Keresés

Részletes keresés

levure sauvage Creative Commons License 2008.08.17 0 0 64

"1. azt választok példának, akit akarok"

Hát ja. :o)

 

"2. Orbán nagy befolyással bír a mai jobboldalra."

Azt gondolom erről, hogy vannak, akik gondolkoznak és beszélnek a politikáról (itt is), vannak, akik nem, vannak, akik szavaznak, vannak, akik nem, és ezeknek a csoportoknak vannak közös metszeteik, de nem fedik teljesen egymást. És akik gondolkoznak, azokra nincs Orbán akkora hatással, mert a saját értékrendjük szerint döntenek, normálisba meg nem nagyon fér bele, mert mást nem mond a jelszavain kívül, amik a széljárásnak megfelelően változnak. Attól még lehet, hogy rá szavaznak, mert a "másik oldal" ellenszenvesebb nekik, de nem a hatása, hanem a palettán elfoglalt helye miatt.

Előzmény: pankhurst1 (60)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.17 0 0 63
Nézd, nekem olybá tűnik, mintha pl öregek otthonában keresnél szexuális izgalmat. Nem kizárt, de azért nem is jellemző:) 
Előzmény: pankhurst1 (61)
zividivi Creative Commons License 2008.08.17 0 0 62
//"..akkor mutasd be nekem a magyar jobboldalt.."//

Én szívesen bemutatnám neked, ha elárulnád TE mit értesz jobboldal alatt.
Előzmény: pankhurst1 (58)
pankhurst1 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 61

 

másutt ezt írtam:

 

a mai magyar jobboldal többsége vagy unintelligens, vagy tisztességtelen. Kivétel van, egyet én is ismerek, de akár a látható-olvasható jobboldaliakat vizsgálom, akár az általam legalább felületesen ismerteket, akár itt az indexen írogató magukat jobboldalinak vallókat, majnem mindegyiknél hibádzik valami.

 

Hol a csudába vannak a normális konzervatív(-liberális) szellemiségű emberek?

Előzmény: pankhurst1 (60)
pankhurst1 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 60

"Kicsit szűkíthetnéd a kört, hogy a konzervatív, vagy liberális, vagy szélsőséges,"

 

a szélsőséges jobb per definitionem hülye, egy saját, védhető elképzelésük nincs.

 

a másik kettővel is vigyázni kell, nem azt állítottam, hogy mind olyan, hanem azt hogy tapasztalatom szerint a többség

.

"Addig meg elmondhatnád, miért egy elvek nélkül politizáló, sürgő-forgó szélkakast (OV) választasz ki példának, ha egy politikai oldalt próbálsz meg(/el)ítélni"

 

1. azt választok példának, akit akarok

2. Orbán nagy befolyással bír a mai jobboldalra.

Előzmény: levure sauvage (59)
levure sauvage Creative Commons License 2008.08.17 0 0 59

Jó, majd akkor. Kicsit szűkíthetnéd a kört, hogy a konzervatív, vagy liberális, vagy szélsőséges, vagy melyik része érdekel jobban, csak hogy tudjam, hol kezdjem az anyaggyűjtést.

Addig meg elmondhatnád, miért egy elvek nélkül politizáló, sürgő-forgó szélkakast (OV) választasz ki példának, ha egy politikai oldalt próbálsz meg(/el)ítélni.

Előzmény: pankhurst1 (58)
pankhurst1 Creative Commons License 2008.08.17 0 0 58
akkor mutasd be nekem a magyar jobboldalt
Előzmény: levure sauvage (55)
carl solomon Creative Commons License 2008.08.17 0 0 57
Ajánlom szíves figyelmedbe a hasonlóan nagyívű, liberalizmust elemző kábé párszáz topikot.
Azért nem olyan karcsú ez a mezőny, mint amilyen karcsúnak te szeretnéd látni.
Előzmény: ghoezeke mate (52)
swill Creative Commons License 2008.08.17 0 0 56
Még szerencse hogy nem vagy, nem lenne rád büszke senki.
Előzmény: demokratax (-)
levure sauvage Creative Commons License 2008.08.17 0 0 55
Ha te Orbánra emeled a pillantásodat, amikor a "jobboldal fogalmát" akarod körüljárni, akkor azért el lehetsz egy kicsit tájolódva.
Előzmény: pankhurst1 (44)
originalqszi Creative Commons License 2008.08.17 0 0 54
Azért nem vagy jobboldali, mert baloldaliként szocializálódtál:(((((((( és akkor még finom voltam és nőies:DDDDDDDD
Előzmény: demokratax (-)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.08.17 0 0 53
Rákérdezhetek? Ugye nem akartad csökkenteni a jobboldal átlag IQ-ját?
Előzmény: demokratax (-)
ghoezeke mate Creative Commons License 2008.08.17 0 0 52
Ritkán olvasható ilyen okos és szellemdús topiknyitó.
Előzmény: demokratax (-)
zividivi Creative Commons License 2008.08.17 0 0 51
Hihihi!

Te nem érted a metaforát!

Ja! A drog zavart meg?

Az volt a baloldali valóság benne.
Előzmény: péterkém (47)
péterkém Creative Commons License 2008.08.16 0 0 47

Attól tartok, Te nem egészen értetted sem azt, amit én írtam, sem azt, amire válaszul írtam. Tudod mindkettőnk részéről ez egyfajta "metafora" volt, ha érted ezt a fogalmat. Szóval, mit is akartál kifejezni, mármint a közutakon való közlekedést és a drogfogyasztási szokásokat kivéve, hogy a topic témájánál maradjunk? 

Előzmény: zividivi (38)
mynewnick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 45
Egy jofajta ultrakonzervativ, jobboldali rendszer alatt legalabb irni megtanitottak volna a kedves topiknyitot ... de eljen a liberalis haladas! (vagy mi a szosz)
pankhurst1 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 44
például azért nem, mert a jobboldal fogalmát magyarországon lejáratták a jobboldali pártok, különösen egy Orbán nevű csörgősipkás.
Előzmény: demokratax (-)
zividivi Creative Commons License 2008.08.16 0 0 38
Attól tartok, sokkal több mentálhigiénes autós közlekedik az utakon, mint jobboldali gyalogos.

Főleg, amikor be is lettek jól drogozva a kocsibaszállás előtt.
Előzmény: péterkém (37)
péterkém Creative Commons License 2008.08.16 0 0 37
Hacsak a normális, gondolkodva élő jobboldaliak (=az út jobb oldalán közlekedők) kellő előrelátással, ésszel ki nem védik az ilyen, mentálisan kihívásokkal küzdők életveszélyes tévelygéseit.
Előzmény: tbando (36)
tbando Creative Commons License 2008.08.16 0 0 36
Hát azért csak vigyázz. Mert olyan itt is, mint az országúton. Ott is ha szembejösz a baloldalon, rapittyra mész te is.
Előzmény: demokratax (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 35
Szóval a gaz kreacionisták kreacionáltak kreacionistákat kreacionalizmusból. Pfuj...
Igazad van, én se kérnék belőlük
Előzmény: demokratax (-)
Thor der Gott Creative Commons License 2008.08.16 0 0 34
Hát bakker !
Ennek még az ellenkezője sem igaz !!!


Mindfield: teljes egyetértés !
Előzmény: demokratax (-)
fekete szentember Creative Commons License 2008.08.16 0 0 33
Magyarul azért megtanulhatnál. Az oldalfüggetlen. Nem kell félned, nem sütik rád a jobboldaliság bélyegét, ha képes leszel összehozni egy tisztességesen felépített mondatot.  
Előzmény: demokratax (-)
zividivi Creative Commons License 2008.08.16 0 0 32
Akkor neked is jobbulást!
Előzmény: milendee (31)
milendee Creative Commons License 2008.08.16 0 0 31
1etértek.
Előzmény: demokratax (-)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.08.16 0 0 30

Ez vagy egy baloldali-liberális paródiatopic, vagy valaki nagyon leragadt a XVIII-XIX. század fordulóján. :))))

Mindfield Creative Commons License 2008.08.16 0 0 29
"Mért nem vagyok jobboldali"

Magyarországon többek között azért, amiért baloldali sem. Parasztvakítás mind a kettő, csak az egyik erőszakosabban, a másik békésebben csinálja. Az egyik Molotovot hajigál, a másik meg reménykedve várja, hogy jöjjön már a Kánaán. Nem jön. Az már más kérdés, hogy ha ennyi hülyeséget bevesznek az emberek akár jobbról, akár balról, akkor meg is érdemlik.

Krisztián75 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 28
Feltennék egy sokkal fontosabb "miért nem"-mel kezdődő kérdést: miért nem tanultál meg helyesen írni?
vz55 Creative Commons License 2008.08.16 0 0 26
:-))
Előzmény: zividivi (25)
zividivi Creative Commons License 2008.08.16 0 0 25
//"..jobboldali annyit jelent felvilágosodás ellenes .."//


Hm!

DE CSAK a "baloldali" merev dogma szerint.

Dehát féllábbal, félkarral, féltüdővel, félvesével is lehet élni testben, és félszívvel is lélekben.

Én bizony EGÉSZ(séges) ember szeretnék maradni.


Neked gyógyulást kívánok.
Előzmény: demokratax (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!