Keresés

Részletes keresés

picador Creative Commons License 2008.12.01 0 0 3

hello!

Én a mai napig kedvelem az ilyen lovaglásokat, mert volt is benne részem jó párszor.

szeretnék veled erről bővebben beszélgetni, ha lehet.

Vegyél fel az msn-en a picador@freemail.hu címmel és akkor egyszerűbb lesz a dolog.

Te konkrétan miket lovagoltál meg? És most is gyakorolod-e esetleg? Mennyi idős vagy, ha szabad ezt megtudnom esetleg ?

Köszi előre a válaszodat üdv Picador

Előzmény: ponydog (2)
ponydog Creative Commons License 2008.11.30 0 0 2
Hello Picador! Megnéztem, köszönöm. Igazából én olyan képekre gondoltam, amelyek nem a neten forognak. Hanem mondjuk gazdálkodó, állattartó szülők gyerekeiről készült képekre, vagy ilyen nagyszülőknél nyaralókra. Gondoltam, ahogy én kipróbáltam a disznón, borjún, birkán történő lovaglást, úgy a mai gyerekek közül is akad, aki megteszi. Egy-két kecsós forumostól kaptam is ilyen képet korábban, azóta semmi. Úgy látszik egyedül vagyok a "hülyeségemmel". Pedig visszaemlékezve ez is volt olyan móka, mint egész nap a tv előtt ülni. Üdvözlettel: ponydog.
Előzmény: picador (1)
picador Creative Commons License 2008.11.29 0 0 1

Hello !

Írtam egy rövid levelet a mailcímre, kérlek tekintsd meg.

Üdvözlettel picador

Előzmény: ponydog (0)
ponydog Creative Commons License 2008.11.04 0 0 0
Ilyenekre gondoltam!
ponydog Creative Commons License 2008.10.25 0 0 topiknyitó
Kedves Fórumozók!
Ponydog néven már néha bejelentkeztem az újfoundlandis és a miért pont kecske oldalon. Olyan képeket, rövid beszámolókat gyűjtök - de elsősorban fotókat - ahol gyerekek - vagy nemcsak gyerekek? - lovagolnak. De nem lovon, vagy pónin, mert az megszokott, és olyan képekből millió van a neten. Lovagolnak mondjuk kutyán, kecskén, birkán, vagy éppen tehénen, vagy borjún, disznón. Esetleg lámán, struccon, szamáron. Régebbi szkannelhető képek is érdekelnek. Ha valaki nem érzi titkosnak, túl családinak az ilyen háziállat lovagló képeket, kérem küldjön akár ide a fórumra, akár magánba a ponydog@freemail.hu címre. Nem vagyok gazdálkodó ember, bár gazdálkodó családban nőttem fel, és magam is sokat lovagoltam a tehenünkön, és a borjúkon iskolás koromban. A görgő disznót is kipróbáltam, olyankor nem szaladt el velem. Sajnos ezekről nem készültek képek akkoriban. Jelenleg csak egy nagy kutyám van, teszek fel róla és az előzőről is képet - természetesen lovaglós képet. Nem vagyok állatkínzó sem, csak ilyen "lökött" ötlettel megáldott. Remélem beindul az oldal, lesznek akik vevők rá.Előző kutám és kis barátnéja.Jelenlegi kutyám. Ő sem marad le.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!