Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 21
Nem a pénz az elsőrendű szempont. ( bocs)
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 20
Én hiszem azt hogy némely szakmáknál, hivatásnál nem a cél az első rendű szempont.
A filcsinálást ilyennek vélem. Az hogy a csatorna aki leadja ezt tűzte a zászlajára, az nyilvánvaló, és igen nagy bűn a szememben.
Ők a grafitisek, akik szétbarmolják mások munkáját, és sokak örömét, és ebből remekül megélnek. :(((
Előzmény: az én titkos nikkem (17)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 19
Talán a durva szövegtől erősebbnek, netán férfiasabbnak hiszik magukat az emberek.
A kultúráltság nem divat, ahogyan a minelnök beszéde is mutatta nem olyan rég.
Előzmény: missparker (18)
missparker Creative Commons License 2008.08.13 0 0 18
Mindettől megkímélhetted volna magad egy "kösz, nem érdekel" válasszal. Fel nem foghatom, hogy miért egyszerűbb lecsapni a telefont, mint odalökni ezt a 3 szót. És neki a lecsapott telefonra kötelező(!) újra megpróbálnia, a "megszakadt" dumával. Ha nem teszi, akkor nem tett meg mindent az üzletért jelszóval kirúgják. Egy határozott "igen" vagy egy határozott "nem" válasz esetében állhat meg csak.

Ezeknek az embereknek ez a dolguk, és mivel ilyen mindenki hozzáállása, marha nehéz munkájuk van. A minimum, hogy embernek nézem őket.

Simán nemet mondani miért nem egyszerűbb egyeseknek az anyázás helyett?
Előzmény: Kilroy (16)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 17
Filmkészítésből él, ez igaz. De hogy a célja nem a te szórakoztatásod, az kb. 90%-ban igaz. A bevétel a cél, a profit. Ha megnézed, rengeteg film eleve úgy van vágva, hogy "na itt most reklám fog következni" - aztán vagy jön a reklám vagy nem.
Előzmény: Törölt nick (15)
Kilroy Creative Commons License 2008.08.12 0 0 16
Eszembe jut mindig egy eset. Valami biztosítás-ügynök volt vagy mi. Telefonon hívott, nyomta a dumát. Voltam olyan bunkó, hogy egy szó nélkül lecsaptam. Kisvártatva újra csöng, megint ő, azzal, hogy elnézést, de megszakadt (mintha nem tudná egy ilyen, hogy ilyenkor nem csak úgy megszakad; szerintem ezért ez kissé arcátlan megjegyzés volt tőle). Megint szó nélkül lecsaptam. Pár perc után újra csöngött, újfent ő, de ezúttal azzal, hogy a kurva anyám. Az enyém, nem az övé, akik kéretlenül zaklat. Még jól is járt, mert el is küldhettem volna én is előbb az anyjába. No (more) comment...
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 15
Ki dönti el hogy mi az értelmesebb tevékenység?
Egy rakás ember él a filmek készítéséből, akik sztem mind azért adják tudásul legjavát, hogy másoknak jó érzést okozzanak.
És ezt barmolják szét egyesek. Kb olyan ez mint a házakat bemocskoló grafiti.
Előzmény: az én titkos nikkem (14)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 14

Filmek állandó megszakítása: ne nézz tévét! Sok időt megspórolsz értelmesebb tevékenységek számára ;)

 

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.12 0 0 13
Nem öröm amikor vmi munka közben zavarnak, de mégis szívesebben veszem, mint a több kilónyi papírt amit bedobálnak, mert az szemét, és rettenetes pocsékolás.
Vagy a filmek állandó megszakítása, újabban már kb 10 percenként, az is sokkal jobban zavar.
Előzmény: az én titkos nikkem (12)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 12

Azért nem egy kategória... az ember először közli, hogy köszönöm nem. Van amelyik elsőre megérti és lerakja. De van olyanis, amelyik az ötödik nemre is folytatná...

Nomeg ugye az embert az is felbosszantja, hogy a tudakozóból és a telefonkönyvből is le van tiltva a száma, akkor mégis honnan szedik a kedves zaklatók...

(ugye a BKV ellenőr nem töri rád a lakásajtót, hogy mutasd a jegyed! ;) )

Előzmény: missparker (7)
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 11

Kb. másfél órával a hozzászólásom után csörög a telefon. XY kft és valami ajándéktárgyat óhajtana átadni... eszembejutott a topik egyből :-D

Tíz percre rá a kaputelefon zörög. Igen agresszív hangon szóltam bele, azt hittem valami szórólap dobáló... szegény postásunk volt. :-D

Előzmény: az én titkos nikkem (1)
missparker Creative Commons License 2008.08.12 0 0 10
Lehet, nekem a normál emberi kommunikációba belefér egy "viszonthallásra". Úrnak születni kell, na.
Előzmény: locsemege (9)
locsemege Creative Commons License 2008.08.12 0 0 9
Fölösleges fáradozni az elköszönéssel. Elég letenni a kagylót. Nekem nincs vezetékes telefonom, ha valaki ismeretlen számról hív mobilon, fel sem veszem. Probléma eliminálva.
Előzmény: missparker (7)
professorMcAlec Creative Commons License 2008.08.12 0 0 8
ááá, nem az a gond hanem hív az egyik azután a másik... ez a bibi , mintha összebeszélnének, hogy ki tudja meggyőzni az embert. engem ugyan senki, leteszem mielőtt hozzákezdene...
Előzmény: missparker (7)
missparker Creative Commons License 2008.08.12 0 0 7
Minek anyázni? A BKV-ellenőrt sem köpöm le, csak megmutatom neki a bérletemet, pedig utálom őket, mert feltartanak, udvariatlanok stb.
A telefonosnak is lehet azt mondani, hogy "kösz, nem kell" és kész.
Előzmény: professorMcAlec (4)
professorMcAlec Creative Commons License 2008.08.12 0 0 5
nem gyenge :))
Előzmény: Zka (2)
professorMcAlec Creative Commons License 2008.08.12 0 0 4
Elküldöm én ia p****ba , de másnap jön másik, harmadik ...
Az ember nem győzi az anyázást.
Előzmény: az én titkos nikkem (1)
Wormie Creative Commons License 2008.08.12 0 0 3

Rokon topikom, amit méltatlanul hanyagolok (idő hiányában)

 

 

Vigyázz, ha ügynöknél vásárolsz!

 

Gondolom, ebből kiderül, hogy mennyire szeretem őket. :-)

És nem diszkriminálok, mindet utálom. :-DDD Legyen az MLM, tájmser, porszívó, vagy vitaminügynök, vagy akár vírusmarketinges fórumozó.

Zka Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2
így kell velük bánni! (angol)
http://www.youtube.com/watch?v=J5z4Vs26-TI
az én titkos nikkem Creative Commons License 2008.08.12 0 0 1

ön0ázni csúfabb dolog, mint ügynökölni... :)

Egyébként én simán elküldöm őket anyukájukba, akár telefonon zaklatnak, akár személyesen. Egy ideje drasztikusan csökkent az idetévedők száma.

Előzmény: professorMcAlec (0)
professorMcAlec Creative Commons License 2008.08.12 0 0 0
Minap azzal zaklatnk, hogy nyertem valamit... namost én semmire se pályáztam, nem indultam semmi vetélkedőn. Mit is nyertem valójában ?? Köszi nem érdekel az ügynök mézes-mázos rizsája.
professorMcAlec Creative Commons License 2008.08.12 0 0 topiknyitó
Elegem van belőlük ... állandóan zaklatnak és ezt munkának nevezik !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!