Keresés

Részletes keresés

sashimi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 56
emberből ugyanis hatmilliárd van, és ez a hatmilliárd előbb-utóbb elpusztítja a bioszférát,

Mikozben nemzetkozi szervezetek nagy erokkel kuzdenek a jarvanyok ellen az ehezo tersegekben, a menekulttaborokban, szep sikereket is ernek el, igy meg hamarabb leszun meg tobben peldaul Afrikaban. Lehet, hogy az oltasi programok csak meg tobb szenvedest hoznak a nincsteleneknek? S a WHO igazabol a sirasonk?
Előzmény: Törölt nick (53)
Ragadozó! Creative Commons License 2008.10.27 0 0 52
Sajna minket hülyének fognak nézni az idők végeztéig, akkor pedig már késő lesz.
Nesze neked még egy állatvédő nemnormális + az utánfutók /3 gyerek + unoka/

Ragadozó!

Ez igy igaz anyám az ajótét lélek még a hangyáknak is azt mondja tessék kifáradni [még a csigát is a zsebében viszi át a tulsó oldalra, tudod ahová születni kell.
Én is rá ütöttem sajnos nem elég nagyot. Csak a fejét hogy meg ne sántuljon.


Hülye anyának, hülye gyereke!
A magán állatkertünk folyamatosan bővül a celebek frászt kapnának már a konyha környékén.


Gimiscsavo And Violokókusz

Anyám ez a hülye is az én fámról esett le

Anyám mindig az én szlogenjeimmel nyomul szedjetek anyám ellen védő oltást! Violátlanitószer a xi kerben ingyen kapható!!! Ne aggódj mindenki ismeri.

Vigyázz anyám súlyos csonttöréseket okozhat mindenkinek aki csak csúnyán néz egy kóbor macskára!!!

A fehér szuzukik kerülik a kerületet miatta.
Na pá olvassátok bőven. Ha levezni akarsz állatvédelemről keress meg!!
Bocs ez a hüjjje fiam volt.
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 51

Maradjunk ebben, öcsike!

Előzmény: Törölt nick (49)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 48

Ugyan, ne sértegesd a gorillákat, hogy szeretve tisztelt politikusainkhoz hasonlítod őket.

 

ÜdV

Előzmény: Lúdas Matyi (47)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 47

A Kárpát-medencei gorillákat szerencsére semmilyen komolyabb veszély nem fenyegeti.

:/

Előzmény: andzsin (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 46
Óvodás technia, a tükrözés. A fiam ötévesen leszokott róla, én meg háromévesen. Te meg alkalmazod, ahogy illik az intelligenciádhoz.
Előzmény: Törölt nick (45)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 44

Most, hogy mondod, emléxem a filmre:)

Egyébként meg jogos, Jane Goodall - ez a ctrlC hátránya.:(

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 43
Te mindig fején találod a szöget és még demonstratíve be is mutatod, miről beszélsz. Bravó!
Előzmény: Törölt nick (42)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 40

Hát, én ebben csúnya diszkriminatív leszek, és azt mondom, attól függ, hogy kiről beszélsz. Egyolyan emberről, aki szintén egy "rosszkor rossz helyen" lévő ártatlan áldozat, vagy az agresszorokról, hadurakról. No, mert utóbbiakhoz képest a vemhes poloskát is jobban szánom... 

 

Egyébként meg a tűzoltó is bemegy az égő házba (élete, testi épsége kockáztatásával) a bent rekedt kutyáért, macskáért, mosómedvéért, és azt gondolom, hogy ez így van jól. Az, hogy az emberiség fölé rendelte magát az összes többi fajnak, egyben azt is jelenti, hogy felelőssé vált értük.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (37)
sashimi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 39
Csak egy ember élete akkor is többet kellene hogy érjen akár 200 állaténál is.


Nalatok otthon a lakasotokban hany befogadott hajlektalan/ afrikai menekult lakik?
Előzmény: Törölt nick (37)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 38

Tényleg, emléxem arra a filmre.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 36
jol meg is oltek benne szerencsetlent
Előzmény: Törölt nick (34)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 33

Nézd, azért ehhez a történethez az is hozzátartozik, hogy a homo sapiens magának csinálja a hülyeséget, az állatvilág meg jóideje elszenvedője a homo sapiens hülyeségének. Az állatvilágban egy ragadozó ha éhes, akkor öl, annyit, amennyit megeszik. A válogatatlan gyilkolászás csak a mi fajunk sajátja.

 

ÜdV

 

 

 

Előzmény: sashimi (30)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 31
gorilla szarmazek nem kell
Előzmény: ex_lx (28)
sashimi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 30
A Kongóban dúló polgárháború következtében minden hónapban 45 ezren vesztik életüket

Havi 45 ezer halott. Kit erdekel? De nehany szerencsetlen hegyi gorilla halala, az mindjart mas!
Előzmény: andzsin (-)
Shadow Entity Creative Commons License 2008.10.27 0 0 29
A gorillairtókat kéne irtani.
ex_lx Creative Commons License 2008.10.27 0 0 28
Szép kollekció. Már csak gorillaszőnyeg hiányzik. Addig szerezz be, amíg van miből!
Előzmény: Törölt nick (23)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 27

Fossey a gorillákkal foglalkozott régebben, és orvvadászok megölték 1985 karácsonyán Ruandában. Godall meg a csimpánzokkal foglalkozik ma, és nem hallottam róla, hogy bármiféle tragikus dolog történt volna vele.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (25)
Antisystem Creative Commons License 2008.10.27 0 0 24

Szegény Jane Godall már megjárta

Miért, mi a gond Jane Godall-lal kapcsolatban? Én nem hallottam semmit...

Nem Dian Fossey-re gondoltál véletlenül?

 

ÜdV

Előzmény: andzsin (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 23
Foleg figurak, kicsik, nagyon, egesz csalad, stb. Pluss allatok, szinten kicsik nagyok, webkins gorillak, sot meg gorillas papucsom is van. Ja es ugye nem beszelve hogy legalabb 5-6 gorillas polom is van, amig szet nem hordom oket.
Előzmény: bolsh (21)
ex_lx Creative Commons License 2008.10.27 0 0 22
Kapcsolódó filmanyag

Ha másért nem, Hopkinsért ezt is érdemes megnézni.
bolsh Creative Commons License 2008.10.27 0 0 21
<<mindenfele gorilla relikviam van,>> ???!
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 18
nezd, nyilvan a termeszetes elohely a legidealisabb, de ha az eletuk van veszelyben, vagy kipusztulasuk fenyeget, akkor azert egy kulturalt allatkert megiscsak jobb. Nem mindenhol olyan, mint a budapesti. A torontoi allatkertben pld egesz kis esoerdo van nekik felepitve. Kint is es bent is
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 16
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 15

Ez szamomra kulonosen fontos tema. A zenekarom neve, es az en nevem is azert Gorilla, mert a Gorilla a kedvenc allatom. Gyujtok roluk kepeket, figurakat, mindenfele gorilla relikviam van, neha csak azert jarok az allatkertbe, hogy orakig elnezzem oket.

Nincs a vilagon eroteljesebb, tekintelyesebb de ugyanakkor jamborabb allat, mint a Gorilla...

 

Minden aron meg kell akadalyozni az irtasukat, meg ha az is az ara, hogy a joreszet allatkertbe viszik... Ott legalabb biztonsagban vannak...

Maotai Creative Commons License 2008.10.27 0 0 13

Szegény Jane Godall már megjárta, nem csodálkozom rajta, hogy mindenki elmenekült onnan.

 

Azok a csimpánzok voltak :)

Ez itt 3 n-i. park összefüggően  Kongóban, Ugandában (én ebben voltam) és Ruandában, a gorillák jönnek-mennek. Az utóbbiak egyik legnagyobb deviza bevételi forrása (200-250 USD 1 jó félnapos túra) Szerencsére a kongóiban van a legkevesebb belőlük.

Előzmény: andzsin (-)
Magic Horse Creative Commons License 2008.10.27 0 0 12
De legalább nem tömik őket.
ex_lx Creative Commons License 2008.10.27 0 0 11
Ábécé sorrendben kéne pusztulniuk: előbb a gerilláknak; a gorillák ráérnek... amúgy sok esélyük úgy sincs.
orpheline Creative Commons License 2008.10.27 0 0 10
Talán van esélyük, mert a Gorilla emberkerülő, óvatos élőlény.......
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.27 0 0 8
Ajajaj! A világ nagy problémái.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!