Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2024.01.01 0 0 87

Buék.

:)

meol Creative Commons License 2009.10.10 0 0 86

Ha lennének posztereim róla, az egész szobámat azokkal tapétáztatnám be.

 

Bubbble Creative Commons License 2008.07.18 0 0 83
Sok sikert nekik, Kolo is így akarta volna.
Előzmény: MaMy. (81)
spurs84 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 82
szép gesztus,grat...
Előzmény: MaMy. (81)
MaMy. Creative Commons License 2008.07.18 0 0 81
Baráth Etele a déli Krónikában elmondta, hogy c-2 500m-en a Sáfrán testvérek,
c-2 1000m-en Kozmann György és Kis Tamás junior sportoló indul a Pekingi Olimpián. Kis(s?) Tamás szintén a csepeli egyesületnél edz, ugyanannak az edzőnek a tanítványa.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.18 0 0 80
Már száz éve is haltak meg sportolók edzések vagy mérkőzések közben, mert nem bírta a szervezetük

A halállista: miért állt meg más sportolók szíve?



Törölt nick Creative Commons License 2008.07.17 0 0 79
... így legyen és  jó lenne, ha itt sem esne erről szó.
blackwhite Creative Commons License 2008.07.17 0 0 78
Remélem nem kezedenek el most arról beszélni, hogy esetleg Koló doppingolt, mert teljesen fölösleges és halottakról vagy jót vagy semmit.
szedlacsek2 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 77
Le a kalappal a mai Nemzeti Sport előtt... A címlap csak Kolóé... + a 2. és 3. oldal is. És egy két lapnyi (!!!) méretű poszter kemény papíron mellékelve.

Eltettem....
spurs84 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 76
"Fehér Mikiről meg még pár skandináv labdarúgóról volt asszem a spektrumon műsor. ott felvetették, hogy egy bizonyos fajta fájdalomcsillapító okozhatta a halálukat, mert mindannyian sérülésből tértek vissza vagy éppen azzal küszködtek(mint Miki a térdével) és szedték ezt a fajta gyógyszert, ami olyan mértékben vékonyította el a szívhez vezető ereiket, hogy egyszer csak megállt a szívük. én itt nem hiszem, hogy a doppingnak bármi köze is lenne ehhez, ennek a fájdalomcsillapítós dolognak viszont szerintem annál inkább."
ezt egy másik fórumból kopiztam...azt mondják,a Voltaren lehet a hunyó
MaMy. Creative Commons License 2008.07.16 0 0 75
Tegnap este láttam Szántó Dávidot először nem mosolyogni.
ccsőszami Creative Commons License 2008.07.16 0 0 74
Köszi! A végén van az a követítés amire én emlékeztem.
Előzmény: MaMy. (49)
ccsőszami Creative Commons License 2008.07.16 0 0 73

Most is fülembe cseng a fantasztikus sportriporter Siklós Erik közvetítése:

-Gyerünk Kolo, gyerünk! Meglesz azaz aranyérem!

krisztikom Creative Commons License 2008.07.16 0 0 70

Az olimpia szerelmese vagyok,és soha nem felejtem el Sydney-ben Vitray közvetítésével megnyerte az olimpiai aranyérmet.Könnyek szöktek a szemembe........akkor a boldogságtól,most a szomorúságtól!!!!!!!Isten veled Koló,soha nem felejtünk!!!!!!

Veszpremi Creative Commons License 2008.07.16 0 0 69
Nincs szó, csak döbbenet, hihetetlen a valóság! Az egyik legnagyobb, ha az én szememben nem a legnagyobb-, a legszimpatikusabb magyar sportoló hagyott itt bennünket. Miért mindig a jó embereknek kell korán elmenniük? Ha nem tévedek, most már mondhatjuk, Ő az életét tette fel a sportra, hogy hazájának, nekünk maradandó sikereket arasson. Ez az olimpia más lesz, mint bármelyik eddigi olimpia volt, gondolatban ez Kolonics Gyuriról fog szólni. Isten veled, nyugodj békében!
dabiTomi Creative Commons License 2008.07.15 0 0 68
Óriási SPORTEMBER távozott...
Bambán ülök egész nap, mintha csak egy rossz viccről lenne szó.
De ez maga a valóság. Gyászoljunk, nézzünk szembe vele és tanuljunk belőle. Mert kezd sok lenni a tragédiákból...
sonomilanista Creative Commons License 2008.07.15 0 0 67
Előzmény: sonomilanista (66)
sonomilanista Creative Commons License 2008.07.15 0 0 66
Teljesen megrázott a halálhíre... értelmetlen és borzalmas. Nem tudom az ilyen tragédiákat felfogni, ezt nem lehet felfogni... :-(((
Egyik kedvenc sportolóm volt és Örökké az is marad !

Koló, nyugodj békében !


Lucilius Creative Commons License 2008.07.15 0 0 65

Sok az a 36 perc, de ha hamarabb oda ér sem biztos h visszahozzák. Gondolj bele Antonio Puerta-ba (22 éves volt, te jó ég...). Puertánál azonnal reagáltak, szakszerű ellátás, a pályáról még a saját lábán jött le, aztán az öltözőben összeesett és kész...

Előzmény: Jaguar_Paw (53)
szedlacsek2 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 64
Az olimpiai bronzérmes kenus, Vajda Attila az InfoRádiónak azt mondta: Kolonics György halála után rendkívül nehéz szívvel készülnek a pekingi ötkarikás játékokra. A sportoló hozzátette: számára Kolonics nemcsak példakép, hanem nagyon jó barát is volt.

hirdetés
Nagyon megrázott a hír, hosszú-hosszú percekig nem tudtam megszólalni - mondta az InfoRádiónak Vajda Attila kenus.

Koló sohasem panaszkodott, olyan ember volt, akit mindenki szeretett, és akiről mindenki tudta, hogy a sportnak él. Harminchat éves volt, most kezdte volna élvezni azt, amit megtett a sportágért - tette hozzá a világbajnok, olimpiai bronzérmes.

Nem látszott rajta, hogy bármi baja lenne, jól érezte magát; ugyanúgy készült a mostani olimpiára, mint az 1996-osra, vagy a 2000-esre. Biztos vagyok benne, hogy párosban most is győzni tudott volna - tette hozzá.

A pekingi olimpia már nem az, ami tegnap, vagy akár egy hónappal ezelőtt volt, hanem egy egészen más olimpia, ami a fájdalomról szól. Én most mérhetetlen nagy ürességet érzek: nagyon nehéz lesz felkészülni és helytállni - mondta Vajda Attila.

Ha a pekingi olimpián az összes aranyérmet, ami csak megnyerhető, mind Magyarország kapná, akkor sem lenne elég arra, hogy ezt az ürességet betöltse, vagy ezt a fájdalmat, amit mi, akik közelebbről ismertük, érzünk, enyhíteni tudná.

Nem lesz könnyű ez az olimpia, ami Kolonics György emlékverseny lesz. Akármilyen érmet szerzek az olimpián, az ő emlékének fogom ajánlani, mert számomra nemcsak példakép volt, hanem nagyon jó barát, akire mindig számíthattam.

Nagyon jó emlékeim vannak róla: a jelenléte minden esemény fényét emelte. Együtt sárkányhajóztunk Tajvanon 2006-ban, most pedig együtt mentünk volna Hawaiira egy világbajnokságra, ott lett volna az esküvője is.

"Olyan ember volt, aki mindig mosolygott, és mindenki örült, ha együtt lehetett vele... többé nem lehet velünk" - fűzte hozzá a sporttárs.
GFQ Creative Commons License 2008.07.15 0 0 63
Kivlov Creative Commons License 2008.07.15 0 0 62

"One by one, only the good die young..."

de miért????????????


R.I.P. Koló!
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 61

Kolonics György emlékére

 

 

"Szállnak a sirályok a fodrozódó víz fölött.
Siklik a kenud a motoros hullámok között.
Messze még a céltorony, ködbe vesznek deszkái.
Suhansz a víz fölött, mint Róma antik gályái.
Nem érzel fájdalmat, csak mész előre konokul,
Még egy óriás faágon is átgázolsz vadul.
Szembe jönnek a minisek, egyszerre százezren,
De választásod nincs, mész tovább rettenthetetlen.
Már itt az ötszáz, itt a hajó, túl vagy a felén.
Ha tested már nem bírja, szíved legyen a helyén.
Üvöltenek. A motorosból mondják az időd.
Nem is hallod, csak érzed: hogy kiszakad a tüdőd.
Nyolcszáznál még el kell indítani, rá kell tenni.
─Egy „rocsó” száguld el: valakit ki kell menteni─
Itt van az utolsó cölöp. Mindjárt vége, bírd ki!
Feszülj még egyszer neki, adj magadból mindent ki!
Vége. Most kezded érezni minden porcikádban
A szörnyű fájdalmat, szíved ott dobog torkodban.
A stégnél vagy, bár nem tudod, hogy kerültél oda,
Végre partot értél, és úgy érzed, ez kész csoda.
Fáradt vagy. A pokolba kívánod az egészet…
De ebben a percben: „Kolókám, jössz még egy ezret!”
Összeszorítod fogad, betérdelsz a kenuba,
Hiába érzed most úgy magad, mint egy rongybaba.
Mire felevezel, már minden erőd visszatér;
Te tudod már jól, hogy AZ a pillanat mennyit ér.
(Heitner Barbara)

 

Magyar Kajak-Kenu Sport honlap

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.15 0 0 60
Döbbenten fogadtam, annyira hihetetlen, egy fiatal, életerős, vidám, kedves férfi. Aki kiváló sportember, akire büszkék lehetünk. Túl sokan mennek el az elmúlt években, akik Példaképként ragyoghatnának...  itt a Földön.
Lilian Creative Commons License 2008.07.15 0 0 59

Írt a fórumra... még 2000-ben Sydneyből az olimpiai faluból... olyan normálisan, olyan közvetlenül, olyan emberien... soha nem felejtünk Kolo!

 

felfoghatatlan, elfogadhatatlan, kibírhatatlan

csipcsa Creative Commons License 2008.07.15 0 0 58
Miért mindig a jók mennek el???:(
ReeDonLee Creative Commons License 2008.07.15 0 0 57
Nyugodj békében! :-((
Luca_41 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 56
Iszonyú.
Gattuso8 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 55
Nyugodjék Békében!:-(
szedlacsek2 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 54
Erre is : no comment...
Előzmény: Jaguar_Paw (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!