Keresés

Részletes keresés

sensei47 Creative Commons License 2009.11.27 0 0 29
"Én sejtem, hol van Attila sírja - elég messze Zuglótól."

Jó lenne, ha nyilvánosságra hoznád...
Előzmény: Törölt nick (11)
silvius Creative Commons License 2008.09.21 0 0 28
A végén a leiratkozás is egyértelműen a HermafroditaBau oldalára mutat, szóval teljesen egyértelmű, hogy egy primitív kampány, ami egyben azért veszélyes is, mert sok "egyszerű" embert félretájékoztat szándékosan. Én szívesen kiszabnék rájuk ezért egy akkora büntetést, hogy bebuknák az üzletüket teljesen.

Korábban is próbálkoztak már valami ennél is primitívebbel, ami szintén kiverte nálam a biztosítékot. Ráadásul felépítettek egy sorházat, ami tkp egy óriási reklámfelület.
Hogy néééz ki???? Ronda!
silvius Creative Commons License 2008.09.21 0 0 27
Ez jön spambe, betegesen röhejes, minden sorából kilóg a lóláb. Röhögjetek, vagy sírjatok, rátok bízom:


Szia,

hallottad ezt a szenzációt:


Zuglóban, pár hete egy éjszaka folyamán felvonult egy titkos alakulat és elvittek egy több, mint 1000 éves különleges sírt, Attila felirattal!

Egy építkezésen találták, a beruházó állítólag 500.000.000 Ft ot kap az Államtól, mert becsületesen átadta a felbecsülhetetlen, szakértõk szerint legalább 30 Milliárdot érõ történelmi kincset!

Az Angol Lord, akinél a Seuso kincsek vannak, látta a CNN-en a tudosítást és jelentkezett, odaadná Attila sírjáért cserébe a vitatott eredetû, de biztosan Magyarországon talált, innen kicsempészett Seuso kincseket!!!

Teljes hírzárlatot rendeltek el a hazai médiában, csak a CNN- en lehet látni errõl szoló híreket.

A beruházó cég, hibát követett el, mert kikotyogják saját honlapjukon, amikor válaszolnak egyik felborzolt hangulatban lévõ vevõjük kérdésére, viszont mivel nem lett volna szabad errõl nyilatkozniuk, valószínüleg elbukják a komoly feltételekhez kötött 5.000.000.000 Ft- os giga jutalmat.

A www.herminabau.hu oldalon, a Hermina Happy Land résznél a Véleményed menü pontban lehet õket leleplezni.

Ha tudták volna a zuglóiak, vagy bárki, hogy 30 Milliárd érték található a Hermina Happy Land területen, szerinted mit tettek volna?
Vajon mit rejt még a Hermina Happy Land?


Üdv.
Zsuzsi

leiratkozás: itt
leha Creative Commons License 2008.09.21 0 0 26

Tisztelt Strabag Úr!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy az NDK turmi éjszaka általam - az önök építési területén - látottak mit jelentenek? Az éjszaka közepén hangos sugárhajtóművek sivítására ébredtünk és párommal azonnal az ablakban elhelyezett csillagászati távcsővel kezdtünk tájékozódni. Feltűnt, hogy az elkerített (alagút) építési területen nagy a nyüzsgés. Kiváló távcsövemmel azonnal kiszúrtam, hogy felvonult az NBH, a CIA, az FBI, NSA, KGB, HVG, RPG, valamint az LGT és a KFT is. A sivítás oka pedig két F-22-es járőrpár volt, amik folyamatosan a helyszín fölött köröztek  és rövid rácsapásokkal riasztották el a kíváncsiakat (tiszta szerencse, hogy nem kapcsoltunk villanyt, ezért minket nem vettek észre).

Láttuk, ahogy az épülő alagútból koporsókat hoznak ki. Volt egy, ami úgy nézett ki, mintha volna benne egy másik (abban meg egy harmadik) és valami olyasmi volt ráírva, hogy At..la .z .st.n o...ra (elmosódtak a betűk, csak ennyit tudtam kisilabizálni). Aztán volt egy másik, kopottasabb koporsó (mintha nem először temettek volna benne), ami körül politikusok mondtak beszédeket. A harmadik csak úgy lebegett, azt nem is cipelték, csak úgy kitolták az alagútból. A negyedik körül őrök áltak, de látszott, hogy meg vannak fizetve. Az utolsónak üveg teteje volt és apró kis mandrók sírdogáltak körülötte.

Szóval tisztelt Strabag Úr, érdeklődnék, hogy ekkor ezt most itt mégis hogy?

sassimre Creative Commons License 2008.09.21 0 0 25
Az Attila feliratot is látta? Hát ez kész. Idióta.
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 24
Kérem, a pontosság kedvéért, a Nagy Lajoson jóval túl, a Körvasútig (cca.) tart Zugló.
Előzmény: méregkeverő (19)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 23
Attila sírja a Fiumei úton van. Két éve épült újjá.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 22

Engem is megspammoltak ilyen levéllel.

Addig rúgnám a küldőjét, míg meg nem esküszik az életére, hogy nem küld több kéretlen levelet, és megmondja honnan szedték az email címeket.

Ha meg egy építőipari cégnek ilyen reklám kell, rég szar neki. Meg aki kapcsolatban/szerződésben áll vele.

méregkeverő Creative Commons License 2008.09.20 0 0 21

Hüüüülyeeeee!!!!

 

:-)))))))))))))))

Előzmény: levure sauvage (20)
levure sauvage Creative Commons License 2008.09.20 0 0 20
Sumér rovásírással volt ráírva, hogy Made in China, csak a levélíró elnézett valamit, amikor elolvasta.
Előzmény: 3x (17)
méregkeverő Creative Commons License 2008.09.20 0 0 19

Gondolom a Duna az ókorban sem sokkal lehetett messzebb Aquincumtól (Óbudától), mint manapság.

Zugló pedig a Keletinél kezdődik és egészen a Nagy Lajos király útig tart. A lakópark ez utóbbi környékén lehet.

Előzmény: Alba Regale (15)
Alba Regale Creative Commons License 2008.09.20 0 0 18
3x Creative Commons License 2008.09.20 0 0 17
Rá volt írva, hogy Attila meg hogy József ? Miezmiez?
k_szent_g Creative Commons License 2008.09.20 0 0 16
Próbáltam megkeresni a CNN-en, de nem találtam ilyen hírt (persze lehet, hogy simán béna vagyok, viszont nem tudom elképzelni, hogy TV adásban megy, írott hír meg nincs belőle.)
Előzmény: Alba Regale (-)
Alba Regale Creative Commons License 2008.09.20 0 0 15

vidéki paraszt volnék, hírtelen azt sem tudom hol ez a Zugló,de azt tudom hogy a Duna vándorolt arrébb jópár métert ennyi idő alatt

 

http://sicambria.extra.hu/portal/index.php?oldal=kutatasok

Előzmény: méregkeverő (12)
degenerator Creative Commons License 2008.09.20 0 0 13
ugyan már, addigra telenyomnak az elvtársak minden autópályákkal.
Előzmény: Törölt nick (3)
méregkeverő Creative Commons License 2008.09.20 0 0 12

Megnéztem, hol van ez a lakópark. Zuglóban.

Namármost nem tudom hol volt Attila tábora, és hogy hova temették el, de nem tartom valószinünek, hogy ennyire közel a Dunához (az ellenséges római birodalom határához)

Előzmény: Alba Regale (10)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 11
Én sejtem, hol van Attila sírja - elég messze Zuglótól.
Alba Regale Creative Commons License 2008.09.20 0 0 10

ehez a részéhez nemértek de mivel a rómaiak után vagyunk ki tudja talán felvitték rá másképp is a nevét

 

a válaszoló "cégesember" nem kérdőjelezi meg hogy mit látott a fickó

Előzmény: Alba Regale (7)
VT22 Creative Commons License 2008.09.20 0 0 9
Ez médiahacknek is gyenge.
Alba Regale Creative Commons License 2008.09.20 0 0 7

hát ja :)

De izgalmasan hangzik egy topikot megért,van itt ócskább is.

 

Előzmény: méregkeverő (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 6
Azt minden igaz maghornak tudnia kell.
Előzmény: Zicherman Istvan (4)
Ormossy Creative Commons License 2008.09.20 0 0 5

Ez szerintem a Hermina Happy Land reklámja. Annyiszor van benne leírva a neve, hogy más nem lehet.

Előzmény: Alba Regale (-)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.09.20 0 0 4
Rovásírással:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: méregkeverő (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.20 0 0 3

Vagy Oviék szőlőt vennének belőle.

De nem az egészből, mert ne mi kapjuk ugye a legtöbbet.

Jut a többi fityesz talpnyalónak is belőle.

Előzmény: Fine Tune (1)
méregkeverő Creative Commons License 2008.09.20 0 0 2

"...Felismerhetõ volt a távcsövünkkel, az Attila felirat a koprosón, de sajnos csak egy pillanatra láttam..."

 

Milyen írással volt ráírva? Latin betűkkel?

Előzmény: Alba Regale (-)
Fine Tune Creative Commons License 2008.09.20 0 0 1
Jó lenne ha nem, mert GYurcsányék ellopnák:)
méregkeverő Creative Commons License 2008.09.20 0 0 0
Bar0mság!
Előzmény: Alba Regale (-)
Alba Regale Creative Commons License 2008.09.20 0 0 topiknyitó

tud erről vki vmit?

 
http://www.ezt.hu/happyland/index.php?id=5
 
Egy építtető cég(?) vélemény rovatából:
 
Üdvözlöm,
sajnálom, hogy nem adnak felvilágosítást az irodájukban a kérdésemrõl.
Mi is vettünk a Hermina Happy Land-ben egy lakást, itt lakunk a közvetlen környéken, láttuk, amikor a múlt hét egyik éjszakáján óriás erõvel felvonult valószínüleg a katonaság, lezárták a Hermina Happy Land területet, óriás erõsségû lámpákat helyeztek el, még helikopterrõl is világítottak és kiemeltek egy nagyon régi koporsó szerû valamit, majd elszállították elég komoly kísérettel.
Felismerhetõ volt a távcsövünkkel, az Attila felirat a koprosón, de sajnos csak egy pillanatra láttam.
Azóta is a helyszínen van mindíg 2 Nemzetbiztonságis katona szerû
személy, igaz igyekszenek jól elrejtõzködni.

Kérdésem, hogy tényleg Attila sírját találták-e meg a Hermina Happy Land területen? Miért nem mernek errõl nyilatkozni, miért kell mindenkinek titoktartási nyilatkozatot aláírnia?
Szép számmal láthatóak a Hermina Happy Land területen külföldi újságírók, állítólag a hazaiaknak túdosítási stoppot hírdettek.
Láttuk a CNN-ben a Hermina Happy Land építkezést és annyit értettem, hogy Attila meg koporsó szavak, illetve felbecsülhetetlen értékû kincs, valamint becsületes megtaláló Hermina Bau kifejezések elhangoztak.

Mi ez az egész, számíthatunk-e felhajtásra, lesz-e még ásatás mielõtt elindítják a következõ ütem építését, vagy ahogyan nevezik, a 2. futamot?

M. Gy. 2008 09.06.
Üdvözlöm,

tekintettel, hogy levelének második részében valósággal megfenyegetett minket, hogyha nem tesszük ezt ki erre a nyilvános, szabad véleményt közlõ oldalunkra, akkor egyéb módon hozza nyilvánosságra, ezért döntöttünk, hogy mégis helyt adunk a levelének és röviden válaszolunk.

Nehéz lenne tagadni azt ami megtörtént, hiszen ott volt, látta, sõt felvételeket is készített, melyeket ezek szerint a Nemzetbiztonsági Hivatal kérésére még nem adott át.
Ettõl függetlenül, nem hiszem, hogy érdekes lenne ez a történet, mely le is zárult azzal, hogy elszállították azt, amit találtunk.
Nem hinném, hogy ez valóban Attila koporsója lenne, csak azért, mert rá volt írva Attila szó és több, mint 1000 éves tárgyról beszélünk, tekintettel, hogy itt, az eddigi információk szerint nem volt soha sem folyó, Attila sírját pedig a történelmi kutatások szerint folyóba rejtették.
Nincs itt semmilyen szenzáció, nem kell izgulni, minden megy rendben tovább. 

   Tisztelettel:
                   Almásy Sándor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!