Keresés

Részletes keresés

meno10 Creative Commons License 2015.01.16 0 0 270

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni! LG L70-es telefonom van semmi baja teljesen jól működik, viszont 1próblémám van vele amikor lezárt állapotban van és kb 2-3másodpercig nyomva tartom a bal oldalsó gombok valamelyikét elindul a fényképező, ez elég probléma mikor a zsebemben van mert már többször is fotózót így magától a zsebemben most legutóbb 540 fekete képet fotózott így a zsebemben, valahogy kilehet kapcsolni hogy ne tudjon elindulni a fényképező az oldalsó gombbal?

askm Creative Commons License 2015.01.15 0 0 269

Sziasztok!

Ha lenne valakinek kidobásra váró, rossz telefonja, Nyíregyházán és környékén, kérem, hogy ne a kukába dobja, hanem gondoljon rám. Lányaim gyűjtik az iskolájába, és nagyon örülnének neki! Köszi szépen! 

hnorbbie Creative Commons License 2015.01.15 0 0 268

Köszönöm a segítséget, sikerült  visszaállítani.

Ambavir Creative Commons License 2015.01.15 0 0 267

Még semmi.

Viszont. A rendszervisszaállitás menüből történt, vagy az un. recoveryböl. Ez utóbbi alaposabb.

Aztán. Lehet vírus is, ha úgy bezavar. Kaspersky, Eset, Viper stb.. Mindegyiknek van mobilos próbaverziója is.

Vagy nem törlődött rendesen. Play áruház, SD maid. Használom, bevált.

Előzmény: Sylph26 (263)
Ambavir Creative Commons License 2015.01.15 0 0 266

Szellemes. :)

Megpróbálom megtudni, oszt jövök.

Valahol olvastam, hallottam már ilyet, de nem ugrik be...

Előzmény: Sylph26 (263)
Ambavir Creative Commons License 2015.01.15 0 0 265

Tán próbáljad meg Beállitások-Alkalmazások-használt launcher-alapértelmezések visszaállítása, vagy adatok törlése.

Előfordul, hogy újra kell állítgatnod a kezdöképernyödet.

Bár a launcher beállításokban van lehetőség mentésre, visszaállításra.

Nekem legalábbis....

Előzmény: hnorbbie (264)
hnorbbie Creative Commons License 2015.01.14 0 0 264

Samsung I9300I galaxi S III Neo+ Dual Simes telefonom háttérkép beállítása során két lehetőséget ajánlott fel a képvágásra.Véletlenül a csak egyszer ajánlat helyett a kiválasztott mód a mindig lett így a másik lehetőséget már nem adja választható módnak.Hogyan tudnám ezt visszaállítani, mert bizonyos esetekben erre is szükség lenne?Nem találtam sehol erről leírást.

Sylph26 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 263

Sziasztok!

 

Találkozott valaki ilyen problémával?

Szilveszter után töröltem az üzeneteket. Egy viszont úgy tűnik nagyon szimpatikus lett a telefonomnak (LG optimus L7 II) mivel nem hajlandó megválni tőle. Az üzenetek között direktben nem látszik, mivel 31-én töröltem a többivel együtt. Viszont jelzésként feljön, villog, hogy jött egy üzenetem. Nem nyitható meg. A legördülő menüből törlöm, majd abban a másodpercben vissza is dobja. Kivettem a sim kártyát a készülékből, akkor is ugyan ezt csinálja. Rendszer visszaállításon túl vagyok, semmi eredmény. Egyszer valahogy sikerült megszabadulnom tőle, de amint lemerült a mobilom és újra indítottam visszajött. Nem lenne zavaró, ha csak úgy a háttérben lógatná a lábát, de azóta nem tudom normálisan fogadni a hívásokat (abban az időszakban amikor valahogy sikerült kilőnöm, akkor gond nélkül ment). Kedves ismerősöm szerintem azóta is csuklik.

Mielőtt elviszem szervizbe van valakinek ötlete?

 

Köszönöm,

gabeszt31 Creative Commons License 2015.01.01 0 0 262

Maga a telefon nem írja a memória kártyát, de látja, olvassa, a pendriveot pedig nem ismeri fel egyáltalán 

Előzmény: Alfika (259)
mycso Creative Commons License 2014.12.29 0 0 261

Root nélkül sehogy nem tudod megoldani. pl.: LEÍRÁS

 

Viszont az, hogy kitkat van rajta, okozhat még problémákat, hiszen a kitkat a 3.féltől származó programoknak nem ad írási/olvasási engedélyt a külső SD-re. Természetesen megoldás erre is van és igen ehhez is root szükséges: LEÍRÁS

 

És gyanítom, hogy a nemrég kérdező gabeszt31 -nak is ez utóbbi lesz a problémája.

Előzmény: nas333333 (260)
nas333333 Creative Commons License 2014.12.29 0 0 260

hello,

 

következö problémám van, talán tudtok segiteni:

 

vettem a fiamnak egy mobilt karácsonyra, android kitkat rendszer van rajta, 4gb belsö + ma vettem neki hozzá egy 32 gigás kártyát. itt kezdödik a probléma, hogyan tudom megoldani azt hogy a progik ne a belsö memórát hasznáják, hanem a 32gigásat.

 

a teló nincs root-olva, ill. én biztos nem root-oltam, gyári csomag, karácsonyi ajándék volt.

 

a 4 gigábol alapbol 2,2 a telefon hazsnál, a maradék 1,8 bol jelenleg 250 mega maradt, természetesn megy a rinya hogy nem jön le a fifa15 mert nincs hely, ezt szeretném megoldani, erre szántam a nagy sd kártyát, amit most ugye nem használ a teló.

 

tudtok valami olyan megoldást amivel nem megy tönkre a cucc?

ami egyszerü, vagy biztonságosan kivitelezhetö?

nagyon megköszönném.

byby

Alfika Creative Commons License 2014.12.28 0 0 259

Tulajdonképpen miről is beszélünk? Mi az ami frissítés után nem kezeli a kártyát?

Előzmény: gabeszt31 (258)
gabeszt31 Creative Commons License 2014.12.28 0 0 258

Nem kezeli a pendriveot sem. 

gabeszt31 Creative Commons License 2014.12.28 0 0 257

Megvolt a gyári vissza állítás. Ugyanúgy semmi. A kártya jó, mert másik kártyával is ez a gond. Arra gondoltam én is, hogy a két szoftver összeakadt... 

Alfika Creative Commons License 2014.12.27 0 0 256

Véleményem szerint inkább kártyahiba lesz ez... Próbáld ki egy másik kártyával is...

Ambavir Creative Commons License 2014.12.27 0 0 255

Újraindítás megvolt?

Gyári visszaállítás? Igazából frissítés előtt kellett volna, de most is jó.

Saját dolgaidat, telefonszámokat mentsed, törölheti. Bár nem törvényszerű.

Valszeg összeakadt a régi és az új szoftver.

Ha ezen túl vagy már, akkor próbáljad gépen formázni az SD-t.

Ha kérdésed van, írj, most kicsit figyelem a topikot akkor....

Előzmény: gabeszt31 (254)
gabeszt31 Creative Commons License 2014.12.26 0 0 254

Kérdés, szoftver frissítés után nem írja a memóriakártyát, olvasni olvassa, formázza, de másolni semmit nem lehet rá. Az usb-t sem kezeli... Köszönöm a segítséget előre is 

 

Ambavir Creative Commons License 2014.12.21 0 0 253

Youtube- Tube Mate app

Böngészőben értelemszerűen.

 

Androidos telefonon.

Előzmény: Alfika (248)
Ambavir Creative Commons License 2014.12.21 0 0 252

Nokia.com  Lumia 625

 

Sajna nem enged a telefonon az Opera linkelni most valamiért.

 

Amúgy Áruház   Rington Maker pl.

Előzmény: kistalpas (251)
kistalpas Creative Commons License 2014.12.18 0 0 251

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem,méghozzá olyan dologban,hogy nokia lumia 625 -ös telóm van és az a kérdésem hogy hogy a bánatban lehet kivitelezni azt,hogy az általam letöltött csengőhangokat be tudjam állítani hívásjelőként!

Segítségeteket előre is köszönöm.

Alfika Creative Commons License 2014.12.02 -1 0 250

Az amelyikre rá van írva hogy letöltés, vagy download... :)

Előzmény: laci710422 (249)
laci710422 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 249

köszi és melyik a letöltés gomb mer olyan még egy telefonomon se volt??

Előzmény: Alfika (248)
Alfika Creative Commons License 2014.12.01 -1 0 248

Ugyan úgy, ahogy a többi telefonnal is. Letöltés gomb :)

Előzmény: laci710422 (247)
laci710422 Creative Commons License 2014.12.01 0 0 247

sziasztok érdeklödnék lg l7 telefonnal hogy lehet videot letölteni bármilyen videot lejátszik de letölteni nem tudom elöre is kösz

MageGuild Creative Commons License 2014.07.12 0 0 246

Üdvözlök mindenkit!

 

Lenne egy hülye kérdésem. Eléggé szégyellem, mert nem vagyok egy elmaradott ember, de akkor is felteszem, mert kéne egy megnyugtató válasz.

 

Vettem egy új mobiltelefont, mert a régi bedöglött. Nem vagyok nagy igényű ilyen téren, szóval vettem egy Alcatel 2010G-t. Nem nagy szám, de nem is érdekel. Elfizetéses szerződésem van, rendes havi számlázással.

 

A kérdésem tömören az, hogy miként győződhetek meg arról, hogy nem csatlakozom az internetre?

 

Tudom, a kérdés hülyén hangzik, mert - gondolom én - egyszerűen csak fel kell nyitnom, és megnézni, hogy van-e valami - bármi - a képernyőn. Ugyanakkor van egy olyan félelmem, hogy tán a mobil-net futhat úgy is a háttérben, hogy a kijelzőn nincs közvetlen jele. Az a rémkép kering bennem, hogy a számla így ketyeg, és majd csak a hó végi számlában derül ki, amikor majd meglátok egy tetemes összeget.

 

Szóval, kell-e valami külön hókuszpókusz, hogy az internet (a számlázott folyamat) tényleg bezáruljon, avagy egyszerűen csak összecsukom a készüléket?

D R A W S Creative Commons License 2013.10.13 0 0 245

Sziasztok! Kérdésem a következő lenne: Van egy BlackBerry 9500-am és ha belerakom a SIM-kártyát akkor ujra indul. Mondanom sem kell, hogy SIM kártya nélkül tökéletesen működik. A SIM kártya másik készülékben tökéletesem működik. Van ötletetek? Előre is köszönöm.

Doky586 Creative Commons License 2013.08.25 0 0 244

Két hét alatt egyszer csak sikerült újraindítani (v kikapcsolni). Jobb ritkán mint soha..  :)

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.25 0 0 243

A probléma megoldódott.  A telefont újrakell indítani letöltés után, a másik dolog, hogy a játék szerverével is akadozások voltak.

Előzmény: Törölt nick (242)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.08 0 0 242

Sziasztok! Lenne egy kérdésem: a tegnapelőtt vettem a fiamnak egy vadi új Lg Optimus L7 androidos mobiltelefonont.  A tegnap letöltött egy pár ingyesen játékot a netről és az a probléma merült fel, hogy ami a tegnap tökéletesen műkődött ma a betöltés közben automatikusan kilép a játékból. A játékok nevei Minion Rush és Subway Surf.  Most ez telefon gond vagy a játék?  Aműgy a telefon tökéletesen műkődik.

Köszönöm.

Airbag. Creative Commons License 2013.07.17 0 0 241

Üdv.

Pedig igen.

a kinti hálozatot használtad,és tőled már külföldi hivásként ment el a kollégád telefonjára.

Pláne ,ha nem a te szolgáltatod féle hivás volt a bejövő.....és az ment az átirányításba....

Előzmény: Törölt nick (238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!