Keresés

Részletes keresés

csle Creative Commons License 2015.11.16 0 0 9

[Kerdes] Ha egy par a belvarosban szeretne nehany kreativ fotot keszitetni, akkor melyik keruletetket illetve utcakat javasolnatok (sajat tapasztalat relevans), ahol vannak regi budapesti epuletek, nincs tul nagy tomeg es megis tapasztalhato az urbanus korneyezet? Koszonom!

ludvdani86 Creative Commons License 2011.03.22 0 0 7

Üdv Mindenkinek! A Csepel Művek területén belül tud valaki olyan helyet (csarnok, romos épület), ami alkalmas fotózásra (portfólió, modell). Be lehet menni, nem szól érte senki stb. Köszönöm előre is!!!

szamoca1 Creative Commons License 2009.01.16 0 0 6
Én most a Margitszigeten fotózom amikor időm engedi, rengeteg széncinege van csuszka, kékcinege, megyvágó.... Itt Pest és környéka érdekelne elsősorban.
Cheetah80 Creative Commons License 2008.10.30 0 0 5
Csepelen a volt Csepel muvek teruleten sok romos elhagyott gyarepulet van, modell fotozashoz idealis (es hevegen amikor senki nem jar a kornyeken esetleg aktfotozashoz).
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.28 0 0 4

zsidó rét, háromkő, tarkő, bükk úgy általába'... lázbérci víztározó elég látványos tud lenni. dunkanyar környéke, dömös... szal faxom, természet úgy általába : >>

nord Creative Commons License 2008.10.28 0 0 3
Milyen jó, hogy belinkelted... most döbbentem rá, hogy nagyon közel van anyósomékhoz. :)
Előzmény: Cheetah80 (0)
wahquarch Creative Commons License 2008.10.28 0 0 2
békásmegyer (bp 3ker), hegy felöli oldal, fent a dombon a kereszt környékén.
szentendrei-sziget: megyeri-híd alatt
butsi Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1
Zamárdiban van egy military park, az elég klafa...

Kaposújlak - reptér - kirakott roncsgépek. Be is lehet mászni egyikbe-másikba.

Haláp - elhagyott kőbánya.
Előzmény: Cheetah80 (0)
Cheetah80 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 0

Csak hogy én kezdjem a sor :)

 

Nemrég jártunk az alcsúti arborétumban http://www.alcsutiarboretum.hu/

Sajnos a fényviszonyok nem voltak a legjobbak és looser módon állványt nem vittem, lett jópár bemozdult képem.

A környezet szerintem ideális természetfotózáshoz, gyönyörű a környezet, de van pár épület, ami modellfotózáshoz is használható (ki is használtuk a lehetőséget :).

 

Biztosan visszamegyünk még, akár télen is, havas tájként is szuper lehet.

 

Egyébként nagyon sokan voltak kint hétvégén fótózási célból, saccra az emberek harmada fotózni jött ide :)

 

Cheetah80 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Ezen a fórumon megoszthatnánk egymással azokat a helyszíneket, ahova érdemes elmenni kirándulni egy-egy jó fotó kedvéért, vagy esetleg jó hátteret biztosít a környezet modell vagy aktfotózáshoz.

Úgyhogy jöhetnek a hegyek, völgyek, érdekes fák, kilátók, elhagyatott folyópartok, tópartok, gyárépületek, bármi ami érdeklődésre tarthat számot.

 

Mivel van pár olyan hely, ami nem beazonosítható utca-házszám alapján, ha ilyet szeretnétek közkinccsé tenni, valamiféle eligazítást is mellékeljetek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!