Keresés

Részletes keresés

gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.08 0 0 29
Figyu soknulla !!! Jó legyen nagy nulla ... találtam neked kisbarátot... visszajött canonEos csak közben szegénynek tőgye nőt .... 26 db.... na ha nem zavar, akkor az tőgyeivel ellehetsz :-)))))

ja és tanúddd már meg , Isten a szombatot nem munkára teremtette, akkoóóó kell menni a templomosba.... értsed-é ecsém ??? :-)))
Előzmény: d3000 (28)
d3000 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 28
meló van, bunkókám, nem topiktalis buzizás:)
Előzmény: gyárimikulás (27)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.06 0 0 27
te kis farturkász , mér nem alszol még vazzze :-))
Előzmény: d3000 (26)
d3000 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 26
kabbe köcsög!:)):Ö))
Előzmény: gyárimikulás (25)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.06 0 0 25
Mi a szart kerestek itt, barátkozós csevelyekre ott vannak azok a nyavalyás topicok, ez itt az anyázás helye, ha mégegyszer egymás hátsóját nyalogatjátok, befújlak a módiknál topic rombolásért !!!!! :-)
obi van kitobi Creative Commons License 2008.09.06 0 0 24
Igazad van.

:D
Előzmény: az én titkos nikkem (23)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.06 0 0 23
Az utolsó mondatod súlyos fegyelmezetlenségről árulkodik. Itt tilos egyetérteni! (azt hiszem) ;-)
Előzmény: obi van kitobi (22)
obi van kitobi Creative Commons License 2008.09.06 0 0 22
1.) ez jó eséllyel egy crop.Innentől kezdve a minőségéről nyilatkozni eléggé bátor dolog.

2.) nem ismertek a felvétel körülményei, nincs EXIF, ami rávilágíthatna az esetleges fotótechnikai hibá(k)ra.Könnyen lehet, hogy teljesen nyitott blende mellett nem tudta már tovább emelni az ISO-t és záridőben sem engedhetett meg hosszabbat magának, így maradt az utólagos "felhúzás".(Ami nem az igazi, de legalább VAN kép.)

3.) azt sem tudjuk, min ment keresztül ez a szegény kép.Hányszor tömörítették, méretezték át, stb....

Lehet, hogy a fotós is egy jót anyázott, amikor viszontlátta a képét agyongyötörve.

(szóval egyetértünk, vagy mi:)


Előzmény: az én titkos nikkem (21)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.06 0 0 21
Egy cseppnyi morgolódás erről.

moTmeN szerint a fotós túlzásba vitte a magas ISO használatát... hümmm...
Biztosan így van? Szerinte 1/800 záridővel is vidáman dolgozhatott volna. Nem t'om...
Mekkora objektívet használt? moTmeN vajon honnan tudja, mekkora záridővel készültek a képei? Ráadásul, ha nem kezdem kifejezetten keresgélni, én ugyan észre nem vettem volna, hogy kissé zajos a kép...
elhart Creative Commons License 2008.09.05 0 0 20
Ezt nem tudom, fiatalságom óta nem ültem vonaton. Akkor unatkozhatsz egyedül:P
Előzmény: az én titkos nikkem (19)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.05 0 0 19
Max. vonattal mehetek érted! :-P
De ha jól emlékszem, Kecskemétről a Nyugatiba tartó személyvonatok megállnak a reptérnél! ;-))
Előzmény: elhart (18)
elhart Creative Commons License 2008.09.05 0 0 18
Akkor ez mellé. Én is kanyonos vagyok. Gyere elkisérlek én, csak gyere le értem kecskemétre.....:))))
Előzmény: az én titkos nikkem (17)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.05 0 0 17
Apropo kevés... nem akar valaki elkísérni Ferihegyre? Egyedül nincs sok kedvem...
Előzmény: az én titkos nikkem (16)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.05 0 0 16
Kevés vagy te ehhez... (mint a Macisajtban a brummogás)

"Alkudj barátom! Alkudj!" ;))
caNONt meg nem szidni, mer következményeji lesznek!

Előzmény: elhart (15)
elhart Creative Commons License 2008.09.05 0 0 15
Itt vagyok te xar fotós. Fospumpák a cuccaid is:)))) Na....Te gyüsző!
Előzmény: az én titkos nikkem (14)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.05 0 0 14
azért igazán jöhetne valaki, akivel végre veszekedni lehetne egy kicsit! :)
Előzmény: stgellert (13)
stgellert Creative Commons License 2008.09.05 0 0 13
Egyszerűbb a megoldás, mint gondolnánk...
Öld meg mind, Isten majd szétválogatja...:-)

Ha valaki vitatkozni akar, a vita kedvéért teszi és az adott topicban akarja bizonyítani az igazát... Szal tényleg felesleges topic ez:-)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.05 0 0 12
Halkan +súgom, az a topic létezik, de valahol a pol.fórumon kell keresni...
Előzmény: gyárimikulás (5)
glad Creative Commons License 2008.09.04 0 0 11

Ha tudnánk hol az a pont....

 

Másrészt mivel többnyire szakmai okokbók szak topicban tör ki általában a háború, így hülyén néz ki ha "bum bele  közepébe" folytatódik itt.

Előzmény: gyárimikulás (7)
glad Creative Commons License 2008.09.04 0 0 10
Mgejegyzem a mea culpa topic most is van az indexen, igaz többnyire (érthető módon) a polidilisek használják. Már aki...
Előzmény: gyárimikulás (5)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.04 0 0 9
kötekszel vazzze :-))))
Előzmény: elhart (8)
elhart Creative Commons License 2008.09.04 0 0 8
Azt se tudom miről beszélsz......:)
Előzmény: gyárimikulás (7)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.04 0 0 7
Szerintem mindegyikünk tudja, hogy hol van az a pont amikor a vita már nem a szakmai kérdésekről szól... na akkor kellene erőt venni magunkon és átjönni ebbe a topicba és akkor már nem lehet OFF-ra hivatkozni ... persze aki túl lépi a jóizlés határát (modi) az magára vessen itt is !
Előzmény: elhart (6)
elhart Creative Commons License 2008.09.04 0 0 6
Na de a mi az hogy személyeskedés? Hiszen ha két különböző vélemény alakul ki valamiről, akkor az is az, nem?...:)))
Előzmény: gyárimikulás (5)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.04 0 0 5
Még az Internettós időkben volt egy Meaculpa nevű topic, ahová akkor mehettél, ha rájöttél, hogy nagy marhaságokat mondtál.... egészen jól működött és használtuk is rendesen, mert ezzel nagyjából fel lehetett oldani a vitákat... persze a kisstilű személyeskedésekre ez sem megoldás... az maradna a modiknak !
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.04 0 0 4
basszameg, lassan tényleg ideje elkezdenem munkát keresni... kezd ártalmas lenni a sok pihenés. :-D
Előzmény: az én titkos nikkem (3)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.04 0 0 3
Na! Dobjuk fel a topic-ot! Én elküldelek téged valahová, gyárimikulás engem, mer' mé' rombolom a topic-ját, te meg őt, mer' mér' szó' beléje! Hm? ;-)))
Előzmény: elhart (1)
gyárimikulás Creative Commons License 2008.09.04 0 0 2
... akkor elsüllyed... de sajnos igazad van... ennek ellenére megpróbálnám, hátha :-)
Előzmény: az én titkos nikkem (0)
elhart Creative Commons License 2008.09.04 0 0 1
Igazad is van meg nem is. Jó lenne, ha tényleg lenne egy hely, ahol a topikba nem illő vitákat le lehetne játszani...:))) Természetesen magamra is gondoltam:)
Előzmény: az én titkos nikkem (0)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.09.04 0 0 0
marhaság! Nyílt már vagy ezer flame topic, de mind elsüllyedt. Érthető is. Az emberek többsége nem a flame kedvéért mászik bele a veszekedésekbe.
Előzmény: gyárimikulás (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!