Keresés

Részletes keresés

Tothmesz Creative Commons License 2012.01.06 0 0 448

Tud valaki letesztelt és olcsó brüsszeli szállást ajánlani?

tavasz21 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 447
Előzmény: boroczkycs (445)
tavasz21 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 446
  • In the event of a no-show without cancellation, the travel services provider has the right to charge your credit card for the first night's stay where you have booked accommodation with such service provider, or for the full price of the tour or other non-accommodation travel service in accordance with the travel service provider's terms and conditions.
  •  

    Tudják a bankártyaszámod, mert fizettél előleget, gondolom. Szólni kellett volna nekik, hogy nem tudsz odaérni időben.

    Előzmény: boroczkycs (445)
    boroczkycs Creative Commons License 2011.11.24 0 0 445

    hirtelen járattörlés miatt no-show lettem egy marseillei hostelben, és most le akarják vonni az első éjszakát. PayPal-os "reminder" emaileket küldözgetnek hogy utaljak már; nem sikerült velük tárgyalni. Le tudják vonni, ha nem utalok nekik? Vagy mit tehetnek? Milyen adatokat tudnak egyáltalán? Hostels.com-on foglaltam...

    Törölt nick Creative Commons License 2011.11.14 0 0 444

    Ezt asszem pont ezen a topicon találtam:http://www.campingzeeburg.nl/index.php?page=prices-and-reservations

    Egész évben nyitva vannak.

    Előzmény: mynameisbundyalbundy (443)
    mynameisbundyalbundy Creative Commons License 2011.11.14 0 0 443

    Sziasztok, amszterdami/ Amszterdam közeli/eindhoveni fapados szállás-ötlet érdekel. Két napra (jan20-22) megyünk, 2 db fiatalember (hahaha 36 éves vagyok). Igényünk: saját szoba, saját zuhanyzó, ne legyen retek. (eddig az easyhotel a befutó). Köszi!

    rebkaa Creative Commons License 2011.11.09 0 0 442

    A szállás még nem is annyira gond, a Marokkó fórumról találtam helyeket. Mondjuk, hogy 25 euro Marakeshben sok vagy kevés azt nem tudtam megítélni, mivel életembe először mennénk oda.

    Inkább program érdekelne, mert sajnos nincsenek heteink, összesen 5 éjszakát tudunk menni.

    Előzmény: peliatan (441)
    peliatan Creative Commons License 2011.11.09 0 0 441

    Fogalmam sincs, régen láttam a low-cost topicon is.  Várj türelemmel, Ő egy intelligens ember és ha géphez kerül biztosan válaszol.

    Ha sürgős, keresgélj a  booking-on, vagy google-ban lehetőségeket.

    Előzmény: rebkaa (440)
    rebkaa Creative Commons License 2011.11.09 0 0 440

    Szia,

    Nem tudod merre van?

    Nem válaszol az e-mailemre.

    Egyszer írta, hogy facebook-on is fellelhető, de nem találtam.

    Előzmény: peliatan (439)
    peliatan Creative Commons License 2011.11.09 0 0 439

    Próbálj dokizsuzsa-nál érdeklődni priviben.

    Előzmény: rebkaa (438)
    rebkaa Creative Commons License 2011.11.07 0 0 438

    Sziasztok,

    Marakeshben tudnátok nekem ajánlani pár éjszakára kipróbált olcsó szállást?

    Egy saját fürdőszoba jól jönne, más különleges kivánalmunk nincs.

     

    peliatan Creative Commons License 2011.11.07 0 0 437

    Az "Ígéret földjére" készülő egyéni túristáknak ajánlok egy kitünő szállást Tel Avivban:

    Beachfront Guest House, 78. Herbert Samuel Str.

    telavivbeachfront@gmail.com  A hostelbookers.com-on foglaltam. Közvetlenül a tengerparton

    van, nagy tisztaság, hűtő, TV, vizes blokk, a partra külön törülköző, 24 órában kávé, tea, forró és hűtött víz benne van az árban.

     

    Catella Creative Commons License 2011.11.02 0 0 436

    November 30-ig foglalva 20% kedvezmény a budgetplaces.com lapon, utazás dec 19-ig. Promókód: MOVEMBER11

    KEEP Creative Commons License 2011.10.23 0 0 435

    Na, az ígért szállásinfó: http://www.booking.com/hotel/it/la-lucciola.html

    Lago d'Iseo partjáról induló 6 km-es szerpentinen feljutva egy aranyos faluban van. Kilátás több, mint pazar a tóra és a hegyekre, némelyik szobának az ablakából direktben. 60€-ért 4 ágyas szoba egy franciaággyal, egy emeletes ággyal, saját pici fürdővel és reggelivel. Reggeli egészen jó, péksüti, lekvár, egy szelet jófajta sonka, egy sajt, szelet kenyér, két pirítós, csokikrém, kávé, narancslé. Neten néhányan panaszkodnak a mennyiségre, én nem vagyok kisétkű, de kényelmesen jóllaktam, 8 órás reggeli után kettőkor ettünk legközelebb. Visszafelé érdemes megnézni a zone-i kőpiramisokat, illetve maga a tó is csodálatos.

    ps: érkezéskor egy fiatals srác fogadott, mondtam is az asszonynak, hogy úgy nézett ki, mintha egy Apple reklámból lépett volna elő. Mikor csomagok lerakása után lementünk az étterembe leöbltíeni az út porát, frankon egy ipad-ot nyomogatott végig :)

    Előzmény: KEEP (424)
    FakeJack Creative Commons License 2011.10.11 0 0 434
    http://www.booking.com/hotel/it/rimini.hu.html
    Par lepesre Terminitol. Nekem nagyon kellemes meglepetes volt.
    Előzmény: Tothmesz (426)
    kirgizke Creative Commons License 2011.10.08 0 0 433

    Észak-Ciprus

     

    Girne (Kyrenia) – Cyprus Dorms: 30 EUR / 2 ágyas saját fürdős szoba – ajánlott!

    http://www.cyprusdorms.com/

     

    Nicosia (Lefkoşa) – Aksaray Pansiyon: 30 EUR/ 2 ágyas saját fürdős szoba reggelivel – ajánlott, főleg az egyéb felhozatalt látva É-Nicosiában, ráadásul az óváros szívében, a Selimiye dzsámi közelében van

    http://www.aksaraypansiyon.com/

    jet set Creative Commons License 2011.10.08 0 0 432

    1 éjszakára szerintem akkor sem kellene, hogy ez gond legyen.

    Előzmény: Tothmesz (429)
    tavasz21 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 431

    Azért későn, mert elromlott a számítógépem és most csinálták meg, vagyis majdnem uj az egész. 1 hónapig nem volt itthon gépem, a munkahelyről meg nem való fórumozni.

    Előzmény: gambl-R (430)
    gambl-R Creative Commons License 2011.10.08 0 0 430

    Jobb későn, mint soha! :)

    Köszi!

    Előzmény: tavasz21 (428)
    Tothmesz Creative Commons License 2011.10.08 0 0 429

    Ha egyedül mennék, engem se zavarna, csak nem mindenki huszonéves a csapatban.

    Előzmény: Catella (427)
    tavasz21 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 428

    Helló, most olvasom, hogy számoljak be milyen volt a panzió. Hát még szerencse, hogy medence volt, mert akkora volt a meleg, hogy rossz visszagondolni rá. Szerencsére a légkondik jó hideget fújtak, bár én utálom a légkondit, de lehűtötte a helységeket. Nagyon forgalmas ez a panzió, először egy olyan szobát adtak amiben nem volt fürdőszoba, amiatt, hogy a Wizz előrerakatta a foglalásomat, mivel beszüntette a járatot. Ez kicsit megzavarta a 3 testvért, mert ha egyik elolvassa, hogy előbbre hozom a foglalást, attól még a másik 2 testvér nem biztos, hogy ezt tudja.

    A reggeli svédasztal, minden van, ami kell, a vacsora bőséges volt és sok és finom, meg se bírtam enni. Ennyiért sehol nem lehet ennyit enni. Akinek nem volt előre befizetve vacsora az is ott evett rendszeresen, mert belátta, hogy ott főznek legjobban annyi pénzért.

     

     

    Előzmény: gambl-R (407)
    Catella Creative Commons License 2011.10.07 0 0 427

    Ha csak 1 éjszaka, akkor engem nem érdekelnének a vélemények. Úgyis csak alvásra kell, nem?

    Előzmény: Tothmesz (426)
    Tothmesz Creative Commons License 2011.10.07 0 0 426

    Sziasztok! SOS szállást keresek Rómában Trastevere, Ostiense vagy Termini állomásoktól gyalogosan megközelíthető helyen november 5-re 1 éjszakára (1 db 2 fős és 1 db 3 fős szoba, saját fürdőszobával)

    Eddig ez a kettő sikerült:

     

    Hotel Acropoli 108€/éj (1x2+1x3 ágyas, reggeli nélkül, Termininél)

    https://www.booking.com/hotel/it/acropoli.en-gb.html

     

    Hotel Saint Martin 115€/éj (1x2+1x3 ágyas, reggelivel, Termininél)

    http://www.venere.com/hotels/rome/hotel-saint-martin/

     

    Mindkettőről vannak nagyon negítív vélemények is, úgyhogy eléggé elbizonytalanodtam. Ha valakinek van valami tesztelt, tuti  tippje, szívesen fogadnám!

     

    KEEP Creative Commons License 2011.09.17 0 0 425

    Gdansk-ban jó szívvel ajánlom a Happy Seven Hostelt.

    Nem a legolcsóbb, de nyugis, házias, egyszemélyes fürdők a folyosón, korlátlan kávé-tea fogyasztás, konyha, wifi, használható számítógépek, stb.

    Elhelyezkedés nagyon jó, a belváros szélén, a folyó partjánál.

    KEEP Creative Commons License 2011.08.27 0 0 424

    Meglett a foglalás, 60€ 4 ágyas szoba reggelivel. Igaz, hogy Bergamotól vagy 60 km, de úgyis arra megyünk :) Majd beszámolok

    Előzmény: KEEP (422)
    Catella Creative Commons License 2011.08.27 0 0 423

    Palermoban tudom ajánlani a Giorgio's House B&B-t.

     

    KEEP Creative Commons License 2011.08.27 0 0 422

    Je igen. csak azt nem írtam, hogy mindössze 1 éjszakáról van szó :)

    Előzmény: peliatan (421)
    peliatan Creative Commons License 2011.08.27 0 0 421

    Szia !

     

    Írd be a google-ba: homelidays bergamo 8 person

     

    600€/hét-től találsz kiadó lakásokat. Ennél  olcsóbb is lehetséges októberben.

    Előzmény: KEEP (420)
    KEEP Creative Commons License 2011.08.26 0 0 420

    Október végére keresek szállást Bergamo környékén 8 személyre. Autót bérelünk, úgyhogy nem szükséges a tömegközlekedéses megközelítés, lehet valamelyik környékbeli településnél. Olcsó verziók érdekelnek :)

    zotya-DUB Creative Commons License 2011.08.24 0 0 419

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!