Keresés

Részletes keresés

axe1985 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 15

Sziasztok folyamatos műszakolásba  lejön 82ezer forint ez nevetséges bér szerintetek ? Mi  a véleményetek elsősorban azokhoz szól ki dolgozott ebbe mennyire éri meg ? Mi a rálátása 

x_zero Creative Commons License 2015.06.18 0 0 14

Látom igen régen volt itt bárki is.........

Előzmény: Sankaka (13)
Sankaka Creative Commons License 2014.06.27 0 0 13

Sziasztok! Szokott még errefelé járni valaki?

zsolesz 307 Creative Commons License 2012.04.04 0 0 12

.

zsolesz 307 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 10

a jogszabály 8 vagy 12 óra pihenőidőt szab meg

Csütörtök reggeltől (6) péntek délutánig (14 ) = 16 óra pihenőidő

 

viszont:

 

Ahány hétvégi nap van (szombat vasárnap) annyi pihenőidőnek kell lennie. Amennyiben kevesebb akkor vagy ki kell adni vagy ki kell fizetni.

Előzmény: Lusti19 (7)
zsolesz 307 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 9

Hali mindenkinek!

 

Segítséget szeretnék kérni:

 

Hol találom meg azt, hogy folyamatos műszakrendben dolgozóknak mik a pótlékai a délutános és éjjszakás kivételével?

Szükségem lenne arra, hogy ünnepnapokra hogyan változnak ezek a dolgok: pótlék,pihenő

 

Konkrétan: márc 15, húsvét, stb stb

 

válaszaitokat előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.17 0 0 8
Csütörtök reggel érek haza az éjjeles műszakból.....és pénteken,meg mehetek délutánra......hol itt a pihenőnap?????

A csütörtök a pihenőnap.
Előzmény: Lusti19 (7)
Lusti19 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 7
Sziasztok!Én is folyamatos műszakban dolgozok!
Csak azt nem tudom,hogy mennyinek kell meglennie a havi pihenőnapnak......
Nekem 1 hónapba 4-5 pihim van......ebbe nincs hétvége.....Szerintem ez így nem jó!
Ja meg milyen beosztás az hogy:Csütörtök reggel érek haza az éjjeles műszakból.....és pénteken,meg mehetek délutánra......hol itt a pihenőnap?????Ha én reggel hazaérek általában aludni szoktam......Ez igy nem pihenőnap.....jobbaknál alvónapnak hivják,és utána van egy pihenőnap!!!!!
Azért az durva ha valaki a 30 napból 25-öt dolgozik.....és a legtöbbet délután meg éjjel.....Családra nincs is idő......Lassan egy életnagyságú fényképet kell csináltatnom,hogy ha netán találkozunk akkor megismerjenek!!!!
Hát igen!
Ez a Cell-Comp kft Celldömölkön!
Köszönöm neked!!!!!!!!
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 6
Így lehet dolgoztatni embereket az országban!?Dögöljön meg a melós!?Ezeket tegye rendbe a kormány!Aztán kussoljon mindenki,öruljön hogy melózhat.
mikicilin Creative Commons License 2008.07.07 0 0 4

Sziasztok!

Nálunk is folyamatos műszak van, 4 naponta váltjuk egymást.

Mellékletként itt egy fotó a műszakleírásról.

Még annyi, hogy a normál délelőttös műszakot ha összeszámoljuk (hétfőtől péntekig), a műszakosok ahány nappal többet dolgoznak, azt megkapják szabadnapként, természetesen ez nincs fizetve. Így oldják meg azt, hogy csak annyi órád legyen, mint egy normál délelőttösnek. 

Az "S" betűk jelzik a szabadnapot.

 

műszakbeosztás
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.28 0 0 3
Szerintem a legjob a 12/24,12/48!Van szabadidő!Nálunk havonta egy "hosszú" hétvége van,péntek reggeli végzés után hétfőn éjszaka kell menni.A rá következő hétvégén viszont vasárnap nappal is kell menni,mert a másik parti van otthon.Hozzáteszem nálunk a nappalos szolgálatra már 1ó00p-től van jelentkezés.Lehet jönni dolgozni a nap bármely időszakában,onnan ketyeg a 12 óra.Természetesn a következő jelentkezés a pihenőidők figyelembe vételével történik.Lehet keverni.../szabi ,táppénz,stb/
f_k Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2
4 műszakos munkarend az amikor 12 óra meló 12 óra pihi 12 óra meló 12 óra pihi majd utolsó 12 óra meló 12 óra pihi.
pl.: 3*12 óra éjszakás.

Utána jön 3 nap 72 óra pihi

Majd 3 napig 12 órás nappalos úgy hogy 2 12 órás meló között 12 óra pihenő.

Ez után 12 órás pihin felül 72 óra pihenő.

12 naponta forog ugyanabba.

Van 4 különböző váltása aki dolgozik.
Előzmény: seggorru (-)
pumpika666 Creative Commons License 2008.04.20 0 0 0
0rbáááán
seggorru Creative Commons License 2008.04.20 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

 

Folyamatos műszakban dolgozunk, a teljes csapat 18 főből áll, műszakonként 6 emberrel.

 

A műszakbeosztásunk a megszokott délelőtt (6.00-14.00) – délután (14.00-22.00) - éjszaka (22.00-06.00) beosztású, valamint 2x12 óra hétvégenként.

 

Szeretnénk variálni a műszakokkal, a műszakba járásokkal, és ebben kérném a segítségét a folyamatos munkarendben dolgozóknak.

 

Vannak olyan kollégák, akik hét közben is vállalnák a 12 órás beosztást. Olyan megoldást szeretnénk, amelyben össze lehetne hozni a hét közbeni 12 órás munkarendbe járó kollégák és a 8 órában dolgozó munkatársak beosztását.

 

Ti milyen beosztás szerint dolgoztok? Milyen beosztást javasolnátok nekünk, hogy kényelmes és rugalmas legyen a munkába járás?

 

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!