Nappali időben zajló eseményeken történnek kifütyülések , tojásdobálások, de békésen tűri a nép az éjszakai zajongást.
Talán lusta, vagy félénk, vagy álmos. Ezért van ez a topik. Mindenki megdobálhatja azt aki zavarja.
Aki a Rózsafesztivált kitalálta az persze nem a faluban lakik, és nyilván rég húzza a lóbőrt, a környék lakói meg had szenvedjenek. Tojást neki!
De minimum arra kötelezném a szervezőket, kitalálókat és segítőket, hogy kötelezően hallgassák végig ezt a borzalmat.:((( Cigányzene , pop és más szörnyűség, de milyen hangon:(((