Keresés

Részletes keresés

djuice Creative Commons License 2022.09.16 0 0 61

Hahó! M4P fórum tag jár még erre vki?

(segítség kellene...)

ravenseldon Creative Commons License 2020.05.31 0 0 60

Haha, ugyanezen okból vetődtem ide :D
A jó Yamada DVX-6700 még meg van valahol azt hiszem... Jó kis firmware frissítések írt lemezről... RIP.
Meg is találtam egy ilyen kordokumentumot (na nem volt nehéz): http://www.ld50.hu/vu/blog2004mar/yamada.pdf

Előzmény: Soká (56)
Dr.OG Creative Commons License 2018.04.18 0 0 59

Szia!

 

Bocs a késői válaszért!

 

Látom, nem mai darab a készülék!

 

Az első dolog, amit megpróbálnék, az egy Reset, feltételezem, hogy van ilyen a menüben (magyarul alapértelmezett értékek / gyári beállítások visszaállítása néven futhat a Setupban). A másik, hogy meg kellene próbálni megtisztítani a DVD-olvasó fejét, akár szétszedve, akár tisztító lemezzel.

 

Ha ezek nem oldják meg a problémát, akkor sem biztos, hogy érdemes szakemberrel megnézetni: nem is nagyon lehet már elektroműszerészt találni, aki ért ezekhez a kütyükhöz, ha mégis, a pótalkatrész beszerzése általában nagyon nehézkes. 

 

Sajnos a Samsung optikai meghajtók terén soha nem volt igazán erős, ráadásul ezek a 2-az-1-ben készülékek elég zsúfoltak is, melegszenek, szervizelni rémálom őket.

 

A legegyszerűbb venni egy DVR-t, STB-t, vagy bármi olyan ketyerét, ami digitálisan rögzít. Olcsóbb, jobb minőségű, kényelmesebb megoldás.

 

Üdv: Gé

Előzmény: djuice (58)
djuice Creative Commons License 2018.03.14 0 0 58

Sziasztok!

 

Ér még kérdezni? :)

 

Szóval lett olcsón egy Samsung DVD-VR350-esem. Ez egy kombó készülék. Az a gondom, hogy a VHS része felvételkor kiírja, hogy: "Nem vehet fel más védett filmet". Gyakorlatilag csak SCART-on keresztül, tehát analóg vihető be neki külső jel (ami így analóg) és 2x sikerült is már felvételre bírni (pl. T-home sat tv beltériről sport műsort vagy más tartalmat is), de egyébként még reklámok esetén se működik akármikor a felvétel VHS-re így. Tudom ez ma már nem menő, de még mindig a legegyszerűbb, leggyorsabb felvételi mód nálunk, amit egy "nagymama" is érteni tud és használni, meg hát az oldtimer feeling ugye... :)

 

Szóval nem tudom mi lehet ezzel a gond. Néztem az angol Samsung oldalon van hozzá firmvare (még 2007-es), de a másik probléma az a cuccal, hogy a dvd része meg hulla. Pontosabban beveszi a lemezeket (bármit), pörgeti-pörgeti és kiadja hogy "A lemez nem megfelelő vagy esetleg szennyezett". Olyan mint ha nem találná a track indexet vagy nem tudom.

Tud ebben valaki esetleg ötletet adni szerviz nélkül mit hogy lehet itthon még megvizsgálni benne?

Köszi!

Dr.OG Creative Commons License 2017.12.19 0 0 57

Sziasztok!

 

Sajnos valóban nem megy az oldal, de az az igazság, hogy az utóbbi időben alig volt rajta forgalom: mióta a szép új 'okos' világban élünk, minden lejátszik mindent, már közvetlenül a TV-n, vagy telefonon, STB-n is lehet nézni bármit. Maga a formátum  (DivX-es/XviD-es .avi) is 'elavult', az új release-k szinte kivétel nélkül AVC-s .mp4-ek vagy h264-es .mkv-k, és akkor a 4K/UHD tartalmakról még nem is beszéltem...

 

Én még nem túl gyakran, de rendszeresen visszajárogattam, hátha van moderálni való, de kb. fél évente volt egy-egy új hozzászólás, az is adekvát.

 

Nagyon sajnálom, hogy a régi adatok nem hozzáférhetőek, kordokumentumnak mindenképpen érdekes lenne, hiszen rengetek hasznos file/info is fellehető (volt) rajta, különféle eszközök a moddoláshoz, hackelt firmware-k...

 

Remélem, egyszer azért legalább az információ töredéke elérhető lesz, akár valamiféle digitális múzeum, tényleg kár lenne veszni hagyni! Hiszen az volt a hőskor, amikor mindez újdonságnak számított ezzel a témával kapcsolatban. Nehéz átmeneti időszak ez, amikor már rég nem új a technológia, de még messze nem retró, ilyenkor szokott a legtöbb hasznos dolog elveszni vagy feledésbe merülni.

 

Üdv mindenkinek: Gé

Soká Creative Commons License 2017.11.08 0 1 56

Takarítottam a könyvjelzőim között és nosztalgiáztam volna kicsit a http://forum.mpeg4-players.info címen, de ez ezek szerint már odavan... Isten nyugosztalja  a dvd "játékosokat" :)

tom-y Creative Commons License 2008.12.31 0 0 55

Nem megy a fórum:(

Délelőtt még tudtam nézelődni,de mostanra "403 forbidden" szöveg fogad.Főlap megy.

BUÉK!!

r00t.m4p Creative Commons License 2008.09.15 0 0 54
Igen letezik, problema volt az adatbazissal.
Előzmény: Riddick_512 (53)
Riddick_512 Creative Commons License 2008.09.05 0 0 53
Hi!

Létezik valami elfogadható magyarázat arra, hogy miért nem lehet elérni a fórumot néha napokig?
Ilyen üzenet jön be helyette:
"IPS Driver Error
There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here"
tom-y Creative Commons License 2008.07.31 0 0 52
Köszönjük!
Remélhetőleg nem jönnek vissza a törökök.Úgyis itt voltak 150 évig.:)
Előzmény: r00t.m4p (51)
r00t.m4p Creative Commons License 2008.07.31 0 0 51
Nah helyre allt minden, innen is udvozletem minden torok script kiddienek ;]
r00t.m4p Creative Commons License 2008.07.31 0 0 50
Van mentes rsctmnel amint online lesz feltolti. Az oldal amugy meg nem indult el hivatalosan... ;] ez egy teszt uzem.
tom-y Creative Commons License 2008.07.31 0 0 49
Az gáz.Akkor jóideig megint állni fog az oldal?
Nem kéne biztonsági másolatokat tartani a legfontosabb fájlokból?Nálunk a cégnél napi szinten van mentés.Saját érdek.
Előzmény: r00t.m4p (48)
r00t.m4p Creative Commons License 2008.07.31 0 0 48
Nah, a tarhely szolgaltatojaval probalunk rajonni, hogy jutott be a mocsok... ugy tunik csak az index.php katr irta felul ez is eleg gaz mert nekem nincs eredeti beloluk...
szksz Creative Commons License 2008.07.30 0 0 47
Szélsőséges esetben még a "meghackelt" új honlap még virust is hordozhat. Ez történt állítólag a hasonló sorsra jutott "Kitalált középkor" honlappal is. Az tudtommal azóta sem müxik.
tom-y Creative Commons License 2008.07.30 0 0 46
Azért ez az eset rávilágít a honlap sebezhetőségére.Tulképp mi történik ilyenkor?Egy ilyen támadás "csak" a honlap működését bénítja le,vagy adatbázis károkat is tud okozni?Nagyon nagy munka újra működésre bírni a rendszert?
tom-y Creative Commons License 2008.07.30 0 0 45

folyjon

Előzmény: tom-y (43)
szksz Creative Commons License 2008.07.30 0 0 44
Az illetőnek én is hasonló jókat kivánok. Ez rombolás a rombolás kedvéért. Szörnyű emberszabású egyedek vannak...
tom-y Creative Commons License 2008.07.30 0 0 43
Azt kívánom a hackernek,hogy a szeme a fülén follyon ki!! Kötsög!
Előzmény: szksz (42)
szksz Creative Commons License 2008.07.30 0 0 42

Sajnálattal látom a következő szöveget fekete alapon zöld betűkkel:

"HACKED
Y0UR SYSTEM OWNED BY

Vezir.04~The.bilen

hackshow.us - turkprotest.org

vezir.04[at]gmail[dot]com"

tom-y Creative Commons License 2008.07.28 0 0 41
És most sem....
Előzmény: tom-y (40)
tom-y Creative Commons License 2008.07.28 0 0 40

Jelezném én,de ha nem megy:(

Napok óta előfordul,hogy egy időre eltűnik az oldal.Most sem jó.

Előzmény: r00t.m4p (39)
r00t.m4p Creative Commons License 2008.07.28 0 0 39
A hibakat a forumba jelezzetek azt gyakrabban olvasom mint ezt a topicot :) az sql es apache kapcsolatok szama megnovelve remellhetoleg most jo lesz minden es lassan hivatalaosan is elindulunk... ;)
tom-y Creative Commons License 2008.07.23 0 0 38

Nekem most ezt írja ki:((

 

cant connect to db: Too many connections

 

Ha www. írok az m4p.hu elé,akkor jön a lego.

 

Van pár dolog,ami még nem egészen tökéletes.

 

 

 

Előzmény: bebeb (37)
bebeb Creative Commons License 2008.07.23 0 0 37
Köszönöm(köszönjük) szépen!







( Az m4p.hu és az mpeg4-players.info nem konzisztens.... csak jelzem . . .
Az m4p.hu firefox motorral "matyómintás/fapados" játékosfórumot hoz, mig IE motorral "SimplyWeb" Legó-emberkét.
Az Mpeg4-Players.info meg rendesen megy.)
tom-y Creative Commons License 2008.07.21 0 0 36
Megy a fórum és a lejátszók adatlapja is bejön.Hurrá!!
bebeb Creative Commons License 2008.07.21 0 0 35
:-)

Fény a Zalagút végén.

....mmmmmm...
és ha először a játékosok adattáblái lennének eléérhetők??
A fórum meg csak később . . .

és köszönöm a fáradozást!



Szép napot Polgártárs!
szksz Creative Commons License 2008.07.20 0 0 34
Üdv, nálam még csak a főlap jön be, a lejátszók adatait sem mutatja, de már ez is haladás.
tom-y Creative Commons License 2008.07.19 0 0 33
Az oldal már megy!!A fórum egyenlőre nem jön be.
tom-y Creative Commons License 2008.07.17 0 0 32
Valami készülődik.:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!