Keresés

Részletes keresés

hublot fox Creative Commons License 2008.06.09 0 0 8

Cook s Essential fagylaltgép az e-bay-ről!

10 napja érkezett, eddig ötször csináltam eperfagyit és egyszer ananászt (persze valódi ananászból). Mind remekül sikerült és egy fél óra alatt kész volt. Ha kimarad a friss fagyi, sziloikonformában kitűnően mélyhűthető és váratlan vendégek esetén nem jövünk zavarba. A minősége kitűnő - persze tej és tejszín 50-50%-ú aránya esetén.

Most következik a nektarin kipróbálása, aztán jöhet a többi gyümölcs, pl. ribizli (mag nélkül...).

freesleep Creative Commons License 2008.06.07 0 0 7
de sajna én se láttam még igazán jót, azé is kérdem...
Előzmény: borzimorzi (4)
freesleep Creative Commons License 2008.06.07 0 0 6
egyszerűen valami kevesebb cukrot meg zsírt tartalmazó hideg gyümölcsös édesség a cél....
Előzmény: freesleep (5)
freesleep Creative Commons License 2008.06.07 0 0 5
szivesen teszek engedményeket az állagnak

a bolti jégrémekhetz viszonyítva csak jobbat lehet összehozni, már persze ha nem rajuk bele 1-2 kila jégkrémba egy fagyigép árának a felét
Előzmény: borzimorzi (4)
borzimorzi Creative Commons License 2008.06.07 0 0 4
Nem hallottam még olyanról, amelyik ne rendes, cukrászüzemi darab lenne, és mégis jó fagyit csinálna. :-(

Ennek ellenére magam is kísértésbe estem a múltkor a MEtro áruházban, mert már 10ezer körül is lehet kapni házi méretűt. Ha jobban meggondoljuk, a kotyogó se főz olyan kávét, mint a rendes vendéglátóipari kávégép, aztán mégis megveszik a népek azt is...

Csót:
b
Előzmény: freesleep (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.07 0 0 3
Fagyigép helló,Dréher Antal jónapot!
Azt jóvan
Előzmény: freesleep (-)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.06.07 0 0 2
A százforintos boltban kaphatóba nem biztos. A lényeg az, hogy a sörbet az zúzott jég és gyümölcs. Hogy fagyigép ezekkel mit kezd nem tudom.
Előzmény: freesleep (1)
freesleep Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1
bele lehet rakni a jeget a turmixba vagy most kineveted a tudatlanságomat?
de szivesen csinálnék valami joghurtos alapú fagyit is
Előzmény: Kardos Ica (0)
Kardos Ica Creative Commons License 2008.06.07 0 0 0
Jégkásához (=sorbet) fagyigép? Turmixgép kell hozzá, jégkocka meg gyümi, pár csepp citrom meg én. De akkor Neked nem marad! :-)
Előzmény: freesleep (-)
freesleep Creative Commons License 2008.06.07 0 0 topiknyitó
milyen fagyigépet érdemes venni, ha az ember főleg a sörbetekre kacsintgatna?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!