Keresés

Részletes keresés

daddypapi Creative Commons License 2023.12.13 0 0 30

sziasztok! uj csirkeket keresek szerető olamba. johettek többen, sok jó emebr kis falloszon is elfér. de az enyem nem kicsi. hahah. (pervi csirke kene ide)

Koktó Creative Commons License 2010.03.02 0 0 28
Üdv mindenkinek!

Létrehoztam egy kb. 2 hetente megjelenő online férfi magazint. Nézzék meg, Iratkozzanak fel!
Nem akarok eladni semmit, nem küldök hírleveleket!

harmincasok.ning.com

Férfimagazin

A két link egy helyre mutat, ki ki a szimpatikusabbat válasza!

Ha elmúltál 20, de 50 éves nem, és pasi vagy, ez a Te oldalad! Életstílus, divat, szórakozás, autók, csajok, játékok, kütyük! Iratkozz fel!

Köszönöm!
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.28 0 0 27
vagy szimplán csajozzon be valahol:) az még egyzserűbb és célravezetőbb. csak akarni kell:D
Előzmény: Lucktard (26)


Lucktard Creative Commons License 2009.12.28 -1 0 26

Sziasztok!

Én nem hiszek az internetes társkeresésben. Bár még sosem próbáltam, de ezért nem is fogom. (barárnőim tapasztalata nekem sokkk is. Azért több a pasi ezeken az oldalakon, mert a legtöbben kalandot keresnek, van aki már házas, vagy az első alkalommal hancúrkodni akar..)

Olyanban már volt részem, hogy a barátnőm egyik kollégája, húúú, milyen jó fej, ismerjem meg.. azt hiszem, ezt nevezik vak randinak. Hiába helyesek, okosak mind a ketten, ha nincs meg az a plusz, ami nélkül szerintem nem érdemes kapcsolatot kezdeni.

Nekem eddig a baráti társasággal szervezett közös programok hozták meg a "gyümölcsöt". Buli, nyaralás, bowling, kirándulás.. Felfigyelsz a másikra, aztán még időd és alkalmad is van picit megismerni, és ha olyan, akkor hajrá.

De ha már a topik pozitív gondolkodást kért.. akkor menjen mindenki házibuliba szilveszterkor, akkor hátha megakad a szeme valakin.. :))

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.28 0 0 25
Miért lenne ez probléma? Én csak mint tapasztalatot említettem meg.
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.27 0 0 24
ez abban az értelemben súlyos ügy, hogy ezek szerint egy generáció problémája ott a családban többszörösen lecsapódik.
egyedül is szar dolog ez, de tömegével..
durva eléggé.
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.27 0 0 23
Még 30 körül nem eléggé felnőttek?
Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.27 0 0 22
majd fórumoznak felnőttkorukban:(
Előzmény: Törölt nick (21)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.27 0 0 21
Nekem 3 fiam van és úgy tapasztalom hogy a lányok akarnak inkább szinglik maradni.
A társkeresők fiatalok inkább pasik, kevés lány hirdet. Még a tánciskolában is több a ffi.:((
meret99 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 20
Nekem van 1 ismerősöm:) Csinos, magas, vékony, de 1 kicsit maradi, diplomás lány:) Mindenáron férjhez akar menni, de olyan diplomás pasihoz, aki elismeri, hogy az ismerősöm okosabb, aki hajlandó mosni, főzni vasalni és gyerekeket nevelni:( Már nem szűz persze, volt már pár pasija:) Még nincs 30:)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.07 0 0 19
:-)))) mókás topic :-)))
ide tartozik a társas magány is?
33 év, 3 éves kisgyerek, kutyák, tengerimalacok, teknősök büszke tulajdonosa, és egy mást szerető férfi gyakorlatilag magányos párja vagyok.
:-))) vagy inkább:-(((((
Előzmény: szmájlinéni (-)
kronawetter Creative Commons License 2008.09.16 0 0 18
egyedülálló is vagyok /éppen/
harmincas is /még/
de úgysincs itt senki:(
Előzmény: Róka69 (17)
Róka69 Creative Commons License 2008.09.15 0 0 17

"egyébként is offolsz. a koroddal:)"

 

Ha ilyen "kedves" cagy az idelátokatókkal, hááát:-(((

Van korhatár, belépést illetőleg?

szmájlinéni Creative Commons License 2008.08.28 0 0 16
én is:) sőt, jelenleg is... eredmény még nincsen:)
Előzmény: Snakeins (15)
Snakeins Creative Commons License 2008.08.04 0 0 15
Én már jártam társkeresőn, úgyhogy innentől bizonyosságom van benne, hogy létezik, nem hit kérdés! :)
Előzmény: E... (14)
E... Creative Commons License 2008.07.26 0 0 14

Társkereső? Te hiszel benne?

szmájlinéni Creative Commons License 2008.07.22 0 0 13
társkeresést próbáltál már? volt már tartós kapcsolatod?
Előzmény: huncutul (12)
huncutul Creative Commons License 2008.06.16 0 0 12

:) - Jelentem a "túloldalon" sem könnyebb... Nem negyven (kilóilag), anyatípus is..., oszt vénül. Egyedül.

 

Bocs, hogy beleszóltam...

Előzmény: szmájlinéni (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.15 0 0 11
mi a kérdés?
Előzmény: szmájlinéni (-)
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.14 0 0 10

az a fajta, már öregedő, de lélekben gyerekes/infantilis férfitípus, akinek kiemelkedően vonzó vonásai között van pl a humora, meg az az elképesztő pörgés, amit művel. volt már dolgom velük, más családtagomnak is - nem nehéz, olyanok, mint a tengerészek: járják a világot, és csak ők tudják, hány nőre számíthatnak és hányszor.

 

próbálkozott már, de elvált, és mivel bulialkoholista, ezért a nem túl sok sikerrel való "befogás" mellett merész vállalkozás lenne erről a szenvedélyéről leszoktatni. mindezek mellett, sikerült belezúgnom, mert még ittasan is kedves és vidám, voltunk is már együtt, és az a fajta női megérzés táplál jelen pillanatban, hogy ha gyengén védekeznénk, akkor nem lenne kérdés, hogy tőle biztosan megtartanám. akciót nem vállalnék be, vagy igen, de előtte a lelkére kötném, hogy figyelmeztettem rá:)

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 9
Ha van jelölt az miert is reménytelen ? Ö még nem tud róla ?
Előzmény: szmájlinéni (5)
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.09 0 0 8
ez nem társkereső, egyébként is offolsz. a koroddal:)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.09 0 0 7
Üdv. Későn érő 2x30-as korú erőgép vagyok, budai villa, benne 8ezer antik könyv. 30as, de 65 kg fölötti nőt feleségül vennék. Válás bármikor.
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.08 0 0 5
nálam még olyan gond is van, hogy rámnéznek, és nem látják bennem az anyát. 40 kilós vagyok, testalkatilag 12-13 éves. mindazonáltal szívesen szülnék már, ha több pénzem lenne, nem is érezném szükségesnek az összeköltözést. jelölt, az sajnos van... reménytelen, ezért nyitva van a szemem:)
zmagix Creative Commons License 2008.06.08 0 0 4
Nálam nem ilyen gond volt/van.
Előzmény: szmájlinéni (3)
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.08 0 0 3
én sem szívesen beszélek róla, hogy 4 évig egy jeggyűrűvel az ujjamon hitegettek, utána úgy éreztem, nekem nem jár ez az egész. most már túl vagyok rajta (kb 6-7 év), talán csak most nőttem fel.
zmagix Creative Commons License 2008.06.08 0 0 2
Én nem értem későn, hanem más okai vannak, hogy egyedül maradtam, de ezek mindenkinek a magán ügyei. A héten léptem egyet előre közelebb a negyven fele.
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.08 0 0 1

indoklást kérek:)

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.08 0 0 0
nullák
Előzmény: szmájlinéni (-)
szmájlinéni Creative Commons License 2008.06.08 0 0 topiknyitó

akik közelebb vannak már a 40-hez, mint a 20-hoz, akár egy nappal, még egyedül, de már nem sokáig:) optimista kortásakat keresek, illetve pesszimistákat, akik optimisták akarnak lenni.

 

nénik-bácsik ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!