Keresés

Részletes keresés

sajnos boka Creative Commons License 2008.10.05 0 0 13
nem, szerintem rossz a definíciód: a kirekesztésnél teljesen mindegy, hogy az illető tehet-e arról, vagy sem, ami miatt kirekesztik...
Kirekesztés az, amikor valakit valamely tulajdonsága miatt kizárunk egy közösségből.
Vagy azért mert piszkálja az orrát, vagy azért, mert cigány.

Gyurcsány(vagy orbán) tehet arról, hogy ilyenek a nézetei? tehet arról, hogy nem képes felfogni a másik érveit? tehet arról, hogy szellemileg/emberileg/mentálisan nem képes megoldani a problémákat?
Előzmény: ooloo (12)
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 12
Nagyon leegyszerűsítve az a kirekesztés, amikor valaki olyan tulajdonsága, adottsága miatt szenved hátrányt, amiről ő személy szerint nem tehet. Egy politikai értékválasztás (mint az adott esetben Gyurcsányé vagy Orbáné) tudatos, attól távolságot tartani szvsz már nem ezzel azonos kategória.
Előzmény: sajnos boka (10)
maonika Creative Commons License 2008.10.04 0 0 11
Ennél sokkal viccesebb képet tettek közzé a totalcaron mikor költözött a szerkesztőség... az amszterdami homoszexuális skinhead klubról (és tagjairól). Sajnos nem mentettem el...
Előzmény: ooloo (9)
sajnos boka Creative Commons License 2008.10.04 0 0 10
mondd már el, mi a kirekesztés fogalma lécci:)

Előzmény: ooloo (7)
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 9

meleg nácikról még nem hallottál? :-)

 

Ernst Röhm, a homoszexuális SA vezér

Előzmény: maonika (8)
maonika Creative Commons License 2008.10.04 0 0 8
Ja, és bármelyik vidéki faluban ahol sok a tolvaj, csak be kell öltözni a helyieknek bőrtangába és bejelenteni hogy ők most felvonulnak. Esetleg lehet a falubelieknek munkamegosztást alkalmazni hogy melyik héten ki a meleg és ki a náci.
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 7

Ez nem kirekesztés. Te sem demonstrálnál nyilvánosan - semmilyen cél érdekében - olyan politikussal, akivel nem szimpatizálsz. Nyomuljon az országgyűlésben, neki az a terepe.

Előzmény: sajnos boka (5)
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 6
Minden politikus részt vehet, de ha van közöttük olyan, akire én nem vagyok kíváncsi, magam maradok távol. Szerintem ma hozzám hasonlóan nagyon sok ember gondolta így... :(
Előzmény: Geyza (3)
sajnos boka Creative Commons License 2008.10.04 0 0 5
kicsit megmosolyogtató, hogy a kirekesztés ellen tüntetők ki akartak valakit maguk közül rekeszteni....

ennyit érnek.
Előzmény: ooloo (2)
Geyza Creative Commons License 2008.10.04 0 0 4

Jelentkezzen, aki látott olyat, akinek tetszett a demo.

 

A körúti parkolásnak a megtiltásával, az Andrássy út környékének lezárásával...

Geyza Creative Commons License 2008.10.04 0 0 3

Szerintem minden politikus részt vehez egy kirekesztésellenes megmozduláson, csak én az egész megmozdulás értelmét nem látom.

 

Többet ért volna pl. valamilyen fesztivált rendeznimondjuk a Városligetben, amin pl. cigányok, svábok, tótok, afrikaiak táncolnak, sütögetnek valami kaját.

 

Ettől a tüntetéstől szerintem senki sem lett toleránsabb.

Előzmény: ooloo (2)
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 2
Gyurcsány hatalmas öngólt lőtt azzal, hogy a szervezők kérése ellenére odanyomult... :(
Előzmény: Geyza (1)
Geyza Creative Commons License 2008.10.04 0 0 1
Én csak olyan emberekkel találkoztam, akik dühöngtek vagy röhögtek ezen a demón (aminek a célje mellesleg nekem rokonszenves).
ooloo Creative Commons License 2008.10.04 0 0 0
0
Geyza Creative Commons License 2008.10.04 0 0 topiknyitó
Hétközben viszonylag nyugodtan el lehet jutni munkába Budapesten - kicsit furcsának tartom. Ma olyan kellemes volt, hogy rendőrök ezrei lebzseltek az Andrássy út mellett...
Ettől toleránsabbak leszünk?
Fene tudja. Én enélkül is az vagyok, a mai demón csak bosszankodtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!