Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.07 0 0 212

A meghirdetett kis lakás elkelt!!!!! Czebei Imre

Előzmény: Törölt nick (210)
Bratyo9 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 211

Kedves Lakók!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e valakinek a lakópark mélygarázsában kiadó (esetleg eladó) beállóhelye? A Kabar utcában lakom és hosszú távra keresnék az autómnak egy biztonságos, fedett parkolót.

 

 

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

 

Tisztelettel:

Palotás Bálint

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 210

Eladó a lakópark legkisebb lakása.Soha nem lakott benne a tulajdonos. érdeklődni lehet nálam: Czebei Imre gondnok 30/237-4741  vagy email : imre1953@gmail.com               

 

 

 

  

Gábor a Kertész Creative Commons License 2013.11.18 0 0 209

Tisztelt Csillagkert Teraszház Lakók!

Ezúton szeretném felajánalni Önöknek Csapatom és Jómagam kertészeti segítségét! Immáron 10 éve dolgozunk együtt, így mondhatom, összeszokott és gyakorlatias csapat lettünk. Rendelkezünk számos Társasházi és Lakópark referenciával a magánkerteken kívül is. Kérem, amennyiben felkeltettük érdeklődésüket, keressenek fel a :

tel.:06-30-373-34-74-es számon, vagy

a e-mail:. cyprusgarden@cyprusgarden.hu-n keresztül!

Várjuk jelentkezésüket!

Tisztelettel:

Kovács Gábor

vezető koordinátor

liztaylor Creative Commons License 2013.09.26 0 0 208

III. kerületben, a CSILLAGKERT  lakóparkban eladó vagy kiadó albérletbe egy harmadik emeleti  PANORÁMÁS, NAPFÉNYES, CSENDES, ÚJSZERŰ, 36.32 nm-es, modern amerikai konyhás nappalis plusz 1 hálófülkés teraszos kis lakás. Alacsony rezsi költség, központi fűtés egyedi méréssel.  Az infrastruktúra kiváló. Érdeklődni emailben taylor79elizabeth@yahoo.co.uk vagy telefonon lehet 06-30/417-1755

vandamano Creative Commons License 2013.08.29 0 0 207

Köszönöm a válaszát! Sejtettem, hogy így van. Gondolom azóta már kiderült, hogy van e nyertese a pályázatnak és ha van akkor ki az. Viszont engem igazán az érdekelne, hogy ki a felszámoló, kinél lehet pályázni, ha mégsem volt sikeres az előző. Ugyanis szeretném felvenni vele a kapcsolatot. Meg tudná nekem adni a felszámoló nevét és esetleg az elérhatőségét is ha mód van rá? 

Előre is köszönöm megtisztelő válaszát. 

 

Üdv.

Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.18 0 0 206

Igen.. már meg is pályáztatták.. 1 milliárd 100 millióért ha jól tudom...  már a nyílt napoknak is vége lett csütörtökön volt az utolsó...

Ha nyert valaki a pályázaton akkor lesz új tulajdonos.. ha nem akkor folytatodik... szerintem 2014 első negyedévében talán már lesz új tulajdonos és értékesités is...

Előzmény: vandamano (205)
vandamano Creative Commons License 2013.08.18 0 0 205

Tisztelt Uram! 

 

Érdeklődni szeretnék tud e felvilágosítást adni, hogy megindult e már a felszámolás az építtető Engel Kft. ellen és ha igen akkor ki lett megbízva a felszámolással a Csillagkert Teraszház ügyében? Segítségét előre is köszönöm. 

Előzmény: Törölt nick (202)
greentea5 Creative Commons License 2013.05.19 0 0 204

30-40 négyzetméter körüli lakást keresek kb. 50 ezer ft+ rezsiért a Csillagkert Teraszházban!

Igényes, rendezett pár vagyunk.

Kérem jelezzen ha tud ilyen lakásról!

Köszönöm!

G6 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 203

Hát mi ennyiért fűtünk pedig, és nem fázunk.

Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 202

És a 2-3 ezer forintos fütés számla kamu!!!

Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 201

Kedves ismeretlen 74k !! Ha meg akar gyözödni az igazságról jöjjön el a helyszinre... nem sértésként írtam hogy várom egy vitára.... csak olyanok válaszolnak itt az értékesítéssel kapcsolatban akiknek halvány fogalmuk sincs hogy mi történik a házzal jelenleg!!!Azokkal vitatkoznék akik azt állitják hogy van értékesítés!!

És bátran kijelentem hogy csendes lakást nem talál a házban.... várom a helyszinen...

Előzmény: Törölt nick (199)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 200

Köszönöm a kedves és részletes válaszokat.

Előzmény: G6 (194)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 199

Nem vagyok az a vitatkozós fajta, csak informálodni szerettem volna. Nem bántólag mondom, de ha ön nem változtat a stilusán ne is csodálkozzon azon, hogy nem Önt kérdezik, hanem inkább a lakókat.

Előzmény: Törölt nick (198)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 198

Az értékbecslők hétfön végeztek az épület felmérésével.... ezért még senki nem tud árat mondani.....

tudomásom szerint egyben adja el a felszámoló cég az összes üres lakást,garázst,tárolót,üzletet... ÉS MAJD AZ ÚJ TULAJDONOS ÉRTÉKESÍT!!!!

 

 

 

AKI VALÓBAN MEG AKAR GYÖZÖDNI MI AZ IGAZSSÁG AZ JÖJÖN EL A HELYSZINRE 7-15 ÓRÁIG (Hétfőtől-csütörtökig) pénteken 7-12 óráig.

SZERETETTEL VÁROM EGY VITÁRA....

Vannak tulajdonosoktól eladó lakások pl. 44 négyzetméters 16 millió,65 négyzetméters garázsal 27 millió, 23 négyzetméteres garzon 11 millióért....

 

 

Előzmény: Törölt nick (197)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 197
Előzmény: Törölt nick (192)
G6 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 196

Zárt ablakokkal csendes, de azért nem egy háborítatlan hegyi, madárcsicsergős környék ez, szóval van zajforrás. Északi oldalon a Pünkösdfürdő utca a rajta járó buszokkal, déli oldalon meg állítólag a Békás Kft éjjeli rakodása kelt zajt, plusz kelet felől egy hotellel határos a telek, ahova szintén szoktak zajos vendégek érkezni. De ez is ingerküszöb kérdése, én pl nem tartom zajosnak a lakást, pedig korábban erdő szélén laktam egy kertes házban.

Előzmény: <Tycoon> (193)
G6 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 195

Nem tudom ez micsoda, de ennyiért ez nagyon alkalmi vétel. A mi jóval kisebb lakásunk több millióval drágább volt. Aki szeretne most venni lakást, kérdezzen rá erre, mert engem is érdekelne hogy adhatják ilyen olcsón:

 

http://ingatlan.com/7169180?hf&utm_source=Hirdetesfigyelo&utm_medium=email&utm_campaign=2013-04-08&utm_content=elado+lakas+pest-megye+Budapest

G6 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 194

45 + 5 erkélyes 2 szobás lakásban lakunk. Rendkívül alacsony a fűtésköltsége, de szerintem ez nem általánosítható, hallottam már magas fűtésszámlákról is itt. Persze ez igényektől is függ, ki mennyire szereti a meleget. Nálunk 22-22,5 fok körül van és sosem fizettem még 5000-nél többet havi fűtésre, de átlagosan inkább 2-3000 Ft. Ebben szerintem közrejátszik a lakás szerencsés elhelyezkedése, mivel minden oldalról lakások és zárt folyosó vesz körül (egy saroklakás fűtése valószínűleg drágább), illetve nem tekergetjük ész nélkül a radiátor termosztátot, hanem hagyjuk langyosan a radiátort, mert úgy sokkal jobb a hatásfoka. Melegvíz nyilván fogyasztástól függ, nekünk kb 1-2000 Ft szokott lenni havonta (köbmétere kb 800-1000 Ft, havonta változik, mert nem állandó a kazán hatásfoka). Áram szintén nagyon egyéni dolog, nekünk általában 8-10 ezer között van, de ez lehetne kevesebb is. Ha sokat főztök, akkor az elektromos tűzhely is dob rajta, mivel gáz nincs a lakásokban.

Előzmény: Törölt nick (191)
<Tycoon> Creative Commons License 2013.04.05 0 0 193

Mennyibe kerül egy 50 négyzetméter?

miért nem csendes.

Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.05 0 0 192

A még meglévő üres lakásokat( 86 db.) kb. ez év végén vagy 2014 év elején értékesítik majd..Nem olyan egyszerű és gyors a felszámolás..

De úgy látom inkább az itt lakóknak hisznek mint nekem.

 

ha beindul az értékesítés igérem én leszek az első aki kiírja ide a fórumra..

Igazán csendes lakás nincs aházban!!!

Előzmény: Törölt nick (191)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.05 0 0 191

Köszönöm a részletes választ! Mivel a régebbi bejegyzésekből tudom, hogy te is egy hasonló nagyságú lakásban élsz, megkérdezhetem, hogy a rezsi (a hideg, melegvíz, fütés, áram) még kb. mennyibe jön ki?
Arról nincs újjabb hír, mikor van esély arra, hogy a meglévő lakásokat is értékesítsék?

Előzmény: G6 (190)
G6 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 190

Igen, az elején kb fele ennyi volt, de mivel a házban sok az üres lakás, az üzemelésnek viszont vannak fix, lakószámtól független költségei (amik egy ekkora épületnél elég magasak), így a kevesebb lakóra több jut fejenként. Ha teljesen lakott lenne a ház kb le tudnánk menni a 9-10 ezer forint/hó szintre. Ebben benne van a szemétszállítási díj (kb 20 kuka), közös területek áramfogyasztása (9 lakószint plusz 2 szintes teremgarázs, liftek, kapuk, szellőztető rendszer, stb), közös vízfogyasztás (pl locsolás), a 6 db lift, tűzoltó (spinkler), tűzjelző rendszer karbantartás díja és hatósági ellenőrzési díja, kazánok (melegvíz és fűtés), CO és metánérzékelő rendszer karbantartási díja, kertészet, eseti karbantartások, javítások, cserék, gondnok munkabére, társasházkezelő cég díja (költségmegosztás, díjberkérők készítése, közös képviselet, jogi képviselet, postai, banki, admin költségek stb), épületbiztosítás, épület takarítás. Szóval kb minden olyan dolog, ami kellhet egy modern társasház üzemeléséhez, de semmi extra szolgáltatás.

G6 Creative Commons License 2013.04.05 0 0 189

A nagyobb lakások általában belső udvarra néznek, vagyis csendesebbek és déli fekvésűek. Én mondjuk direkt északit akartam, mert már így is meghalok nyáron olyan meleg van, hát még ha sütne is be a nap...

Előzmény: Melinda19821214 (187)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.28 0 0 188

Az egyik 44 nm-es eladó lakás hirdetésbe olvastam, hogy 15.000 ft a közös költség, meg tudná mondani valaki, hogy ez mit foglal magába? Úgy tudom, a hideg, melegvíz, fütés egyedi mérők alapján van számolva, tehát az még ezen felül van?

Melinda19821214 Creative Commons License 2013.03.26 0 0 187

Kedves G6! Melyik utcára néz a lakás? és milyen fekvésű? nálunk kizárólag napfényes, csendse lakás jöhet szóba. Üdv.

G6 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 186

Beírtam a google-be. 20-25 milla között látom a 3 szobás lakásokat. Ezek amúgy belső udvarra nézők, ott vannak ilyen méretűek.

Előzmény: <Tycoon> (185)
<Tycoon> Creative Commons License 2013.03.24 0 0 185

És mibe kerül ott egy 60 nm körüli lakás?

Előzmény: G6 (184)
G6 Creative Commons License 2013.03.24 0 0 184

Beszélgetést nem hallani, max ha valaki üvölt. Hangos zenehallgatás azért áthallatszik, de szerencsére itt a környezetemben ritkán van ilyen. A szomszédos lakásokból nem nagyon hallatszanak a hangok, inkább a folyosó felől, de azt az ajtóra ragasztható gumi szigetelő csíkkal jelentősen lehet tompítani.

 

Az utca felőli hangszigetelés nagyon jó, csukott ablakokkal szinte semmit nem lehet hallani. Nyitott ablakokkal azért elég zajos a Pünkösdfürdő utca (buszforgalom miatt főleg), a másik oldal, ami a belső udvarra néz, csendesebb (bár ott meg más zajforrás van állítólag). Éjszaka csendes az utca, nincs forgalom, csak napközben.

 

Szúnyogok nem nagyon vannak. Persze előfordul, de nem vészes.

Előzmény: <Tycoon> (183)
<Tycoon> Creative Commons License 2013.03.24 0 0 183

Én egy 60 éves házban lakom de a szomszéd beszédét, sétálgatását f..ngását simán át lehet hallani és meg tudok őrülni.

 

Ezek az új építésűeknél milyen a hangszigetelés? Ha mélynyomozol vagy buliznak azt tényleg nem hallani a szomszédban? 

Csendes az utca?  szúnyogok nincs sok nyáron?

Előzmény: G6 (182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!