Keresés

Részletes keresés

zahosama Creative Commons License 2014.01.11 0 0 11

Helló! Azt szeretném megtudni,hogy a YouTube-ről  Facebook-ra megosztott videó alatt mért jelenik meg a "Felíratkozás a YouTube-ra a "Megosztom" helyén? BE vagyok JELENTKEZVE,van google és You Tube fiókom. Tud valaki erre válaszólni? Köszönöm

Nóri S. Creative Commons License 2013.09.25 0 0 10

Sziasztok! nem feltétlen hiba bár remélem tud valaki segiteni.e-mail cimet cseréltem és a youtube felhasználo nevem is felül lett irva ezáltal,a probléma az , hogy volt pár kedvelt videó stb és eltünt minden....telefon youtube alkalmazásba ugyan még megvannak de gépen elveszett. hogy tudnám visszahozni ezeket? 

Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.12.23 0 0 9

Nem kifejezetten hiba, de idegesítő: hol lehet kikapcsolni az automatikus fordítást? Keresésnél, a találatoknál sajnos gyakran teszi ezt, pedig rosszabb, mintha nem lenne.

Kimchi02 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 8

Adobe Flash Player frissítése után a full screen nem adja be a képet, de a hang működik. Tud valaki segíteni?

balage87hun Creative Commons License 2011.07.17 0 0 7

Valaki esetleg nem tudja azt ,hogy miért állt le a videóm számlálója 304-nél?!Megindul majd valamikor is?

Törőlt_nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 6

vajon hol lehetne szólni nekik hogy a kommentelőrésze atomszar? Soha nem tudom ki írt, kinek válaszolt, mikor írt, totál zavaros az egész, nem igaz hogy ez csak engem zavar.

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.06.15 0 0 5

na ezt az utókornak:

 

 

 

Törőlt_nick Creative Commons License 2009.06.15 0 0 4
most nem megy - legalábbis  nálam - a keresőjük.
Híd Creative Commons License 2008.04.21 0 0 3
Nekem nem akar megnyílni a youtube :(
Foley Creative Commons License 2008.04.19 0 0 2
Sziasztok!

én ma azt tapasztaltam, hogy ha az weblapomba beágyazott videókat Opera és Safari böngészőkkel akarom megnézi, akkor kiirja, hogy "This video is no longer available".
Azaz, mintha már le lenne törölve a videó a Youtube-ról.

Pedig nincs törölve, Firefox alatt tökéletesen lejátsza őket....

Nem értem.........érthetettlen helyzet.
lesifotos Creative Commons License 2008.03.12 0 0 1
Szia!

A YouTube változtatott valamit, nyugi.
Nálam változatlan a gép és ugyanez a helyzet.

Előzmény: CsabsziVP.Fan (-)
bindera Creative Commons License 2008.03.12 0 0 0
nem tud0m
CsabsziVP.Fan Creative Commons License 2008.03.12 0 0 topiknyitó
Szeveasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. A gondom az, hogy a YouTube-n a feltöltésnél a következő gondom van. Régebben a feltöltendő videót tallózás után simán elindult a feltöltés ráadásul úgy, hogy tudtam is követni, hogy hány % van kész ment atomatikusan. Aztán gépet cseréltem és ezek után így nem engedte feltölteni csak úgy, hogy az alatta lévő feltöltésre kell kattintanom. Majd ezt írja ki….

  

PLEASE BE PATIENT—THIS MAY TAKE SEVERAL MINUTES.
ONCE COMPLETED, YOU WILL SEE A CONFIRMATION MESSAGE.

 

….így fel is megy a videó, csak nagyon lassan sajnos. Nem tudom, hogy mi lehet a gond. Miként tudnám visszaállítani a régi rendszert(milyen program hiányozhat a gépemről, ami miatt nem indul el a feltöltés a rendes módon.

 

Segítségeteket előre is köszi

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!