Keresés

Részletes keresés

Vagdalthús Creative Commons License 2008.05.21 0 0 29
Tényleg megtévesztő a címe, változtatnék rajta, mert így erősen véleményezhető. Sejtettem első olvasatra is, hogy a gyász tárgya nem Hillary, hanem a győzelmi esélyei, de akkor is, nincs mindenki teljesen képben.
Előzmény: ripők (13)
MayItBe Creative Commons License 2008.05.21 0 0 28

 

Így van! Nő előbb lesz ott elnök, mint néger/latin/egyéb "kisebbség". Most pedig jöhet megint egy bokorgyurka-féle hülyegyerek?

 

Előzmény: meret99 (1)
Derek Creative Commons License 2008.05.21 0 0 26
Ez igy volt, Bush megvalasztasakor amerika eppen be akart kicsit zarkozni es raulni a penzeszsakra csak jott 911
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (24)
Lángoló Vörös Zászló Creative Commons License 2008.05.21 0 0 25
Ez nem önellentmondás.
Sokkal olcsób egy ország érdekeit a távolban érvényesíteni, mint az ország határánál, esetleg azon bellül megvédeni.
Előzmény: takacsi (16)
Lángoló Vörös Zászló Creative Commons License 2008.05.21 0 0 24
Igen, valamint az izolacionalizmusról is, mint rendszeresen felbukkanó törekvésről.
Tulajdonképpen az ifjú Bushika is azt hitte, neki nem lesz szüksége külpolitikai tanácsadóra, mígnem a külvilág kopogtatott az ajtón szeptemberben!
Előzmény: Bálint Attila Kristóf (18)
zividivi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 23
Nem tudom, az amerikai bevándorlóknál hol kezdődik a birodalom és hová akarják helyezni a végső határait, csak azt tudom, hogy már Amerika őslakóit is ki kellett csaknem teljesen irtani a birodalom megalapozásához.
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (14)
AAAaaa Creative Commons License 2008.05.21 0 0 22
Tudod hany haboruban vett aktivan reszt az USA 45 ota?
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (14)
zividivi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 21
Nem vagyok amerikai, majd Derek elárulja nektek, mire jó, vagy mire nem H.C. , vagy a másik, harmadik jelölt.

Én megelégednék avval, ha békébe hagynák végre a világot őrültségeikkel. Hogy odazahaza mit csinálnak egymással, őszintén nem túlságosan érdekel. MIntahogyan a csador ellen sem kívánnék világháborút indítani az amerika "demokrácia" érdekében, és nem akarnám kilőnni belőle az asszonyokat. Mit tudom én innek közel-nyugatról, hogy egyáltalában le akarja-e vetni éppen az a szerencsétlen nő, akit kilőnek belőle?
Előzmény: Nem tudom. (12)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2008.05.21 0 0 20

Ja, kicsit hülyén veszi ki magát,amikor a nagy rivalizáció után Hillary és Obama mint "összetartó" társak lépnek fel. :)

Előzmény: Psycho Dad (4)
Bálint Attila Kristóf Creative Commons License 2008.05.21 0 0 19
És a bolygó megkönnyebülten felsóhajt... HRC feneke már a gravitációs egyensúlyát veszélyeztette...:)
Előzmény: bicskás székely (-)
Bálint Attila Kristóf Creative Commons License 2008.05.21 0 0 18
A Monroe-doktrína kiegészítéséről tetszett hallani?:)
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (14)
Steckdose Creative Commons License 2008.05.21 0 0 17
Micsoda hülyék ezek az amcsik, Obama a politikusok különálló állatfajához tartozik, ahol már tényleg tökéletesen mindegy a bőrszín. Amúgy baromira mindegy ki nyeri, csak ne a bozótgyurka-féle vonulat.
takacsi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 16
"Amerikának nem voltak mindig ilyen törekvései, mindig hajlamos volt a bezárkozásra.
Csak sajnos ez a politoka idővel mindig túlságosan sok véráldozatába került!"

Ugye ezt az önellentmondást nem gondoltad komolyan?
Amerika a világ csendőre.
A demokrácia nevében (demokrácia exportja) totális diktátor.
Vérengző diktátor.
Busht a Hágai bíróságra, háborús bűnösként!

Egyébként - mivel esküdt ellensége vagyok a "rasszizmusnak", meg a muzulmánok (bármely vallás) diszkriminációjának is - a fehér, de rendkívül unszimpatikus némber ellen és a szimpatikus feketének drukkoltam.
Az amerikai társadalom meg levetette álarcát és bebizonyította, hogy a néger csak kártya a fehérek sakkban tartására bizonyos körök számára, de a rasszizmus él és virul - vezető politikai körökben is....
Előzmény: Lángoló Vörös Zászló (14)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 15

Hát nehogy meglepődjél! Vagy mit kivánjak, hogy inkább lepődjél meg?!

McCain túl demokrata a republikánusoknak, és túl republikánus a demokratáknak.

Azonkivül a lobbizókkal kapcsolatos sárpöttyök sem tettek jót neki.

Előzmény: meret99 (1)
Lángoló Vörös Zászló Creative Commons License 2008.05.21 0 0 14
"leszoktatná végre a rengeteg véráldozatot követelő, primitív világbirodalmi törekvéseiről"

Amerikának nem voltak mindig ilyen törekvései, mindig hajlamos volt a bezárkozásra.
Csak sajnos ez a politoka idővel mindig túlságosan sok véráldozatába került!
Előzmény: zividivi (10)
ripők Creative Commons License 2008.05.21 0 0 13

Első pillantásra azt hittem részvétttopik.

Hüüüüüüüüüüüüüüüüüllllllllllllllllllllllllllllyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!:PPPP

Előzmény: bicskás székely (-)
Nem tudom. Creative Commons License 2008.05.21 0 0 12
Es erre Obama alatt lenne a legnagyobb esely, noha tavolrol sem 100%-os.
Előzmény: zividivi (10)
Via Galvani Creative Commons License 2008.05.21 0 0 11
Megvan: C. Rice.
Előzmény: Psycho Dad (7)
zividivi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 10
//"...mert speciel inkább egy színesbőrűre szavaznék..."//

Ha én amerikai lennék, nemtől-, felekezettől-, bőrszíntől való különbözet nélkül arra szavaznék, aki Amerikát visszaterelné a humánus társadalmi formába, és leszoktatná végre a rengeteg véráldozatot követelő, primitív világbirodalmi törekvéseiről.
Előzmény: Beavis Butt-Head (6)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.05.21 0 0 9

Előbb lesz az USA-nak latin elnöke, mint fekete. Jennifer Lopez for President! :))

originalqszi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 8
Az USA csak preferálja a másságot, másoknak:(((((((( De ők azért megmaradnak a tradicióknál!!!!!!!!!!
Psycho Dad Creative Commons License 2008.05.21 0 0 7
Egy színesbőrű nő? ;))
Előzmény: Beavis Butt-Head (6)
Beavis Butt-Head Creative Commons License 2008.05.21 0 0 6
Nos igen, ez valóban egy nagy dilemma, hogy színesbőrűt vagy nőt választani, egy olyan országban... de én jobban örülök ennek az eredménynek, mert speciel inkább egy színesbőrűre szavaznék...
Előzmény: meret99 (1)
Vagdalthús Creative Commons License 2008.05.21 0 0 5
Szerintem McCain győzelme már hónapok óta egyértelmű. Fekete amerikai elnök csak a filmekben van, na de ott aztán sűrűn. Pont így kompenzálnak, hogy hazugságot üzennek a világba. Sunyi kis játszma ez!
Előzmény: Psycho Dad (4)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.05.21 0 0 4

Én inkább úgy látom, míg a világ összes médiája ezzel a párharccal van teli, közben McCain nevető harmadikként simán nyeri az elnökválasztást. :))

Obama-ra inkább a muzulmán szálak miatt nem fognak szavazni.

Előzmény: meret99 (1)
zividivi Creative Commons License 2008.05.21 0 0 3
2000 éve tudjuk, hogy senki sem lehet próféta saját hazájában! :-(((((
Előzmény: bicskás székely (-)
Kivlov Creative Commons License 2008.05.21 0 0 2

hillary cumirudi

 

 

go Obama!

meret99 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1
Szvsz in mem. Obama is! Amerika nem fog néger elnököt választani! Azért ennyire még a liberálisok sem liberálisok:D
Előzmény: bicskás székely (-)
Psycho Dad Creative Commons License 2008.05.21 0 0 0
Clint00n - 00bama
Előzmény: bicskás székely (-)
bicskás székely Creative Commons License 2008.05.21 0 0 topiknyitó

http://index.hu/politika/kulfold/uselect_kyor/

 

Kettős érzésem van. Egyrészt elesett a világ legnagyobb hatalmának trónjától a politikai halálkultúra egyik emblematikus személyisége. Ez mindenképpen jó hír.

 

Ugyanakkor így sajnos nem lesz külügyminiszter az az ember, aki a mi barátunk, aki nemrég magyarságra tanította a kúrmányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!