Keresés

Részletes keresés

KissMe Creative Commons License 2008.09.09 0 0 188
Szerintem tök jó, ha egy férfit érdekel a női oldal is. Nem mondom, hogy egyszerűbb megérteni így a nőket, mert lehet, hogy a drága férfi kombinál, és elméleteket gyárt az olvasottakból, de az jó dolog, ha legalább kíváncsi.
Én nem szoktam férfias dolgokat keresni, olvasni a neten, meg is látszik rajtam. A párom viszont lassan jobban tudja, hogy a terhesség hányadik hetében vagyok, mint én magam. Na ja, a kolléganői is hatással vannak rá.
Előzmény: azertmertnemjo (187)
azertmertnemjo Creative Commons License 2008.09.08 0 0 187
Nem cikis szerintem :D Kicsit papucsos hihi, na jó azért én is szoktam nézni ilyen oldalakat, főleg receptek miatt, a nénim elég válogatós, úgyhogy muszáj valami csajos - zöldséges- salátás okosságot is alkotni. Azért tanulni a másik nemről nem ott fogok : ) Én a gyakorlat híve vagyok, az igaz, hogy könnyebben megismered őket, talán. Nem tudom :D
Előzmény: Irrational (185)
KissMe Creative Commons License 2008.09.08 0 0 186
Köszi a linket! :) Biztosan sokat segít azoknak, akik ilyen problémákkal küzdenek. És örömmel olvasom, hogy egy férfi olvasót is megfogott a téma. Várom a további véleményeket! :)

Mi már azért jócskán túlvagyunk a cikkben leírtakon. Ha el is követtünk hibákat, szerintem azoknak nem volt olyan jelentősége, amik a kapcsolatunkat mélyebben befolyásolták volna. Az én drága alfa hímem apa lesz, jövő március végére várjuk a kisbabánk érkezését!
Előzmény: njuseebe (184)
Irrational Creative Commons License 2008.09.08 0 0 185
Én fiú létemre szoktam nézegetni a női oldalakat :P . Lehet hogy ez most cikis , de rengeteget meg lehet tudni a másik nemről!!! Ez a link amit pont küldtél segítség hogy mit is gondolhatnak.
njuseebe Creative Commons License 2008.09.08 0 0 184

Szerencsére én ritkán látok okot a nyafogásra:D mindig keresgélek és találok is hasznos tippeket mivel lehet levenni a lábáról a pasikat. Találtam egy jó cikket azt hiszem kikerül a hűtöre is:D

http://www.novagyok.hu/magazin/szerelem_szex/cikk/61_halalos_kapcsolatvetek

Úgy gondolom az ilyen információkra külön föl kellene hívni a nők figyelmét

KissMe Creative Commons License 2008.08.19 0 0 183
Kedves Barátnőim!
Jöhetnek a nyafogások, egyebek, és természetesen várom az alfa hímekkel kapcsolatos észrevételeket is! :)
caixa Creative Commons License 2008.08.18 0 0 182

miért ne nyafoghatna? baráti társaságban is nyafoghat az ember, itt meg virtuális közegben is - feszültségcsökkentő hatású.

 

és tényleg nem muszáj olvasni

Előzmény: Törölt nick (180)
KissMe Creative Commons License 2008.08.18 0 0 181
Ha nem tetszik, miért olvasod???
Előzmény: Törölt nick (180)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.16 0 0 180
Szerintem te unatkozol. Ki a búsat érdekel, hogy nyafog a párod és vele együtt te is? Ha hiányzik vmi kajám, a szsz lemegy érte, mint ahogy én is lementem ma neki reggel, mert nem volt tej pl.
Előzmény: KissMe (179)
KissMe Creative Commons License 2008.08.14 0 0 179
Az a helyzet, hogy szívesen főzök, és ő ezt tudja. Amikor még a városban laktunk, minden másnap volt friss kaja, hús körettel, vagy valami egytálétel. Azt ettük vacsorára, aztán másnap elvitte a maradékot ebédre. És általában segített elkészíteni, sőt, volt, amikor engem zavart ki a konyhából.
Aztán elköltöztünk falura, jöttek a meleg, nyári napok, és ő közölte, hogy nem éhes, neki ne főzzek semmit, ebédet sem visz, otthon pedig hideget együnk este. Ez kb. 2 hónapja volt, azóta ez az első hét, hogy beleegyezett a főzésbe. Egy lecsót összedobni max. 3/4 óra, nem haltam bele. Tegnap végül mégsem főztünk, vásároltunk hideg kaját, úgyhogy a főzőcskézés holnap lesz aktuális.
Nekem nem hiányzik, mert én minden délben ebédelek a munkahelyemen, és úgy rendelem a kész ételt. Csak őt nem értettem, egyik napról a másikra elutasította, amit addig kért, és megcsinált.
Előzmény: caixa (176)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 178
kolcsonos
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.13 0 0 177
Miert, leszakadna a keze, ha keszitene valamit maganak? Sot, nem csak maganak, hanem neked is - szeretetbol, hogy amikor faradtan hazaersz, szusszanhass egyet. Egyszeru "gondolok rad is, nem csak magamra". (Idealis esetben ez persze olcsonos.)
Előzmény: KissMe (175)
caixa Creative Commons License 2008.08.13 0 0 176

na de, ez elegge zsarolas, nem?

te is dolgozol ugyanannyit, faradt vagy, dolgod van, mi a csodanak foznel? neked nem jar a pihenes?

 

komolyan, lehet, hogy szivdogleszto Alain Delon a ferjed, de belolem nem lehetne kitaposni ilyesmit

Előzmény: KissMe (175)
KissMe Creative Commons License 2008.08.13 0 0 175
Ez aranyos! Nálunk pedig visszajött a főzős időszak. Tegnap este lecsót alkottam, ma szószos husi lesz rizzsel. Pedig kb. másfél hónapja vesztünk össze ezen. Ja, és csütörtökön programom van, munka után csak késő este érek haza, erre a drágám szomorúan mondta, hogy jól van, akkor majd eszik valami hideget, ha nem főzök. Érdekes, eddig jó volt a hideg is.
Előzmény: caixa (172)
KissMe Creative Commons License 2008.08.13 0 0 174
Fene tudja. Nem ezen gondolkodom egész nap, amikor adott a helyzet, akkor megoldom. Így azért nem olyan nagy gáz.
Előzmény: caixa (173)
caixa Creative Commons License 2008.08.13 0 0 173

de nem tul faraszto mindig "ugy tenni" meg ugykodni a kapcsolatban egyes dolgokon, pl. hogy elintezni, hogy megcsinaljon valamit?

Előzmény: KissMe (171)
caixa Creative Commons License 2008.08.13 0 0 172

én tegnap megkérdeztem, hogy mivel kényeztessem el a férjem: mit enne, főzzek-e valami finomat?

 

erre ő: nem lektorálnád inkább a cikkemet? (megtenném, ha tudnám, de sajna gőzöm sincs az immunológiai kórképekről...)

KissMe Creative Commons License 2008.08.13 0 0 171
Ez jó! A nő a nyak az alfa fejhez. Szerintem mi, a férjemmel jól kiegészítjük egymást, és ellensúlyozzuk egymás hülyeségeit, okosságait. Azért legtöbbször úgy intézem a dolgokat, hogy a kedves alfa hímem érezze, ő irányít. És van olyan, amikor valóban ő irányít, én pedig helyeslem, mert jól cselekszik.
zéééz Creative Commons License 2008.08.12 0 0 170
kicsi kutya ugat vagy mi?????

pegid szerintem az igazi balhé a szeszegős lecseszésekkel kezdődik inkább nem????

meg agy alfának hagyni kell ,hogy úgyik ő a legokosobb ((((-:

a sikeres alfa fejhez mindig ott a sikeres alfa nő nyaka (aki mozgat)
Előzmény: KissMe (169)
KissMe Creative Commons License 2008.08.11 0 0 169
Irányít, nem vitás. Durván kiabálni és veszekedni nem szoktunk, csak hangosabban mondja a magáét, mint mások. De soha nem sértő, vagy megalázó módon, csak azt hiszi, ha hangosabban mondja, jobban megértjük a lényegi mondanivalót is. :)
Előzmény: zéééz (168)
zéééz Creative Commons License 2008.08.10 0 0 168
az igazi alfahím néha ordít csak mert tud magán uralkodni a fájdalmán idegességén stb... bár rend ott van ,ahol az alfahím irányít sztem
Előzmény: KissMe (167)
KissMe Creative Commons License 2008.08.04 0 0 167
Mint említettem, nálunk nem tűnik öröklődőnek a dolog. Sajnos a páromat túl kevésszer verte le a papája, ezért néha borzasztó akaratos tud lenni, nem enged az elképzeléséből, vagy ha igen, akkor csak sértődés, összeveszés árán. Ja, és a hangját is szereti felemelni, a faterjával ellentétben. Valószínűleg már kicsinek is macsó volt a drágám (mármint a férjuram), de én csak két és fél éve ismerem.
Előzmény: zéééz (166)
zéééz Creative Commons License 2008.08.04 0 0 166
az alfahímséget a pasik az apjuktól kéne ellessék első körben ....a gáz mikor alfahím papa leveri kicsimacsót állandóan .....
Előzmény: KissMe (162)
KissMe Creative Commons License 2008.08.04 0 0 165
Azért egy ici-picit szomorú vagyok, hogy most már nincs olyan élénk beszélgetés ebben a topicban.
Ha van kedvetek, gyertek vissza, és dumáljunk egy olyan témáról, ami mindenkit érdekelhet.
KissMe Creative Commons License 2008.07.28 0 0 164
Óóóóó, kedveseim, hát hol vannak a kemény, macsó férfiak, és az ő imádóik?
KissMe Creative Commons License 2008.07.25 0 0 163
....
KissMe Creative Commons License 2008.07.24 0 0 162
Aha, szerintem is. Csomagáras, akciós volt. :)
De az biztos, hogy az alfahímség nem öröklődik. A párom faterja ugyanis nem feltétlenül az a kategória.
Előzmény: caixa (161)
caixa Creative Commons License 2008.07.23 0 0 161
Az remek, na latod, igy, szettben mar mindenkeppen jo vetel a ferjed+csaladja :)
Előzmény: KissMe (160)
KissMe Creative Commons License 2008.07.23 0 0 160
Jaaaa, anyósomék engem nagyon komáznak! Mindig azt mondják, hogy olyan, mintha a lányuk lennék. És anyósom sokszor megvéd a fiával szemben, és rászól "ne bántsd a lányomat!". Úgyhogy én ilyen szempontból szerencsés vagyok. A párom egyetlen (fiú)gyermek, magyarul egyke.
Előzmény: caixa (159)
caixa Creative Commons License 2008.07.23 0 0 159

Jaaaj, anyosom meg a ferjemet akarta kihazasitani. Hozza szeretett volna menni anyos baratnojenek a lanya - oboamuvesz :) (ez nem vicc)

Ugyhogy en nem is lehetek az igazi -anyosomnak sosem :)

 

Előzmény: KissMe (158)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!