Keresés

Részletes keresés

titkom Creative Commons License 2014.01.15 0 0 2779

...lásd az előző hsz-omat...

 

HA CSAK a büntetéstől félne, de ember lenne, nem az a féreg, ami valójában, akkor annál inkább a bocsánatát kellett volna kérnie a szörnyű tragédiát megélt családtól, de NEM TETT ILYET...

Előzmény: Glavingojn (2777)
titkom Creative Commons License 2014.01.15 0 0 2778

...14. éve tart ez a szégyeletes "ügy", ami pontos tükörképe a világnak: legsúlyosabb "üzenete" a világ felé nem más, mint a pénz hatalma... ez a MOCSOK ember annyira sem volt képes ennyi idő alatt, hogy akár csak egy hangyáni együttérzést kimutasson a család felé: egyetlen apró gesztusra sem futotta a mocskos "lelkéből"... lehetne(!), hogy ez a szarházi a két pici élet kioltását nem tragédiának, hanem balesetnek éli meg magában, DE ANNÁL INKÁBB küldenie kellett volna, HA lett volna benne, VAGY A FELESÉGÉBEN egy picurka együttérzés, akkor megkeresik a családot, de nincs bennük a nyoma sem... nem mást mutat ez, mint hogy ez a figura és neje, és az ír törvénykezés sem tekinti embernek a férfi áldozatait... csak magyarnak... ami meg nem számít... nekik...

 

...súlyos szavak ezek, de én így érzem: nem érdemel egy szemernyi sajnálatot, nem érdemli meg az életét, nem hogy luxus-fogvatartást... ha Írországban nem üli le a büntetését, akkor ahogy az ír, úgy a magyar "igazságügy" is zéróra írja le magát... és ennek komoly esélye van...

...életfogytig tartó kényszermunkát érdemelne, nem mást...

Glavingojn Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2777

Nem úgy tűnik, hogy nagyon furdalná a lelkiismeretfurdalás. Inkább a büntetéstől félt. Te sem szívesen mennél börtönbe egy keleti barbár országba.

Előzmény: Törölt nick (2772)
nézek Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2776

az origon a hírkommentekben igen keményen ekézik az igazságszolgáltatást. nagyon sok embert az érdekel, kinek a költségén repül?stb...

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2775

Én egyébként őt idéztem, amikor azt írtam alább, hogy saját magát büntette az ír gázoló. Vele hallottam egy interjút reggel és nagyon-nagyon szimpatikus volt ez a nem bosszúra lihegő, hanem végre megnyugvást kereső hang. 

Minden tiszteletem az övé, nem tudom, hogy hasonló helyzetben én képes lennék enyire higgadt maradni. 

Előzmény: Unerwünschter Gast (2774)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2774

Ez volt az egyességben. Egyébként volt egy riport a gyerekek apjával. Ezt így ő is tudomásul vette és nem háborgott ellene.

Előzmény: Baltássy (2769)
Baltássy Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2773

No olyan sokat nem fog, biztos lehetsz benne, és majd minden hét végét otthon töltheti, stb.

 

Előzmény: Törölt nick (2771)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2772

Halkan mondom, hogy az ír gázoló saját magának tette tönkre az elmúlt évtizedét. Ha ott és akkor letölti a büntetését, akkor azóta már talpra is állhatott volna, már amennyiben egy ember talpra állhat azután, hogy halálra gázol két gyermeket.

De neki így a büntetés vagy másfél évtizedig tartott, mert az biztos, hogy az elmúlt évtizedben megnyugvása nem volt.

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2771

Délelőtt beadta a kérvényt, délután a miniszterúr engedélyezte, hogy hazamehet.

 

Ülni. 

 

Előzmény: Baltássy (2769)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2770

Ez hülyeség. A büntetés nem az, hogy szárazkenyéren és vizen van tartva a delikvens, hanem hogy meg van fosztva a szabadságától. 

 

Előzmény: nézek (2764)
Baltássy Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2769

Délelőtt beadta a kérvényt, délután a miniszterúr engedélyezte, hogy hazamehet.

A jó büdös q.... no nem folytatom.

nézek Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2768

igen, azt hinné az ember, hogy egyre könnyebb, de nem...

Előzmény: King_of_Giants (2767)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2767

Az emil kérdéshez

Lehet onlány fordulni az adatvédelmi biztoshoz

 

Fordultam egy egyszerű kérdéssel, semmiféle cégnevet nem emlitve és a saját nevem irtam alá

Kérheti vagy nem az adóazonositómat egy biztositó alkusz?

Sajnos nem tudjuk önt beazonositani hiteltérdemlően, forduljon az XY hivatalhoz

Vazzze!

Előzmény: nézek (2764)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2766

nem abból a kosztból kap"

 

Bárkinek van lehetősége koser kaját rendelni, ha vallása azt kívánja

:)

Előzmény: nézek (2764)
nézek Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2765

most erre mit mondjak? valaki másnak, de el kell vinni a balhét.

Előzmény: Baltássy (2760)
nézek Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2764

hab a tortán, hogy egy fontos miniszter intézi az ügyét...lesz mit mesélnie otthon a kedvenc kocsmájában. ...azért érdekelne, hogy ki fizette a repülőútját a nejének is, valamint az itt-tartózkodás költségeit, visszautat? mert a fogolyjárat is pénzbe kerül...meg az étkezés. ..  élek a gyanúperrel, nem abból a kosztból kap, amit a többiek csipegetnek...még panaszt tesz, hogy éhezett..vagy mi..

 

az emiles kérdéseket ne is említsd, tanusíthatom, így van. sőt, van olyan cég(szolgáltató) akit nem is lehet megszólítani emilben. tessék befárdni, vagy papíralapú levelet írni.

Előzmény: King_of_Giants (2762)
altimus Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2763

> én is attól tartok, hogy már alá van írva a kegyelmi kérvénye, csak a dátum hiányzik róla

 

irorszag nem azerbajdzsan. tobin le fogja tolteni a buntetest irorszagban, maximum a mindenkinek kijaro kedvezmenyeket fogja megkapni jo magaviselet eseten. ehhez semmi ketseg nem fer. a buntetes eleve enyhe ezen nincs mit tovabb enyhiteni.

Előzmény: SchiSa (2752)
King_of_Giants Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2762

Beszarás!

Ha én egy kérdéssel fordulok bármely hivatalhoz mondjuk emilben, de akár irásban, bizonyára eltellik 2 hét egy hónap mire bármi választ kapok, nemhogy elintézni valamit

Ő meg megkap ilyen kedvezményeket?

Jó magaviselet és a többi az semmi, ami a kedvezményekhez kell?

Miért is kell védeni, amikor valamelyik tettest/tanut berakták a banda közé? Talán az ároktőiek esetében, vagy máskor.

 

Nem azt mondom hogy talpig vasban várfogság, meg hogy ne engedjék vissza, de nehogymár 4 nap legyen egy "luxus" börtönben luxus körülmények közt

 

Mindegy/majdnem/ ha az apa lelke végre megnyugszik, már amennyire

Előzmény: nézek (2742)
Baltássy Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2761

Ha hazamegy, biztos, hogy rövid úton szabadlábra helyezik.

És lehet, hogy valóban hős lesz, aki megjárta a börtönt, egy barbár országban. :-(

Előzmény: Törölt nick (2749)
Baltássy Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2760

Egy lóf@usztit!

Azt látják, hogy velünk bármit meg lehet csinálni, csak pénz kell hozzá. Akinek sok pénze van, mindent megúszhat.

Kíváncsi lennék, ha egy magyar állampolgár írországban halálra gázolt volna két kisgyereket, szabadlábra helyezték volna- e egyáltalán, és hány évet ült volna?

(Van erre példa itthon is. Csak a legkirívóbbat említsem, a Kocsis I. Már lassan 15-20 Mrd. elsikkasztásával vádolják, de szabadlábon jön-megy. Másokat pár milláért bilincsben visznek el.)

Előzmény: nézek (2750)
Baltássy Creative Commons License 2014.01.14 0 0 2759

Rosszul számoltam volna?

13-án jött, és 17-én már mehet is haza. Az hány nap?

Előzmény: balkan_kobra (2758)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2758

4 napig?? biztos???

Előzmény: Baltássy (2746)
balkan_kobra Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2757

 

Norvég cserediák. :-)))

 

hát ez jó  :)))

Előzmény: Baltássy (2748)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2756

végre....

 

Előzmény: ZöPö (2735)
nyúllabda Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2755

Akkor külön lakosztályban kvártélyozhatjuk évekig, 

 

Előzmény: SchiSa (2753)
pphkigali Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2754

zopo

 

igen gratulalunk. orulok hogy sokeves tevekenyseged vegre eredmennyel jart.

 

remelem a csaladnak is megnyugvast jelentenek az uj fejlemenyek!

Előzmény: ZöPö (2735)
SchiSa Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2753

a KIM átadja a kérelmet Írországnak, mivel az ír igazságügy-miniszternek és az ír legfelsőbb bíróságnak is hozzá kell járulnia Tobin átvételéhez.

 

és mi van, ha az írek azt mondják: köszi! nem kérjük, legyen a tiétek...

Előzmény: bakibabi (2741)
SchiSa Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2752

hacsak közben szenté nem avatják,mint az azeri baltás fickót...

 

én is attól tartok, hogy már alá van írva a kegyelmi kérvénye, csak a dátum hiányzik róla

Előzmény: Törölt nick (2749)
toloba Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2751

:)

Előzmény: Baltássy (2748)
nézek Creative Commons License 2014.01.13 0 0 2750

fontos a jó hírünk a világban...hadd lássák azok az írek, hogy mégsem vagyunk mi olyan vademberszerűek..vagy mik..tuggyuk mi a tisztesség, jómodor, meg minden. sokan dolgozunk(vagy robotolunk)náluk, így most szeretni fognak...

Előzmény: Baltássy (2746)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!