Keresés

Részletes keresés

farkasfalka Creative Commons License 2013.06.20 0 0 547

Inkább az a tény, hogy a macska tartók olyanok mint a macskáik. Ráadásul éppen hogy nem okoz örömöt nekünk. Sokkal jobban örülnék, ha azt tudnám elmondani, hogy a saját udvaromon nem lépek más macskájának a szarába. Kiváncsi lennék,ha az én németdogom oda tojna, vagy odavizelne a lábtörlődre, mit szólnál? :)

Előzmény: malevill (546)
malevill Creative Commons License 2013.05.22 0 1 546

Tény hogy betegek vagytok,ezért létre hozni egy topikot?Sajnállak benneteket hogy ez okoz nektek örömöt.

Előzmény: farkasfalka (540)
basinger Creative Commons License 2013.05.20 0 0 545

Nem vagyok valami nagy macskarajongó, de nem bántom a nyavalyásokat. Csak ha elég közel jönnek.

A gondom az, hogy ahol Tirolban melózom, ott úgy 10 rohadt dög veszi körül a házat, amit még elnéznék nekik, de büdösek és van pár közülük, amelyik az én lépcsőmhöz jár szarni...

Az érdekelne, van-e olyan virág, illóolaj, egyéb szimpla, olcsó dolog, amivel a szarosokat távoltarthatnám akár a háztól... Semmi vad, a háziak kedvelik a nyavalyásokat, nem derülhet ki, hogy miattam távoztak a macskák a háztól, meg se dögölhetnek, de jó lenne, ha távoznának. Azt már tudom, hogy az őrölt bors elszórása a lépcsőn nem segít...

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.25 0 0 544

Folyamatosan átjárnak a kertembe ezek az ocsmány, virnyákoló, gyáva dögök. (Elszaladni azt tudnak a rondaságok.Eddig egyet se kaptam el.)

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.25 0 0 543

Ki nem állhatom a macskákat. Undorító, aljas, szőrös dögök.

Ki képes ilyen rnoda, sunyi dögöt tartani?

 

A macska több betegséget terjeszt, mint a kutya. A macska vérszomjas ragadozó, tömegesen irtja a madárfajokat.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.10 0 0 542

Közel 3 év után ismét jelentkezem. Aki esetleg visszaolvassa a fórumot, annak feltűnhetett, hogy egy időben igen aktívan írtam egy macskáról. Jelentem, még mindig megvan, elmúlt 4 éves. Itt alszik tőlem pár méterre. :)

farkasfalka Creative Commons License 2012.11.10 0 0 541

Mi történt! Valaki tapsolt? :)

Előzmény: farkasfalka (540)
farkasfalka Creative Commons License 2012.11.03 -1 0 540

Szerintem eltévedtél!

Itt a nyavajás macskákat utáljuk, nem a kutyákat!Nyalogasd a blogodat inkább!

Előzmény: Nyaumy (538)
farkasfalka Creative Commons License 2012.11.03 0 0 539

Mindenki aki utálja a macskákat, most csukja be a szemét, csendesedjen el és képzelje el hogy égy taps csapásra megdöglik az összes macska ami a földön él! Meg van?  

Most képzeljétek el a gazdikat amint próbálnak megszabadúlni a dögöktől. :)  (akik most éppen leszarják hogy kinek az udvarát, lábtörlőjét,stb szarják,vagy hugyozzák le a kedvenceik).

Nyaumy Creative Commons License 2011.08.12 0 0 538

Te meg kínai vagy,ivan?Mi lenne,ha csinálnánk egy olyan napot,hogy minden embernek meg kell enni aznap két kutyát legalább?Jó ötlet nem? :PP Napápá nem fontos az én véleményemmel foglalkozni :)) Catz forever!                  Nyaumy

Nyaumy Creative Commons License 2011.08.12 0 0 537

Ó,hát ez egy csodálatos topic,melyik eszementnek jutott eszébe,hm?

Grat az óvodás szintű embereknek,akik itt írják le,hogy miért utálják a macskákat ^^

byebye                             Nyaumy

ivaan Creative Commons License 2010.08.31 0 0 536

Össze pakolod elviszed egy menhelyre.

Vagy veszel egy Óriás kígyót.

Diót kötözöl a lábára és sörös dobozt a farkára, persze előtte megiszod a sört.

Nyílméreg béka? eljátszanak vele egyszer.:D

Ultrahangos macska riasztó ?

 

A legjobb és jogilag is védve vagy : MEGESZED!

 

Finom pörinek is és az nem büntetendő cselekmény és nem kínzás.

Előzmény: MaciE36 (533)
eurázsiai_gazdi Creative Commons License 2010.07.29 0 0 535
Én szeretem a macskákat, csak félek tölük. Kisgyerek koromban volt egy sziámink, még egy olyan vadállatot máig se láttam. De azért ismertem nagyon kedves macsot is, de ö sajnos nagyon hamar elpusztult :(((
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.09 0 0 534
:(((
Nincs!
Előzmény: MaciE36 (533)
MaciE36 Creative Commons License 2010.06.02 0 0 533
Sziasztok!

Nővérem macskáit szeretném eltüntetni a lakásból.
Ötleteket várok, az nem érdekel, hogy tesóm kibukik, csak ezek az idegölő szörnyek tünjenek el innen.

Nincs valami eszköz, vagy tudatmódosító szer macskák részére, hogy maguktól meneküljenek el?
UTÁLOM MINDET!
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.21 0 0 532
Még megvan a macskám, ha valakit érdekelne.
kutyatenyésztő Creative Commons License 2010.02.20 0 0 531
Behalt a topik már senki nem utálja a macskákat ?
leokuty Creative Commons License 2009.12.12 0 0 530
Boccs az off-ért
Gazdit keresünk egy leónak!
Sabrina fiatal, életvidám lélekkel megáldott, idősebb testecskébe zárt (7 éves) leonbergi szuka.

Élete hirtelen megváltozott, eddig idős gazdájával élt egy vidéki, csendes ház kertjében. Sajnos a gazdi elhunyt, így Sabrina magára maradt. Teltek a napok, hetek, hónapok.
Sabrina egy kennelben maradt bezárva. Étel ugyan jutott számára, de simogatás, törődés, az érzés, hogy tartozna valahová az már egyre kevesebb.
Sabrina ekkor érkezett a HLT gondozásába. Az elhunyt gazdi emlékének adózva került inkább hozzánk, s nem menhelyre, vagy egyéb helyre végső megoldásnak…
Sabrina szőrén, külsején látszott a gondos kezek hiánya. De a szívében élő szeretet és bizalom azonnal megmutatkozott.
Most ideiglenesen a HLT egyik tagjánál van elhelyezve szintén kennelben, de szokja a törődést, újra jó szót és szeretet kap, melyet hálásan köszön meg a maga nyelvén.
Nagyon kedves, folyton üdvözlő ebecske. Korához képest meglepően energikus, mozgékony, de talán inkább a bezártság miatt használ ki minden percet a mozgásra.
A kapun előszeretettel kiiramodik, ezért szökés biztos kerítéssel rendelkező otthonba adjuk.
Ivartalanítva, szerződéssel kerülhet új gazdájához, akit már Sabrina nagyon vár, hogy megismerhessen.
Öreg napjaira keres szerető otthont, gazdát, társat, kinél nyugalomban, jóllakva, hűséggel hajthatja fejét minden este álomra. Sabrina már csak erre vágyik...



Érdeklődni:
06/20 9838-667
info@leonbergerteam.com
.ZsL. Creative Commons License 2009.12.10 0 0 529
Nálam bevált. Amint egy komoly kandúr került a házhoz, a környék többi macskája elkerülte a kertet. Láttam, ahogy őrzi a portáját, és kikergeti a véletlenül betolakodókat.
Előzmény: Lolamoon (504)
.ZsL. Creative Commons License 2009.12.10 0 0 528
Ami késik, nem múlik.
Előzmény: Törölt nick (527)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.19 0 0 527
Azt hiszem kijelenthetjük, hogy a topik "meghalt"... Rajtam kívül már egy hónapja nem írt senki. :(
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.27 0 0 526
Itt van a könyv:
http://rapidshare.com/files/240146719/Koelyoekmacsk_k_minden_a_kiscic_kr_l.pdf

(Egy kis segítség, ha valaki nem ismerné ezt az oldalt:
- bemásolod a linket a böngésződbe + enter.
- bejön egy angol nyelvű oldal, amin látsz két kerek sebességmérő órát. A bal oldali alatti "Free user" feliratra katt!
- ezután az oldalon elindul egy visszaszámlálás kb 78 másodpercről. Ezt ki kell várni.
- utána, ha letelt, automatikusan megjelenik egy kerek kék ikon egy kis lefelé mutató nyilacskával és "download" felirattal. Na arra megint katt!
- Kiválasztod, ahová menteni akarod a gépre és már töltődik is.
Kicsit kevesebb, mint 100MB a mérete.)


Visszatérve a macskámra, ez a macska egy idióta. Újabban elmászkál itthonról a szomszéd építkezésre, ahol rengeteg fiú macska van, és szó szerint kergeti őket. Azt hittem, hogy ez macskáéknál (is) fordítva szokott lenni, de nem! Nem tudom, mit akar még, mert valószínűleg most is tele van kismacskákkal, már több, mint egy hónapja nem tüzelt. Ha látom és szólok neki, hogy jöjjön vissza, csak elfut előlem.
Ezt 2-3 napig képes étlen-szomjan csinálni. Aztán visszajön mert zabálni akar, de közben majd' össze esik a fáradtságtól.

Ha ő inkább a kóbor macskákat választja, mint engem, akkor éljen velük, egye azt amit ők ha ez jobb neki és ne is jöjjön vissza. Ezért enni sem fogok neki többet adni.
Már megbántam, hogy annak idején befogadtam ezt a dögöt. Ugyanakkor az is igaz, hogy kezdetben is ez volt vele a tervem: nem akartam végleg megtartani, csak addig, amíg megerősödik annyira, hogy tudjon magára vigyázni.

De nekem kell mindenképp egy normális macska, úgyhogy nemsokára be fogok szerezni egy másikat. A környéken is elég sok ingyen kismacskát osztogatnak, úgyhogy ezzel nem lesz gond. Most leginkább a sziámi cicákért vagyok oda. De őket talán nem adják ingyen. Esetleg ha látok egy aranyos kis házi macsekot, aki első látásra a szívemhez nő, biztos el fogom hozni...
ody42 Creative Commons License 2009.07.18 0 0 525
Ne szomorkodj, itt vagyok :) Nem hiszem, h. tiltja szabályzat.
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.17 0 0 524
:(
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.17 0 0 523
Hahó! Nincs itt senki?
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.16 0 0 522
Van egy macskás könyvem beszkennelve pdf-ben. Szívesen feltenném valahová és megosztanám veletek, csak nem tudom, hogy ezt nem tiltja-e valamelyik fórumszabályzat...
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.16 0 0 521
Itt a macskám fürösztés közben: http://www.indavideo.hu/video/Macskafurosztes

Ma megint muszáj volt megfürdetnem, mert a múltkorit elkiabáltam. Szerencsére nem bent a lakásban csinált be, hanem éjszaka a pincében. Nem tudom, hogy lehet ilyen ostoba egy állat, de mikor reggel mentem, hogy kiengedjem, benne topogott a kupacában. Olyan lett a szőre is, nagyon büdös volt. Úgyhogy meg kellett fürdetnem a héten már másodszorra.
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 520

Pár egyéb eshetőség mellett az is eszembe jutott, hogy esetleg nyaralsz. S ezt az időt mondjuk a tervezett macskaeltávolításra is felhasználtad, azért a csend.

 

Bár, így visszagondolva, biztos írtad volna, ha rászánod magad, s tényleg kirakod.

 

Gratula, hogy már nem csinál be. Ez nagy eredmény. A kismacskák várható érkezése pedig... a dobozba kirakásnál már az is jobb, ha megkéred az állatorvost, hogy altassa el őket, ha nincs gyomrod az elintézésükhöz - amit megértek, de ezután tényleg meg kellene műtetni, hogy erre ne kerüljön többet sor. Saját nyugalmad érdekében is.

 

Akkor a félreértések elkerülése végett jelzem, hogy majd azért nem leszek, mert munka van, hála az égnek, s amúgy is kitárgyaltunk már mindent. Horst-nak nem sikerült megoldást találni, bár igyekeztünk, Yoda alighanem szépen nődögél, Te is el leszel foglalva, most, hogy a  macska megtartása mellett döntöttél, nekem pedig ott lesz a nemlétező macskám, hogy utáljam.

 

Elleszünk.

Előzmény: Törölt nick (519)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 519
Ha jól emlékszem hosszú csend nálad is volt a vírusok kapcsán, mégsem gondoltam, hogy kivágtad volna a nemlétező macskádat.

Valóban nem tudtam írni egy-két hétig, de ennek a macskához semmi köze. Internet-szolgáltatót váltottam, mert nem akartam újabb 2 évre hűségnyilatkozatot kötni, ezért volt a kiesés. A régi már nem szolgáltatott, az új meg még nem kötötte be a netet.

Amúgy a 476-os kutyás felvetésedet még olvastam. Válaszolni is akartam rá. Meg is írtam, de pont nem tudtam elküldeni, mert akkor szakadt meg a kapcsolat. Ezt elmentettem a gépemre, hogy majd elküldjem.
Bevágom ide, amit akkor írtam, a már nem aktuális dolgokat kiszedem belőle:



"... Csak most tudok írni és ezután is csak ritkán leszek itt mostanában, mert akadt egy kis technikai problémám. (A régi net szolgáltató már nem szolgáltat, az új meg még nem kötötte be a netet.)

Szóval. Kutyám volt nem is egy. Kis testű és nagy testű is. Velük soha nem volt ilyen problémám. Lehet, hogy ezen sok macska kedvelő fel fog háborodni, de szerintem a kutyák sokkal értelmesebb állatok.
Lehet, hogy pont emiatt a dolgaik miatt nem volt 26 évig macskám és ha rajtam múlik lehet, hogy nem is lett volna soha. Ha most kicserélhetném egy kutyára, valószínűleg kicserélném. De sajnos ez nem ilyen egyszerű.

Semmi gondom azzal, hogy önfejű és hogy elmászkál, egyedül akar lenni. Ezt nem is akadályoznám meg feltétlenül. Az viszont borzasztóan idegesít, hogy hiába szólok neki, rám se bagózik. Ezen az alapon nevet is tök felesleges adni a macskáknak, mert úgysem hallgatnak rá.
A másik, ami nem tetszik a macskában, hogy iszonyúan kiszámíthatatlan. Nem lehet benne megbízni.
Bent általában olyan, mint egy kis angyal, de ha kiengedem és egy percre magára hagyom, rögtön kereket old és már csak a farka végét látom eltűnni a sarkon. Ezen kívül még ha ő is ugrik fel az ölembe egy kis simogatásra, egyik pillanatban nyalogat és dagaszt a mellső lábaival, másik pillanatban meg belém harap, megkarmol ha úgy tetszik neki. Ilyet egy kutya soha se csinálna...

Ja, kitenni valószínűleg mégsem fogom. Főleg most nem, mert nincs kizárva, hogy pár hónap múlva kis dögei lesznek. Ha így lesz, remélem nem fog rámenni, mert még ő is olyan kicsi és fejletlen a szervezete. Nem tudom elképzelni, hogy férne el benne 8-10 dög."



Ebben a kismacskás dologban azóta még biztosabb vagyok, mert egyszer volt, kb. egy hónapja, hogy éjszaka is kiszökött és nem találtam meg, csak másnap reggel. Azóta még nem tüzelt. :(
Már lassan félidőnél kéne járnia, de nem úgy néz ki, mint egy klasszikus terhes macska. Nem lóg úgy a hasa és az emlői sincsenek megduzzadva. Kicsit nagyobb ugyan a hasa, de nem lóg egyáltalán, csak szélesebb neki. És rengeteget eszik. Jóval többet, mint előtte. És persze rengeteget jár emiatt "wc-re" is. Legalább napi 3-4-szer tojik.
Ezzel kapcsolatban amúgy sikerült előrelépést elérnem. Már nem csinál be. :) Odaül az ajtó elé és nagyon nézi. Én meg kiengedem ha észreveszem. Ő meg rohan elvégezni a dolgát. Az utóbbi időben volt olyan is, hogy halkan nyávogott is mikor ki akart menni. Ilyenkor nagyon megdicsértem és mindig kapott egy darab sajtot is, mert azt mindennél jobban szereti.
Visszatérve a kismacskákhoz, nem biztos hogy túl fogja élni a szülést, mert még annyira kicsi. Ha meg is lesznek a kismacskák, fogalmam sincs, hogy mit kezdjek velük. Megtartani biztos, hogy nem akarom őket, de megöldösni sem tudnám majd. Úgy tudom, hogy az idegen nagymacskák megölik a kicsiket. Ha ez igaz, lehet hogy azt csinálom hogy egy éjszaka egy dobozban kiviszem őket a kert végébe, aztán intézzék el a macskák egymás között.
Előzmény: Törölt nick (518)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.15 0 0 518
471-es, 473-as hozzászólásodra gondolok. Aztán hosszú csend, gondoltam, kivágtad, s elment a háztól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!