Keresés

Részletes keresés

tbando Creative Commons License 2008.03.15 0 0 18

Tudod, ha már nincs Széchenyi terv, vagyis azt a lóvét már nem ők osztják le, a támogatásnak csak ez a közvetett formája megy... :-)

 

Legalább ennyi visszajön a leosztásból.

Előzmény: Tamás (14)
lomi Creative Commons License 2008.03.15 0 0 17
A sivatagban homokvihar van így aztán a sivatagi nép fedezékbe húzódik.:))
Előzmény: Törölt nick (16)
SzaboCsabaBence Creative Commons License 2008.03.15 0 0 15
Karácsonykor meg az árpádsávos, náci Jézus és bandája elől, május elsején a langyos ingyen sör elől menekülnek, igaz? :)
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Tamás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 14

Jaj, az a te bajod is, hogy nem látod átfogóan a helyzetet... A Fidesz lemeccselte a vidéki panziósokkal, hoteltulajdonosokkal, hogy minden nemzeti ünnep alatt meghatározott mennyiségű forgalmat generálnak nekik azzal, hogy Budapesten csinálják a műsort. Tudod, ha már nincs Széchenyi terv, vagyis azt a lóvét már nem ők osztják le, a támogatásnak csak ez a közvetett formája megy... :-)

 

Morvai meg csak úgy magától előugrott, hogy megvédi a parasztokat, akarom mondani a gyalogokat a sakktáblán. :-))

Előzmény: Bús képű fotóslovag (12)
Commander Pepe Creative Commons License 2008.03.15 0 0 13

Hát nem tudom. Mikor tavaly októberben elhúztunk vidékre, eszembe sem jutott, hogy a randalírozók elől menekülnék el. És mikor márciusban bementem egy ünnepségre, akkor sem aggódtam a randalírozók miatt.

 

Persze senkit sem akarok megakadályozni a szabad rettegésben, ha ez jólesik neki. Én maradok továbbra is abszolút nyugodt.

Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.15 0 0 12
Nem ő tépte a pici száját a szegény, békés tüntetők érdekében? ;-)
Előzmény: Tamás (10)
javított állomány Creative Commons License 2008.03.15 0 0 11

Azért ebben a megfeszített munkádban remélem nem akadályoz

a félelem.

Ha csak nem vagy megélhetési rettegő.

Orcádra üljön ki a derü.

Nem kell fosni, nincs miért kedves fostoslovag. :-)))))

Előzmény: Bús képű fotóslovag (9)
Tamás Creative Commons License 2008.03.15 0 0 10
Ne hülyéskedj már, ehhez szegény Morvainak semmi köze, ez nála sokkal magasabb szinten lett megtervezve. Ez kérlek szépen a Fidesz, mint a vidék vezető pártjának a beépített vidékfejlesztési programjának a végrehajtása. még az ellenzékből is segítik a választóikat, nincs ezzel semmi gond. >:-)))
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.15 0 0 9
Legnagyobb bánatomra dolgoznom kell, így nem tudtam volna kimenni, ha akarnék sem.
De pont azért, amiért sokan vidékre mentek, nem megyek én sem ilyen rendezvényekre...
Előzmény: F. C. King Bastard (6)
mac.m Creative Commons License 2008.03.15 0 0 8
DDDDDDD:

Há' ha az elvtársak a vidéki kiruccanáson előadnák azt a sok fasságot, amit itt összehordanak időnként, asszem úgy megutáltatnák velül a wellnesst, hogy nosztalgiával gondolnának a könnygázra, meg a hűs vízágyúkra...
Előzmény: Törölt nick (5)
orpheline Creative Commons License 2008.03.15 0 0 7
"....Bele-bele nézek a közvetítésekbe, alig vannak emberek a rendezvényeken. Pár száz vadbarom miatt. :(...."

Melyik vadbarom - fajtára gondolsz? Aki az emelvényen díszeleg - vagy amelyik randalíroz......???
Előzmény: Bús képű fotóslovag (4)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2008.03.15 0 0 6

 

Későn kezdtél hőbörögni, kimehettél volna a Múzeum-kertbe.

Beengedtek volna az In-Kalosok nyolcszázegyediknek, ha nincs nálad kisolló, meg öngyújtó.

 

Ha sok embert akarsz látni, akkor meg menj ki a hídfőhöz, ott is megvédenek a normálisoktól, ha meg nem is motoznak. :(

Előzmény: Bús képű fotóslovag (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.15 0 0 5
Egy vén komcsi szerint ő ,,leutazott pestrő" amolyan falusi turizmusozni.
Este nekiállt olyan gyurcs0tányosan észt osztania kocsmában,mire kapott pár nyaklevest .
Elrohant,majd negyed óra múlva visszatért egy kisbaltával a kezében.
Na,azt az ajtóban elvette tőle egy talán 8 éves gyerek,aztán meg megint felpofozták,de most ki is vágták az ajtón.
A barom meg kiabált nagyon be a kocsmába,hogy a hülye parasztok nem képesek megérteni a reformokat.
Előzmény: Bús képű fotóslovag (4)
Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.15 0 0 4
Szerintem az "menekül", akinek elege van a randalírozásotokból... ennek semmi köze pártálláshoz. (komcsik egyébként is délután gyülekeznek az Erzsébet hídnál)

Bele-bele nézek a közvetítésekbe, alig vannak emberek a rendezvényeken. Pár száz vadbarom miatt. :(
Előzmény: Törölt nick (2)
mac.m Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3
Há' mivel most zárva vannak a hipermarketek, és nem tuggyák tucatszámra kitolni belőlük a plazmatévéket, marad a wellness...
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2
Menekülnek vidékre a fővárosi komcsik?
Előzmény: Bús képű fotóslovag (-)
hatgang Creative Commons License 2008.03.15 0 0 1
Mi is megyünk kirándulni, sajnos holnapra esőt mondanak.:(
ooloo Creative Commons License 2008.03.15 0 0 0

(0rbán)

Bús képű fotóslovag Creative Commons License 2008.03.15 0 0 topiknyitó
Aki teheti, menekül a fővárosból a mélymagyar csőcselék randalírozásai elől.
Lehet, hogy a morvai krisztina tképp idegenforgalmi marketinges és azért védi annyira ezeket a gazembereket, hogy legalább a nemzeti ünnepek idejére fellendítse a vidéki turizmust?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!