Keresés

Részletes keresés

Vgyuri Creative Commons License 2012.01.20 0 0 80

Pardon, Settings/Input/Word Completion

 

Előzmény: Vgyuri (79)
Vgyuri Creative Commons License 2012.01.20 0 0 79

Nekem ugyan HTC Touch Cruise-m van, de ez gondolom az összes WinMo 6.x-es HTC okostelefonra igaz. Van egy automatikus szókiegészítés a billentyűs bevitelhez, amivel több a baj, mint a haszon, mert ha én pl. beírom, hogy "nem ", azt hozza be, hogy "nemesis ", mert a javaslatok között az van legelől, és nem az, mit én beírtam. (Az angol szótár megelőzi a magyart és a felhasználóit?)

 

A Settings/Personal menüben ezt a funkciót ki lehetne kapcsolni, de gyakorlatban nem kapcsolja ki. Mit tehetek?

Vgyuri Creative Commons License 2011.11.02 0 0 78

Az okostelefonokban pedig szokott lenni egy BT Explorer nevű program, amivel az adatokat mozgatni tudod.

Előzmény: Vgyuri (77)
Vgyuri Creative Commons License 2011.11.02 0 0 77

Akkor valamilyen Bluetooth host program kell. Pl. a Bluesoleil. De a telefonokhoz (jobb cégek) szoktak adni saját le/feltöltő, szinkronizáló szoftvert is. (Pl. a Nokia.) De az csak a saját észjárása szerint szinkronizál, a BlueSoleilnél meg sokféle üzemmód van.

 

De a számítógépben van Bluetooth? Notebookokban szokott lenni, de asztali gépekben ritkán, azokhoz venni kell 2-3000 forintért egy USB-s BT dongle-t

Előzmény: htc1 (76)
htc1 Creative Commons License 2011.11.01 0 0 76

Szia Gyuri,

 

Windows-os a mobil. Vezeték nélküli kapcsolatot szeretnék, az ActiveSync pedig csak kábelen kapcsolódik, ha jól tudom (és egyébként sem működik ez a funkció már régóta a telóban :(

Előzmény: Vgyuri (75)
Vgyuri Creative Commons License 2011.11.01 0 0 75

Ha ez egy Windows Mobil oprendszerű gép, akkor erre alapvetően az ActiveSync van kitalálva. Az Androidban meg ez szerintem már automatikusan benne van.

Előzmény: htc1 (74)
htc1 Creative Commons License 2011.10.31 0 0 74

Sziasztok,

Szeretnék egy teló - otthoni gép közötti kapcsolatot kiépíteni, de sem Teamviewer, sem Remote Desktop alkalmazást nem találtam. Van vkinek ötlete?

Köszi

Vgyuri Creative Commons License 2011.10.11 0 0 73

A kérdés megoldódott. A hibaüzenet nem mondta meg a frankót: a SIMM kártya érvénytelenítve lett, mert több mint egy éve nem volt rá feltöltés. Új kártyával megy a telefonálás.

Előzmény: Vgyuri (71)
Mobilkor Creative Commons License 2011.10.10 0 0 72

Az Android a létrehozott Google fióot az Oprendszer részének tekinti, ezért nem enged símán kilépni belőle.

Reszet, és gyári beállítások visszaállítása lehet megoldás.

Előzmény: gyanta ati (70)
Vgyuri Creative Commons License 2011.10.09 0 0 71

Nekem ugyan Kaiserem van (most vettem a Vaterán), de a probléma valószínüleg nem típusfüggő. Régi SIMM kártyát tettem bele, a PIN kód beaírása után megjelent egy "Smartcard not provisioned  MM #2"  kiírás, amiről azt már tudom, hogy azt jelenti, hogy 3G módban nem használható. De ez ok arra, hogy egyáltalán ne működjön telefonként a kütyü? Ugyanis ez van.

gyanta ati Creative Commons License 2011.07.24 0 0 70

Sziasztok!

 

Legend tulaj vagyok pár napja. Kialakítottam a google mail fiókom, de nem lehet kilépni belőle. Bárki kézbe kapja a telóm, és már ott van a levelezésemben. A használati utasítás sem foglalkozik ezzel, csak a belépéssel, de máshol sem találtam erre vonatkozó utalást. Ez normális dolog lenne?

Gondoltam, sebaj, megszüntetem a valós fiókom, és kialakítok egy kamut, a Market , és a frissítések miatt.

Itt ért a második meglepetés, mert nem tudom megszünteni. CSak úgy lehetne, ha visszaállítanám a default értékeket, de ezt meg a Beállítások menü Adatvédelem pontjában tehetem meg. No, ilyen meg nincs. A 22-es csapdája.

SEGÍTSÉG!!!

RAZERX Creative Commons License 2011.06.27 0 0 69

Haló van itt valaki !!!

 

Nincsa valakinek friss magyar romja Htc touch diamondra  na megy egy primó1.2 is jol jönne?

US3R Creative Commons License 2010.06.28 0 0 68
Üdv,
A segítségetek szeretném kérni egy nemrég vásárolt HTC Touch 3g ügyében. Talán annyira nem specifikus a kérdés, Touch 3g topikot meg nem találtam. Szóval:
Képtelen vagyok úgy beállítani a telefont, hogy a bejövő hívások számát (illetve nevét) lássam. Nem is találtam ilyen állítási lehetőséget, de azt nem hiszem, hogy csak azonosítás nélküli telefonszámokról hívnának. Mindegy, hogy ki és hogyan hív, semmit nem látok belőle!

Segítségeteket előre is köszönöm!


US3R
futo2 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 67
Szokni kell mindenképpen, általában 2 kezes ez a dolog. Persze ha olyan billentyűzet progit töltesz rá, ami funkcionálisan ugyanaz, mint a sima telefonokon, akkor nem igazán van különbség, ott már csak azt kell szokni, hogy nem érzed a gombok széleit.
Előzmény: m-a-x (66)
m-a-x Creative Commons License 2010.04.05 0 0 66
Üdv!
Azt kérdezném Tőletek, hogy ujjbeggyel sms-t írni "milyen" ezeken az érintős mobilokon, a hagyományos billentyűzetesekhez képest? (egy kézzel könnyű e stb). Köszi előre is!
futo2 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 65
Sziasztok!

DualBoot és ROM frissítés témában szeretnék segítséget kérni.
Van egy frissen beszerzett Diamondom, előtte Eten X600-am volt, amin jópár ROM-ot próbáltam és általában a házi készítésűek jóknak bizonyultak, ezért érdekelne ennél a típusnál is.
Konkrétan arra lennék kiváncsi, honnan lehet beszerezni a ROM-okat, a flash-eléshez szükséges fájlokat, leírást hozzá, továbbá a Dual Boot mikéntje érdekelne.
Ha valaki linkek helyett itt leírná mit hogyan, azt is nagyon megköszönném. :)
pda bolond Creative Commons License 2010.02.26 0 0 64

Bocsi a link:http://www.softexpanse.com/plugins/forum/forum_viewtopic.php?34

Itt olvashattok a progiról,le is tölthetitek a 107a magyar nyelvű,kivancsi vagyok

nektek jelez-e ki magasságot.Amúgy jó kis today program.

Várom véleményetek,na és persze a magassági kijelzést.

 

cservariz@gmail.com

pda bolond Creative Commons License 2010.02.26 0 0 63

Ezt a magassági elméletet értem.

De a gps2day107 program miért nem mutatja a magasságot, mikor kellene mutatnia ???

Előzmény: Prof (60)
Prof Creative Commons License 2010.02.26 0 0 62
Talán egy linket, ha volnál szíves...
Előzmény: pda bolond (61)
pda bolond Creative Commons License 2010.02.26 0 0 61
A gps2day107 kép
Prof Creative Commons License 2010.02.25 0 0 60
Hello Csaba!

Erre a képre gondolsz?

http://www.softexpanse.com/images/gps2day/gps2dayfakedata.jpg

Ezen én nem látok magasságot. Sőt, egyetlen hasonló képen sem láttam.


Megjegyzésként: a GPS magasság adatával a teljesen nyílt területen kívül nem fogsz
sokra menni. Városi környezetben a GPS vertikális hibája az elméleti geoidhoz képest
nagyjából 3-4-szerese a vízszintes hibának, vagyis ha a GPS 10 méteres vízszintes
pontosságot mutat, akkor a függőleges pontosság 30-40 méter, zárt utcában vagy
magas házak között ez simán 100 méter is lehet.

Nekem a jó minőségű vevővel felszerelt cél-GPS sokszor 50 métert téved és jó
idő kell, hogy az általam elvárt 10 méteren belüli pontosságra "érkezzen".


Prof
Előzmény: pda bolond (57)
pda bolond Creative Commons License 2010.02.25 0 0 59
A gps2day107 programkép
pda bolond Creative Commons License 2010.02.25 0 0 57

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni a gps2day107 progiba.

A lényeg,hogy nem jelzi ki a tengerszint feletti magasságot a htc diamondon a progi,úgy mindt a mellékelt képen!!!!

Aki ismeri a progit kérem segítsen mit lehet tenni.

 

Köszönettel:Cservári Zoltán

pda bolond Creative Commons License 2010.02.25 0 0 58

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni a gps2day107 progiba.

A lényeg,hogy nem jelzi ki a tengerszint feletti magasságot a htc diamondon a progi,úgy mindt a mellékelt képen!!!!

Aki ismeri a progit kérem segítsen mit lehet tenni.

 

Köszönettel

cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.25 0 0 56
Téma lezárva részemről is. :)

Viszont most vmit nagyon elrontottam, az egész szoft + touchflo angol nyelvű lett. Letöröltem egy progit, amivel magyar billentyűzetet adott a géphez, különböző skinekkel. Mikor újrainditottam a telót, minden angol lett rajta.
Hogy állithatom vissza magyar nyelvűre a windows moblie-t és a touch flo-t?

cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.25 0 0 55
Én értem mit akarsz mondani, utána néztem, úgy van. OK. Csak az nem tetszett ahogy írtad, kioktató jelleggel. Egyébként ja, más is hozzászolhat ne csak te, de már ennyi infó bőven elég volt a táccsflóról...
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 54
Nézd, nem vagyok gyógypedagógus, részemről ebben a topicban befejeztem.
Előzmény: cezar lacrone (53)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.24 0 0 53
Kösz! Bár higgadtabb hangnemet kellene megválasztanod...
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.24 0 0 52
OK, vessünk egy pillantást a cikk dátumára, vagy a ROM számára. Tavaly június. Amikor a készülék piacra került. Nem ment normálisan az animális, ez van. A javítás, ahogy ezt meg x-edszerre átrágjuk az, hogy nincs animáció. Tudjuk ezt még tovább rágni?
Előzmény: cezar lacrone (51)
cezar lacrone Creative Commons License 2009.07.24 0 0 51
Ok! Értem, hogy érdemesebb a SPB Mobile Shell 3.0-t használni, viszont nekem tetszik a Touch Flo 3d akárhogy is... :)

http://www.technet.hu/pdamania/20080620/gyorsabb_lett_a_htc_touch_diamond_3d_menuje/

Itt egy ROM frissitéssel jött elő az animált váltás?
Jól látható a videón a "ki-be csuszás animáció" ami viszont a telómon nem...

Üdv.:
Balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!