Keresés

Részletes keresés

lujo2 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 29
nekem is pont ez jutott eszembe.
akármilyen erőművet építenének most, a Fidesz meglovagolná a zöldekkel egyetemben
Előzmény: Bús képű fotóslovag (2)
wizes Creative Commons License 2008.05.26 0 0 28

Mexokhatnád: ov olyan mint a mno: beszél sok baromságot össze-vissza oszt a sok össze-visszából 1 mindíg begyün, és akkor hívei lássk: ez az ember zseni, megmonyta előre!

Fact!

Ha a verseny előtt felsorolom az indulókat és mindegyikre aszonydom nyer: tuti beletrafálok!

Nu ezt teszi ez a szarencsétlen pofázógép!

Brrrrrrrrrrrrrrrr!!

Előzmény: Kiss G. Eszter (27)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.05.26 0 0 27
mikor alattunk a forróvíz. Izland sem atomerőművet épít. Persze ezt is elkúrjuk...

Ki kurta el?

Maga Orban Viktor dobta a "sajat" otletet, miutan elohozta a Geotermikus nemzetvalto elkepzeleset. Most a Dunat akarja inkabb elterelni :-0

Holnap jon az biodizel energiafu a parasztoknak jovokepnek, holnaputan a fuzios eromu az MTA kutatoinak, mint nemzetmento megvaltas.

Mint a Hofi viccben. Mikor? Melyiket? Mikor melyiket :-)

Előzmény: 14-69 páncélvonat (4)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.05.26 0 0 26
nekünk is kéne még vagy kettő atomerőmű legalább paksnyi teljesítménnyel, hogy legalább villany legyen amikor már nem bírjuk kifizetni a gázt meg az olajat
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.05.26 0 0 25
na ja alattunk. és minden klappol, hiszen az ország területének 95%-a lakatlan, 300ezer ember él itt és pont olyan a melegvíz is, mint ott.

Izland és Mo nagyjából annyiban hasonlít, hogy mindkettő ország és mindkettőben szépek a lányok.
Előzmény: 14-69 páncélvonat (4)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2008.05.26 0 0 24
tanulmányok elkészítésére adtak most pénzt. hol van ez egy erőműtől?

Előzmény: bicskás székely (-)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.05.26 0 0 23
Ugy latszik tovabbra sem tudjuk meg topiknyitotol mi a gondja?

Lehet az hogy a Szeret folyo nem is Erdelyben van es oda epulne a nagy beruhazas (munkahelyteremtes evtizedekre) es nem Erdelybe? :-)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.05.25 0 0 22
Meg mindig nem tudta a topiknyito eldonetni, hogy mi is a baja?

Vagy csak a szokasos roman, orosz, kinai, francia gyululetenek ad hangot a topiknyitasaival?

vizinikk Creative Commons License 2008.05.24 0 0 21

:-DDDD

hát, a magyar nemzetben írták

 

Előzmény: HansBlack (17)
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2008.05.24 0 0 20
Ez most baj, vagy orulsz a bektetesnek?!


1, Lasd Kosa Lajos mibe fektet Erdelyben. Annak orulsz?

2, A vilag egyik leghiresebb es legnagyobb borvideken nem hogy atomeromu van, hanem egyenesen olyan ami meghibasodott es le is allitottak egyszer-ketszer.

bicskás székely Creative Commons License 2008.05.24 0 0 19
Ezen én is csodálkoztam, de hát én nem írtam, csak kopiztam a cikket... Talán csak arról lehet szó, hogy az irredenta erdélyiek szemet vetettek a mi Csángóföldünkre. :)
Előzmény: HansBlack (17)
HansBlack Creative Commons License 2008.05.24 0 0 17
Erdelyben a Szeret folyora?
Na ez hogy jott ossze? :-)))
Előzmény: bicskás székely (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.23 0 0 16
Én megfontoltam. De azért rendes vagy, hogy figyelmeztetsz....-)
Előzmény: asmo (15)
asmo Creative Commons License 2008.05.23 0 0 15

A minden magyarok két dologhoz a focihoz és a politikához nagyon érternek, mostmár az atomenergetikához is. Nem kéne megfontolni mielőtt valaki bele ír ezekbe a hirtelen megnövekedet atomerőműves topikokba, érti egyáltalán amiről szó van?

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.23 0 0 14
Majd vehetünk tőlük áramot, mert itt aztán a zöldek még az eget rárogyasztanák arra a kormányra amelyik még egy atomerőművet szeretne építeni.
Előzmény: bicskás székely (-)
karesz2 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 13
Különben :
1 oda célszerű építeni, ahol van már, hisz a szakemberek, a hűtővíz a technológia, szal Paks bővítése logikus lehetne. És ha működik, ha nem , mindenképpen az idők végezetéig foglalkozni kell a berendezésekkel, stb. Szal akkor működjön. Ebből adódik:
2 ha lehet veszélytelenül, reélisan, akkor a meglévőt hosszabbítani.
3 Lehetne takarékoskodással spórolni (szakértők szerint min 1 blokknyi) áramot, persze a szenest leállítva, nem az atomot.
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2008.05.23 0 0 12
elkúrják..na most veszem észre..kösz..
Előzmény: nettó tömeg (7)
ripők Creative Commons License 2008.05.23 0 0 11

Sziámi? http://www.youtube.com/watch?v=A3bUQPhGIOI

Nini, egy atomerőmű.

Előzmény: Bús képű fotóslovag (8)
PJ Proby Creative Commons License 2008.05.23 0 0 9
Székely gyors haza - Erdélyi utibeszámoló a Szamos, Maros, Olt völgyéből most 19.30-kor a Hír TV-n.
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.05.23 0 0 8
Bezzeg, ha előrelátó csecsemő lettél volna... (ajánlom figyelmedbe Sziámi "Ha..." című számát)
Előzmény: Törölt nick (6)
nettó tömeg Creative Commons License 2008.05.23 0 0 7

elkúrjuk...

Te is? Meghasonlottál, vagy mi van?

Előzmény: 14-69 páncélvonat (4)
ripők Creative Commons License 2008.05.23 0 0 5

Nálunk csak Pakson lesz atomerőmű a jövőben is, viszont ott remélhetőleg újabb blokkok épülhetnek.

Előzmény: Bús képű fotóslovag (2)
14-69 páncélvonat Creative Commons License 2008.05.23 0 0 4
Nem atomerőművezt kell építeni mikor alattunk a forróvíz. Izland sem atomerőművet épít. Persze ezt is elkúrjuk...
Előzmény: Bús képű fotóslovag (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.23 0 0 3
Most ez szerinted baj? Mert szerintem egyáltalán nem.
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.05.23 0 0 2
Bezzeg, ha nálunk próbálkozna valaki egy újabb atomerőmű építésével, rögtön óbégatni kezdenétek, hogy ez a mocskos komcsi kúrmány nem törődik a környezetvédelemmel!
Milyen szánalmasak is vagytok...
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.23 0 0 0
at0m
bicskás székely Creative Commons License 2008.05.23 0 0 topiknyitó

Erdélyben épülhet föl a második román atomerőmű

2008. május 23. 16:40

 

MNO

A kormány kiutalta a második, a tervek szerint Erdélyben felépítendő román atomerőmű tanulmányának elkészítésére szükséges pénzalapokat – jelentette be Varujan Vosganian.

 

Idén elkezdődnek a cernavodai harmadik és negyedik reaktor kivitelezési befektetései – mondta pénteken a román pénzügyminiszter. Vosganian hozzátette: a második atomerőmű megépítésére Erdélyben kerül sor. 

 

Már Ceausescu idejében is terveztek atomerőművet Erdélyben a Szeret, Maros vagy az Olt folyóra.

http://www.mno.hu/portal/562159

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!