Keresés

Részletes keresés

0101011 Creative Commons License 2019.05.07 -1 0 173

Szerintem állítsuk. Kitakarodnak a Gázai Övezetből, a vezetőiket és katonáikat fellógatjuk agresszív háborúért mint a nácikat, jóvátételt fizetnek Palesztínának, amit ahogy a szerzősek kötelezik is rá őket szépen elismernek, megszűntetjük az appartheid államot ami most van és ahogy a szerződések kötelezik őket minden polgáruk egyenlő lesz, nem ez a rasszista, fasiszta "zsiódország" hülyeség, és így tovább.

 

Természetesen azt is elismerjük hogy semmiféle "visszaállításról" nincs szó, se jogi, se történelmi, se semmilyen más értelemben, hiszen tény hogy nincsen.

Kútásóóó Creative Commons License 2018.08.11 0 0 172

Mint ahogyan a költözőmadár is tudja az ő idejét, a zsidók is érezni fogják majd mikor kell indulniuk.

Ezt a problémát a Viktorék nem tudják megoldani.

 

A zsidók legtöbbször a vezetőik bűnei miatt kerülnek nagy bajba.

 

(a babiloni fogságba is a vezetőik bűne miatt mentek)

 

Népem nyomorgatói gyermekek, és asszonyok uralkodnak rajta; népem! a te vezéreid hitetők, és ösvényidnek útját elrejtik előled.

Ésa. 3,13

 

Előzmény: ferrreee (171)
ferrreee Creative Commons License 2018.07.26 0 0 171

a bibliai prófécia azt mondja, hogy "halászokat és vadászokat" küld isten, hogy a zsidókat visszaterelje az országukba.

na most ügye orbán kihirdette hogy nemzetállam vagyunk, meg izrael is ugyanezt.

tehát akkor ezek szerint a magyar zsidóknak el kéne hagyniuk Mo-ot és el kéne menniük izraelbe.

kíváncsi leszek orbán hogy fogja ezt elérni és kommunikálni :)

vörös_pirula Creative Commons License 2018.07.07 0 0 170

A logó a lobogón (a kér Úr között)...Óooh, ... mi köze Izraelhez?, a zsidósághoz?

Előzmény: rhemaáb (169)
rhemaáb Creative Commons License 2018.07.07 0 0 169
Előzmény: rhemaáb (168)
rhemaáb Creative Commons License 2018.07.07 0 0 168

hiába reménykedsz !:))))

Előzmény: vörös_pirula (167)
vörös_pirula Creative Commons License 2018.07.07 0 0 167

Tegyük fel, hogy a zsidók egyedüli támogatója az Egyesült Államok esik. Mi történik Izraellel?

Gondolom nem teljesen alaptalan a gondolat, az államok pusztulását nemcsak jóslók, vagy okoskodók jövendõlik. A fiátpénz, a hatalmas eladósodás, kelet és a kommunizmus föltámadása... a liberalizmus és az imperium hanyatlásához vezethet. Ez csak idõ kérdése, szerintem. (lehet ezt valakik éppen így akarják?)

A Deagel cég szerint pedig a hanyatlás hamarabb bekövetkezik, mint sokan azt gondolnák: http://www.deagel.com/country/forecast.aspx?pag=1&sort=GDP&ord=DESC

asamprajnata Creative Commons License 2018.07.02 0 0 166

azért az a kis külső tőke sem jött rosszul az egyesült államokból, s egyéb helyekről.....

Előzmény: rhénai (165)
rhénai Creative Commons License 2018.06.30 0 0 165

https://hu.wikipedia.org/wiki/Izrael

Izrael egy főre jutó GDP duplája a magyarnak !

Titka ? Tanulni kell és dolgozni hatékonyan nem pedig hőbörögni és hencegni !

vörös_pirula Creative Commons License 2018.06.30 0 0 164

Azt én nem állítom, hogy a zsidóság nem egy elõkelõ helyet képvisel az emberiség történetében.

A cionisták pedig azok a zsidók, akik a pápaság elõtt fejet hajtottak, feladva ezzel az identitásukat.

A cionista zsidók nem a zsidóságot képviselik, hanem a Vatikán szolgái. Tehát a jezsuiták alattvalói és nem fordítva. A legtöbb ember ezt pontosan fordítva tudja, de ez egy óriási megtévesztés.

Mi?, nem. A zsidók voltak, érvelnek a jezsuiták, akik mindig a háttérbõl irányítanak.

Izrael teljes vezetése cionista, a lakosság meg ortodox zsidó (pontosabban a kaukázusból a tizenkilencedik század végén Európába menekült kozák) tehát a cionista vezetés mögött a jezsuiták állnak, akik legalább annyira utálják a zsidókat, mint a valódi keresztényeket, a protestánsokat. Utálják azért, mert az ordodox zsidók nem beolvaszthatók. A Római Katólikus Egyház pedig minden nemzetet erõszakkal beolvaszt, az irányítása alá kényszerit. Aki ellenkezik..ott háború van. Egy állam, egy vezetés, egy világuralom és ez nem más mint a Vatikán a jezsuita Arturo Sosa-val az élen.

Ezért a zsidóságnak semmi esélye arra, hogy a templomot újra felépítse!

Előzmény: 0101011 (160)
ferrreee Creative Commons License 2018.06.29 0 0 163

engem

 

értem én hogy a "ki a faszt" itt az emberek többségére vonatkozik, a csordára, a társadalomra, akikbe kapaszkodsz

Előzmény: 0101011 (161)
0101011 Creative Commons License 2018.06.29 0 0 161

És olyan is van hogy a Nílus kiszárad, az asszírok le lesznek rohanva, és a csillagok a Földre hullanak.

 

Ki a faszt érdekelnek a bibliai próféciák?

Előzmény: ferrreee (157)
0101011 Creative Commons License 2018.06.29 0 1 160

A kérdéseidre a válasz hótegyszerű, de előbb egy korrekció:

 

Izrael NEM "zsidó állam". Pláne hogy zsidók nem léteznek a náci ideológián kívül.

 

Ezen túl Trump nyilván idióta, és a Civilisationnel tervezi a terjeszkedését, azt híve Izrael terjeszkedése = több USA olaj.

A gond, hogy Izrael judaistái pont ugyanolyan veszélyt jelentenek mint az ISIS, akik csakis azért nem kezdtek még kiválasztottságérzetükben atombombát hajigálni, mert MÉG nincs meg a Templom Domb, hogy felépítsék A Templomot, ami kell ahhoz hogy a Sanhedrin kimondja a halálbüntetést a hitetlenekre (mindenkire Izraelen kívül).

Előzmény: vörös_pirula (155)
ferrreee Creative Commons License 2018.06.29 0 0 159

a világot jelenleg uraló államok, akármik számára nincs olyan, hogy szent hely.

a másik meg hogy a világ nem csak a nyugati világból áll. kínának és sok más népnek semmit se jelent jeruzsálem.

 

a világot jelenleg uraló akármiknek már régóta csak a pénz számít, ahogy ezt ebben a zseniális filmben, ebben a jelenetben nagyon jól elmondja két kiváló színész:

https://youtu.be/33xw5PWSmXg

(a hálózat c. oscar díjas filmből részlet)

Előzmény: vörös_pirula (158)
vörös_pirula Creative Commons License 2018.06.29 0 0 158

Persze zsidó barát, mint még sokan mások, nem beszélve a jezsuita Ausztria, vagy Németország.

De írhattam volna, talán helyesebben, a zsidó állam egyedüli támogatója az Egyesült Államok.

 

De a gondolatot tovább vinném. Jeruzsálem tudjuk a világ legszentebb helye.

A középkorban Róma uralkodott, de csak a nyugati féltekén és itt a fõváros Róma volt, a szent hely a Vatikán. Most Cesarral, vagy a Papaneróval az élen mindegy, a politika és egyház szorosan össze dolgozott és most sincs ez másként.

Szerintem a Római Bírodalom kiterjesztésére megy ki itt a játék, most már az egész világra egy kéz, egy vezér alatt, mint a középkorban. És itt már szükségük van a világ legszentebb helyére, ami a Vatikánt le fogja váltani. De itt a zsidók már nem fognak szerepet játszani, az elittnek (a jezsuitákat értem itt persze) a hely a fontos. A SZENT HELY, a fontos. 

Előzmény: Eklatáns Béla (156)
ferrreee Creative Commons License 2018.06.29 0 0 157

akkor röviden, hogy mindenkinek világos legyen. a biblia szerint a zsidó néppel demonstrálja Isten a szeretetét és ítéletét is a világ előtt. (a keresztények el vannak rejtve a világ elől szellemi értelemben.)

a bibliai próféciák szerint Isten nem mondott le a zsidó népről, hanem végül megtérnek Jézushoz.

 

viszont olyan bibliai prófécia is van, miszerint mielőtt ez megtörténik, kb az egész világ a zsidók ellen fordul és a zsidó nép ellen. kb. az egész világ összefog és megtámadják izraelt.

ekkor Isten közbelép, és legyőzi a zsidók ellenségeit.

 

röviden és pongyolán, kb ez van a bibliában, mármint ahogy én megértettem.

 

Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.29 0 0 156

"Izrael egyedüli szövetségese az Egyesült Államok."

 

 

A miniszter elnök úr sem az ellensége...

Előzmény: vörös_pirula (155)
vörös_pirula Creative Commons License 2018.06.29 0 0 155

Trump a nagykövetséget Jeruzsálembe helyezte át és valószínü más államok is fogják követni.

Ezt tervezték már régen, de mi van mögötte? És hová fog ez vezetni?

 

Izrael egyedüli szövetségese az Egyesült Államok. És ha még ez is elfordul a zsidó államtól?

Mit jelent Trump gyakran hangoztatott america first kijelentése? Mit jelent és mennyire lehet komolyan venni? Kinek dolgozik egyáltalán Trump?...A sok-sok kérdés között hiányzik az összefüggés.

Hiányoznak nekünk egyszerü embereknek az összefüggések. Így a témát csak kerülgetni lehet.

 

A háttérben, amit mi nem láthatunk, történik valami. Ebben én biztos vagyok. 

Előzmény: 0101011 (153)
ferrreee Creative Commons License 2018.06.29 0 1 154

jól megmondtad, tökösen

 

Előzmény: 0101011 (153)
0101011 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 153

Izrael még csak nem is létezik. Ahhoz el kéne ismernie a független Palesztín államot.

 

Aztán visszatakarodnia a határai mögé, Hágának meg felakasztani az összes vezetőjét agresszív háborúért. Aztán jóvátételt fizettetni velük a palesztínoknak.

 

Felszámolni az apartheid kétszintű állampolgárságot.

 

És vagy odadeportálni az összes judaistát (és akkor nem emeltem vádat kémkedésért és illegális migránsságért, tehát rendes voltam de nagyon), vagy a vallás tagjainak lemondaniuk arról hogy ők "száműzetésben és elnyomás alatt élnek idegen földön".

 

Meg hasonló apróságok, mint betiltani a Sanhedrint.

ferrreee Creative Commons License 2018.06.28 0 0 152

mi az, hogy "európa városaira vannak állítva rakétái"?

egy mai modern rakétában egy pár soros programkód és paraméterek az, hogy hova repüljön. ennyi kiszámolni hogy bárhova eljusson (ameddig az üzemanyag bírja)...

az adatbázisban valszeg ott van a föld minden városa és minden hely ami számít. 3 gombnyomás kb hogy hova repüljön a rakéta...

 

szóval ezzel aztán nem mondott semmit a nagy szakértő.

Előzmény: friss szél (150)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.28 0 0 151

Beteg...

Előzmény: friss szél (150)
friss szél Creative Commons License 2018.06.27 0 0 150

Ebben az érdekes videóban szó van Izraelről is, kb. 28. perctől:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rbUc1XpdtkA

 

 

Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.27 0 0 149

A 144 ezer izrailita nem más, mint a megszámlálhatatlan sokaság minden ágazatból, nyelvből, nemzetből és népből:

 

 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148214986&t=9103733 ...

:-)

Előzmény: Tomato100 (140)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.27 0 0 148

Ezt a" számos profeciát" eszerint Jézus nem hitgyülis módra értelmezi. Jézus ui. részletezi, hogy mi minden történik - többek közt a zsidókkal és Jeruzsálemmel - az Ő elgyöveteléig: egy sóhajtást sem szól azonban arról, hogy a jeruzsálemi templomot a zsidók fölépítenék, és helyreállíttatna a dávidi királyság és a zsidók uralkodnának minden népek fölött  katonailag, kulturálisan, gazdaságilag, vallásilag:

 

Mikor pedig látjátok Jeruzsálemet hadseregektől körülvéve, akkor tudjátok meg, hogy elközelgett az ő elpusztulása. Akkor a kik Júdeában lesznek, fussanak a hegyekre; és a kik annak közepette, menjenek ki abból; és a kik a mezőben, ne menjenek be abba. Mert azok a bosszúállásnak napjai, hogy beteljesedjenek mind azok, a mik megírattak. Jaj pedig a terhes és szoptató asszonyoknak azokban a napokban; mert nagy szükség lesz e földön, és harag e népen. És elhullanak fegyvernek éle által, és fogva vitetnek minden pogányok közé (ez teljesült bé i.sz. 70-ben); és Jeruzsálem megtapodtatik a pogányoktól, míglen betelik a pogányok ideje. És lesznek jelek a napban, holdban és csillagokban; és a földön pogányok szorongása a kétség miatt, mikor a tenger és a hab zúgni fog, Mikor az emberek elhalnak a félelem miatt és azoknak várása miatt, a mik e föld kerekségére következnek: mert az egek erősségei megrendülnek. És akkor meglátják az embernek Fiát eljőni a felhőben, hatalommal és nagy dicsőséggel.

 

 

Eszerint Jézus nem volt cionista - neked akkor minek kell annak lenned...?

Előzmény: Tomato100 (141)
polária Creative Commons License 2018.06.09 0 0 147

Nem Jeruzsálom a "szent" hely hanem a teljes univerzum kivétel nélkül. Miféle Isten amelyik a saját teremtésében egyes részeket szeret kiválaszt másokat meg ellenkezóleg.Van ilyen lény de annak EMBER a neve :))

vörös_pirula Creative Commons License 2018.06.02 0 0 146

Az utolsó idõben, értem én itt 70 után, nem térhetett vissza semmi esetre Judea népe, mert a királyság teljesen megsemmisült. Azok, akik a hatalmas mészárlást túlélték be lettek más népek közé olvasztva. Ezzel Judea népe, a szó szoros értelmében megszünt létezni.

Akik ma azt állítják, legyenek azok zsidók, vagy palesztinok, vagy mások, hogy õk az Ábrahám magvai, nincs igazuk. Jézus amolyan 'kiválasztott népe' sem létezik, mert mindenki aki Jézust szereti, hisz benne, a tanításait elfogadja és követi, azt Jézus magáénak tekinti.

 

Aki Istenben hisz, az Jézus eljövetelét várja. De mit tesz a hitetlen pogányság?

Megpróbálja erõszakkal megszerezni magának Jeruzsálemet.  

Előzmény: vörös_pirula (139)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.01 0 0 145

Ja, te mindent szó szerint veszel a Jelenésekben. Értem...

:-)

Előzmény: Tomato100 (140)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2018.06.01 0 0 144
Előzmény: Tomato100 (141)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.01 0 0 143

Szerinted ez nem azt bizonyítja, hogy valahogyan mégis csak elő fog kerülni minden törzs?

 

Egyáltalán nem:

Előzmény: Tomato100 (140)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!