Keresés

Részletes keresés

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.13 0 0 7932

Hali MI ... Hali pipo !!

 

Hááát vaze ,,pont a legjobbkor jöttél ,hisz Ma van Szilveszter!!!!

Ha  már a Magyarra nem jöttél ide senkit köszönteni .Jól van ez igy is ...Bár gondolom álmodban sem gondoltad ,hogy PONT MA Időszerűen IS ,,Boldog új Évet ,,,kell köszönts....Hát így jártál .

Oroszországban a régi új évet január 13-14-én éjjel ünneplik .

Ott voltunk ,,része lett életünknek ,na jó nem mindenkinek ,,Tehát Boldog Új Évet 2021 !!

 

https://www.youtube.com/watch?v=uWlnff_g2Z8

 

 

Старый Новый год 2021  

Előzmény: pipo906 (7931)
pipo906 Creative Commons License 2021.01.13 0 0 7931

Szevasztok!!!! Boldog Új Évet, Mindenkinek!!!  Grisin  eredj dolgozni, necsak Én tegyem!

grisin100 Creative Commons License 2021.01.07 0 0 7930

Hali Csak Mi!

 

Hát ez olyan mind1, hisz' csak 2-en vagyunk, mind a 2 fórumon

Olvasom én a fórumot, te leírtad, hogy milyen ünnepek lesznek a dolgozóknak,

én meg válaszoltam, hogy még 2 évig "érdekel" mert csalatkozom :-) hozzátok,...nyuggerek! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (7929)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.06 0 0 7929

Hali mi ... Hali Grisa !!

 

lehet hogy igaza van a kamuarcnak ??? Mégis csak össze kéne vonni a két fórumot ,hisz te mind a kettőre ugyan azt másolod be ..hmmmmm,és semmire sem reagálsz .Egyáltalán olvasod a fórumot ???..Csak úgy megkérdem ..

Előzmény: grisin100 (7928)
grisin100 Creative Commons License 2021.01.05 0 0 7928

Sziasztok!

 

Na megint eltelt 1 év, hála az égnek meg mindennek!

Már elég jól hangzik az, hogy jövő év után meek nyugdíjba...de már az is lehet, hogy jövőre

...na majd kiderül

Mindenkinek BUÉK!

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.02 0 0 7927

Hali Szibériai farkas ... ok !  Hali Grisa !

 

Át bogarásztam a 2021-e ünnepi hétvégéket ,,, Az idén csak 1 alkalommal lesz 4 napos ,,és az is csak azért mert az mindig négynapos ,,,és az a húsvét !!!

Persze van akiknek  52 alkalommal is 4 napos a hétvégéjük ,,, hehehehehehe  

Most már csak a labanc ünnepnapokat kell átbogarászni ,hehehe ,hogy mennyire fedik a (m)Agyart !

Idén még öt háromnapos és egy négynapos hosszú hétvégénk lesz, ugyanis május 1., október 23., december 25. és december 26. is hétvégére esik. Négynapos hétvégét csak a Húsvétnak köszönhetünk majd (Nagypéntektől Húsvéthétfőig).

Mutatjuk részletesen:

március 15. hétfő – Nemzeti ünnep, pihenőnap (3 napos hétvége);

április 2. péntek – Nagypéntek, pihenőnap;

április 5. hétfő – Húsvét, pihenőnap (4 napos hétvége);

május 1. szombat – Munka Ünnepe, hétvége;

május 24. hétfő – Pünkösd, pihenőnap (3 napos hétvége);

augusztus 20. péntek – Államalapítás ünnepe, pihenőnap (3 napos hétvége);

október 23. szombat – 56-os Forradalom ünnepe, hétvége;

november 1. hétfő – Mindenszentek, pihenőnap (3 napos hétvége);

december 11. szombat – áthelyezett munkanap;

december 24. péntek – Szenteste, pihenőnap;

december 25. szombat – Karácsony, hétvége;

december 26. vasárnap – Karácsony, hétvége (3 napos hétvége).

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.01 0 0 7926

Előzmény: Tu-154 Phd (7925)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.01 0 0 7925

Uszty-Ilimszki Új Év 2021 !!!

 

https://www.myui.ru/

 

"""Приходит чудесный и всеми любимый, волшебный праздник - Новый год! Поздравляем Вас и от души желаем, чтобы все мечты и искренние пожелания сбылись в этом году. Пусть вас ожидают приятные сюрпризы и радостные встречи, успех и процветание, здоровье и бодрость, счастье и любовь! Пусть старый год уходя, заберет с собой все проблемы и нерешенные задачи, жизнь заиграет новыми, яркими красками. Мира вам и душевной гармонии в Новом году!""

 

Ezt üzenik : """Csodálatos és szeretett, varázslatos ünnep következik - Újév! Gratulálunk és őszintén kívánjuk, hogy minden álom és őszinte kívánság valóra váljon ebben az évben. Kellemes meglepetések és örömteli találkozások, siker és jólét, egészség és lendület, boldogság és szeretet várhat rád! Hagyjad, hogy a távozó régi év minden gondot  és megoldatlan problémát magával vigyen, az élet új, élénk színekkel fog csillogni. Békét nektek, és nyugalmat az új évben!""

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2021.01.01 0 0 7924

Hali Szibériai Farkas ... ok !

 

Szerintem kezdjük el a 2021-es évet ... BUÉK ! Gyönyörű napsütéses időben !

Azért mi Szibériaiak ,rendesen Szilveszterezünk ám !!.

Mivel anno Uszty-Ilimben voltunk ,és ott 7 órával előbb járt az idő ,,így mi sem természetesebb

--(( többekkel is beszélgettünk erről ))-- ,hogy bizony 17 órakkor bontjuk az első üveg pezsgőt ,,mivel ekkor van éjfél Uszty-Ilimszkben..

Aztán ugye illik az Orosz főváros Moszkvai idejében is bontani egy másik pezsgőt ,vagyis 22 órakkor ..,

és hát aztán már csak várni a Magyar idő szerinti éjfélt ,egy harmadik üveg pezsgővel ,

,No ugye ugye ,hogy három a Magyar igazság !!! Csak ezt így nem sokan tudják ,,csak mondják ...hehehe

 

Ami azt illeti ,,vaze , itt a népek szarnak orbán rendeletére ,meg a pintérhuszár'rendőrökre .Olyan tűzijátékok voltak, hogy csak úgy robbant ,minden másodpercben, a sok pirotechnikai eszköz,legalább egy órán keresztül  !  aztán se tek, se rendőr sehol !

Szerintem a zsernyákokat sem érdekli ,magasan szarják le ,hogy ez a csúti ,ott fenn a karmelitakolostorban milyen hagymázas álmot szeretne a népre erőltetni..

Szilveszter az Szilveszter ,,aztán ha ő maga sem óltatja magát ,,akkor milyen járványról papol ???

jaj bírtam a bercikutya magyarázatát ,,hogy z'orbán kivárja a sorát ,az óóójtással kapcsolatban !! Erre egy nyugalmazott hajóskapitány ,aki cukor beteg is ,Vagyis veszélyeztetett korban van,így tuti hogy az elsők közöt kapná meg az óóóójtást ,,Felajánlotta a deráda doktormini'szterállnokúrnak ,hogy át adja a sorát neki ,,Na erre bem reagált a bátor harcos mini'szterállnokúr !,,hahahahahaha ,,Érdekes amikor meg csak egy receptért szaladt be valamelyik körzeti orvoshoz ,-( na jó tudjuk az ,csak egy PR fogás volt az RSZ előtt )-,ott meg mindenki elé tolakodott ,,és be is sliccolt pofátlanul ,mindenki előtt ,

NEM VÁRTA KI A SORÁT ..akkor hogy is van ez ????

 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.30 0 0 7923

Hali Grisa ,hali Szibériai Farkas...ok!!!!!

 

Maradok én a költőnél -( pénccc)-hehehehe

Húúú öregem mindjárt 2021 lesz .Pezsőt behűteni ,,na jó a rumot is ,,hehehe,

Malackákat ropogósra sütni.tűzijátékot előkészíteni ,,jaaaj Nálatok betiltotta o1g .Mint olvasom megjöttek a vak'cinák ,,Oroszból is meg Amiból is ,,Csak az az érdekes hogy nem azt a '""133 bátor'",,meg a csúcs RSZeseket áderjankót meg a többit oltják be ELSŐRE..Vajon miért ???????

Na hát én sem óójtatom be magam ,,még akkor sem ha a csúti kötelezővé tenné..Ugyanis ahhoz megkellene találjon ..Mert hiába van érvényes lakcímkártyám ,na azon aztán kereshet ,,de még vagy másfél millió Magyart is ..Pont most olvastam,hogy  Németben jelenleg 800 ezer ,Magyar él ,és dolgozik ..Még a végén nem marad Magyarban senki ,,csak az idióta fidióták

Aztán millen érdekes az új bejelentkező ,aki annak adja ki magát,akinek  ,,és tud erről a fórumról is ,oszt se itt,, se ott nem ír.Fura nem ???

Előzmény: grisin100 (7922)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.24 0 0 7922

Háá vazze Tu, miért nem mentél el költőnek (nem pénz) Xerintem többre vitted volna, mint bármely pénzköltő! hihihi

 

Na xóval, Kellemeset, Xépeket, Jókat, meg Mindent, Mindenkinek!

 

Előzmény: Tu-154 Phd (7920)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.20 0 0 7921

Hali régi szibériai farkas----------ok !!

Hali Grisa ""!!

 

Azért csak dolgoznakOroszhonban is..Ime a legújabb  röööpppülőjük..Az Irkutszki gyárban készítik ..De ismerős ez a város Nekem !!! IRKUTSZK ,,,,Szép emlékeim fűződnek hozzá,,ami egész eddigi életemet meghatározta !

"""Monnnnyuk van benne rosszhír is ,,de hát ez az élet rendje ,,modernizálni kell mindent 

Először repült orosz hajtóművel az MC-21-es (orosz jelzéssel MSz-21-es) utasszállító repülőgép Irkutszk felett.A két PD-14-es típusú hajtóművel felszerelt utasszállító keddi tesztrepülése öt perc híján másfél órás volt.

Orosz tervek szerint ezek lépnek a szovjet gyártmányú Tu-134-esek, Tu-154-esek, Tu-204-esek és a hasonló polgári repülőgéptípusok helyébe.""""

 

Máris intézkedni fogok ,az Orosz légügyi hatóságnál ,hogy az utolsó TU-154-es repülési útjára meghívást kapjak .......hehehehehehehe 

 

 

https://hvg.hu/tudomany/20201219_irkut_mc21_msz_orosz_utasszallito_repules

 

 

-------------------------------------------------------

Itt pedig az 2017-es szűz repülése az MC-21nek

 

https://hvg.hu/tudomany/20170531_irkut_mc_21_msz_21_utasszallito_repulogep_szuzrepules

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.19 0 0 7920

Na csak úgy hogy,, jöjjön már az a nyugger időőőő

 

Mindig jó a létra legmagasabb foka 

mert onnan hullik a dzsuva a padlóra

felmászok én minden nap a fokra 

bár a reumám is már alig bírja 

 

Mondja is a főnök nem kéne így dőzsölnöd 

adok neked is jót, csak ne húzd az az időt

soká lesz még az a 65 év neked 

de addig is rángasd az ecsetet 

 

Gyere minden nap fel a létrára 

glettelj jól  alá a tapétára 

Ne sajnáld az anyagot alóla

hisz igy sem ülsz fel a falóra  

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.19 0 0 7919

Hali Mi !!!!!

 

Húúúúúú vaze Grisa Ezt nem hiszed majd el ,,pedig igaz TE írtad !!!!

 

grisin100                                   2010.09.18                               0 0 21381
Sziasztok!

Nagyon jó vissza olvasni a régi dolgokat és előjönnek a régi emlékek.
Még az is lehet, hogy nem kell 65évesig melóznom?
Mondjuk én örülnék ha tudnák addig.

 

Ugye ugye !!!! és akkoron én így válaszoltam neked !!!!

 

tu-154                                      2010.09.18                               00 21383
""""Még az is lehet, hogy nem kell 65évesig melóznom?"""
Hiú ábránd,ez már megint a merjünk nagyot álmodni szindróma ,már a 70 évet pedzegetik,mert az életkor növekedés,és a születések csökkenése ,a fejlett társadalmakban,egyenesen aránylik a nyugdíj kitolódással,vagyis a kevesebb születésből adódóan csökken a befizető potenciális dolgozók létszáma,vagyis nincs miből nyugdíjat fizetni.Jelenleg Németeknél 2012-ben kezdik a 70 éves korhatár bevezetésének kezdetét.Azért kiváncsi lennék hogy mászol fel a létrára 79 évesen!!!
Előzmény: grisin100 (21381)

 

 

 

Húúúúúúúú  a mindenit, de rég volt 2010 .....................

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.16 0 0 7918

Na a link meg lemaradt !!

 

https://hvg.hu/tudomany/20201216_koronavirus_gyogyszer_molnupiravir?fbclid=IwAR2sRG9_dQnKjmElp0ERF2GyS7Ng-tJ9B195V9WYMOzxpe2xZwoAhNRt5z4

 

Szóval nem kell a ""kubatov""elvtárs listájára felíratkozni !!!

 

Könnyen lehet, hogy az eddigi leghatékonyabb gyógyszert sikerült kifejleszteni, ami segíthet leküzdeni a koronavírus-járványt. Az új antivirális szer a Molnupiravir nevet kapta, az amerikai Georgia Állami Egyetem Biomedicina Tudományok Intézetének kutatói pedig azt állítják róla, hogy képes 24 óra alatt megakadályozni, hogy a fertőzött személy továbbadja a vírust.

A Nature Microbiology című tudományos szaklapban megjelent publikációban a tudósok azt írják, ez az első, szájon át bevehető szer, amivel ilyen hatást lehet elérni. A várakozásuk szerint a Molnupiravir igen komoly segítség lehet a koronavírus terjedésének megállításában.

A vírus szaporodását gátló gyógyszert az atlantai Emory Egyetemen fejlesztették ki, eredetileg az influenza kezelésére......

....

A szakemberek szerint embereknél a gyógyszer 24 óra alatt képes lehet megakadályozni, hogy a beteg megfertőzzön másokat, és súlyos tünetek alakuljanak ki nála.

A Molnupiravir jelenleg a három fokozatú klinikai tesztelés második fokozatánál tart. Ez azt jelenti, hogy már a koronavírussal fertőzött betegek kapják meg: öt napon keresztül, 12 óránként, különböző dózisokban, hogy kiderüljön, mi az ideális adagolás.

Előzmény: Tu-154 Phd (7917)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.16 0 0 7917

Hali Grisa !!

 

Képzeld el az Amik kifejlesztettek egy covid elleni gyógyszert !!! 

Nem kell mááá beóóójtatni magunkat ,meg száraz 60 napos időszakot átszenvedni !!

 

Sőt szerintem most azt a változatot keresik amit kimondottan RUMMAL,,, vagy sörrel szabad csak bevenni ....hehehehehehe

 

Az eddigi leghatékonyabb koronavírus elleni gyógyszert fejleszthették ki.

Az amerikai kutatók szerint a Molnupiravir képes lehet 24 óra leforgása alatt megakadályozni, hogy a megfertőződött ember továbbadja a koronavírust. A készítményt már a betegeken tesztelik.

 

De itt a link is hozzá ,bár ezek egy idő után nem mutatnak semmit ,,,,ezért jobb ha némi szöveget is alá másolunk a cikkből !!!

Előzmény: grisin100 (7916)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.15 0 0 7916

Szeva TU!

 

Az apa férfi !

Az anya nő !

 

Ha ezt v.ki nem így gondolja, az ÉN szememben nem EMBER!

 

Persze az ereszcsatorna lehet bádog is! hihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (7915)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.06 0 1 7915

Hali Grisa !!

 

Mondjuk a tervezete már meg van a gránit szilárdságú ,,Már 10-szer módosított,,hahaha, tákolmány 11-dik módosítása is .Igaz előtte ,egy nemzethy konzultációt ,még indít a csútibohóc,,Meg az óriás plakátok is hamarosan kikerülnek  a simicska,,,jaj dehogy simicska,, mészaros lölőgázszerelő'stróman hírdetési tábláira 

 

Előzmény: Tu-154 Phd (7912)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.05 0 0 7914

Na tessék ,, ezt jó ha tudjuk ,,és feleslegesen nem költünk rá !!,,Hahahahahahahahaha

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.04 0 0 7913

Hali Grisa !! 

 

Na ezt nézd meg ez már meg is született a bukás újabb változata 

 

""hitler reagál szájer rosszalkodására ""

 

https://www.youtube.com/watch?v=60zBiTATMSM&fbclid=IwAR3ywiQEciRXd8ZJ5vwIUpA9Vb63cUmagyZBL5zwvv35N64-9V-lmkO-fWo

Előzmény: grisin100 (7911)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.12.04 0 0 7912

Hali Grisa !!

 

Én meg úgy tudtam hogy ez egy K'eresz'TÉNY ember .. Háát igen a tákolmánya rogyadozik ,,főleg az a passzusa

hogy "" az anya az nő ,,az apa az férfi ,, az ereszcsatorna ,meg bádog!! "",,

na jólvan na ez még nincs benne a tákolmányba, de hidd el benne lesz hamarosan !

 

Előzmény: grisin100 (7911)
grisin100 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 7911

Hali

 

Úgy repkednek az események, hogy nem győzzük kapkodni a fejünket

most éppen száj(er) józsika van az RSZ csatornán,...na xöval, én a borkai féle csapatot

dicsőítem!hihihihi

Előzmény: Tu-154 Phd (7910)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.25 0 0 7910

Hali Grisa ,,Hali MI...!

 

Most olvastam hogy ez a narkós maradona is le lépett a nagy manituhoz . Pedig Figyel Castro ,,((,Hallod Castro te hol csámborogsz ?? Nem figyelsz ?? hehehe))- hányszor próbálta gyógykezelni ezt a nem normálist ..Persze azt mondják akik narkoznak,főleg a kemény drogosok,no  azok már nem tudnak lejönni sosem ... Mivel már írtam hogy mindenki a saját sorsának a kovácsa ,vagyis így járt ,hát ha hüje volt hát bizony hüjén végezte ..Most aztán a dillerjei kereshetnek egy másik ilyen hüje pénzel teli faszt ,,hogy el vegyék az eszét ,és a pénzét 

a többi idióta meg biztos hogy még szobrot is fog állítani ennek .Bár igaz Dél Amerikában szinte kötelező narkozni .Jó kis példakép lesz ,,

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.14 0 0 7909

Hali Grisa ! Hali MI ...! 

 

Mivel erősen kötődünk MI is a Szovjet társadalomhoz ,mi sem természetesebb a megemlékezés,és nem köpködünk hátrafelé ,és hazudjuk le a múltunkat  .

Heeeej pedig mennyi párt titkár meg KISZ titkár ,,meg 19-es vöröskatona unoka ,hogy szeretné végképp eltörölni a múltat ,,De hát nem tudják ,és bizony az emberek szemében a köpönyeg forgatók ,neméppen a legmegbecsültebbek közzé tartoznak. Pedig csak egyszerűen ezzel kellene együtt élniük ,és nem szemen köpködni az apjuk ,anyjuk ,és saját maguk kommunista voltát.

Roza luxemburgnak ( 1871-1919 )- például ma is szobra van Németországban ,úgy mint Ernst Thälmann-nak is , a német és a nemzetközi munkásmozgalom kimagasló vezetőjének, a Németország Kommunista Párt főtitkárának.De Marx ,és Engelsz is megbecsült emlékekkel él a Német nép emlékei között ..Ma is Van Marxdorf ,és Engelsdorf is ( Marx falu ,Engels Falu )-

Utcák Terek,Intézmények  vannak elnevezve róluk ,és a Németeknek eszük ágában sincs köpködni ,meg komcsizni ,meg leverni az utca táblákat,mint az az idióta Győri polgármester tette  ,meg szobrokat eltávolítani ,,Például a Mi Reiner Szibériai barátunk is a Thälmann utcában lakik .Ami az NDK-ban is Thälmann utca volt .

Ez az utálom a régmúltat ,meg a történelmet csak a kis stilű tolvajgeci bandának a beszűkült gondolat világa .De ezen a történelem nem tud változtatni ,,mint ahogy azon sem ,hogy orbánviktor KISZ titkár volt ,meg a deuchtompika is,meg az áderjankó is,meg a köteles kövér is az MSZMP munkatársa volt,vagyis KOMMUNISTÁK voltak ,a fent nevezett Németek ELVTÁRSAI  ...

Előzmény: grisin100 (7908)
grisin100 Creative Commons License 2020.11.08 0 0 7908

Hali!

 

Alig vártam, hogy nov.7.-e legyen mert gondoltam, hogy

felteszed a NOSZF győzelmét!

Az ünnep nem csak tegnapra vonatkozott,  úgy, hogy folytassuk tovább ma is!

Előzmény: Tu-154 Phd (7907)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.11.07 0 0 7907

 

Hali Grisa Hali Mi...   !!

 

Vaze ma 103 éve ,hogy győzött a nagy Szovjet Októberi Forradalom Lenin vezetésével. ! Heeej micsoda idők voltak azok .egy évre rá kitört a Spanyol nátha ,és aratott rendesen .. 

Ma meg nyakunkba a covid virus ,és ez is arat rendesen . Keddtől minden (m)agyar kórház virus kórház lesz .Szóval akkora a baj ,hogy már nem ér a fényestekintetű,tetűgeneralisszimusz  azon nyilatkozata ,hogy lesz első vonal, lesz második vonal ,és ha muszáj, lesz harmadik vonalas kórház ,,erre púúúf neki ,már a negyed vonalasokat is besorolták .Szerintem azért a Szocializmusban lett volna kórház is meg ORVOS is ,meg ÁPOLÓ is ,és mindenféle gyógyító orvosságok .Ebben a gci általi világban ,meg éld túl ahogy tudod ,ha nem,, dögölj meg ..De közben fennen hirdeti hogy micsoda védekezés van kipcsakföldön...

Na mindegy ,ma ünnep van ,és ilyenkor egy jó kis vodka segít a fertőtlenítésben..is !!! 

 

Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.10.25 0 0 7906

Hali Grisa !!!

 

Dehogy akarok ejrót venni ,kell a fenének ,csak gond van az átváltásával .Néztem a bankok árlistáját ,ha én akarok ejrót venni tőlük ,,hááááát öregem nem szégyelnek elkérni 374 Ft-ot ,,de bezzeg,, ha én akarom az ejrót eladni nekik ,hát leárazzák 354 forintra ..Látod vaze !!!  így lehet nyilvánosan fényes nappal büntetlenül lopni ,,,mert a pénzváltók is kb ilyen 20 Ft-os különbséggel adják veszik a valutákat .. Jaaaa és plusz minimum 290 Ft váltásonként ,oda is ,és vissza felé is.Persze ha több lóvét váltasz akkor ez a 290 forint is emelkedik ,Vagyis a valósan kiírt ár alatt minimum 3 ft-tal adnak kevesebbet .... Ezért jó Szlovákiában váltani ,mert ott nem kell ezt a minimum 290 Ft-t lejattolni ,,kuszaszemnek meg o1gnek na  ezt kell kell megköszönni ...Mert így azért már nagyjából a pénzed reális értékénél vagy ...

Előzmény: grisin100 (7905)
grisin100 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 7905

Hali

 

Nohát ha ejrót akarsz venni akkor bekék nyúlnod a buxád mélyére mert

az ejró közepe most 364,5441és ugyi 370 alatt nem kapsz, legfeljebb tőlem hihihihi

Na és mindezt kinek köszön(jem)jük,..hát a Viktornak!

Előzmény: Tu-154 Phd (7904)
Tu-154 Phd Creative Commons License 2020.09.28 0 0 7904

hali Grisa Hali MI....! 

 

Persze persze ,monnyuk szelektálok is ,,mielőtt  csendesen kiosonunk a tengerre ezzel a """bárkával"" ,,oszt mi is posztolunk képeket ,hogy közben ezerrel dolgozunk a létrán ,,,hehehehe

Monnnyuk pákó dalát azért lecserélem ,,nem illik a mi társaságunkhoz ,ez a bunkóknak való nóta .Nálunk a "hej mambó " fog szólni. Ismered ezt a nótát ??? Na ugye !!!Majd privátba megírom ,mert nem szeretném ha sláger lenne belőle ,oszt még a jogdíjból is Ejurót lennék kénytelen venni ....hehehehe

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dpkzoxWnAjI

 

Előzmény: grisin100 (7903)
grisin100 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 7903

Szeva Tu!

 

Pont ez az, hogy a ner lovagok, az ellenkezőjét vallják és bort isznak hihihi

Biztos voltam benne, hogy neked nagyobb van, mint

Szijj Lacikának!

Jövőre a te nevedet is megismerik, remélem az Usztyi társakat is meghívod,.... na jóóóó legalább engemet! Hehehe

Előzmény: Tu-154 Phd (7902)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!