Keresés

Részletes keresés

khoe Creative Commons License 2008.06.21 0 0 2

 

 

aki a Lánchíd 8 hétvégén történő lezárását kitalálta

 

a bu.i Demszky, hogy az isten tegyen rá valamit a fejére

 

nem elég a rakpart, hétvégén az autósok fordulhatnak vissza, mert ugye Szabadság híd, Műegyetem része, budai rakpart, lezárva mind

 

és akkor derült égből a baromság, néhány művészlélek miatt hétvégére teljes lezárás, mi a fenéért????

 

egész dél-buda lakossága így is szív, hogy ha át kell menni Budáról Pestre, de még hétvégééééén is??

 

Tojást Demszkynek, de esernyők nélkül

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.21 0 0 1
1-szerű,dobáljunk!
Előzmény: porperos (0)
porperos Creative Commons License 2008.06.20 0 0 0
D0báljunk!
Előzmény: telefani (-)
telefani Creative Commons License 2008.06.20 0 0 topiknyitó
Aki a Rózsafesztivált kitalálta az persze nem a faluban lakik, és nyilván rég húzza a lóbőrt, a környék lakói meg had szenvedjenek. Tojást neki!

De minimum arra kötelezném a szervezőket, kitalálókat és segítőket, hogy kötelezően hallgassák végig ezt a borzalmat.:((( Cigányzene , pop és más szörnyűség, de milyen hangon:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!