Keresés

Részletes keresés

MoveArt Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1559
Azt az egy gombot is ugyanúgy keresgélni kéne a sötétben, amivel bekapcsol a világítást. :) Olyan kéne, ami mindig világít.
Előzmény: sasha11 (1558)
sasha11 Creative Commons License 2009.11.11 0 0 1558

Sziasztok!

 

Jó ötlet ez a védett fórum.

Lakásszámot is fel kell tüntetni, tehát nem lehet csak úgy névtelenül írogatni...

Mint például tette ezt a kedves konyhatündér.

De ehhez az admin akkor nézze h kinek adja meg a jogosultságot.

 

Más:

 

Nagyon jó lett ez a számzáras garázs-lépcsőház ajtó. Kedves betörők, most már ne próbálkozzanak! :-)

 

Viszont, reggel sötétben levittem a szemetet. Mentem volna vissza, de a korom sötétben nem lehetett látni a gombokat az eszközön... Magát az eszközt sem. Elemlámpa, telefonvilágítás híján nem tudtam visszamenni a lépcsőházba... Persze várhattam h az érzékelő jelezzen h ott vagyok, de azt ismerjük h működik... Sétálgatnom kellett a garázsban h érzékeljen végre, és az a drága lámpa felkapcsoljon. És sikeresen visszamehessek a lépcsőházba.

 

Nem tudom mennyit költöttünk erre, de nem lehetett volna egy olyan eszközt beszerezni, aminek világítanak a gombjai ha megnyomok rajta egy gombot!?

Gondolom 1e forinttal drágább lett volna...

 

Ezzel a nem világítással még sok embernek problémája lesz, mert keresheti a sötétben a gombokat rajta.

 

Remélem nem vétettem a biztonsági szabályok ellen...

 

 

GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1557
Név lakás szám és hasonlók kellenek az azonosításhoz.

A regisztráció csak egy dolog, az adminnak jóvá is kell hagynia!

Enélkül hiába is regisztrál, semmit sem lát.

Már 16-an vagyunk.
Előzmény: erase (1556)
erase Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1556
Ezzel az lehet a gond, hogy bárki regisztrálhat, és már nézegetheti is a fórumot. Vmi meghívós megoldást kellene alkalmazni.
Előzmény: GTi 4ever (1555)
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1555
Köszönöm az itteni illetve a telefonos figyelmeztetést!

Ígérem, hogy a jövőben tartom magamat a kéréshez!

Viszont úgy vettem észre, hogy erre a fórumra, de még inkább a problémák magunkból való kiírására elég nagy igény merült fel a lakók részéről.

Természetesen egyetértek azzal, hogy vannak olyan témák amik nem NYILVÁNOS fórumra valóak, viszont így eléggé leszűkült az ide írható problémák, észrevételek, tanácsok, segítségek, információk köre.

Éppen ezért létrehoztam egy külön fórumot a társasháznak.
Ami a fő, hogy BIZTONSÁGOS FÓRUM, amit csak regisztrált és jóváhagyott regisztrációval rendelkező felhasználók használhatnak!!!!

A további biztonságot szolgálja az az intézkedés is, hogy regisztráció nélkül OLVASNI SEM LEHET a fórum hozzászólásait.

A regisztráció igen egyszerű folyamat, melynek során szűrni lehet a felhasználókat, így az illetéktelenek nem juthatnak információhoz.
(egy felhasználói névre és egy létező email címre van szükség csak hozzá)


Az admin jogokkal jelenleg én rendelkezek, de amennyiben beindul a fórum, és igény van rá, akkor természetesen moderátori vagy akár adminisztrátori jogokat is kaphatnak az illetékesek. (Ha nincs igény rá, akkor az üzemeltetési részt természetesen továbbra is vállalom)

Gondnok, felügyeleti bizottság tagjai, közös képviselő, stb.
(jogok: kommentek szerkesztése, törlése, új téma nyitása, stb.)

Amennyiben igény van rá, akkor a fórumot a következő címen lehet elérni:

Glória ház fórum
Előzmény: GLORIA274 (1554)
GLORIA274 Creative Commons License 2009.11.10 0 0 1554
Tisztelt Tulajdonosok!

Örömmel tölt el bennünket, hogy vannak a ház sorsa után érdeklődő tulajdonosok!

Azonban már többször kértük Önöket, hogy a hivatalosnak minősíthető véleményeinek, és főként a ház biztonságát érintő témákat ne itt tárgyalják ki.
Azt gondolom az ilyen témák máshol is bizalmasan illik kezelni, az Önök érdekei miatt!

A lakásokat érintő műszaki (garanciális) problémákat a beruházó, a ház közös területeinek problémáit felém, vagy a gondnok úr felé kell továbbítani, lehetőség szerint írásban! (Javaslom ezen esetekben a jótállási szabályzat 8 pontját tanulmányozni! Ebben elégé pontosan le van írva, hogy a Beruházótól minek a kijavítását lehet és kell is kérni, és milyen határidővel!)

A jótállási szabályzatban szerepel (7.8 pont), hogy azt írásban kell megtenni, és a MB KFT 1751 Budapest Csepel Pf 115 címre vagy sürgős esetekben a 2760620 telefonon vagy faxra kell elküldeni! (Aki a szabályzattal nem rendelkezik kérésre meg tudom küldeni!)

Amennyiben fentieken kívüli a bizalmas információkat szeretnének a többi tulajdonos társ részére eljuttatni, azt rajtam keresztül kör-email meg lehet tenni! (Az adatlapokon bekért és leadott tulajdonosi elérhetőségek többségével rendelkezem!)

Kérem a fentiek betartását!
AZP
közös képviselő
Előzmény: GTi 4ever (1553)
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.09 0 0 1553
ELKÉSZÜLT A GARÁZS BIZTONSÁGI BELÉPTETŐJE!

Nos már valakinek sikerült is leszakítania a mágnes ellendarabját a fém ajtóról. Ez azért figyelemre méltó teljesítmény lévén, hogy nálunk a cégnél ezek az elektromágnesek 500kg-os terhelésig tartanak...
onewise Creative Commons License 2009.11.09 0 0 1552
Kedves Tulajdonostársak !

 

A lakótársak egy részét, jogosan háborította fel egy újabb szerencsétlen hangvételű, kihelyezett gondnoki levél.

                                                                                                                

„A füst elszívó rendszerünk… A rendszer üzemeltetését nem vállalom ,hogy óránként indítsam újra, mert az itt lakók bizonyos hányada csak szórakozik a rendszerrel... „

 

Ez szükségtelen volt, mivel egy munkavállaló a tulajdonosok egy részét igencsak megsértette. A gondjainkat közösen, indulatmentessen kellene lerendezni.

A ház gondnokának munkaköre, a tulajdonostársak számára nem ismert.

Ha ez nincs írásban még lefektetve, pótolni kellene.

Nem a gondnok írja elő, hogy mit vállal és mit nem.

A közösség megbízásából a gondnok felettese, a közös képviselő.

A munkafeladatokat mindenütt a tulajdonos írja elő az alkalmazottnak, a mi esetünkben a közösség megbízottja, a közös képviselőnk, a gondnoknak, kertésznek, takarítónak.

Minden egyes megbízás előtt, a számvizsgáló bizottságunk véleményét és a javaslatait ki kell kérni, beépítve a munkaköri leírásba.

GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.09 0 0 1551
Engem jobban érdekel a garázs beléptető rendszere!

Úgy volt, hogy nagyon sokba kerül, és tutira jó lesz!

Ezzel szemben egy elég tutyimutyi alak szerelgette, meg másik kettő jó képességű.
Bejelölték, hogy hol kell lennie, aztán úgy átfúrták a falat, hogy csak kb: 35cm-t tévedtek.

A legszebb meg az, hogy a garázst ugye a lépcsőház felől akarjuk védeni.
Tehát logikus, hogy külső csatornában (jól hozzáférhető módon) és a behatolás feltételezett irányából helyezzük el a vezérlő egységét az akkumulátorral együtt.

Pont olyan mintha a lakás riasztó agyát a folyosóra tennénk...

Előzmény: dezzol (1550)
dezzol Creative Commons License 2009.11.08 0 0 1550
Hajlandó...
Ha én ilyen szöveggel állnék a főnököm elé, hát... És itt mi vagyunk a főnökei!
A liftben kiragasztott téma nem elég műszaki?
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.06 0 0 1549
Már elmondta többször is, hogy a műszaki résszel hajlandó foglalkozni.

Gondolom ezen ügyekben mind lehet hozzá fordulni.
a manusz Creative Commons License 2009.11.06 0 0 1548

Sziasztok !

 

Egyetértek, a gondnok mindazt kiírja amivel nem kíván foglalkozni,

csak azt nem, hogy mi tartozik a munkaköréhez, vagyis mi minddennel

fordúlhatunk hozzá.

 

Előzmény: sasha11 (1547)
sasha11 Creative Commons License 2009.11.06 0 0 1547

Szia!

 

Már tavasszal-nyáron is szó volt róla h télen mínusz 10 fokban a nyitott folyosó nem a legjobb... Most nálatok sajnos be is bizonyosodott ez... És még nincs is -10 fok.

Úgy tervezték h zárt lesz -de a tűzoltóság, vagy a recesszió- közbeszólt és nyitottra csinálták. És ezek szerint a hőszigetelő dolgokat, utólag nem tették oda. De én a burkoló lapra is kíváncsi leszek h bírja majd a mínuszokat...

Az építkezés elején annyira lehetett dicsérni a beruházót és a kivitelezőt, de sajnos a végére a gyorsan át akarták adni és emiatt összecsapták!

Elég a k szar garázskapura gondolni, gondolom a legolcsóbb, legszarabb ajtót berakták, és most mi szívunk vele.

A lépcsőházban -lakásban- olyan repedések vannak h az újam befér...

A nyílászáróval is gondok vannak, felhívtuk a garanciális emberkét, akinek az volt a válasza h nem jön ki egy emberért, ha összejön több probléma csak akkor...

Mi van!? Tehát ha tavaszig nem jön össze mondjuk 10 probléma akkor nem tudjuk becsukni az ablakot!?!?

HIHETELEN! :-(

 

Most menjek a fogyasztóvédelemhez, vagy hívjak ki valakit és számlát küldjem el neki!?

 

A beruházó is, folyton azt szajkózza h a mi érdekünkben adták át előbb a lakásokat... Hát én inkább másra tippelnék...

 

Na mind1.

Szirén, nem tudok okosat mondani, de valamit kellene kezdeni ezzel a problémával IS...

 

A gondnok is, kiragasztja h ezzel és ezzel a témával nem kíván foglalkozni. Foglalkozik egyáltalán még valamivel!?

munkanap csak 18-20 között lehet hívni, azt is úgy h 3-szor hívom semmi, majd 1 óra múlva megcsörrent(!) és persze hívhatom újra én... Minek kapja a telefonhasználatra a pénzt!? Bár azt hozzá kell tennem h eddig mindenben segített, amiben tudott.

 

Sziasztok

 

 

 

 

 

Előzmény: sziren220 (1546)
sziren220 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 1546
Sziasztok! Van itt még rajtam kívül aki a rövid folyosón lakik,és a lépcsőházzal szomszédos a fala? Rettenetes hideg,nekünk a lányom szobája van ott,szerencsétlen kockára fagy.Eredetileg az a fal zárt folyosón lett volna,de mivel nem zárták le a hőszigetelő vakolat hiánya miatt nagyon süti a hideget.Még a konyhai részen nem is lenne annyira érdekes,de a szoba jégverem.Szerintetek mit lehetne csinálni?Ez így biztos nem lesz jó.Jó lenne összefogni,és valamit kitalálni,mert az építtetőnek lett volna ez a dolga,hogy elhárítsa ezt a hibát,ugyanis nem mi kértük,hogy ne zárják le a lépcsőházat.Hátha többen okosabbak vagyunk,és tudnánk lépni valamit.Segítségeteket,ötleteiteket előre is köszönöm! Irén
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.04 0 0 1545
:-))))))
Előzmény: erase (1544)
erase Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1544
Mit 8000-et? Legalább 8350-et :-) :-)
Előzmény: GTi 4ever (1538)
erase Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1543
Mindenkinek nagyon köszönjük a gratulációt és jókívánságot!
Éva54 Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1542

GRATULÁLOK ÉN IS AZ EGÉSZ CSALÁDNAK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT!!! HA ALATTAM LAKNAK, AKKOR NYUGODTAN SIRHAT, NEM ZAVAR!!!!!!

ÉVA

a manusz Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1541

 Ez a BABA  csodaszép ,,remekmű" ! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok

 a kis családnak.

Előzmény: erase (1533)
a manusz Creative Commons License 2009.11.03 0 0 1540
 Bizzunk benne !
Előzmény: GTi 4ever (1539)
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1539
Ma reggel megint javították a garázskapút.

Remélem, hogy estig nem teszi senki sem tönkre...
GTi 4ever Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1538
Gratulálunk, és 8000-es fordulatban gazdag gyermek kort kívánok neki!
Előzmény: erase (1533)
kimi075 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1537
Sziasztok!

Csatlakozom az ellőttem szólókhoz, és sok-sok vidám perceket órákat napokat heteket hónapokat és még sokáig lehetne sorolni :-) Krisztina Imre és Imi
Előzmény: bajneradri (1536)
bajneradri Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1536
Mi is gratulálunk a picihez, nagyon helyes kisbaba :) Jó egészséget kívánunk mindegyikőtöknek. Adrienn, Kíra , Laci
.1lako Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1535

 

Gratulálunk, jó egészséget kívánunk az új lakónak és természetesen a szüleinek is.

Előzmény: erase (1533)
sziren220 Creative Commons License 2009.11.02 0 0 1534
Gratulálok a kis legényhez!Nagyon jó egészséget kívánok mindegyikőtöknek,nőjön nagyra ez a drága csöppség! Üdv:Irén :-)
erase Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1533
A Glória-ház legújabb lakója :-)

Győri Gábor Lukács

A ház legújabb lakója
kertfüggő Creative Commons License 2009.10.31 0 0 1532
Csak abban az esetben foglalkoznak a problémával, ha a lakhatást veszélyezteti, különben csak tavasszal nézik át az egész házat és korrigálják a hibákat. És talán a Tószegi úr foglalkozik az üggyel, de ebben nem vagyok biztos.
Előzmény: .1lako (1531)
.1lako Creative Commons License 2009.10.31 0 0 1531
Sziasztok!

A mi lakásunk falai hasonlóak, vagyis probléma a repedések. Kinek kell, vagy lehet szólni a javítás miatt. Egyáltalán érdemes-e ha egy hónap után ugyanúgy néz ki? 

füstsz Creative Commons License 2009.10.30 0 0 1530
Sajnos amíg fizetett embereink ilyen szoros kapcsolatban vannak a Mártonffy-val, addig ezek a problémák szerintem megoldatlanok maradnak. Azért ilyenkor minden illetékes lapít mint sz.r a fűben, pedig olvassák a fórumot. Lehet szervezni kellene egy olyan közgyűlést ahol csak a lakók vannak jelen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!