Keresés

Részletes keresés

PurpleGoose Creative Commons License 2016.08.31 0 0 164

Sziasztok.

Az alábbiakban kérem a segítségeteket a (nem eredeti) Sims 3 + Egyetem kiegészítővel kapcsolatban.

Amikor a szimjeim az egyetemen tartózkodnak, minden opció és lehetőség elérhető (eszköztár, barátlista, egyetem "fül").

Amikor viszont hazatérnek a saját városukban lévő háztartásukba a megjelenítése fentieknek katasztrofálissá válik:

a három szim közül az egyik eszköztársa, barátlistája, munkahelyi adatai válnak láthatóvá, a többiét semmiféle módon/képen nem tudom előcsalogatni.

Próbáltam ki-belépéssel, kiköltöztetéssel.

Remélem, hogy nem az újratelepítés az egyetlen lehetőség.

Szíves ötletetekben/javaslatotokban bízva.

-PG-

HellAva Creative Commons License 2016.03.22 0 0 163

Sziasztok! Nem tudom, hogy valaki esetleg jár-e erre, de olyan kérdésem lenne, hogy..

Ugyebár nem az eredeti sims 3 van meg, hanem letöltöttem és leszedtem a világ körüli kiegészítőt. Azonban az alap sims 3 1.67.2-es, míg a világ körüli már  2.0.86-os! 

Ilyenkor mit kell tenni? Valaki járt már így, hogy pl az egyik kiegészítője több verziós volt?

A válaszokat előre is köszönöm.

Chris Journey Creative Commons License 2016.02.15 0 0 162

Hali!Fel van telepítve a sims 3 a laptopomra viszont újra kell raknom a gépet sajnos.Hogyan tudom megoldani hogy amit eddig játszottam a játékkal az ne vesszen el és folytatni tudjam újratelepítés után?

Aragorn83 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 161
Előzmény: Gabor1234343 (160)
Gabor1234343 Creative Commons License 2016.02.12 0 0 160

PC-re a Sims 3-hoz A leszáll az éj (Late night) kiegészítőt keresem eredetiben.

Ha valakinek van egy eladó kérem értesítsen. Köszönöm!

Mia Médea Creative Commons License 2015.05.07 0 0 159

Sziasztok!Engem érdekel,hogy akinek eredetiben van meg a Sims 3 alap és a kiegészítők ,annak is kilép,lefagy?Szeretem a játékot,de már be sem kapcsolom,mert csak bosszant,eljutottam arra a pontra,hogy ha kell és érdemes megveszem,most,hogy a Sims 4 a sláger,talán olcsóbban hozzá lehet jutni.Előre is köszönet a válaszokért! :)

Mia

lasliemi Creative Commons License 2015.02.20 0 0 158

Új Sims 3 nemzedékek kiegészítő lemez bontatlan zárt csomagolásban eladó.

Ár: 1.500 Ft
Postázás megoldható.

Érd: 06/ 70 230-7223

lasliemi Creative Commons License 2015.02.20 0 0 157

Sims 3 állomállások kiegészítő lemez bontatlan zárt csomagolásban eladó.
Postázás megoldható.

Érd: 06/ 70 230-7223

edit320 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 156

Sziasztok segitcséget szeretnék kérni mikor telepitek egyedi tartalmakat .ha sikeresen telepités után rákatitok az oké gobra.a panel szürkén marad.  vagy  is .miért vann ezz ha tudnavalaki segiteni azt meg köszönöm.

Sojuz Creative Commons License 2015.01.05 0 0 155

Igen,és Nem.

Előzmény: Gyula T (153)
Genthark Creative Commons License 2015.01.02 0 0 154

Sziasztok! Van egy hatalmas problémám. Építettem egy házat, aminek csináltam egy pincét. A gond az hogy miután beköltöztettem a simemet, teljesen elöntötte a víz. Sajnos emiatt nem tudom a pincét használni és a vizet sem tudom eltüntetni. Próbáltam már azt hogy kiköltöztettem a simet, elbontottam a házat és egy magasabb ponton helyeztem el (mert állítólag ha a vízszinthez képest alacsonyan fekszik a pincét eláraszthatja a víz) de a víz ugyanúgy ott volt a pincében. Valaki tudna segíteni, hogyan tudnám ezt a borzasztóan idegesítő hibát megszüntetni?

Gyula T Creative Commons License 2015.01.02 0 0 153

Sziasztok, az lenne a kérésem, hogy a sims3-at feltelepíthetem e másik gépre? 

Eredeti cd orgininra regisztrálva, nem lehet e hogy emiatt letíltja a játékot?

horanadi726 Creative Commons License 2014.12.25 0 0 152

Szép napot!

 

Eredeti Sims 3 játékunk van. Szeretnék segítséget kérni. Olyan problémánk van, hogy fél óra játék után kilép a programból.  Mitől lehet ?    Most egy új gépre telepítettük, de itt is ez a gond.Köszönöm a segítséget. Andi

vadon élő Creative Commons License 2014.12.18 0 0 151

Szia!

Köztudottan a sims 3 kutyaxart sem ér olyan instabil,azért kellenek az állandó frissítések és javítások(mert túl sok a kiegészítő,stb..stb)

Nekem is voltak hasonló problémáim,időnként én is letörlöm az egészet,mert csak az gyógyítja.)

 

Ha te is letörlöd,attól még maradnak itt-ott töredezett fájlok,írd be a keresőbe,amit kiad töröld,frissítsd az origint. Ha így sem oké,írj az "sg"-re ott segítenek.

 

Én letöltöttem a "YAC"-ot.Az eszméletlen miket talált a gépemen.Szeretettel ajánlom.. :)

Előzmény: Dreamer01 (149)
vadon élő Creative Commons License 2014.12.18 0 0 150

szia!

kicsit régi a beírás,de talán még itt vagy...

Gondolom azóta már te is rájöttél,hogy proxi azt jelenti,hogy megkapod a házzal az adott cuccot,csak a játékodban nem lesz benne(tehát építésnél nem használhatod fel).Letöltöd a házat -elvileg sikerülnie kell-megnézed mi van benne,játszol,de azt a cuccot csak azon a telken használhatod.

Ha nem sikerül feltelepíteni,az csak a frissítés miatt lehet.

Azt nem írtad,hogy azon az oldalon milyen kiegészítő cuccok vannak,mert ha nem eredeti "store"-os hanem egyéb cc-s (másvalaki által gyártott kínai 3D-s vackok),akkor abból nem mindent enged a játék,mert nem is tudja beazonosítani.

 

A "package" fájlokkal főleg a Mod The Sims foglalkozik.Külön telepítőprogrammal lehet őket betenni a játékba.Bárhol rákereshetsz,(TS3 install helper monkey)de sztem nem érdemes,mert rengeteg oldal van,ahol "sims3pack"-os  store cuccokat tölthetsz le.(Ha gondolod segíthetek benne(világok,teljes buildek,stb...).

 

Én úgy tudom,hogy ha nem eredeti egy játék,de az utána kihozott kiegészítőd az,akkor ráfrissíthetsz,de ez nem biztos. Ha a legutolsó nem az,akkor keress egy legutoljára updateltet.

Remélem segítettem.. :)

Előzmény: D.Dalmuus (147)
Dreamer01 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 149

Sziasztok!

 

Az a problémám lenne, hogy nem indul el a játék. Megvan a természetfeletti erők és a házi kedvencek kiegészítő és eddig semmi baj nem volt. Minden hiba nélkül ment! Most azt csinálja hogy bejön az indítópanel, rámegyek az indításra és fekete lesz a képernyő és csak tölt az egér! Hagytam sokáig, de semmit nem csinál csak tölt. Mindegyik lemezzel megpróbáltam de egyikkel se csinál semmit. Már pár hónapja is volt ilyen, de akkor újratelepítettem és ment mint régen. Most ez se vált be!

Nem tudom mit csinálhatnék! Előre is köszi a segítséget! :)

Taibi11 Creative Commons License 2014.09.04 0 0 148

Megjelent a SIMS 4!!!

 

9.500Ft-ért megvásárolható. Részletek itt:

 

http://www.gamekeys.hu/

D.Dalmuus Creative Commons License 2014.08.04 0 0 147



Sziasztok!
Találtam egy remek oldalt, ahonnan egyedi tárgyakat,hajakat mindent lehet letölteni, akár Sims1-2-3hoz! (Most nem linkelem be ide, mert nem tudom szabad-e reklámozni, ha igen, kövi komiba jön is a link!:))

Szóval az eddigi kiegészítőim:

Házikedvencek
Évszakok
Leszállt az éj
Szigetvilág
A világ körül


Elkezdtem letöltögetni dolgokat. (a package fájlokkal nem tudtam mit kezdeni sajna!:() de a többit tökéletesen telepítettem. Namár, a házakkal van gond.:) Letöltöttem egy csomót, erre van aminél ezeket írja ki:



Namár, először azt írja, hogy bizonyos kiegészítők hiányzanak, és ezt proxyk fogják pótolni?!?! (De fel sem engedi telepíteni:() amíg ezek a bizonyos kiegészítők nincsenek fent, nem is fogja? A második lépésnél (ha azért is rányomok, hogy telepítés) már azzal jön, hogy Szoftverfrissítésre van szükség... Nekem nem eredeti az egyik játék, és úgy tudom nem szabad frissíteni. Mi a teendő?
Mert pl ha a kiegészítőket kell letölteni, fogalmam sincs melyik kell éppen ahhoz a házhoz, mert mondjuk abból van benne egy tárgy, viszont az összeset meg nem akarom letölteni.:( remélem valaki tud segíteni :3

perko Creative Commons License 2014.08.03 0 0 146
Előzmény: petrarka (145)
petrarka Creative Commons License 2014.08.03 0 0 145

sziasztok,

Tud valaki segíteni abban ,hogy honnan tudnám megszerezni a Sims 3 ~ Spirit Stallion of the Cimarron -t. (Szilaj)

Köszönöm.

Taibi11 Creative Commons License 2014.07.27 0 0 144

The SIMS 4 nyereményjáték az alábbi oldalon:

http://www.gamekeys.hu/nyeremenyjatek/

legenda32 Creative Commons License 2014.06.19 0 0 143

valaki tudna jó kiegészitöt mondani?

és miért jó?

Sven7 Creative Commons License 2014.04.05 0 0 142

ha szereted a kalandokat, akkor a Világ körül jó arra. Ha szeretsz állatokkal bíbelődni (itt sokkal macerásabb őket nevelgetni, szinten tartani, minta Sims 2-ben), akkor érdemes a Házi kedvenceket felrakni. Amúgy pl. 2 ló tartása egy simet teljesen lefoglal és kimerít.

A Nemzedékek nem ad hozzá sok pluszt, amit ad, az se túl érdekes, pl. a tinik borsot törhetnek mások orra alá, a felnőtteknél van kapuzárási pánik, kb. ennyi.  

Előzmény: legenda32 (141)
legenda32 Creative Commons License 2014.04.05 0 0 141

üdv!

ki melyiket ajánlaná és miért?

A Házi kedvencek 

Nemzedékek

A világ körül

elöre is kösz a válaszokat

Sven7 Creative Commons License 2014.02.22 0 0 140

Na, ezek azok a kérdések, ahol nálam megáll a tudomány. Az sg-n lévő fiúk szoktak nekem is segíteni, bátran ajánlom őket, csak ahhoz regisztrálni kell az oldalra, mert a warez topikot csak regisztrált felhasználók láthatják. 

Előzmény: csajreni (139)
csajreni Creative Commons License 2014.01.22 0 0 139

És a Mods.zip fájlt hogy tudom letölteni? Sehogy sem sikerül..

Előzmény: csajreni (138)
csajreni Creative Commons License 2014.01.21 0 0 138

Köszi a cikket! Értem a lépéseket, de az alapjátékból akkor a reloaded-et vagy a razort telepítsem fel? Honnan tudom, hogy nekem melyik verzió van jelenleg letöltve? Ha telepítés közben engedi magát frissíteni akkor melyik? Bocsi a sok kérdésért!

Sven7 Creative Commons License 2014.01.21 0 0 137

Az van, hogy már régóta nem crackelünk. 

 

Ajánlom tanulmányozásra:

 

http://sims3.host56.com/

Előzmény: csajreni (135)
Sven7 Creative Commons License 2014.01.21 0 0 136

Na, ennek örülök. :)

 

Nagyon szívesen. Bárcsak én is így ismerném a simset, mint a fiúk ott az sg-n.

Előzmény: Fiduli (134)
csajreni Creative Commons License 2014.01.21 0 0 135

Sziasztok!
Próbálom feltelepíteni a Sims 3-at Windows 8.1 64 bites rendszerre...feltettem az alapjátékot, a Nemzedékeket, a Házikedvenceket, az Évszakokat majd legutoljára a Mozis cuccokat. A mozis cuccok crack fájljait bemásoltam az eredeti játék bin mappájába tehát elvileg rendesen crackelve van. El is indítom az alapjáték indítójával, el is indul végigmegy a betöltés. Amikor betölt maga a játék egy csomó minden üres. (Ahol ki lehet választani a várost, új játékot indítani stb.) Nem jönnek be a városok magyarul a semmi közül kell kiválasztanom, a menügombot ha megnyitom akkor se jön be semmi. Tudnál nekem segíteni? Fontos lenne mert imádom ezt a játékot. Előre is köszi a válaszokat!
Reni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!