Keresés

Részletes keresés

Babco Creative Commons License 2008.12.30 0 0 86
Pontosan így van.... Sikerült kb 3 percet néznem az egészből, nos Senorita Puta ha tényleg egyedül egy szál kamerás fazonnal bement volna egy olyan sikátorba - ááá, nem megrendezett jelenet, dehogy - nemcsak a kamerától búcsúzhattak volna, hanem örülhetett volna az operatőr is, ha egy szál alsógatyában élve kikerül onnan.
Előzmény: shit4sale (78)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.30 0 0 85
Ki volt Oscar? xD
Vagy egyáltalán mit lehet Róla tudni? Őt bírtam...:) xD
inverz Creative Commons License 2008.12.29 0 0 83

cliffhanger-rel zárták le a sorit

 

:D

Előzmény: Traider (82)
Traider Creative Commons License 2008.12.29 0 0 82
Engem szörnyen zavar, h ilyen cliffhanger-rel zárták le a sorit, amennyiben valóban nem lesz folytatása.
inverz Creative Commons License 2008.12.22 0 0 81

Kedves Topiklakók, gondolom sokatok még most sem tért magához a megrázkodtatástól, amit a szomorú, de vélhetően igaz, hír okozott: végetért a sorozat. Ne sírjatok, biztosak lehetünk benne hogy ez a fantasztikus, értékeket felvonultató eposz nem tűnik el végleg hanem újáéledve hamarosan hasonló szinvonalú produkcióval gazdagít minket a csatorna.

 

inverz

inverz Creative Commons License 2008.12.13 0 0 80

Nyugodt, jópofa beszélgetésnek indult a vasárnapi Esti Frizbiben látható interjú felvétele Hargitai Beával. Ám Hajdú Péter érzékeny pontra tapintott: "Azért jöttél haza Kolumbiából, mert terhes vagy?" Itt elszakadt a húr, és Bea kirohant a stúdióból.

 

Ja kérem aki bulvárra adja afejét annak számolnia kell a következményekkel... :)))

Needa Creative Commons License 2008.12.05 0 0 79

rohadjon meg Álehándró!

 

és akik hülyére veszik a nézőket azok is

shit4sale Creative Commons License 2008.12.03 0 0 78
három kameraállásból semmiképpen se' tűnik megrendezettnek zoltánom, semmiképp! spontán műsorfolyam esetén ezt a ribancot szétkufircolta volna 4-5 sikátorhős és szőnyegbecsavarva elsűllyesztette volna vmelyik helyi kanálisban...na az lenne a rendezetlen vágatlan verzió zolika.
Előzmény: Needa (77)
Needa Creative Commons License 2008.12.03 0 0 77
Szőke szenyorita pléjmét celebritás jányom! A neved mától legyen Hargitai "rohadjon meg Álehándró" Bea !!

http://index.hu/kultur/media/szoszi1996
...Hargitai Bea viszont több bulvárlapnak is azt nyilatkozta, hogy a műsorban látottak nem forgatókönyv alapján készülnek, a cselekményt az élet írja, míg Várdy Zoltán, a Tv2 vezérigazgatója az Origónak adott interjújában a héten már arról beszélt, hogy a műsor kudarcában szerepe lehet annak is, hogy „lehet, hogy megrendezettnek tűnik”
Előzmény: sajnos boka (2)
Tősgyökeres szentesi Creative Commons License 2008.11.30 0 0 76
Azért a hasonlat se volt semmi, ami a következő rész beharangozójában szólt:
"Messze van, mint körömolló a láncfűrészhez."
inverz Creative Commons License 2008.11.30 0 0 75
igy vasárnap du. szokásos szörfölgetésem alatt megint belefutottam... mikor lesz már vége ennek az iszonyatosan primitiv sorozatnak??!!!
inverz Creative Commons License 2008.11.16 0 0 73

tvs szörfölésem alatt most épp látom ez megy a tv2-n  én már lépek is lle de ez valami katasztrófa... magyarul nyavajog egy kolumbiai nővel, aki persze nem beszél magyarul... a tipikus buta-pi..a... de könyörgöm miért kell ez...

inverz Creative Commons License 2008.11.14 0 0 72
röhej a rtl a munkavállalás körüli hisztivek csinált egy kis ingyenreklámot ... most meg a tv2 ezzel a kolumbiai tiltakozással próbálkozik... megjegyzem nem lennék meglepve, ha vki jól pofánvágná ezt a műveletlen, primitív nőszemélyt és csapatát... de erre a reklámfogásra még várni kell... a nézettség nem elég alacsony...
somal Creative Commons License 2008.11.10 0 0 71
Rettenetes ennek a nőszemélynek a rikácsolása. Véletlenül kapcsoltam oda tegnap délután, aztán pánikszerűen menekültem is.
inverz Creative Commons License 2008.11.09 0 0 70
vajon a tv2 stábja is turistaként forgatja ezt a fo.t...
inverz Creative Commons License 2008.11.02 0 0 69
ja.. igy még több gyerek ismerkedhet meg ennek a nagyszerű müsor értékeivel...
Előzmény: updatefood (67)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.02 0 0 68
Mindjárt kezdődik?? Már alig vártam :))
updatefood Creative Commons License 2008.10.28 0 0 67
ééééés aaaakkora kajli a nézettség hogy áttetták vasárnap délutánra:)))))) eeeeeekkkora ééégéééést:D
SzaszaBaba22 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 66
Én a Celebet nem nézem.. Nem is fogom, nem is akarom :D Pont ma volt az aktívban (nem annyira figyeltem) h lesz vmi sztárok mennek Afrikába vagy mi a franc :) Erre csak annyit tudok mondani h szánalmas.. Kb. ez volt a Vacsora csatánál is nem de? :D Mintha nem sokra rá kezdődött volna a Hal a tortán.. Én spec jobban szeretem a Tv2őt de azért h egyik csatornának sincs semmi saját ötlete elég gáz :) Mivel kb 90 (vagy akár 100?!) százaléka a műsoroknak külföldi produkciók koppintása. Nah de a Senorita Szösziről akartam nyilatkozni. Annyira megjátszott az egész h valami hihetetlen.. röhejes.. nem találok rá szavakat :D Minden esetre elnevetgélek rajta ahogy szerencsétlenkednek.. többet nem ér úgy se :)
boszi26 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 65

hát igen a celebesbe én is belefásultam , különösen Győzike miatt, meg az utólagos dumákat sem értem a kiszavazottaknál...nem nézik vissza magukat??

itt azért több dolog történik

Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.14 0 0 64
A mai is műsor is nagyon tetszett. Igazi könnyed szórakozás estére. Ebben legalább látni valódi dzsungelt is nem mint a celebes műsorban.
boszi26 Creative Commons License 2008.10.14 0 0 63

ahol egy Győzike meggazdagszik a nézőkön, ott Bea már előrelépés színvonalban, nem?

Előzmény: Hajkorona (62)
Hajkorona Creative Commons License 2008.10.14 0 0 62
Egy iszonyatosan proli ordenáré koszlott k..va nagyon ciki "kalandjai", direkt megnéztem az első részt, de annyira kegyetlenül gagyi volt, hogy nem nézek meg többet. Szégyen, hogy egy ilyen csajról műsor készül, az is szégyen, hogy többen követni fogják a "kalandjait". A legborzasztóbb, hogy színészkedni próbál. A magyar közizlés tükre, hogy egy ilyen lángosképű parasztpicsát bombázóként emlegetnek. Smink nélkül kegyetlen, széles és kerek feje van, kitólt csöcsökkel, kifestve természetesen felkelti az érdeklődését főleg azoknak, akik rágerjednek a primkó csajokra (-a legtöbben, bizonyos szintig). A legszomorúbb az, hogy egy ennyire ciki és amőba szintű IQ-val rendelkező, ráadásul nem is szép csaj remekül meg tud élni, sőt még a képernyőn is mutogatják.
Soaad Creative Commons License 2008.10.12 0 0 61
Én szeretem Hargitai Beát és a műsorát is nézem :) lehet hogy előre megrendezett, de nekem tetszik. Oscart meg kifejezetten imádom :D főleg mikor hangyaláb volt a száján :) És tetszik Bogota is, és az újabb kalandok amiket átél Bea. Vagy beleél :D

És arra pedig hogy szilikon-e a melle vagy nem és hogy fel vannak-e töltve az ajkai vagy sem....azért sokan szívesen néznénk ki úgy mint ő :)

Csak ennyit akartam...sziasztok
éceszgéber Creative Commons License 2008.10.09 0 0 60

én sem láttam, mikor ismétlik, vagy le lehet tölteni valahonnan??

 

vagy már sosem láthatom azt a részt?

boszi26 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 59
jajjj
Előzmény: mammamija (57)
boszi26 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 58
huhhh
Előzmény: shit4sale (56)
mammamija Creative Commons License 2008.10.08 0 0 57
Nem sok, nem sok - pont a megcsalós, tettenéréses részt nem láttam, csak amikor csapkodta a pasi gitárját az erkélykorláthoz:)
Aztán az volt amit előttem leírtak - visszatért Oszkárhoz és annak barátaihoz - jól bebasztak a papírdobozos (!!!) töménytől, de másnap kedvenc Szöszinknek fél óra alatt kellett összakapnia magát, mert üzleti tárgyalás esete forgott fent - kapott valamilyen fotós megbízást (kikötése az volt, hogy a cici nem látszhat!!):)))) - valahova délre mennek majd fotózni, ennek érdekében egy helyi boltban minden baromságot összevásárolt a hátizsáktól kezdve a szúnyogriasztóig. Közben pedig érkezik a "barátnője" - aki volt valamelyik főzős műsorban.....tudod, az a helyes transzvesztita! Na az is kereng össze-vissza mint gólyafos a levegőben, valamilyen csirkéket eregettek ki valahonnan---- Oszkár nagy szemeket meresztett, mikor megtudta hogy transzi.
Ennyi volt.
Előzmény: boszi26 (55)
shit4sale Creative Commons License 2008.10.08 0 0 56

kb. 20 perc után kilőttem. addig volt egy műbalhé vmi helyi macsóval 3-4 kameraszögből rögzítve (a spontenaitás kedvéért), aztán beköltözött vmi műszakis diákokból álló albérlet-szerűségbe és ott riszálta magát, majd jött az esti partibusz magyarul sikongatva (detto egyetemista gyerekek között). azért remélem a fapofájú fekacsávó levarrta. ha nincsen stáb, már egy folyó mélyén pihenne összecsomagolva, miután átment volna a fél barrio rajta...szánalmas.

 

aztán én itt kikapcsolódtam a kalandokból, csak a kiváncsiság hajtott...kalapfosch

Előzmény: boszi26 (55)
boszi26 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 55
én nem tudtam már nézni...elég volt a reklámja...nem voltam képes rá...történt valami egyáltalán?
Előzmény: shit4sale (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!