Keresés

Részletes keresés

dugipofi Creative Commons License 2009.10.06 0 0 84
az lehet, de a homeopátia nicns bizonyítva
Előzmény: turnrer (83)
turnrer Creative Commons License 2009.10.02 0 0 83
Igen, egyetértek veled candygrapher! Inkább szedjünk természetes alapú készítményeket, mint valami kémikusok által kikísérletezett "vegyszert". Egy homeopátiás készítmény sokkal közelebb áll ehhez, mint a gyógyszer- / betegipar termékei.
Puruttyaja Creative Commons License 2009.09.21 0 0 82
mondjuk ez igaz! elkeseredett ember bármihez képes nyúlni és ha már vmit kipróbál, inkább ez legyen, mint vmi durva gyógyszer!
Előzmény: candygrapher (81)
candygrapher Creative Commons License 2009.09.21 0 0 81
Nincs mellékhatása, nem szokik rá az ember, sokkal olcsóbb... nem azt mondom, hogy biztosan jó, sőt még tudtommal semmilyen igazi tudományos kísérlet nem igazolja a hatékonyságát, viszont 1 próbát mindenképpen megérhet.
Előzmény: Puruttyaja (80)
Puruttyaja Creative Commons License 2009.09.21 0 0 80
mondjuk ez igaz, hogy nyugtatót inkább ne szedjen senki!! attól csak belassul az ember és totál haszontalan zombi lesz..:S

de miért jobb a homeopátiás?? mert nem annyira erős?? vagy mi?
Előzmény: candygrapher (79)
candygrapher Creative Commons License 2009.09.21 0 0 79
Ez mindenképpen becsülendő... de van akinek nem csak a munkahelyén vannak problémák, hanem a magánéletében is és sajnos van hogy már úgy összegyűlnek a dolgok, hogy kell valamilyen külső segítség és ilyenkor inkább a homeopátiás szerek segítsenek, mint más erős nyugtatók.
Előzmény: Puruttyaja (78)
Puruttyaja Creative Commons License 2009.09.21 0 0 78
kikészít a munkahelyem. na jól van, emberek, kérdés: kit nem?? melyik munkahely tökéletes??? egyik sem. mindenhol vannak, voltak, lesznek olyan emberek, akikkel nem mindig értünk együtt. jó főnököt kifogni szinte lehetetlen. és kérem egyet tanuljunk meg: sosem (csak) a teljesítményünk alapján értékelnek minket, hanem egyéb más szempontok alapján..:S ez van, fogadjuk el, nyugodjunk meg és nem kell semmit beszedegetni. nem tudom elképzelni azt a szituációt, amiben nekem kellene vmit szednem, mert annyira stresszes vagyok.
Lolita23 Creative Commons License 2009.09.18 0 0 77
Lehet, hogy mással sem teljesen normális, csak te érzed úgy, hogy a többiek kevesebbet kapnak a fejükre, mint te, nem? Amikor az embert felhúzzák a munkahelyi dolgok, hajlamos azokra is kivetíteni a gondjait, akiknek semmi közük hozzá.
Biztos ismered a Mucsis "ne sípoljál" videót, akkor is a szerencsétlen kolléga kapja meg az egész világnak szánt kiosztást :)
Előzmény: toni.beko (56)
nyman Creative Commons License 2009.09.16 0 0 76
"A másik ok pedig, hogy félek a változásoktól, félek attól, hogy ha elhagyom ezt a helyet, akkor nem találnék olyat, ahol ennyit kereshetek."

????? Ha van melohelyed, te nem munka mellett keresel masikat? Mielott felmondasz, pontosan tudod, hogy mennyit fogsz keresni az uj helyen, nem???

Raadasul ugy a legkonnyebb munkat keresni, hogy dolgozol vhol, mert nincs kockazatod, pofatlanul tudsz kerni, max nem kapod meg.
Előzmény: aftershocktime (69)
nyman Creative Commons License 2009.09.16 0 0 75
Probaltal mar masik munkahelyet keresni?
Előzmény: aftershocktime (63)
Csucsubi Creative Commons License 2009.09.16 0 0 74
De nem értem miért kell mindenáron ragaszkodni valamilyen gyógyszerhez, akár homeo, akár sima... Csak az stresszel, aki kapható rá. Ha kapható vagy rá, változtass magadon, de ne gyógyszerekkel, hanem gondold át kétszer hogy min érdemes felkapni a vizet és min nem. Ha pedig épp "stresszes szituáció" van, idegeskedés helyet végy egy nagy levegőt és magyarázd be magadnak hogy nincsen semmi baj, most nem kapom fel a vizet, és nem is lesz semmi baj
Peremy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 73
Magyarán még dolgozol?:)
Előzmény: candygrapher (72)
candygrapher Creative Commons License 2009.09.16 0 0 72
Én is homeopátiásat szedek, nekem ez vált be, nekem más problémám volt, ami kihatott a munkavégzésre is, így kezdtem szedni, hogy nehogy kirúgjanak...és azt kell, hogy mondjam, hogy segített...egyenlőre így érzem :)
Előzmény: freeplay21 (71)
freeplay21 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 71
Homeopátiás készítményeket szedtem, mivel más gyógyszerekkel, nyugtatókkal nem is mertem, de nem is akartam próbálkozni, mert azoknak több káros mellékhatása lehetséges és némelyikre könnyen rá lehet szokni, ill. egy idő után immúnissá válhat a szervezeted az adott tablettára, hatóanyagaira. Szóval azért szedek homeopátiás gyógyszert, mert ott ezek a veszélyek nem állnak fent.
Előzmény: Peremy (70)
Peremy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 70
Milyen gyógyszereket szedtél ,ha szabad kérdezni?Nyugtatókat,vagy inkább homeopátiás készítményeket?Véleményem szerint az utóbbi a kevésbé veszélyes...
Előzmény: freeplay21 (67)
aftershocktime Creative Commons License 2009.09.16 0 0 69
Nem igazán szívesen hagynám ott ezt a mukahelyet, mivel nagyon jól keresek ott.
A másik ok pedig, hogy félek a változásoktól, félek attól, hogy ha elhagyom ezt a helyet, akkor nem találnék olyat, ahol ennyit kereshetek.
Egyedüli eltartója vagyok családomnak, így inkább valami más megoldást ajánljatok, mint a munkahelyváltás...
Említettétek a gyógyszereket, milyen lehetőségeim vannak ilyen téren ?
Csucsubi Creative Commons License 2009.09.16 0 0 68
Véleményem szerint a stressztől úgy lehet legjobban megszabadulni, ha megszüntetjük a kiváltó okot. Ha a munka az, hát akkor azt..

Előzmény: Peremy (66)
freeplay21 Creative Commons License 2009.09.16 0 0 67
Ha már ennyire elfajult a helyzeted akkor az is megoldás, ha találsz egy olyan munkahelyet, ami nem annyira pörgős, nyugodtabb. Ez persze elhatározás kérdése és manapság nem olyan könnyű egyik munkahelyről a másikra ugrálni. Én pont 3 éve váltottam munkahelyet, nyugodtabb élet reményében, de már megbántam mert később rosszabb lett mint az előző munkahely és időm is kevesebb lett, ezért a sportolásra sem volt minden nap lehetőségem. Ezért maradtak a gyógyszerek.
Peremy Creative Commons License 2009.09.16 0 0 66
Ez azért gondolom nem ilyen egyszerű.Vannak a stresszes életre gyógymódok;)
Előzmény: Csucsubi (65)
Csucsubi Creative Commons License 2009.09.16 0 0 65
Hát ha semmi sem segít akkor őőőőőőőőőő válts munkahelyet?
Előzmény: aftershocktime (63)
Vetseraanna Creative Commons License 2009.09.16 0 0 64
Próbálkoztál már gyógyszerek szedésével?Szerintem,ha magadtól nem tudsz kigyógyulni,akkor célszerű kipróbálnod;)
Előzmény: aftershocktime (63)
aftershocktime Creative Commons License 2009.09.16 0 0 63
Sziasztok!

Sajnos nem túlságosan jók a mindennapjaim, amik munkával telnek...
Nyugtalanul ébredek, az első gondolatom rögtön a munka, az első érzésem pedig a munkától való félelem. Nem reggelizem, és indulok a munkahelyemre, ahol pedig rengeteg stressz ér.
Próbálkoztam már jógával, sporttal, de sajnos egyik sem segített. Tud valaki ajánlani valamit a problémámra? Minden megoldás érdekel.

Köszi előre is a válaszokat!
Csimpolya Creative Commons License 2008.10.19 0 0 62
Csodálatos lehet, ha valakinek ilyen jó az önismerete!
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.29 0 0 61
Az én főnököm pl. tévedhetetlennek tartja magát és be is vallja, hogy ő biza nem látja be ha téved....
Előzmény: Csimpolya (60)
Csimpolya Creative Commons License 2008.09.23 0 0 60
Igen, sajnos a legtöbbször pofára (no meg kapcsolatokra) megy a dolog, nem csak képzeled. 
Előzmény: toni.beko (56)
Csimpolya Creative Commons License 2008.09.23 0 0 59
A munkatársaim túlnyomó többségével jól kijöttem, csak a főnökökkel volt bajom. Igaz, undok alak volt, de legalább szakmailag jó. Volt olyan is, hogy én többet tudtam nála. Most már viszont a helyzet megoldva, de nagyon is érdekelnek mások ilyen tapasztalai.
Előzmény: toni.beko (51)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.22 0 0 58
Én is így voltam vele, mindent magamra vettem és már kezdtem elhinni, hogy én csinálom szarul és nem pedig a felső vezetés idióta döntéseinek a következménye az, hogy nem megy a szekér (persze a teljes felső vezetés 3 hétig kint volt céges pénzből az Olimpinán....).

Aztán mióta elengedem a fülem mögött és nem magamat hibáztatom, kicsit mögé látok a dolgoknak és látom, hogy ez a cég egy nagy süllyedő hajó.
Előzmény: toni.beko (56)
toni.beko Creative Commons License 2008.09.22 0 0 57
Köszi nyam!
toni.beko Creative Commons License 2008.09.22 0 0 56
Irigyellek kicsit Commenter! Sajnos én minden beszólást, baszogatást -már elnézést a kifejezésért - nagyon rosszul élek meg! Persze, próbálom elengedni a fülem mellett én is, ahogy mondtad, csak tudod nem szeretem az igazságtalanságot!
Mert úgy, ahogy velem bunkózik, mással teljesen normális, pedig más sem csinálja jobban nálam! És úgy érzem pofára megy az egész! És ez szar!
Előzmény: Törölt nick (53)
nyman Creative Commons License 2008.09.22 0 0 55
Előzmény: toni.beko (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!