Keresés

Részletes keresés

IFR Creative Commons License 2010.01.06 0 0 9
A fórumra itt a megoldás 2010-ben: http://netpok.hu/indexforumrss/
blacklight Creative Commons License 2009.02.21 0 0 8
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ppc mivel lehet olvasni az index-es rss-s cikkeket?.
Jelenleg az Sbp Insight-ot használom de sokszor csak a fejléc jelenik meg, és egy link.
De én nem akarom webböngészőn keresztül nézni én rss-ben szeretném olvasni.
Ezzel a progival más oldalak jól mennek, képekkel együtt szépen leszedi.
Nos én az index esetében meg elégednék a teljes szöveggel is.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy az index.hu rss -it mivel lehet teljes egészében olvasni ppc-n? Fizetős progi is jöhet. Csak nem akarom elhinni, hogy 2009-ben nem tudom az indexet ppc-n rss-en keresztül olvasni...

Előre is köszönöm a segítséget.
forumozok Creative Commons License 2008.09.29 0 0 7
A politikán kívül azért van itt más is, ami nem idegesítő. :)
Előzmény: Wágner úr (5)
forumozok Creative Commons License 2008.09.29 0 0 6
Akkor marad a kérdés, hogy kívülről lehetne-e RSS-t csinálni az oldalhoz, illetve, hogy valaki esetleg már csinált is ilyet?
Előzmény: Jeon Ji Hyun (4)
Wágner úr Creative Commons License 2008.09.29 0 0 5

Inkább ne olvasd továbbra sem, csak fölidegeled magad, má'pedig az nem egészséges...

 

Egészség!

Előzmény: forumozok (3)
Jeon Ji Hyun Creative Commons License 2008.09.29 0 0 4
Persze, lehetne RSS is, ráadásul abba is beleférnek a reklámok, ez ugye szempont. De ugyanígy idejétmúlt ez a legutóbbi 30 hozzászólást mutató statikus oldal, pl. a gmailhez hasonlóan kellene azt manapság csinálni. Csak ugye ez fejlesztést igényel, gazdasági a döntés.
Előzmény: forumozok (3)
forumozok Creative Commons License 2008.09.29 0 0 3
Engem a fórum érdekelne. Hozzászólni nem lehetne persze RSS-en keresztül, ahhoz ide kellene jönni.

Most egy csomó topikot nem követek, mert túl sok lenne idejönni olvasgatni őket. RSS-en viszont olvasnám, és idejönnék, ha hozzá akarnék szólni.

Vagyis most inkább nem olvasom őket, mert ahhoz kényelmetlenül sok topik érdekelne, ha viszont lenne RSS akkor olvasnám, és többet járnék ide hozzászólni is az olvasottak hatására, mint így.

És szerintem idővel egyre többen lesznek ezzel így, ahogy az RSS használata egyre elterjedtebb lesz.
Előzmény: Wágner úr (2)
Wágner úr Creative Commons License 2008.09.29 0 0 2

Ne keverjük, mer' nem koktél - a zindex mint Lap és a fórumok az két nagy különbség, ahogyan azt az odesszai zsinagóga melletti kricsnibe' mondják, ahol én a Rabinoviccsal mindig inni szoktam.... 

 

A Lapnak van valami "könnyített" változata (csak épp elfelejtettem az URL-t, de ha nagyon köll, majd érdeklődök), a fórumoknak viszont egészen más a jellege - a Söröt csak itt és csak így lehet meginni...., leszegényítetlenül, vagy hogyanis....

 

Egészség!

forumozok Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1
A magyar neten senki sem használ RSS-t, hogy ez nem alapvető igénye mindenkinek? Úgy látszik, csak én vagyok RSS fan. :)
Előzmény: Infomaker (0)
Infomaker Creative Commons License 2008.09.29 0 0 0
n0csak!
forumozok Creative Commons License 2008.09.29 0 0 topiknyitó
Az RSS manapság alap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!