Keresés

Részletes keresés

wenx2000 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 6

Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek megéri- e egy 14 lakásos társasház ügyeit kiadni egy külső közös képviselő, társasházkezelő cégnek? Mert én gondolkodtam rajta, hogy elvállalom, de aztán mikor jobban utánanéztem, hogy milyen teendők van például ezen az oldalon http://providomus.hu/kozoskepviselet-tarsashazkezeles/ van egy felsorolás, hogy mit vállnak. Na itt elment a kedvem tőle. A fene gondolta volna, hogy ez ennyire összetett munka. Aztán a forumot is olvasom és látom, hogy rengeteg feljelentés meg herce-huca van a közös képviselő szolgáltatásokkal kapcsolatban, úgyhogy én inkább kiadnám egy külső cégnek a társasházkezelést.

zoli57 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 5
Tisztelt Zorka!
Amennyiben még aktuális, keressen fel az alábbi lehetőségek egyikén, - minden elkötelezettség nélkül segítek.






Elérési lehetőségek: 06-20-391-16-65;
Bereczki 253-05-50 Bereczki - távollét esetén üzenetrögzítő;
helpbull@freemail.hu;
www.helpbull.eoldal.hu
Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2008.03.27 0 0 4

Köszi. A leváltás mechanizmusát tudjuk nagyjából. De például a szerződésre - ami ugye például a felmondási szabályokat tartalmazza! - vonatkozó kérdéseinket (tegnap volt közgyűlés) simán lepattintotta azzal, hogy nem ő kötötte, nem is látta, mert a kk cég ügyvezetője ír alá.

Szóval a leváltásuk nagyjából eldőlt, most inkább más cégeket szeretnénk "bemérni".. mert annak sincs értelme, hogy egy lendületből leváltjuk és aztán kk nélkül maradunk, amíg 400 ember meg tud egyezni az új személyében.

Előzmény: liliana01 (3)
liliana01 Creative Commons License 2008.03.27 0 0 3
Bármelyik tulajdonosnak joga van másolatot kérni ( másolási díj ellenében) a társasházat érintő iratokról, így az Alapító Okiratról, a a közös képviseleti szerződésről, stb...
Egy tisztességes k.k. nem "dugja" el ezeket.
Amennyiben a k.k. nem érhető el, tértivevényes levélben írásban kell kérni tőle, azzal, hogy a másolás díját természetesen vállalod.

Ha megvan az A.O., abból már megtudható, hogyan hívhatnak össze közgyűlést a tulajdonosok, ha a k.k. nem akarja akkor is. És ezen a közgyűlésen akár a k.k. leváltását is el lehet dönteni. De azért jó előre gondoskodni másik k.k.-ről.
Előzmény: zoorka (2)
zoorka Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2
Nálunk is ez a helyzet. Nincs SzmSZ-ünk másfél éve, az alapító okiratot és a közös képviseleti szerződést pedig jól eldugják, hogy véletlenül se olvashassuk el.
Előzmény: Bús képű fotóslovag (1)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.27 0 0 1
Nálunk sokáig egy lakó látta el a közösképviseletet... egyesek szerint lopott... nem tudom... mióta cégre bízták a feladatot, azóta katasztrofálissá vált a helyzet. Szinte mindent lesz****k...
Előzmény: zoorka (-)
IanStuart Creative Commons License 2008.03.27 0 0 0
l0pnak
Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2008.03.27 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

A társasházunk le szeretné váltani a közeljövőben a közös képviseletet jelenleg ellátó céget.  Mivel az összes szóba jöhető, hasonló cég rendkívül csilivili első ránézésre, ezért inkább a lakók véleményére lennék kíváncsi. Ki mennyire van megelégedve a szolgáltatással, melyik céget biztosan nem ajánlaná a rossz tapasztalatok miatt, satöbbi.

 

Mi egyébként budapestiek vagyunk, tehát elsősorban ezek a cégek érdekelnének. Persze jöhet minden más jó és rossz tapasztalat is :-)

 

(Ahogy a keresőben láttam, nincs még ilyen topik, remélem, nem tévedtem)

 

Üdv mindenkinek (és a nullázónak :Đ)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!