Keresés

Részletes keresés

Belohin Creative Commons License 2021.08.31 0 0 467

Átestem a tűzkeresztségen, beszereztem egy aszalógépet. Néhány gondolat olyasmikről, amik hamar kiderültek.

 

Bármelyik masina úgy dolgozik, hogy felfűti a levegőt és átáramoltatja az aszalótéren. Az előzetes tájékozódásból az derült ki, hogy az olcsóbbak többnyire alul fűtenek, a levegő felfele áramlik. A nagyobb, szögletes gépekben pedig vízszintesen. A nagyon drága kategóriát nem ismerem, de azokban sem biztos, hogy teljesen egyenletessé tudják tenni a szárítást. Egyébként viszont nyilvánvaló, hogy a befúvás közelében gyorsabb lesz a száradás. Tehát nem lehet megúszni, hogy időnként átrendezzük az aszalandókat. Ez azért nem akkora fájdalom, mert ritka, hogy annyira egyforma az alany minősége. Eltérhet a vastagság, az érettség, a cukortartalom, stb. Tehát emiatt sem száradna annyira egyenletesen. Egy tényező szól a vízszintes légáramlás mellett: így a tálcák síkjával megegyezik, nem azokon keresztül kell mennie. Ha a szeletelt alapanyag befödi a rések jelentős részét, akkor akadályozza a levegő áramlását.

 

Az aszalás időigényes. A gép mellett tartózkodva nem feltűnő, hogy agresszíven terjesztene valamit, de fél napos nagyságrendben bizony, az egész lakásban szétterjedt az illat. Pedig csukva voltak az ajtók. A paradicsoméval együtt lehet élni, egyes gyümölcsök kimondottan kellemesek lehetnek. De olvastam olyat, hogy kutyakaját is szoktak aszalni. Ehhez szeparált és/vagy jól szellőzött légteret tudok elképzelni.

55judit Creative Commons License 2021.06.10 0 0 466

Van olyan fügés fórumtársam, aki azt a fügét szereti legjobban, amiben sok a mag, élvezi ahogy ropog a fogai alatt. Én meg a magnélkülit, vagy a kevés apró magvasat díjazom. 

 

A málnát frissen szívesen megeszem, de aszalva semmi húsa nem marad, csak a mag. Nekem nagyon nem jön be, de hát ízlések és pofonok.

Előzmény: lací (465)
lací Creative Commons License 2021.06.10 0 0 465

Valaki aszalt már málnát, érdemes, talán igen !

homerx Creative Commons License 2019.12.08 0 0 464
En megduplaztam volna a talcak szamat. Amugy tul nagy helyet foglal egy elektromosboz kepest azonos vagy kisebb kapacitas mellett. Hobynak jo :)
Előzmény: tompa101 (448)
öreg_néne_b Creative Commons License 2019.12.06 0 0 463

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=52806&initiative_id=AS_20191206083256&SearchText=solar+panel+12v

Szerintem akku sem kell bele, úgyis csak akkor szárít, amikor süt a nap...

Előzmény: beetee (462)
beetee Creative Commons License 2019.12.06 0 0 462

Ha én nem sajnálnék ennyi helyet és építenék egy ilyet... :)

 

akkor a ventilátor az enyémben bontott számítógép-hűtőventilátor lenne, processzor-hűtő, asztaligép-házhűtő, esetleg táp-hűtő.

 

(most is van itthon egy csomó belezett)

 

Tápnak 12 V-ot kér, ehhez kell nézni megoldást aksiban, a töltésre meg napelem...

Előzmény: lací (461)
lací Creative Commons License 2019.12.06 0 0 461

lací Creative Commons License 2019.12.06 0 0 460

A kép valamiért lemaradt!

lací Creative Commons License 2019.12.06 0 0 459

Az én aszalóm téli álmát alussza,nyárra kellene a ventilátor,mire jönnek a gyümölcsök !

55judit Creative Commons License 2019.12.03 0 0 458

Ali-bá! keresőbe írtam a mini ventilátort, és kiadott többfélét. Érdemes nézegetni.

Előzmény: Ali-bá (457)
Ali-bá Creative Commons License 2019.12.03 0 0 457

Biztosan nem jár erre Tompa 101. Írjál neki Emailt, ott a címe a nevénél.  (A ventillátor engem is érdekelne.)

Előzmény: lací (455)
55judit Creative Commons License 2019.12.03 0 0 456

Mert aki nem tudja, nem válaszol. :)

Előzmény: lací (455)
lací Creative Commons License 2019.12.03 0 0 455

Én is készítettem egy sörkollektoros aszalót,kicsit nagyobb,az enyém is 5 tálcás és 100 db sörös dobozból  áll de ventilátor nélkül,azért kérdeztem hogy honnan lehetne beszerezni,mert akkor biztos hatékonyabb lenne,magyarul lerövidülne az aszalási idő,de sajnos nem válaszolnak a kérdésemre!

sedasrác Creative Commons License 2019.12.03 0 0 454

Én is gratulálok, nagyon tetszik a műalkotás :) Szeretném megkérdezni, hogy hogy szuperál, milyen lett benne a késztermék?

 

Előzmény: tompa101 (448)
Ali-bá Creative Commons License 2019.10.31 0 0 453

Igazad van, azt nem figyeltem a képen, csak most, hogy felhívtad rá a figyelmemet.

Előzmény: beetee (452)
beetee Creative Commons License 2019.10.30 0 0 452

De a fenti 4 ventilátort (amikkel kergeti bent a levegőt) a túloldalt felül elhelyezett cellák hajtják meg...

Szvsz...

Előzmény: Ali-bá (451)
Ali-bá Creative Commons License 2019.10.30 0 0 451

Nem napelemes.    

 

Feketére festett, összeragasztott sörösdobozbó készült csövekben melegszik fel a felszálló levegő az aszaló tálcákhoz.

Előzmény: lací (450)
lací Creative Commons License 2019.10.21 0 0 450

Gratulálok, nagyon jó és praktikus aszalót készített,szeretném megkérdezni hogy a napelemeket és a ventilátorokat hol lehet beszerezni és mennyiért ?

Előzmény: tompa101 (448)
55judit Creative Commons License 2019.08.15 0 0 449

Gratulálok, nagyon ügyes vagy!

Előzmény: tompa101 (448)
tompa101 Creative Commons License 2019.08.14 0 3 448

Régi elképzelésem sikerült megvalósítani. Elkészült a napkollektoros gyümölcsaszaló. A próbaüzeme almával nagyon jól sikerült.

 

Marci Makk Creative Commons License 2019.07.01 0 0 447

vettem egy Gorenje FDK 24 DW gyümölcsaszalót

az lenne a kérdésem hogy mit mennyi ideig és hány fokon kell aszalni legyen az gyümölcs vagy zöldség és mekkorákra kell darabolni?

 

 

55judit Creative Commons License 2019.02.09 -4 0 445

Ha neked is fontos hogy élő enzimek maradjanak az aszalványban, tegyél be hőmérőt. Így pontosabban megtudod hol, hány fok van az aszalóban. A termosztát miatt kicsit ingadozik a hőmérséklet, azt figyeld, mi a legmagasabb érték.

Bár a gyümölcsökben is sok cukor van, de teljesen más az egészségre gyakorolt hatása, mint pl. a befőtthöz hozzáadott cukor.

Magas hőmérsékleten én csak azt aszalom ami később ételbe kerül, az úgyis hőkezelve lesz. :)

 

A befőttet xukor zéróval is el lehet készíteni. Íze egyezik a finomított cukoréval, talán egy picivel több kell belőle. De ezt csak olvastam. Tapasztalatom szerint nincs külömbség.

Előzmény: bohrer (443)
bohrer Creative Commons License 2019.02.07 0 0 443

A miénkre 42 és 60C fok van írva, de hogy alul és felül is ennyi e ???  Egyébként feltűnően jól működik, a tavalyi nyár egy próba volt, imádom a gyömölcsöket, a befőttet is, de annyi cukrot megeszek így is, az aszalással nem teszünk hozzá plusz cukrot. Nem mintha az ízével lenne gondom, csak tudom hogy így is sok  édeset eszek és ebben a mennyiségben káros lehet ( de nem tudom megállni ) Egy üveg befőtt 5-7 perc pedig vékony  sportosabb alkat vagyok .

Előzmény: 55judit (441)
öreg_néne_b Creative Commons License 2019.02.07 -1 1 442

Én az ALDI sajátmárkás aszalógépét használom, digitálisan beállítható az hőfok és az idő is. 

"Az én ételem legyen halott - ne beteg, ne sebesült - halott!" (W. A.)

Előzmény: 55judit (441)
55judit Creative Commons License 2019.02.07 -3 0 441

Megértem a te álláspontodat is. Hozzáteszem, nekem azért fontos a hőfokszabályzó, mert amit én aszalok, az garantáltan élő étel kell hogy maradjon. Ezt úgy tudom biztosítani, hogy aszalás közben 42 fok alatt tartom a hőmérsékletet. 38-40 fokon aszalok. Én egyre több százalékban fogyasztok élő élelmiszereket.

 

Érdemes szem előtt tartani hogy a sült és főtt ételek halott ételek. Élő ételekkel az életet tápláljuk, halottakkal az elmúlást.

 

Sajnálom hogy ezt nem tartottam szem előtt fiatal koromban, viszont  egy ideje elmondhatom hogy az idő múlásával már egyre jobban vagyok.

Előzmény: bohrer (440)
bohrer Creative Commons License 2019.02.06 0 0 440

Keress rá a Zelmer ZFD aszalógépre  520Watt ez már modern digitális kijelzőjű, a hőfokszabályzó szerintem szinte felesleges, van rajta két hőfok  , ami elég, neknk bevált, most is a nyári meggyet rágcsálom. Megaszalva egy fehér ruhából varrott zacskóban lett eltéve nyáron és nem penészedett be.  Ez 15-20E Ft és ez is csak meleg levegőt fúj, időnként megcseréled a tálcákat és egyenletes lesz a szárítása, a 180-220W teljesítményű gépeket nem gondolták komolyan, ha gyorsabb szárítást akarsz itt is a magas hőfokon lesz jobb eredmény. Ettől többet én nem áldoznék rá, ez nem olyan dolog mint egy autó vagy egy márkás óra ami a funkcióját betölti mint egy olcsóbb csak büszkén lehet viselni, ez csak egy konyhai eszköz. 

Előzmény: seez (438)
55judit Creative Commons License 2019.01.31 0 0 439

Itt az enyém fehérben:

http://juicers.hu/category/termekek/aszalo-keszulekek/amerikai-excalibur-5-es-9-talcas-aszalok/

Nem tudom neked megéri vagy nem, de nekem a 4 tálcás nem is kéne. Olyan kevés fér bele, hogy szinte gyerekjáték. De csak szerintem. Ne hagyd magad általam befolyásolni. :)

Előzmény: seez (438)
seez Creative Commons License 2019.01.31 0 0 438

Judit, koszi a gyors valaszt.

en is nezegettem a 4 es 5 talcas gepet is, de a (Excalibur 4400) 4 talcas 60e forint az 5 talcas (4500BCD) pedig 88000Ft. nemtudom meger-e 28000Ft-ot a plusz talca. Bar gondolom mas kulonbseg is van koztuk. Hofokszabalyozo amugy van a 4400-ason is. Neked melyik tipus van konkretan?

Előzmény: 55judit (437)
55judit Creative Commons License 2019.01.31 -1 0 437

Szia!

Az Excalibur jó választás. Először én is 4 tálcásat akartam venni,  de szerencsémre először más okból vásároltam a 4 tálcásba való tapadásmentes lapot. Nagyon kicsinek találtam.Úgy emlékszem, a fogyasztása annyi mint az 5-ösé. csak kevesebb a tálcája és kisebbek is.

Ezért az 5 tálcásat vettem, elégedett is vagyok vele.Nem emlékszem a 4-esnek van-e hőfok szabályzója. Az 5-ösnek van.

Annyi a hibája, hogy a tálcák között szerintem kicsik a rések. A 4-esé ugyanilyen. Ezt úgy hidalom át, hogy amelyik tálcára nagyobb gyümölcsöt, vagy paradicsomot akarok tenni, annak felette kiveszem a tálcát. Azért ez a gyártmányt tartom a legjobbnak, mert hátulról előre fújja a levegőt, és minden tálcát egyformán éri. Bár a ventilátorhoz közelebbi rész gyorsabban szárad kicsit, ezért néha meg szoktam fordítani a tálcákat. De ez még mindig jobb mintha alulról fölfelé áramolna a levegő. Egyébként olyan nincsen hogy telepakoljuk a tálcákat és egy idő után csak kivesszük a kész aszalványt. Maximum zöld leveleknél. Foglalkozni kell vele mindenképpen. Sosem egyformák a berakott darabok, ezért az aszalódás is minden darabnál máshogy zajlik. Van hogy több darabot már kiszedünk mert késznek ítéljük meg, de egy részének még aszalódnia kell. Dehát mi nyugdíjasok örömmel elszöszmötölünk ezzel.

 

Az idén eddig nincs füge elfagyás az enyhe tél miatt, na meg takartam is a kis bokrokat biztos ami biztos. Viszont ha most 15 fokok jönnek, kénytelen leszek kibontani őket. Remélem nem járunk úgy mint tavaly, hogy március elején jönnek a kemény mínuszok. Szóval mivel fügerajongó vagyok, már ennek aszalásáról ábrándozok. Kis mennyiségben aszaltam már, de sajnos nagyon gyorsan elfogy. :))

Előzmény: seez (436)
seez Creative Commons License 2019.01.31 0 0 436

Sziasztok.

Elsosorban 55juditnak szol a posztom, ahogy olvastam o igen kepben van az aszalogepekkel, bar mas tanacsat is megfogadnam.

Edesanyam (aki nyugdijas) szeretne a szulinapjara egy aszalogepet, es zoldeseget es gyumolcsoket aszalgatni a kertbol.

Nezegettem tobbfele gepet is, es ketton gondolkoztam el.

Az egyik az Excalibur 4400-as, ami 60e forint korul kaphato interneten. ez egy 4 talcas gep, es ugytudom jo markanak szamit.

A masik pedig a Steba EB6-os ami 70e forint korul mozog az interneten.

Igazandibol nyitott vagyok ebben az arkategoriaban barmire ami szerintetek jobb vetel lehet.

Tippek, otletek, tipusok johetnek :)

Koszi elore is.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!