Keresés

Részletes keresés

HUNedebacsi Creative Commons License 2008.05.13 0 0 9

üdv

 

az újabb sony mp3, mp4 lejátszókból már kihagyták az atrac kódolást. számtalan módon lehet rá tölteni a zenét, winampból, total commanderből, akár még Intézőből is.

és eszméletlen milyen szépen szól.

nem a sony-t reklámozom, csak nem akarom hogy csak rossz legyen írva róla, mert én nagyon elégedett vagyok vele.

ha ismét sony-t választasz, javaslom hogy olyat aminek a dobozán megtalálható a Plays for Sure logó. és akkor nem lesz gondod a zene rátöltéssel.

3xcess Creative Commons License 2008.05.06 0 0 8
Sajnos a Sony 80-as évekbeli fénye igen erősen megkopott napjainkra. Már csak a név maradt a híres minőségből és mindenki előtt járásból. A lemez és filmkiadó részleg tevékenysége rányomja a bélyegét szinte mindenre amivel foglalkoznak. Emiatt az atrac, meg a másolásvédelem, meg a szarakodás a saját szoftveres feltöltögetéssel.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 7
Azt hiszem eladom ezt a Sonyt és veszek egy rendeset amire simán USB-bel rá tudom tenni az mp3-akat, van elég sokféle a 2GB-osok között 10 ezer Ft alatt, már csak olyat kéne találnom amit tölteni is lehet USB-n, hogy ne menjen rá a gatyám az elemekre.
Előzmény: attitűd (6)
attitűd Creative Commons License 2008.05.05 0 0 6
Szívesen, remélem, hogy ezúttal sikerrel jársz.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 5
Köszönöm.
Előzmény: attitűd (4)
attitűd Creative Commons License 2008.05.05 0 0 4
Anélkül, hogy bármilyen szinten is érdekelt lennék a cég reklámozásában, ez most korrekt ajánlatnak tűnik egy online megrendeléshez (nem tudom, hol laksz, de ők bárhova szállítanak).

http://www.edigital.hu/product.php?productid=29966&cat=1042&page=1

10 rugóból kijön az egész. Igaz, hogy NO NAME, de megbízhatóan működik szem.
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 3
Nem tudsz tanácsot adni, hogy hol tudnék olyat venni? Mármint olyat ami nem konvertál semmiféle atractos dolgot hanem simán átteszi az mp3-at rá USB-n keresztül? Ha találnék egy ilyet akkor a régit eladva beruháznék egy ilyenre.
Előzmény: attitűd (2)
attitűd Creative Commons License 2008.05.05 0 0 2
Tényleg sajnálom, de ezt szerintem bebuktad. Még jó, hogy többet nem vesztettél.
Szerintem add el valakinek becsületes áron, mondjuk 5-6 ezerért, és ha teheted, akkor vegyél egy 2GB-osat. Ha jól kifogod, megvan 12-13 rugóból az is. (Na nem SONY, de ez nem is fontos, szvsz.)
Arra mindenesetre számíts, hogy bármit is állítanak, mp3 formátumból lényegesen (pl. 20%-ot meghaladóan) tovább tömöríteni még a legkorszerűbb módszerekkel sem lehet.
Így érdemes számolni. Üdv.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 1
Köszi a válaszod, hát de többet fizettem...15 ezerről volt leárazva 10 ezerre...átvertek ezek szerint. :(
Sima mp3-at nem is tudok rátenni mert az atrac tömörítő magától átalakítja a saját formátumába a fájlokat és azáltal nem fér rá annyi. Az 512 MB jól hangzott, mivel kb. 5MB-ot számoltam egy mp3 méretnek és ugye így is kb. 100 db. mp3 ráfért volna ami durván 10 Cd-nyi zene.
Februárban vettem, szerinted nincs lehetőség kicseréltetni vagy egyéb megoldásra?
Mert így nagyon kevés zene fér rá, plusz drága volt.
Előzmény: attitűd (0)
attitűd Creative Commons License 2008.05.05 0 0 0
Ez a SONY egy igen régi, kifutó modellje, ha most fejből jól emlékszem. 512MB pedig sajna nagyon kevés, nem is tudtam, hogy még lehet 1GB belső memória alatti mp3 lejátszót venni. Max. elfekvő készletből. Remélem, az ára is ennek megfelelően alacsony volt.

El kell, hogy keserítselek, de nem igazán fog ennél több mp3 felmenni rá. Ha eleve mp3-ként teszed fel a zenét, azon a "csodálatos" ALTRAC3plus technológia nem tud sokat tömöríteni. Ha .wav file lenne, na ott talán kihasználható lenne észrevehető mértékben ez a technológia.

Azt pedig nem kell gondolom hangsúlyoznom, hogy a marketingblablát nem szabad szó szerint venni. Még a SONY-nál sem. Az "AKÁR" 22 CD-nyi anyag esetében nyilván olyan CD-re gondoltak, amin 6 szám van, és egyik sem hosszabb 3 percnél. Van ilyen CD is.

Hát ez ennyit tud. Ismét mondom, remélem nem fizettél 5-6 ezernél többet ezért a cuccért. Üdv.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 topiknyitó
Ez év februárjában vásároltam a következő MP3 lejátszót:

Sony NW-E002 - 512 MB

A termék tulajdonságai között olvastam a következőt:

- Az ATRAC3plus tömörítési technológiának köszönhetően akár 22 CD anyaga is áttölthető a belső memóriába
(http://www.mp3center.hu/index.php?scn=136&pi_id=279)

Az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan lehet megoldani, mert nekem eddig csak kb. 50 db. mp3-at enged rátenni a lejátszóra a lejátszót kezelő program. Úgy tűnik, hogy az ATRAC3plus tömörítővel kevesebb MP3 fér a lejátszóra, mintha csak sima MP3 formátumban tenném rá őket.

Mi lehet a megoldás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!