Keresés

Részletes keresés

Morgiana Creative Commons License 2008.09.05 0 0 32

na igen, általában ettől kapok sikítófrászt, hogy mindkét oldalról jön a mutogatás, meg nyilasozás, meg komicsizás meg a fene se tudja, hogy mi, de hogy valaki végre megmondaná, pl. azért szavaztam Demszkyre mert......mrg ezért meg ezért meg ezért, na olyat lámpással se lehet találni:S

 

De ez a "jajcsakazorbánc/tarlós/fogalmamsincskicsoda  ne legyen, mert akkor minden ezerszázalékosan sokkal rosszabb lesz" érvrendszer annyira elkeserítő...:(

Előzmény: Geyza (31)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 31

Ez a tragédia: nincs észérv, csak őrnagy elvtársozás, komcsizás, nyilasozás, stb.

 

Ez van. Ezért állunk ilyen jól!

Előzmény: Morgiana (29)
Morgiana Creative Commons License 2008.09.05 0 0 29

igazándiból arra lettem/lettünk volna kíváncsiak (a többiek nevében nem szívesen beszélek, de feltételezem) hogy milyen észérvek/tények alapján döntesz, ha DG mellett döntesz? Mert nálam a döntés azt jelenti, hogy felsorakoztatok érveket valami ellen/mellett, és levonom a következtetést, döntök ez alapján.

Igazándiból azt sem értem, hogy miért nevezed kampányolásnak, ha elmondod az érveidet? (A legközelebbi polgmesteri választás még meglehetősen messze van, szóval senki sem vádolna kampányolással...)

Tehát mondasz valamit, vagy inkább még maszatolsz kicsit?

:)

Előzmény: GenYo (28)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 28

Nem az én dolgom kampányolni DG mellett. Megnézem a választékot és döntök. Kommunista és nyulas eleve kiesik. Tarlós őrnagy elvtárs is. Katona talán még elfogadható lenne nekem. Van még valaki a választékban?

Előzmény: Geyza (27)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 27

Na ja, ez egy fontos érv Demszky mellett.

 

Kösz. Nagyjából elmondtál mindent.

Előzmény: GenYo (26)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 26

"A népszerű úttörővezető, Gy.Németh Erzsébet mennyivel lehetne rosszabb Demszkynél?"

 

Első rosszpont: engem, mint "ellenforradalmár" gyermekét - több társammal együtt - megszégyenítő módon nem avattak fel úttörővé ... persze nagyon régen.

Előzmény: Geyza (24)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 25
Demszkyt és Tarlóst személyesen is ismerem ... nagyon régen. A többi IRL lenne. Kampányoljanak mellettük az aktivistáik, azokat azért fizetik. Engem nem.
Előzmény: Or Kán (22)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 24

Bocsánat, őszintén kérdem, miért?

 

Meg vagy elégedve a budapesti útfelújításokkal, a tisztasággal?

 

Miért örülsz pl. annak, hogy az MSZP sem tud alternatívát felmutatni Demszkyvel szemben?

A népszerű úttörővezető, Gy.Németh Erzsébet mennyivel lehetne rosszabb Demszkynél?

 

Őszintén: Mi a jó DG munkájában?

Előzmény: GenYo (21)
Or Kán Creative Commons License 2008.09.05 0 0 22

Tehát nem baj, hogy Demszky kilopja a szemeteket, hogy nyakig kutyaszarban járhatjuk a pesti utcákat, a fő lényeg, hogy balliberális legyen a főpogi.

 

Remek...

 

:-(((

Előzmény: GenYo (21)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 21
A választék ismeretében ... én maradok Demszky mellett. Tehát igen, született budapestiként, budapesti adózóként/választóként engem megnyugtat, hogy komolytalanok a vele szemben próbálkozók.
Előzmény: Geyza (20)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 20

Ettől boldog vagy?

 

Ki nem szarja le az árpádsávos jobbikot, a komcsikat, meg mindenkit?

 

Előzmény: GenYo (19)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 19

"Zsinka László az érvényes szavazatok 1,4%-át (10791 szavazat) szerezte meg, ezzel Demszky Gábor (SZDSZ-MSZP), Tarlós István (független) és Katona Kálmán (MDF) mögött a negyedik legjobb eredményt érte el." (Wikipédia)

:DDD

Előzmény: Törölt nick (18)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 17

"Az a tregédia, hogy Demszkyt régi érdemei alapján benyomták ebbe a pozícuióba, amire nyilván teljesen alkalmatlan, és ki se lehet onnan robbantani."

 

Az a hülye választópolgár...

.. szoci Bözsike sem kellett neki, a független Schmidt és Tarlós sem. Majd ha Viktor indul személyesen, akkor talán... :DDD

Előzmény: Geyza (16)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 16

Figyelj, engem nem érdekel, hogy szdsz-es, fideszes, mszp-s-e a polgármester, csak az, hogy egy BALFASZ.

 

A polgármesterség pont nem olyan dolog, aminek a pártpolitikától kellene függnie.

Becsületes ember kellene meg jó szervező.

 

Bajorországban hallottam pl., amikor ott éltem, hogy Münchennek mindig SPD-s (szocdem) polgármestere van, pedig a bajoroknál amúgy nem rúg labdába a baloldal.

 

Viszont a pasi ért a városvezetéshez és mindig újraválasztják.

 

Az a tregédia, hogy Demszkyt régi érdemei alapján benyomták ebbe a pozícuióba, amire nyilván teljesen alkalmatlan, és ki se lehet onnan robbantani.

 

Miért nem állított pl. az MSZP értelmes embert alternatívaként?

 

VILÁGVÁROS?

 

Én harmincvalahány éve Budán lakom, az egyik legjobb környéken, de a lakásomtól három buszmegállóra már olyan kosz van, mint a Balkán közepén.

 

Tragédia.

 

Ja igen, világváros.

Előzmény: demokratax (12)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.09.05 0 0 15

"soha nem lesz Fidesz SS "

 

Szerinted jobb az SS D SS vezetésével?

Előzmény: demokratax (12)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 14
Előzmény: GenYo (13)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 13

Vajon hány marok kepeszkedik a 700 milla után ... és hány irígy szem figyel a háttérben?

Ez egy lufi ... hátha bekakál a szadi és megtámogatja Fletot. Ugyanakkor szoci honatya is kaphat vezetőszíjat, ha váratlanul megfordul a széljárás.

Szvsz most egymás szemét kaparják...

Előzmény: Pávek úr (11)
demokratax Creative Commons License 2008.09.05 0 0 12
  Mi az falusi parasztok kellene Budapest?:D soha nem lesz Fidesz SS

polgármester BPN

az világvárosos végét jelentené:(

Pávek úr Creative Commons License 2008.09.05 0 0 11
Mennyit lehet abból lenyúlni úgy, hogy a varjú se károg utána! Horvátországi nyaraló, &c. &c....
Előzmény: GenYo (7)
MGperY Creative Commons License 2008.09.05 0 0 10
BTW: a komcsi időkben is így volt méndég.
semmi nem történt a rendszerváltás óta, de legalább eltűnt az állami vagyon.
fasza!
Előzmény: Geyza (6)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 8
Hány lélegeztetőgép is az?
Előzmény: GenYo (7)
GenYo Creative Commons License 2008.09.05 0 0 7

(Demszky) :DDDD

 

700 millió ... tokkal vonóval ... jó nagy balhé. 400 milliárd körül van a főváros éves költségvetése.

Előzmény: Pávek úr (0)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 6

A nagykörúti villamossíneket is marhára ésszerűen újították fel: nem is emlékszem mióta már minden nyáron tököltek rajta - a kombínók előtt már megtörtént egy rekonstrukció, a kombínók beállításával minden kezdődhetett elölről.

 

A Bródy Sándor utcát pár hónapja egyirányúsították, díszburkolatot kapott, a végére (a múzeum körút előtt) új jeleket festettek fel, most azt a részt megint felásták valami közműcsere miatt.

 

Agybaj!

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 5
Már megint a szélsőjobbos ügyészség! Ezeknek semmi sem elég? Most még az aranyos Demszky urat is piszkálják???
originalqszi Creative Commons License 2008.09.05 0 0 4
Nemcsak az utakon, hanem a kormányban is:(((((((((( Sőt, az országban is!!!!!!!
Előzmény: Geyza (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 3
keeeeeeeefffffffffffffffeeeeeeeee
Pávek úr Creative Commons License 2008.09.05 0 0 2
cicicicicc! ;)
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 1
bimballO
Pávek úr Creative Commons License 2008.09.05 0 0 0
(00rbááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááán)!!!
Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2008.09.05 0 0 topiknyitó

Nyomoznak a budapesti útfelújítások ügyében.
A 2006-os útfelújítások ügyében elrendelte a napokban a nyomozást az ügyészség, mert nem a valós adatokkal számolt el a főváros az állam felé, amikor támogatást kapott egyes útfelújításokhoz.
Elrendelte a nyomozást a 2006-os fővárosi útfelújítások ügyében a Budapesti V. és XIII. Kerületi Ügyészség - írja a Magyar Nemzet. Az ügyben két fideszes fővárosi képviselő tett feljelentést korábban a Központi Ügyészség Nyomozó Hivatalánál, jogosulatlan gazdasági előnyszerzés gyanúja miatt.
Kiderült ugyanis, hogy a fővárosi önkormányzat nem a valós értékek alapján számolt el az útfelújításokhoz kapott állami támogatással, és kamatokkal együtt 700 millió forintot kellett végül visszafizetnie.
Az ügy később a vám- és pénzügyőrséghez került, onnan BRFK-hoz, az ORFK-hoz, majd a Pest Megyei Rendőr-főkapitánysághoz, amely az ügyészséghez fordult. A lap szerint valószínűleg Demszky Gábor főpolgármestert is ki kell majd hallgatni az ügyben - a felújítás elszámolásainak egy részét maga a főpolgármester vagy megbízottja írta alá ugyanis.

 

VÉGRE! MINDENKI LÁTJA, HOGY MI FOLYIK MOST IS MÉG.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!