Keresés

Részletes keresés

Johnny19861215 Creative Commons License 2015.04.10 0 0 513

Sziasztok!

 

Iden, nyar vegen/osz elejen szeretnenek lakast venni. Van meg par honap, de szeretnenk mar kituzni magunknak valami celt, megis merre erdemes.

 

A XVIII. ker-i lakoparkokat nemreg fedeztuk fel. Kint voltunk a hetvegen, es elegge kellemesnek talaltuk a kornyezetet.

 

Szeretnenk Toletek kerdezni, hogy milyen most itt a Tovishat parkban lakni? Elozo hozzaszolasok kozott ugy latom tobb a jo dolog. De mi a helyzet most ezzel a 20ezres futesszamlaval, hogy tobb a lako? Sikerult-e a digi projekt? A belvarosban dolgozok hogyan jutnak be? A busz+metrot hasznaljatok, vagy inkabb a vonattal probalkoztok?

 

Illetve a tovishat lakopark honlapon vannak feltuntve a keresoben arakkal felsorolt lakasok? Ez azert van meg mert nem frissult az oldal 2 eve, vagy vannak meg ures lakasok? Oo

 

Elso korben a Reviczky ligetet fedeztuk fel, de ahhoz sajnos nincs forum. Arrol esetleg van valami infotok? Azt olvastam, h az ottani kivitelezot felszamoltak.

 

Koszi szepen elore is, remelem meg olvassa valaki a forumot :D

z.betty76 Creative Commons License 2014.10.16 -1 0 512

Tisztelt Lakástulajdonosok és Lakók!

 

Kiadó lakást keresnénk 1,5-2 szobást. Megbízható,igényes 40-es pár vagyunk. Nincs házi állatunk és nem dohányzunk. Sürgősen kellene!

Elérhetőség: 06 70/390-6177

Előre is köszönöm segítségüket.

 

 

Dewey Readmore Books Creative Commons License 2013.02.05 0 0 511

Sziasztok!

 

Látta valaki ezt a kiskutyát? Múlt héten tűnt el a XVIII. kerületből, a Nemes utca környékén látták:https://www.facebook.com/susanne.termel?ref=ts&fref=ts#!/photo.php?fbid=483751364995378&set=p.483751364995378&type=1&theater

Egy kis bézs mopsz szuka, még nincs egyéves se, a gazdája nagyon várja haza, az alábbi számom hívható: 06203355584

 

Légyszíves, segítsetek! Nagyon köszönöm!

Picijenci Creative Commons License 2012.11.05 0 0 510

Kedves Mindenki!

 

Nem igazán tudom megítélni, mennyire halott a fórum, de egy próbát megér! :)

 

Szóval mi (párom és én) még lakásvásárlás előtt állunk és nagyon megtetszett a Tövishát lakópark.

Olyan dolgokra lennék kíváncsi, amik esetleg befolyásolhatják a választásunkat, amolyan "nem derül ki elsőre"-infókat gyűjtenék be amennyiben akad, aki partner ebben. :)

 

Az különösképp érdekelne, hogy valóban messze van-e a belvárostól (pl. Deák, Nyugati) vagy csak úgy tűnik? (És itt egyelőre BKV-ra gondolok.) Vannak-e esetleg rejtett hibái a háznak, amik az első látogatáskor nem derülnek ki? Milyen a környéken élni úgy általánosságban?

 

Tényleg minden érdekel, akár pozitív akár nem! :)

 

Köszönöm, aki tud segíteni bármiben!

Réka

penge03 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 509

A szándék a lényeg, köszönöm szépen a segítséget:-)

 

Előzmény: mégleány (508)
mégleány Creative Commons License 2012.08.05 0 0 508

Bár ahogy nézem, ezzel kicsit elkéstem :)

Azért üdv itt! :)

Előzmény: mégleány (507)
mégleány Creative Commons License 2012.08.05 0 0 507

Kedves Penge, üdv itt :) Nekünk nem volt gond eddig az árammal. Bosh sütő-főzőlap szettünk van, prímán működik. A bekötés max azért volt macerás, mert a konnektorok egyebek nem oda estek, ahova kellett volna, illetve nem voltak. A sütőnk konnektorba van dugva, amit a konyha fővezetékéről húzott a v.szerelő, a főzőlap közvetlen van rákötve. Nekünk van mosogatógép is, légkondi, de még sosem csapta le a kapcsolót egyik sem...

Mi szeretünk itt lakni, nektek is haonlókat kívánunk! :)

 

A502

Előzmény: penge03 (504)
Katicica6 Creative Commons License 2012.07.20 0 0 506

Tóth Katalin vagyok!

A Kisz Lakótelepen lakok, és autómnak keresek kiadó garázshelyet.

Akinek van helye, nem használja és kiadná, kérem jelezze telefonon vagy mail-ben.

 

Köszönettel

Katalin

 

toth.j.katalin@freemail.hu

06-20/4972310

penge03 Creative Commons License 2012.07.03 0 0 504

Üdvözletem Szomszédok!

 

Örömmel jelentjük be, hogy az A/405-ös lakás Boldog tulajdonosai lettünk Kedves feleségemmel!

Pát héten belül elkészül a konyhánk és addigra remélem a költözést is letudjuk!

 

Egy kis tanácsért fordulnék hozzátok, sütőt és főzőlapot kéne vennünk, de egy két szomszédtól már hallottam, hogy nem volt egyszerű a bekötés, mivel elég gyenge az áramellátás a lakásokban…

Kinek milyen tapasztalata van?

 

Előre is köszönöm a segítséget,

A/405

szimat1977 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 503
helló, nekünk tegnap kötötték be, tfos volt eddig. kb fele annyiba kerűl és sokkal többet nyújt. hd adók több adó gyorsabb net. tv hd adásai valami csodálatosak (persze ha van full hd képes tv-d) net is iszonyu gyors 25 megásra fizettünk be, speedtest alapján 30 megás sebességgel jön az adat. szal eddig minden pozitiv. Ja és az sem hátrány hogy eddig 3 kügyü villogott a tv alatt most elég egy routher.
Előzmény: Törölt nick (502)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 502

sziasztok, úgy látom kicsit megült a topik. azért írok most ide mert kíváncsi lennék, a digi.tv szolgáltatása rendben működik-e és érdemes-e vele foglalkozni? biztosan van már vele tapasztalatotok.

köszönöm.

zetor 2000 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 501

Találtunk egy matracot a C lépcsőház kukatárolójában, de látszatra semmi baja nincs. Levittem a pincénkbe, ha kellene az eredeti tulajnak, akkor elmondás alapján visszaadom.

Nem lenyúlni akartam, de a kukák mellé volt téve, gondoltam, szabad préda.

 

Érdeklődni a C201-ben, vagy a 30-9148003as telefonon.

 

zetor 2000 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 499

Kiadó a 135ös parkolóhely a teremgarázsban!

Érdeklődni a 30-9148003-as telefonszámon

Katamano29 Creative Commons License 2011.12.04 0 0 498

Eladóak a kisfiam kinőtt, nagyon szép ruhái

Érdeklődni: tarnaykatalin@freemail.hu


https://picasaweb.google.com/113848643208167934867/KisfiamRuhai36Honapos#

 

https://picasaweb.google.com/113848643208167934867/KisfiamRuhai03Honapos

 

 

Pólók: 100-200 ft/db áron

Body-k: 100-300 Ft/db áron

Nadrágok: 300-500 ft/db

 


Adm Creative Commons License 2011.09.18 0 0 497

Sziasztok!

 

 

Kiadó lakást keresnék a lakónegyedben, 2 szoba + nappali.

 

Ajánlatokat ide várom: lovasz.adam@origo.hu

Köszönettel

Adam

kötbér2010 Creative Commons License 2011.08.19 0 0 496

Kedves Lakótársak!

Aki úgy gondolja, hogy jogosan járna neki a kötbér, de a kivitelező elutasította a kérését,

és érvényesíteni szeretné az igényét, kérem, hogy mielőbb hívjon fel:

Csáki Judit  06-70-366-79-35

mégleány Creative Commons License 2011.08.12 0 0 493

Kedves Exec, köszi a választ! A fűtéstől tartok én is, főleg, hogy cirkósból költözünk...ti is A lépcsőházban laktok? A közös képviselő azt mondta, az A-B lépcsőházak jobb helyzetben vannak, mert kevesebb az eladatlan lakás, jobbna eloszlik a hővesztegséges plusz költség. Majd meglátjuk. Mi két kisgyerekkel leszünk, szóval kell azért 23 fok télen is. Max lehet, beszerzünk valami elektromos fűtőt a gyerekszobába, ha nagyon kell. Ennek ellenére nagyon bizakodó vagyok, kedves és segítőkész mindenki, viszonylag gyorsan tudunk bonyolítani mindent és nagyon tetszik, hogy csend van és nyugalom.

Szép estét mindenkinek!

Előzmény: Exec79 (492)
Exec79 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 492

üdv!

 

Nekünk 52nm lakás van ez az 1+2 fél 10.000ft a közös költség de van garázs beállónk is, a fűtés szerintem drága, próbáltunk spórolósan fűteni de így is a legmagasabb 26.000 volt és sokszor még kicsit fáztunk is. A távfűtés drága kb ennyi lenne de legalább menne mindenhol éjjel nappal. Idén télen megpróbálunk légkondival rásegíteni hátha olcsóbban jövünk ki. Remélhetőleg ha több lakó lesz olcsóbb lesz valamennyivel mert kevesebb lesz a veszteség, meg a gázóra alapköltség is több felé oszlik.

Előzmény: mégleány (491)
mégleány Creative Commons License 2011.07.07 0 0 491

Üdv Mindenkinek!

Látom,a  fórum nem nagyon megy mostanság, azért bejelentkezem. Ma megtettük vételi szándékunk, szerződést majd kb. 2 hét múlva kötünk. Szívesen várnék néhány infót főleg a fűtés-víz- közös költség ügyében, mert az nekem nem egészen tiszta. Mi cirkósból költözünk, így kicsit tartok a házközponttól, de remélhetőleg nagyon nem fizetünk rá :) Kedves A503 , ha nem is közvetlenül, de szomszédok leszünk. Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, akár privátban is! Főleg, mivel hasonlóak a lakásaink. A műszaki átadásra ki menniyt várt? Mármint akik mostanság költöztek...

 

Egyébként gyerkőccel költözünk, decemberre várjuk a másodikat.

Mindenkinek szép napot!

Jövendőbeli A502-es lakók.

Slash78 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 490

Üdvözletem Szomszédok!

Örömmel jelentem, hogy immár mi is a Tövisház lakói lettünk, két héten belül költözünk!
Remélem hamarosan személyesen is megismerünk benneteket és a környéket is.

Üdv,
A/503

UI: A környékbeli erdőben van szalonnasütési/bográcsozási leghetőség? :)

szimat1977 Creative Commons License 2011.05.23 0 0 489

Helló, szerény véleményem szerint minden szép és jó, de komolyra véve a szót mi nagyon meg vagyuk elégetve a kivitelezéssel. Víznyomás hatalmas bár mi az elsőn lakunk, nem tudom fent mi ujség panaszt nem nagyon hallottunk.

Fűtéselszámolás a körüéményekhez képest renben van, sajna az üres lakások miatt (ami remélem nemsokára megváltozik) akadnak ingadozások. Környék szuper, közlekedés tökéletes. (határ út 20perc 3-5 percenként megy a busz).

Szeintem a garázzsal sincs gond, ha volt is azt orvosolták. (bár mi nem nagyon járunk odalent nincs garázsunk)

 

üdv

Előzmény: BZS33 (488)
BZS33 Creative Commons License 2011.05.22 0 0 488

Kedves Lakók!

 

Megtetszett a környék és elgondolkodtam azon, hogy mi lenne ha ebben az épületben vennék magamnak egy lakást. Nagyon megörültem, mikor megtaláltam ezt a fórumot mert jó érzéssel tölti el az embert ha informálódhat egy kicsit a vásárlás előtt.

Örömmel olvastam, hogy a kivitelezés minőségével (kivéve a garázs) nincsenek nagy gondok.

Amire szeretnék rákérdezni nálatok, hogy a fűtéssel és a melegvíz nyomással minden rendben van e. (volt egy-két hozzászólás ahol ezt jelezték páran).

Illetve a fűtés elszámolás rendszere kialakult e? (mintha valaki azt írta volna, hogy ugyanannyit számláztak neki jóval kevesebb fogyasztásért...)

 

Előre is köszönöm a segítségetek, a válaszotok!

 

Remélem, hogy nemsokára mint új lakó írhatok ide a fórumra!

 

Balázs33

Demenchev Creative Commons License 2011.04.29 0 0 487

Belső digis információ szerint a szolgáltatás valamikor a 'nyáron' indulhat el...

A vezetőség még nem hagyta jóvá a fejlesztési tervet.

A kezdeményezés legalább már látszik.

Demenchev Creative Commons License 2011.04.27 0 0 486

Igazad van. Mondjuk nekem a 15 felét fedezné a cég. Igaz a DIGIt meg teljesen...

Inkább az üzletkötő finom szólva is 'kelletlen' (inkább flegma, bunkó) stílusa akasztott ki igazán.

Április ígérték és már annak is a végén járunk.

Megkérdem a digis kapcsolatomat és ha most sem tud mondani semmit én nem várok tovább.

 

Előzmény: szimat1977 (485)
szimat1977 Creative Commons License 2011.04.26 0 0 485

kitartás, mi inkáb várunk minthogy a T-nem ugyanezért 15ezret fizessek.

Előzmény: Demenchev (484)
Demenchev Creative Commons License 2011.04.26 0 0 484

Felhívtam az üzletkötőt, aki azt mondta, hogy majd levélben értesítik a szerződést kötött ügyfeleket, hogy mikor lesz esetleg bekötés... Nagyon elkeseredtem...

 

szimat1977 Creative Commons License 2011.04.03 0 0 483

Helló mindenki!

 

Hosszas levelezés után kaptunk egy levélbeli ugymond "igéretet" hogy Ápr végére lessz DiGi a C-bn is

 

üdv

Demenchev Creative Commons License 2011.03.04 0 0 482

Szia Szimatné,

 

Szerintem most azoknak kéne az asztalt verniük a DIGI ügyfélszolgálaton, akikkel szerződést kötöttek a C-ben.

Az Ő nyomásukra tán hamarabb kezdődik a bekötés.

Előzmény: szimatné (481)
szimatné Creative Commons License 2011.03.03 0 0 481

Demenchev, mondj valami jó hírt a Digiről, nagyon csendben vannak...

Előzmény: Demenchev (475)
btelvira Creative Commons License 2011.02.27 0 0 480

Szia Viki!

 

Köszönöm szépen a választ.

Megnyugtató ezt olyantól olvasni, aki már ott lakik :)

 

Üdv,

Elvira

Előzmény: Törölt nick (478)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!