Keresés

Részletes keresés

Shaolin9 Creative Commons License 2011.07.13 0 0 30

A legfinomabb lángost eddig Budaörs határánál a FLORACOOP virágpiac mellett ettem.Ráadásul nagy és nem csöpög az olajtól.

procaliber Creative Commons License 2009.06.24 0 0 29
Fogas végállomásánál(Szilágyinál) is érdemes megkóstolni.
H_G Creative Commons License 2009.06.24 0 0 28
A túloldalon nyílt egyébként egy olyan intézmény, hogy "Star büfé orosz lángos", egész finom lángostésztájuk van -- de nem adják magában, csak virslivel vagy rettentő fűszeres gyíkhússal töltve.
Előzmény: H_G (27)
H_G Creative Commons License 2009.06.24 0 0 27
A Fény utcai piac felső szintjén lévőtől vissza kell vonnom az ajánlásomat, ha így folytatják (lesz ott zokogás!), olyan káposztásat mertek adni, ami csak nyomokban tartalmazott káposztát, ráadásul túl szőkén vették ki.

katodo Creative Commons License 2009.06.23 0 0 26
XX. kerületben a Topánka utcai Penny Market parkolójában van egy új lángosos büfé. Ez a Kossuth (sétáló) utca mellett van a központban. Klasszikus feltétekkel, legalább 20 cm átmérőjű lángosokkal. Nem koszos és lerobbant mint a többség, hanem tiszta, vadiúj büfékocsiból adják a cuccot.
benyma Creative Commons License 2009.05.22 0 0 25

A kelenföldi pályaudvar mellett még mindig működik,  minőséget is csak alátámasztani tudom.

Bár nálam a Haller piac volt a top, sajnos a piaccal együt a lángosos is bezárt, egy szimpatikus házaspár egész életében lángost, fánkot sütött :(

Ha vki megtalálná Őket azonnal szóljon!!!

Előzmény: Zitka (13)
tuutuu Creative Commons License 2008.08.28 0 0 24

Jól emlékeztem, az imént jártam arra, ellenőriztem.

Azonban a következő lépcső, a tejfölös már 250.-, és a csillagos ég 360-nál van...:}}

 

( vigyél tejfölt magaddal...:}})

Előzmény: Mondeo Mk II (22)
tuutuu Creative Commons License 2008.08.28 0 0 23

A piacon, a lépcsőnél, az emeleten.

Azt hiszem, 180 a kopasz lángos.

Előzmény: Mondeo Mk II (22)
Mondeo Mk II Creative Commons License 2008.08.27 0 0 22

Sziasztok!

Székesfehérváron hol lehet olcsó (200 Ft alatt) lángost kapni?

 

Aztán: remélem nem OFF, de egyszer készítettem egy olyan lángost, amin volt sült szalonna, sajt, tejföl, bors, paprika, meg egy tükörtojás. Próbáljátok ki, állati! xD

AliceCsodaországban Creative Commons License 2008.08.14 0 0 21
Fehérvári úti piac, 3. szint a mozgólépcsőtől balra hátul... irtó finom.
Amúgy ez a szint a kaják szintje (no meg a nem élelmiszert árulóké), és igazi gourmand élményekben van része annak, aki pár standot kipróbál.
Előzmény: BONNIE (-)
Index.hu Zrt Creative Commons License 2008.08.12 0 0 20

 

 

 

Calvano Creative Commons License 2008.07.11 0 0 19
Szia Bonnie! A kisfiammal mentünk a libegőhöz, ahonnan indul lentről, a bejárattól balra látsz 2 kiállított villamost. Na oda kell menni, nem túl régóta vannak ott de nagyon finom!
Előzmény: BONNIE (-)
procaliber Creative Commons License 2008.07.09 0 0 18
Lehel téri piacon Lángos Centerben(név önmagáért beszél) lyobb lángost lehet kapni
Előzmény: boldogmami (4)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2008.06.03 0 0 17
Corvin Áruház "oldalában" frissen sütve, finom tésztával, igaz 450 Ft-ért kapható.
Kardos Ica Creative Commons License 2008.06.03 0 0 16
Húha, belül a negyvenen? És ki az a Bonnie? :-)
Előzmény: Törölt nick (12)
öP Creative Commons License 2008.06.03 0 0 15
a Flóriánon az alúljáróban is van lángososn nem is rossz
a Fogasnál jó a lángos, nem égett
öP
perselus Creative Commons License 2008.06.03 0 0 14

Hogy kérnék má' a káposztásra tejfölt!? És persze kösz az infót.

 

Off: Balatonkenesén volt kapros. Előttünk kért valaki. Hátraszólt a front-line-ban dolgozó, hogy van-e még kapor, mire jól hallhatóan visszaüvöltött valaki, hogy "MÁR MEGZABÁLTÁK"

Előzmény: H_G (10)
Zitka Creative Commons License 2008.06.03 0 0 13
Kelenföldi pályaudvar, Etele tér, a 49-es villamos végállomásánál lévő lángosos is szuper! Ugyan egy ideje már nem jártam arra, de az ár-minőség arány nagyon jó volt. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.03 0 0 12

Szóval BONNIE nagymamája teccik lenni a néninek?

;-)))

Előzmény: Kardos Ica (6)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2008.06.03 0 0 11
Az általam említett újpesti piacon is van, de csak ad-hoc jelleggel...
Előzmény: perselus (8)
H_G Creative Commons License 2008.06.03 0 0 10
Hogyne lenne, a már többször emlegetett Fény utcai piac, legfelső emeleti lángososnál kiváló a káposztás is. Csak arra kell vigyázni, hogy ha tejfölt is kérsz rá, akkor hangsúlyozottan picit vagy fél adagot mondj! -- mert alapesetben úgy megküldik tejföllel, hogy nyomban lehűl és úgy átázik, hogy egy percen belül szétmállik a kezedben.
Előzmény: perselus (8)
division by zero Creative Commons License 2008.06.03 0 0 9
Lillafüreden az egyik lángososnál nagyon finom van, jó nagy adag tésztából, mindig frissen sütve amikor megrendeled.
A kisvasút állomásától elindulva, elöször van egy büfésor, itt is van lángosos de nem ez a jó. Tovább kell menni a parkon át, majd egy kisebb lépcsőn fel az út mellett fekvő másik büfé&bazár sorhoz. Lépcsőn felérve balra fordulni, el egy bazár mellett, és a hátsó sorban lévő első lángosos a jó. (Van vele szembe egy másik nagyobb büfé, ahol szintén van lángos, de az se olyan jó.)
perselus Creative Commons License 2008.06.03 0 0 8

Zsámbék!!

 

És van-e még valahol káposztás???

panettone Creative Commons License 2008.06.03 0 0 7
Kardos Ica Creative Commons License 2008.06.03 0 0 6
1.) a világ legjobb lángosát én készítem.
2.) nem vagyok cecilya mamája
3.) szerény vagyok

:-)
BONNIE Creative Commons License 2008.06.03 0 0 5
hátperszehogy a legjobb lángost az én nagymamám cinálja :) de ahhoz sajnos kevés az ebédidő, hogy 80kmre odaugorjak érte :(
Előzmény: cecilya (0)
boldogmami Creative Commons License 2008.06.03 0 0 4
A Lehel téri csarnok bejáratánál igazi krumplis lángos lehet kapni. Baromi finom! 160.- Ft egy darab.
Fáradt Vándor Creative Commons License 2008.06.03 0 0 2
Újpesti piacon, a cigánysor végén van egy, isteni a kínálat, az árai is mérsékeltek, csak ajánlani tudom...
Uplink Creative Commons License 2008.06.03 0 0 1
A Rómain, közel a vasúti összekötőhöz van/volt egy jó lángosos...
Előzmény: cecilya (0)
cecilya Creative Commons License 2008.06.03 0 0 0

lelőhelyek 12. kerülettől távolodó sorrendben:

 

Fény utcai piac - nagyon rég kóstoltam ott: nem hagyott bennem nyomot

 

Fogaskerekű végállomás - csak a szagár érzem, ha arra járok: kicsit égett

 

Hűvösvölgy v.á. - csak lángosért nem érdemes kimenni, de egy jó nagy kirándulás után, az éhhalál küszöbén elmegy

 

Édesanyám lángosa - nem érdemes eljönnöd érte, mert pillanatok alatt elfogy, a világ legjobb lángosa

Előzmény: BONNIE (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!