Keresés

Részletes keresés

exlexman Creative Commons License 2008.04.16 0 0 0
A mér szándékosan mér: A miért itt nem kérdés, mert egy miniszterelnöki " nem fél után" a kérdés már csak így járja! A miért -re már nincsen válasz, ironikusan, inkább vulgárisan, maradt a mééér is?

exlexman Creative Commons License 2008.04.16 0 0 topiknyitó
Akinek 100 millió feletti pénz megy át a számlájáról, az mér nem gyanús! Az, a rendes üzletember! Valahogy így fogalmazható meg Kiss Bálint MÁV ABE elnök -letartóztatott- pénzügyi rendezési terve 1 milliárd vonatkozásában.

Aki pedig előszedi a piszkot? Az meg jobb ha elgondolkodik ezen, a kevésbé felháborító Gyurcsányi mondaton: "Amikor Kóka a kormányfő különböző korábbi, azóta elfeledett programpontjait sorolta, Gyurcsány odaszólt a helyéről az SZDSZ elnökének, és forrásaink szerint valami olyasmit mondott, hogy „de bátor lett az elnök úr”. Ezután vöröslő fejjel kiviharzott az ülésteremből."

Tehát NEM FÉL a magyar?

Már hogy is van ez? Kedves Miniszter úr! Ma Önök szerint aki szól az féljen? Mi fog történni? Lecsukatják? Meghurcolják jó kis szokásuk szerint? Vagy van még néhány jobb ötletük is?

Úgy látszik ,aki 100 millió felett kaszál - lásd Kóka is anno a PSI NET bukta idején, mert ott mindenki bukott, csak ő nyert mert jó előre eladta a részét - vagy Kiss Bálintok? Netán Hagyó Miklós főpolgármester helyettes akinek a volt főnöke/ majd üzlettársa Yuval Raynert milliárdos adócsalással meglépett és azóta is körözik, a pénz meg hát itt maradt kis hazánkban...


Azok tehát akik tudnak valamit és nincs 100 milliójuk védekezni, azoknak mától, hivatalos Miniszterelnöki KUSS van elrendelve!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!