Keresés

Részletes keresés

dokeee Creative Commons License 2021.03.17 0 0 1680

Szeretem ezt a szigetet, oda még visszamegyek, Graciosa úgyia kimaradt mikor ott játunk.

Előzmény: geodo1 (1679)
geodo1 Creative Commons License 2021.03.15 -1 1 1679

La Graciosa és az Omar Sharif-ház

 

már írtam beszámolót a szigetről, de most (három év késéssel :D) pótoltam még egy elmaradást, mely főként La Graciosáról szól.

gabor01 Creative Commons License 2020.08.07 0 0 1678

Igazad van, nem komfortos. Mi tavaly ezért is, meg a változatosság miatt mentünk inkább Tenerifére.

(Természetesen Swiss-el.)

A pályázat meg, ahogy néztem, mintha halasztást szenvedne. Idén biztos nem lesz már oda közvetlen járatunk.

Előzmény: K.Töhötöm (1677)
K.Töhötöm Creative Commons License 2020.08.07 0 0 1677

A Swiss (Edelweiss) már egy ideje reggel indul Zurichből, nem lehet elérni a reggeli budapesti géppel, az éjszakázós verzió meg annyira nem vonzzó.

Egyébként az év elején újra meghirdette a kanári turisztikai hivatal a pályázatot BUD-ACE útvonalra (korábban is ilyen pályázat keretén belül repült a wizz).
Érkezett is pályázat rá, valószínűleg ismét a Wizzairtől.
Hogy a jelenlegi helyzet miatt mikor lesz ebből valami, az már más kérdés.

Előzmény: gabor01 (1675)
Mexike74 Creative Commons License 2020.08.05 0 0 1676

Köszi az infót, ezt nem is tudtam...

Előzmény: gabor01 (1675)
gabor01 Creative Commons License 2020.08.05 0 0 1675

A Swiss elvisz Budapestről is (átszállással), nem igazán drágább.

Előzmény: Mexike74 (1674)
Mexike74 Creative Commons License 2020.07.30 0 0 1674

Sziasztok,

Tudom most ebben a kialakult helyzetben, nem biztos, hogy "számít", de én csak most vettem észre, hogy a Lauda ismét repül Bécsből közvetlenül a szigetre :-) Legalább jó látni :-) Remélem minél hamarabb sikerült eljutni ismét oda :-)

dokeee Creative Commons License 2019.11.22 0 2 1673

50-60 euroért 1 átszállással szerintem még mindig hihetetlen jó "téli nyaralás".

chilii Creative Commons License 2019.11.22 0 0 1672

Sajnos a közvetlen járat megszűnése miatt csökkent az érdeklődés.

Előzmény: dokeee (1668)
Mr. Hadley Creative Commons License 2019.11.22 0 0 1671

Az összes topic áll. 
A facebook kinyír mindent. Ott megy a visszakereshetetlen kérdezz-felelek.

Előzmény: dokeee (1668)
Peponi73 Creative Commons License 2019.11.21 0 0 1670

Talán az a gond, hogy megszüntették az egyenes repcsi járatot. Pedig de visszamennék én is :)

Előzmény: dokeee (1668)
dokeee Creative Commons License 2019.11.14 0 0 1669

Mármint ez a topik. :)

dokeee Creative Commons License 2019.11.14 0 0 1668

Mennyire áll az e topik, pedig ez a sziget ilyenkor ideális és nagyon klassz úticél.

Tuztanct Creative Commons License 2018.11.04 0 0 1667

Ellátogattam a társaságok oldalára, egy helyen azt olvastam, hogy vasárnap 3 alkalommal jár...45 perc az utazási idő és elég borsos az ár, bízom abban, hogy a Lineas Maritimas Romero és működni fog :) :) (Playa Blanca és Corralejo között).

 

Köszönöm a segítséget :)

Előzmény: gabor01 (1666)
gabor01 Creative Commons License 2018.11.04 0 0 1666

Szerintem is idővel lehet foglalni.

Ha tényleg totál üzemszünet lenne, arra lenne utalás a honlapjukon.

Amúgy elég indulás előtt egy héttel foglalni, nem egy csúcsszezoni idő az.

Előzmény: Tuztanct (1665)
Tuztanct Creative Commons License 2018.11.03 0 0 1665

..sajnos mindegyik társaságnál csak január 9-ig enged foglalni, de remélem, hogy ez tényleg csak annyi, hogy MÉG NEM LEHET...valahogy csak közlekednek a két sziget között ;)

 

Köszönöm :)

Előzmény: gabor01 (1664)
gabor01 Creative Commons License 2018.11.03 0 0 1664

Mind a két társaságot nézted?

Van amikor az egyik karbantartás miatt üzemszünetel, a másiknak mennie kéne.

Előzmény: Tuztanct (1663)
Tuztanct Creative Commons License 2018.11.02 0 0 1663

Sziasztok, 

 

Lanzarote-Fuerteventura között január közepén jár komp? Próbáltam rákeresni, de csak jan.9-ig foglalható...bízom abban, hogy csak a foglalás nem működik még :)

 

Előre is köszönöm.

Mexike74 Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1662

uh, köszi az infót, ez jól hangzik :-)

Előzmény: geodo1 (1661)
geodo1 Creative Commons License 2018.10.27 0 0 1661

igen, azzal. az északin meg egyáltalán, körbe. nem rázósak pedig az utak, legalábbis minőségi értelemben. domb nyilván van, de az gyalog is lenne.

Előzmény: Mexike74 (1660)
Mexike74 Creative Commons License 2018.10.26 0 0 1660

Szia Geodo1,

 

Te bringával voltál az északi részen? A férjemnek nagyon megtetszett az általad említett partszakasz (is)....kezdünk a bringa felé hajlani, habár kissé "rázós"-nak tűnnek a föld utak arrafele :-)

Előzmény: geodo1 (1659)
geodo1 Creative Commons License 2018.10.26 0 0 1659

szerintem bringa nélkül nincsen sok teteje. bringával viszont nagyon sok teteje van. :)) nagyon speciális hangulatú hely, az északi oldalán fekvő playa de las conchas pedig az egyik legszebb homokos strand, amit láttam. 

Előzmény: Mexike74 (1655)
Mexike74 Creative Commons License 2018.10.25 0 0 1658

Szia,

Köszönöm szépen, gyönyörű a fotód, ha most indulnánk is késő lenne :D Voltunk már párszor Lanzarote-n, de soha nem tudunk betelni vele, mindig újat fedezünk fel...eddig olyan hullámokkal találkoztunk Orzola kikötőjénél, hogy max.integettünk a komposnak :-) De most már jó lenne átjutni a pöti szigetre...

Igen, én is a google-val játszottam...innen jött a dilemma...imádunk gyalogolni, de a bicaj a távolságok legyőzése miatt hangzik jól :-) Hát, meglátjuk....De jó tudni, hogy az a csendesebb rész.

Köszönöm az infót!

Előzmény: Peponi73 (1657)
Peponi73 Creative Commons License 2018.10.25 0 0 1657

Szia!

Az írásom elszállt ... így a képet tettem fel elsőnek :)

Mi voltunk a szigeten, igaz katamaránnal vittek el ebbe a kis öbölbe. De ha megnézed bal középen látszik a falucska, ahonnan indultunk. A google térképen néztem, hogy kb 3,2 km, gyalogosan 36 perc. Ha béreltek bicajt, még hamarabb odaértek. Ez a "csendes" oldal, nem hullámzott az óceán. Még talán gyalogosan is vállalható. 

Jó utat, biztos jól érzitek majd magatokat! 

Peponi

 

Előzmény: Mexike74 (1655)
Peponi73 Creative Commons License 2018.10.25 0 0 1656

Előzmény: Mexike74 (1655)
Mexike74 Creative Commons License 2018.10.25 0 0 1655

Sziasztok,

 

A tapasztalatokra lennék kíváncsi...jövő héten utazunk Lanzarote-re...talán ez alkalommal sikerül eljutnunk La Graciosa-ra is :-) Az lenne a kérdésem, hogy a kis szigetre átérve bérelt-e valaki biciklit? Ezen agyalok, hogy gyalogosan elbóklásszunk amíg tudunk vagy érdemes lenne kerékpárt kölcsönözni a kikötőben és így kicsit messzebbre is eljutnánk..Szívesen veszem a tippeket :-) 

gabor01 Creative Commons License 2018.08.14 -1 0 1654

A swiss.com visz Budapestről Lanzarote-ra 1 átszállással.

wildy Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1653

Ahol felvettem, ugyanazon a szigeten. epp csak atruccanek par napra.

Előzmény: Mexike74 (1649)
Traveller00 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 1652

Amikor mi voltunk, akkor nem lehetett átvinni, ezek szerint azóta változott és/vagy cég válogatja. 

Viszont mielőtt belevágnál nézz rá, hogy mennyi átkompoztatni nem kanári rezidensnek egyik szigetről a másikra a bérautót.

Előzmény: wildy (1647)
Kiseniko10 Creative Commons License 2018.07.23 0 0 1651

Szia! Mi tavaly ősszel airbnb-n foglaltunk, szuper kis lakásunk volt egy medencés lakóparkban, Costa Teguisben. 

Előzmény: wildy (1636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!