Üdv

G

Előzmény: Nyusziman091184 (2327)
Nyusziman091184 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 2327

Kedves Fórum Tagok!

 

Olyan kéréssel fordulok felétek, hogy van nekem egy TomTom One (N14644) típusú gps készülékem.

 

Mivel nem megfelelően működött, így a Totalcmd-ben leformáztam (sajnos biztonsági mentést nem csináltam).

Utána a legfrissebb TomTom Home-al összekötve rátette magát a tomtomot, de térkép az ugye nincs rajta.

Töltöttem le xy oldalról egy Tomtom_Central_and_Eastern_Europe_925_5412 térképcsomagot, amit a FastActivate progival aktiváltam, azonban a készülék azt írja ki, hogy "NIncs találat a térképre".

 

A fenti probléma megoldásában kérem a segítséget!!!!

 

Köszönettel: Nyusziman091184

delhabrolós Creative Commons License 2014.04.12 0 0 2326

Sziasztok. Van egy tomtom star 60-as készülékem amin mostmár egyáltalán nem jön be a gps jel. Eddig elment vissza jött aztán hülyeségeket mutatott. Tehát szar. Februárba vettem. Valami okosság azon felül h szervíz? Köszi

varjúistván Creative Commons License 2014.04.12 0 0 2325

Beállítások megváltoztatása>Biztonsági zár>Befejez>Figyelmezetés, ha gyorssabban vezet a megengedettnél opció mellé pipa vagy Figyelmeztetés, ha gyorsabban vezet egy megadott sebességnél mellé pipa

Előzmény: bigjohny (2324)
bigjohny Creative Commons License 2014.04.10 0 0 2324

Szevasztok,tudja vki,hogy a tomtom xl2-t be lehet úgy állítani,mint az igot,hogy figyelmeztessenha átléptem a beállított sebességet,mert nekem nem sikerült és nagyon hiányzik és költséges mulatság nélküle aútózni,ha nem tudja akkor megy a levesbe,de remélem,hogy tudja nemrég vettem.üdv

TheGyurci Creative Commons License 2014.04.05 0 0 2323

Sajnálom, szolgáltatót váltottunk, és nem egészen úgy sikerült az átállás mint szerettük volna. Most már tudsz regisztrálni, sőt több új TomTom-mal kapcsolatos topik is nyílt:

http://navigyurci.hu/2014/04/03/uj-topikok-a-navigyurci-hu-forumaban/

 

Előzmény: Elar (2321)
Samanoske Creative Commons License 2014.03.19 0 0 2322

Üdv!

 

Tomtom Go 630-asom van és ausztriából hazafelé a hosszabb kacskaingósabb úton hoz és vissza is,de régebben nem.

Mitől függ ez?Másfél éves a térkép kb.

Elar Creative Commons License 2014.03.15 0 0 2321

Próbáltam regisztrálni a fórumra, de vmi hibát írt ki a múltkor

Előzmény: TheGyurci (2320)
TheGyurci Creative Commons License 2014.03.14 0 0 2320

Aki esetleg még nem olvasta volna:

 

http://navigyurci.hu/2014/01/17/ismet-mukodik-a-forumunk/

 

TomTom technikai kérdések és térképhiba bejelentő.

PoliBili3 Creative Commons License 2014.03.09 0 0 2319

Üdv.

TomTom GO 950-eshez vennék az interneten friss térképet és mivel cégnek lenn ezért kitöltöttem az adatlapot és nem fogadja el a 3400-as iránytószámot, azt írja, hogy nem is létezik és így nem tudok frissíteni. Mert nem enged tovább. Valaki tudna esetleg segíteni? Magyar nyelvő telefonos információ nincs jelenleg.

Elar Creative Commons License 2014.03.08 0 0 2318

Sziasztok!

 

Adott egy 2010-es Laguna amiben egy 8.842-es navcore Tom Tom van.

Itt lehet frissíteni a navcoret?

 

TheGyurci Creative Commons License 2014.03.08 0 0 2317

Sziasztok!

 

Néhány kapcsolódó cikk ami számotokra (is) érdekes lehet:

 

Megjelent a legfrissebb térkép, a v925:

http://navigyurci.hu/2014/02/23/megjelent-a-tomtom-uj-v925-os-verzioszamu-terkepe/

 

Másképpen kell telepíteni mint eddig (letölthető leírással):

http://navigyurci.hu/2014/02/28/tomtom-via-es-start-keszulekek-frissitese-hogyan-csinald/

 

Milyen változásokat hozott a v925-ös verzió:

http://navigyurci.hu/2014/03/07/tomtom-v925-os-verzio-mi-valtozott-az-uj-terkepen/

 

Jó szórakozást!

sure Creative Commons License 2014.02.24 0 0 2316

Bár nekem nem ilyen, hanem Start 20 van, de szerintem ugyanúgy működik ez is; nem látszik úgy az oprendszer felé a csatlakoztatott GPS, mint egy sima USB-s háttértár, tehát nem tudsz közvetlenül fájlokat másolni rá vagy a kütyüről a gépre, hanem a MyDrive connect alkalmazásban van egy olyan opció, hogy "Community files" , az megnyitva, a web böngésződből tudsz képeket, hangokat, ikonokat stb. feltölteni a készülékre, illetve lementeni a számítógépedre. Miről kéne amúgy "mentést" készíteni egy újonnan vásárolt GPS készülékről?...

Előzmény: dandy48 (2314)
TheGyurci Creative Commons License 2014.02.24 0 0 2315

Probléma a TomTom Carminat frissítéssel! NE most frissíts:

http://navigyurci.hu/2014/02/24/breking-tomtom-carminat-frissites-ne-most-frissitsd/

dandy48 Creative Commons License 2014.02.22 0 0 2314

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon és viszonylag kezdő a sz.technikában. Ezért szertnék segítséget kérni az alábbi problémám megoldásához. Vásároltam egy tomtom via 135 tíusú GPS készüléket.

Szeretnék egy mentést készíteni a számítógépemre, de nem látom a készüléken levő adatokat, sem az intéző megnyitásával sem pedig total commanderrel.

Ha valaki ismeri a megoldást kérem szépen tájékoztasson.

 

Üdv;

dandy48

sure Creative Commons License 2014.02.16 0 0 2312

Próbáltad beírni a tomtom.com -ot a böngészőbe? Vagy a dobozán nincs, vagy mellékelve se használati utasítás? Ha a TomTom MyDrive alkalmazás felismeri a készüléket, és összepárosítja, fel fogja azt is ismerni, hogy mit lehet rá ingyen, és mit lehet rá pénzért frissíteni.

Előzmény: Törölt nick (2311)
PoliBili3 Creative Commons License 2014.02.13 0 0 2310

Üdv, tomtom 950-esem van és valami katasztrófa a frissítés és az elérhetőségük.

Hol tudom őket elérni telefonon vagy inkább e-mailen.

Köszi.

sure Creative Commons License 2014.02.12 0 0 2309

No, úgy látszik, csak be kellett írnom, aztán meglett a hiba oka magamtól is...

Tegnap kikapcsoltam a map sharinget, és csodák csodája, a napi GPS fix (68 kB) pikk-pakk lejött és felment a készülékre. A map sharinget visszakapcsolva, most kb. 10 perce dolgozik már a 82 kilobájtos community update-tel. Tehát a hiba forrása megvan, csak továbbra sem értem, hogy 2013-ban 2 percig, 2014-ben 2+ órát tart a készülék frissítése egy 82 kB-os cuccal.

Előzmény: sure (2308)
sure Creative Commons License 2014.02.11 0 0 2308

Sziasztok, TomTom Start 20, Lifetime Europe, tavaly szeptemberben vettem. A frissítés (napi map update és gps fix) valami irtózatosan lassú (több óra...)

Win7 Home Premium 64-bit, böngésző Firefox (illetve a 64-bites változata, a Waterfox), TomTom MyDrive szoftver a legfrisebb van fenn.

A legújabb teljes map update felment még tavaly, és előtte tényleg egy percnél hamarabb megvolt mindig ez a két, összesen tán 200 kilobájtos frissítés, mindig megvártam, míg tényleg végez, rendesen kikapcsoltam és kiléptem a MyDrive programból a gépről lecsatlakoztatás előtt.

Aztán valamikor idén egy ilyen napi frissítás elhasalt, legalábbis kb. 2 óra után lekapcsoltam a készüléket és lehúztam a gépről (valószínűleg ez hiba volt, már bánom, dehát már megtörtént...). Nyilván a következő gépre csatlakoztatáskor addig nem engedett tovább, míg a frissítés folyamatban...jó, ott hagytam éjszakára, reggelre végzett is, gondoltam végigment valami integrity check és a következő frissítés már OK lesz. Hát nem, ugyanúgy órákig tart ez a nem egész 200 kB. Kiírja, hogy kb. 40 másodperc van hátra, aztán elkezd a bitkolbász felfele kúszni szép tempóban, óra közben számlál lefele, aztán véletlenszerű százaléknál/időnél megáll, ahogy a képen is:

 

 

Túrtam a netet, próbáltam már "drum roll" resetet, MyDrive cache ürítést, teljes MyDrive uninstall-reinstallt, a készüléken factory default-ra visszaálítást, de sajna most is már több, mint fél órája megy a napi frissítés..."Updating - do not disconnect your device".

Közben meg látom, hogy forgalmaz  (local area connection-ként jelen van a hálózati kapcsolatokban), 1-2 kB - ot másodpercenként.

Valakinek ötlete, mi lehet a megoldás? Egyébként tökéletesen működik a készülék (jó, mélygarázsból kiállva néha kicsit tovább keres műholdat, mint szeretném, de ez még belefér, nem is mindig csinálja, meg ez az update-hiba előtt is így volt)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!